'Melike 2 Seansta Tedaviyi Bıraktı'

'Melike 2 Seansta Tedaviyi Bıraktı'

Suat Suna, "Evliliğimizi Modern Tıp Bile Kurtaramadı" Diyen Sunucu Eşini Suçladı: Psikoloğa Gittik, Tedaviyi Yarım Bıraktı. Bu Ayrılığın Altında Başka Şeyler Var.

'Melike 2 Seansta Tedaviyi Bıraktı'

SUAT SUNA, "EVLİLİĞİMİZİ MODERN TIP BİLE KURTARAMADI" DİYEN SUNUCU EŞİNİ SUÇLADI: PSİKOLOĞA GİTTİK, TEDAVİYİ YARIM BIRAKTI. BU AYRILIĞIN ALTINDA BAŞKA ŞEYLER VAR.

Şarkıcı Suat Suna ve sunucu Melike Öcalan, evliliklerini bitirmeye karar verdiklerini açıkladılar, ardından da söz düellosuna giriştiler. Öcalan'ın "Aşkımızın 2 yıl önce bittiğini farkettik. Psikoloğa gittik ama modern tıp bile evliliğimizi kurtaramadı" sözlerine Suat Suna tepki gösterdi. Eşini suçlayan sanatçı şöyle konuştu: "10 yıllık ilişki bir günde nasıl biter anlayamıyorum.

Aramızda ilişkinin bittiğini anlayamayacak kadar saf mıyım. Bu işin içinde başka bir şeyler dönüyor. Ancak ben bu senaryonun oyuncusu olmayacağım. 'Aşkım bitti' dedi, psikoloğa gittik ama ikinci seanstan sonra tedaviyi bıraktı. Gerekli çabayı göstermedi. Ayrıca Melike'nin bahsettiği 2 yılın 6 ayını askerde geçirdim. 4 ay hasta olan babamın yanındaydım. Bunların arasında bir kadın 'Aşkım bitti, ben boşanmak istiyorum' diyor. Çok şaşırdım. Bunun nedenini anlamıyorum. 'Biz aynı evde iki yabancı gibi yaşadık' diyor. Böyle bir şey yok. 10 yıllık ilişki böyle bitmemeliydi. Çok tatsız günler geçiriyorum. Bu yapılanları hak etmedim."

Kaynak: Gecce