Meleklerle Görüşmek İçin...
Haberler » Kültür Sanat » Haber

Meleklerle Görüşmek İçin...

Meleklerle Diyaloğa Geçtiğini Söyleyen Norveç Prensesi, İlginç Bir Girişime İmza Attı.

Meleklerle Görüşmek İçin...

Bir dönem, melekler ile diyaloga geçtiği iddialarıyla Norveç medyasını bir hayli meşgul eden Norveç Prensesi Martha Louise, açtığı 'melek kursu' ile tecrübelerini paylaşıyor. Kursa kayıtlı 60 kişi, kendi koruyucu melekleriyle irtibata geçme ümidiyle 2 bin 600 dolar ücret ödüyorlar.

Prenses Martha ölüler ile bağlantıya geçtiği iddiaları ile de gündemde. Aftonbladet gazetesine konuşan Prenses, melekler ve ölülerle bağlantıya geçmenin herhangi bir zorluğu olmadığını, herkesin dilediği zaman bunu gerçekleştirebileceğini öne sürdü.

Norveç Misyoner Kurumu Genel Sekreteri Kjetil Aano ise Prenses Martha'nın son açıklamalarının kendisinden beklenebilir olduğunu fakat insanların ölülerle irtibata geçmesini tavsiye etmediğini söyledi.

Öte yandan Norveç halkının büyük kısmı Martha Louise'in açıklamalarını önemsemediği ortaya çıktı. VG gazetesinin yaptırdığı araştırmaya katılanların yüzde 30'u Louise'in prenseslik unvanının geri alınması gerektiğini düşünürken, yüzde 50'nin üzerinde bir çoğunluk buna gerek olmadığını ifade ediyor.