Mehtap Saraç Geri Döndü

Mehtap Saraç Geri Döndü

Uzun Süren Bir Sessizliğin Ardından 'Anla' İsimli Maxı Sıngle ile Dönüş Yapan Saraç Kendini Polemiğe Verdi

Mehtap Saraç Geri Döndü

UZUN SÜREN BİR SESSİZLİĞİN ARDINDAN 'ANLA' İSİMLİ MAXI SINGLE İLE DÖNÜŞ YAPAN SARAÇ KENDİNİ POLEMİĞE VERDİ

Müziğe sekiz yıl sonra çıkardığı 'Anla' adlı maxi sigle ile geri dönen Mehtap Saraç sahnelerdeki ünlü isimlere verdi veriştirdi. Şarkıcı, Lerzan Mutlu'ya kalitesiz, Demet Akalın'a sponsor destekli, Hülya Avşar ve Gülben Ergen'e ise sansasyonlarla iş alıyorlar' dedi.

Mehtap Saraç, evlenip çocuk sahibi olduktan tam sekiz yıl sonra müziğe geri döndü. Anla adlı maksi single çıkaran şarkıcı, yaptığı açıklamalarla bazı ünlü isimleri şimdiden kızdırdı.

Hülya Avşar, Gülben Ergen, Sibel Can ve Demet Akalın için şok yorumlar yapan eğitimli sanatçı, 'Bu sözlerim için reklam yapıyor diyecekler ama ben düğünüme bile basın çağırmadım. Çocuklarım ve eşimle reklam yapacak zihniyette biri değilim' dedi.

Lerzan şaklabanlık yapıyor

Müzik piyasasında yerini hak etmeyen pek çok kişinin olduğunu söyleyen Saraç, 'Demet Akalın kendini Ajda Pekkan zannetti. Piyasada Lerzan Mutlu ve Demet gibi tiplerden çok var. Lerzan Mutlu kalitesiz' açıklamasını yaptı. Piyasadakileri dinleti müziği ve eğlence sektörüne hizmet edenler olarak ikiye ayıran Saraç 'Bu isimler eğlendiremiyorlar bile. Şaklabanlık yapıyorlar. Lerzan Mutlu gibi tipler eğlence sektörünün suyunu çıkardı' dedi.

Demet sponsor destekli

Sibel Can'ın geçtiğimiz yaz sansasyon yaratan tangalı görüntüleri için 'Yaptığı doğru değildi. Sesi güzel ve yıllardır var olan bir kadın. Böyle bir şeye ihtiyaç duymayacaktı' diyen sanatçı Demet Akalın için şaşırtıcı sözler sarfetti. 'Demet sponsor destekli aldığı şarkılarla bir yere geldi. Müzik kültürü yok, müzikten anlamıyor, sahnede duruşu yok, fiziği var ve iyi giyiniyor. Sevgililerinin verdiği parayla bestecilerden şarkı aldı, o şarkıları aranje ettirdi çıktı sundu patladı. Bu şekilde mi olmalı? Piyasada dönen para sevgililerden gelen parayla olmasın'.

Sansasyonla iş yapıyorlar

Mehtap Saraç'ın eleştiri oklarından Hülya Avşar ve Gülben Ergen de nasibini aldı. Saraç, 'Gülben ve Hülya sanat camiasını bırakıp iş kursunlar. Politik davranışları, ilişkilerini sıcak tutmaları, onların tek silahı. Sahnede zaten paranız olduktan sonra 15 kişilik orkestra kurmak 5 tane vokal almak çok kolay. Buna bir de sansasyonel yaşantılarını da katınca işleri kapıyorlar' dedi.