Melani Brown'un Büyük Sırrı!

Melani Brown'un Büyük Sırrı!

Spice Girls Grubu Üyelerinden Melani Brown, Doğum Sonrası Aldığı Fazla Kilolarından Hiç Diyet Yapmadan Kurtulmuş! Brown 'Sadece Her Öğün Soğuk Su İçtim' Diyerek Sırrını Verdi..

Melani Brown'un Büyük Sırrı!

SPİCE GİRLS GRUBU ÜYELERİNDEN MELANİ BROWN, DOĞUM SONRASI ALDIĞI FAZLA KİLOLARINDAN HİÇ DİYET YAPMADAN KURTULMUŞ! BROWN 'SADECE HER ÖĞÜN SOĞUK SU İÇTİM' DİYEREK SIRRINI VERDİ..

Şu sıralar grubu Spice Girls ile çıkacakları dünya turnesinin heyecanını yaşayan Melani Brown, güzel fiziğiyle genç kızlara taş çıkartıyor. 32 yaşındaki iki çocuk annesi ünlü yıldız, 'Hayatımda kendimi hiç bu kadar güzel hissetmemiştim' diye konuştu.

VÜCUT ENERJİ YAKIYOR

Sabah'ta yer alan habere göre geçtiğimiz nisan ayında kızı Angel Iris'i dünyaya getiren Brown, hamileliği döneminde yaklaşık 30 kilo aldığını ancak çoğunu hiç diyet yapmadan, sadece soğuk su içerek verdiğini itiraf etti.

Amerika'nın ünlü beslenme uzmanlarından Joey Kormier'in tavsiyesi üzerine; her öğünle birlikte soğuk su içen Brown, kilo verme sürecini şu sözlerle anlattı: 'Her öğünde soğuk su içtiğiniz zaman vücudunuz sindirim sürecinde içtiğiniz suyu ısıtabilmek ve vücut sıcaklığına getirebilmek için enerji harcıyor ve bu sayede kalori harcıyorsunuz. Bu formülle tam 20 kilo verdim.'

Sıkı diyetlere inanmadığını söyleyen Melani Brown, günde üç ana öğünün yanında, ara öğün olarak taze sebze ve meyve tüketiyor. Spice Girls, aralık ayında dünya turnesine çıkacak. Spice Girls, aralık ayında dünya turnesine çıkacak.