Melikşah Öğrencilerine Tasarım Yarışmasında İki Ödül
Haberler » Güncel » Melikşah Öğrencilerine Tasarım Yarışmasında İki Ödül - Haber

Melikşah Öğrencilerine Tasarım Yarışmasında İki Ödül

Melikşah Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü öğrencileri II. Karton Ambalaj ve Stand Tasarım Yarışması'nda ödülle döndü.

Melikşah Öğrencilerine Tasarım Yarışmasında İki Ödül

Ağaç Mamulleri ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği organizatörlüğü, , Ege ve Orta Anadolu Ağaç Mamulleri ve Orman Ürünleri İhracatçı Birlikleri, Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği ve Ambalaj Sanayicileri Derneği'nin katkılarıyla, T.C. Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin izin ve destekleriyle, değişen teknolojiye ayak uyduran ve çevre dostu karton ambalaj ve karton standların tasarlanması ve bu alanlardaki genç tasarımcıların ülkemize kazandırılması amacıyla bu yıl ikincisi düzenlenen II. Karton Ambalaj ve Stand Tasarım Yarışması'nda Endüstri Ürünleri Tasarımı öğrencileri Fatih Zerdeli ve Fatma Eyici projeler Ambalaj tasarımı kategorisinde üçüncülük, Stand Tasarımı kategorisinde ise jüri teşvik ödülüne layık görüldü.

17 Üniversitenin Tasarım Bölümü öğrencilerinin 176 proje ile katıldığı yarışmada ödül alan öğrencilerini tebrik eden Melikşah Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölüm Başkanı Yrd.Doç.Dr. Mustafa YILMAZ; "Geçtiğimiz yıl aynı yarışmada Ahmet İbrahim Polat adlı öğrencimiz Stand tasarımı kategorisinde 3.lük ödülü almıştı. Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölüm öğrencileri Fatih Zerdeli ve Fatma Eyici yaptıkları grup çalışmaları ile ödüle layık görülmeleri bir tesadüf değildir. Henüz 3 yıllık geçmişi olan Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümümüz öğrencilerinin yarışmadan 3. lük ve Jüri teşvik ödülü olmak üzere iki ödül birden alması, Melikşah Üniversitesi için bir prestij, öğrencileri için de motivasyon ve gurur kaynağı olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının devam edeceğini umuyoruz" dedi.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler