Mehtap Ar Haberleri

Mehtap Ar haber, Mehtap Ar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehtap Ar - 16.03.2014
18 Mart Şehitleri Anma Günü
Aralarında Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin, Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa Dursun, Gülşehir Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mehtap Aracı'nın da bulunduğu yaklaşık 3 bin üniversite ve lise öğrencisi, ilçe meydanında bir araya gelerek, ellerinde Türk bayrakları ile Şehitlik Parkı'na kadar yürüdü.
Mehtap Ar - 12.11.2013
Beyşehir'de 2 Bin 400 Öğrenci Tiyatro İzledi
Sabancı Vakfı'nın 8 yıldan bu yana desteklediği veTürkiye turnesine Konya'dan başlayan Mehtap Ar Tiyatrosu, Beyşehir'de de "okumak, okumak, okumak" adlı oyunu sahneledi.
Mehtap Ar - 31.05.2013
KESK'ten Ortak Akıl Topluluğuna Destek
Görüşmede Sağlık Emekçileri Sendikası Kilis Temsilcisi Mehtap Arıca ve Büro Emekçileri Sendikası Kilis Temsilcisi Muzaffer Porsuk de hazır bulunarak çalışmalarda başarı ve destek dileklerinde bulundular.
Mehtap Ar - 23.05.2013
Dr. Faruk Sukan İlköğretim Okulu'ndan Büyük Başarı
Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kayseri Kılıçaslan Eğitim Kurumları organizasyonuyla ilköğretim ve liselerarası 'Ulusal 100 Temel Eser Kitap Okuma Yarışması'nda Karaman Dr. Faruk Sukan İlköğretim Okulu öğrencileri dördüncü olarak büyük başarı elde etti. Kayseri'de düzenlenen ve 65 ilden bin 141 öğrencinin katıldığı "5. Ulusal 100 Temel Kitap Okuma Yarışması'nda dereceye giren Hatice Birer ve Esra Betül Semerci, Okul Müdürü Ali Armutlu ve Türkçe öğretmeni Mehtap Aras ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Mehtap Ar - 25.04.2013
Rektör Kılıç Meslek Yüksek Okulu Öğrencileriyle Buluştu
Avanos Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda düzenlenen etkinliğe; Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç, Avanos Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Oğuz Öcal, Nevşehir Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ersan Kabalcı, Gülşehir Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Dr. Mehtap Aracı, Hacı Bektaş Veli Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr.
Mehtap Ar - 16.04.2013
Kutlu Doğum Haftası'nı Şiirlerle Kutladılar
Gecenin finalinde ise Orhan Sekmen ve Mehtap Arat'ın birlikte düet yaparak okudukları "Arama Gözlerim" şiiri geceye damgasını vurdu.
Mehtap Ar - 22.03.2013
Oryantiring
Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Açıksaray Örenyeri'nde düzenlenen ve başlangıcını Nevşehir Vali Yardımcısı Ünal Çakıcı, Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa Dursun, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer ve Gülşehir Meslek Yüksekokulu Müdürü Mehtap Aracı'nın verdiği oryantiring yarışına, 450 sporcu katıldı.
Mehtap Ar - 19.03.2013
Hacı Bektaş Veli Myo Öğrencilerinden "Metrekareye 10 Bin Nokta Düştü" Resim Sergisi
Forum Kapadokya AVM'de Hacı Bektaş Veli Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarımı Programı öğrencilerinin çalışmalarından oluşan 'Metrekareye On Bin Nokta Düştü' konulu serginin açılışına; Mimarlık-Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nesimi Aktaş, Nevşehir Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ersan Kabalcı, Gülşehir Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Dr. Mehtap Aracı, Hacı Bektaş Veli Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr.
Mehtap Ar - 12.03.2013
Kalp Sağlığının Önemini 'Hayatın Armağanı' ile Vurguluyorlar
Projeye Adnan Şenses, Arda Turan, Armağan Çağlayan, Balçiçek İlter, Bennu Gerede, Berksan, Birol Güven, Demet Akalın, Demet Akbağ, Demet Şener Kutluay, Deniz Berdan, Deniz Türkali, Dilara Endican, Dr. Neslihan İskit, Ece Vahapoğlu, Eflatun, Emel Acar, Emre Ertürk (Emre NY), Engin Altan Düzyatan, Ender Saraç, Esin Övet, Esra Tüzün, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Özçelik & Duygu Özçelik, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Metin Arolat, Metin Uca, Müjde Ar & Mehtap Ar, Murat Dalkılıç, Nebahat Çehre, Nefise Karatay, Neslihan Yargıcı, Nil Burak, Orhan Gencebay, Onur Baştürk, Osman Gidişoğlu, Oylum Talu, Ömür Gedik, Özge Özpirinçci, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Prof.
Mehtap Ar - 12.03.2013
Memorial ve Kayseri Park Tıp Bayramını Kalpten Kutluyor
Projenin hayata geçiş öyküsü hakkında bilgi veren Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Salih Tolan şunları söyledi: "Bypass ameliyatı sonrası hastalar göğüs kafeslerini darbelere karşı korumak için kalpli yastık taşımak zorundadır. İşte bu kalpli yastıklardan yola çıkarak oluşturulan Hayatın Armağanı sosyal sorumluluk projesine Türkiye'nin en ünlü isimleri de tasarladıkları kalpli yastıklar ve verdikleri mesajlarla destek oluyor. Ünlüler mesajlarında kalp sağlığının önemine dikkat çekiyor. Biz de kalp sağlığı konusunda farkındalık yaratmak için Kayseri'de bu serginin ev sahipliğini üstlendik." Salih Tolan, sergide tasarladığı kalplere yer verilecek ünlüler arasında Adnan Şenses, Arda Turan, Armağan Çağlayan, Balçiçek İlter, Bennu Gerede, Berksan, Birol Güven, Demet Akalın, Demet Akbağ, Demet Şener Kutluay, Deniz Berdan, Deniz Türkali, Dilara Endican, Dr. Neslihan İskit, Ece Vahapoğlu, Eflatun, Emel Acar, Emre Ertürk (Emre NY), Engin Altan Düzyatan, Ender Saraç, Esin Övet, Esra Tüzün, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Özçelik & Duygu Özçelik, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Hülya Avşar,, Metin Arolat, Metin Uca, Müjde Ar & Mehtap Ar, Murat Dalkılıç, Nebahat Çehre, Nefise Karatay, Neslihan Yargıcı, Nil Burak, Orhan Gencebay, Onur Baştürk, Osman Gidişoğlu, Oylum Talu, Ömür Gedik, Özge Özpirinçci, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Prof.
Mehtap Ar - 12.03.2013
Kayseri Park, Tıp Bayramı'nı Kalpten Kutluyor
"Farkındalık yaratmak istedik" Projenin hayata geçiş öyküsü hakkında bilgi veren Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Salih Tolan şunları söyledi: "Bypass ameliyatı sonrası hastalar göğüs kafeslerini darbelere karşı korumak için kalpli yastık taşımak zorundadır. İşte bu kalpli yastıklardan yola çıkarak oluşturulan Hayatın Armağanı sosyal sorumluluk projesine Türkiye'nin en ünlü isimleri de tasarladıkları kalpli yastıklar ve verdikleri mesajlarla destek oluyor. Ünlüler mesajlarında kalp sağlığının önemine dikkat çekiyor. Biz de kalp sağlığı konusunda farkındalık yaratmak için Kayseri'de bu serginin ev sahipliğini üstlendik." Ünlüler destek verdi Salih Tolan, sergide tasarladığı kalplere yer verilecek ünlüler arasında Adnan Şenses, Arda Turan, Armağan Çağlayan, Balçiçek İlter, Bennu Gerede, Berksan, Birol Güven, Demet Akalın, Demet Akbağ, Demet Şener Kutluay, Deniz Berdan, Deniz Türkali, Dilara Endican, Dr. Neslihan İskit, Ece Vahapoğlu, Eflâtun, Emel Acar, Emre Ertürk (Emre NY), Engin Altan Düzyatan, Ender Saraç, Esin Övet, Esra Tüzün, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Özçelik & Duygu Özçelik, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Hülya Avşar, , Metin Arolat, Metin Uca, Müjde Ar & Mehtap Ar, Murat Dalkılıç, Nebahat Çehre, Nefise Karatay, Neslihan Yargıcı, Nil Burak, Orhan Gencebay, Onur Baştürk, Osman Gidişoğlu, Oylum Talu, Ömür Gedik, Özge Özpirinçci, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Prof.
Mehtap Ar - 10.03.2013
Gülşehir'de Terör Konulu Seminer Düzenlendi
İl Emniyet Müdürlüğü ile Gülşehir Emniyet Müdürlüğü ve Gülşehir Meslek Yüksekokulu'nca Belinay Düğün Salonunda gerçekleştirilen seminere, Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdür Mahmut Güven, Gülşehir Emniyet Müdürü Ramazan Coşkun, Gülşehir Meslek Yüksekokulu Müdürü Mehtap Aracı ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Mehtap Ar - 05.03.2013
ART Tiyatrosu Bilecik'te Çocuklarla Buluştu
Bilecik Milli Eğitim Müdürü Süleyman Şişman da Bilecik'te, sanatçı Mehtap Ar ve ART Tiyatro ekibini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Mehtap Ar - 27.02.2013
Mirzezade'den, Başkan Sakallı'ya Ziyaret
Tiyatro sanatçısı Mehtap Ar'ında katıldığı ziyarette sanat üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştiren Mirzezade, Mehtap Ar'ın seslendirdiği "Bu Gala Daşlı Gala" türküsü ile duygu dolu dakikalar yaşadı.
Mehtap Ar - 26.02.2013
Art Tiyatro Çocuklarla Buluşuyor
Türkiye'yi gezerek çocuklara tiyatro sevgisi aşılayan Mehtap Ar'ın kurduğu çocuk tiyatrosu ART Tiyatro, Odunpazarı Belediyesi Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi'nde (YKSM) Eskişehirli çocuklarla buluşuyor.
Mehtap Ar - 22.02.2013
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu Eskişehir'de
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu, 2012–2013 turnesinin ikinci etabına Eskişehir ile başlıyor.
Mehtap Ar - 15.02.2013
Mehtap Ar Canlı Yayında Hüngür Hüngür Ağladı
A Haber'de Selin Ongun'un sunduğu 'Bi Sormak Lazım' programına konuk olan Mehtap Ar, albümü ve annesi Aysel Gürel'i anlattı.
Mehtap Ar - 20.11.2012
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu Öğrencilerle Buluştu
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu Suşehrili öğrencilerle buluştu.
Mehtap Ar - 20.11.2012
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu Suşehri'nde Öğrencilerle Buluştu
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu, Suşehri ilçesinde öğrencilerle buluştu.
Mehtap Ar - 19.11.2012
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu Kayserili Çocuklar Buluşacak
Sabancı Vakfı tarafından desteklenen Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu, Anadolu-daki çocukları tiyatro ile tanıştırmaya devam ediyor.
Mehtap Ar - 05.04.2012
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu'ndan Malkara'da Ücretsiz Tiyatro Gösterisi
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu, Malkara'da ücretsiz tiyatro gösterisi sundu.
Mehtap Ar - 04.04.2012
Mehtap Ar Tiyatrosu, Sabancı Vakfının Katkılarıyla Çorlulu Çocuklarla
Sabancı Vakfı'nın sosyal sorumluluk projeleri kapsamında düzenlediği ve Mehtap Ar Tiyatrosu oyuncuları tarafından oynanan 'Okumak, Okumak, Okumak' adlı tiyatro oyunu Çorlulu çocuklar için sahnelendi.
Mehtap Ar - 31.03.2012
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu, Kırklareli'de Çocuklarla Buluştu
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu, Türkiye turnesi kapsamında Kırklarelili çocuklarla buluştu.
Mehtap Ar - 26.03.2012
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu, Lüleburgaz'da Çocuklarla Buluştu
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu, Türkiye turnesi kapsamında Lüleburgazlı çocuklarla buluştu.
Mehtap Ar - 25.03.2012
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu, Kırklareli'de Çocuklarla Buluşacak
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu, Türkiye turnesinin ikinci etabında Kırklarelili çocuklarla buluşacak.
Mehtap Ar - 18.03.2012
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu Edirne'de Çocuklarla Buluşacak
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu, Türkiye turnesinin ikinci etabında Edirneli çocuklarla buluşacak.
Mehtap Ar - 10.12.2011
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu Antalya'da
Sabancı Vakfı'nın desteklediği 'Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu', 12-16 Aralık tarihleri arasında Antalya'da sahne alacak.
Mehtap Ar - 29.11.2011
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu, Niğde'de
Sabancı Vakfı'nın desteğiyle Anadolu turnesi yapan Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu, Niğde'de öğrencilere keyifli anlar yaşattı.
Mehtap Ar - 14.11.2011
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu Şanlıurfa'da
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu, Şanlıurfa'da izleyicilerle buluşacak.
Mehtap Ar - 08.11.2011
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu Turneye Çıkıyor
Sabancı Vakfının desteklediği Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu, 2011'2012 turnesine 15 Kasım'da çıkacak.
Mehtap Ar - 12.05.2011
Sabancı Vakfı Mehtap Ar Tiyatrosu Tosya'da Sahne Aldı.
Kastamonu'nun Tosya ilçesinde, Sabancı Vakfı Mehtap Ar Tiyatrosu "Okumak, Okumak, Okumak" adlı oyunu sahneledi.
Mehtap Ar - 03.05.2011
Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu Erfelek'te
Sabancı Vakfı'nın desteğiyle sanat yolculuğuna devam eden Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu, bu yıl sergilediği 'Okumak, Okumak, Okumak' adlı müzikal oyunu, Erfelek ilçesinde öğrencilerle buluşturdu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehtap Ar Haberleri | Mehtap Ar Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Mehtap Ar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehtap Ar kimdir, hayatı ve biyografisi. Sabancı Vakfı'ndan Genç Sanatçılara Destek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.6.2021 17:28:02. #1.16#

title