Mehmet Yozgatlı: "Takım oyuncusuyum"

ıÜüÜç büyük takım formasını giyen gelmiş geçmiş 7 futbolcudan biri Mehmet Yozgatlı. UEFA Kupası, Süper Kupa, Süper Lig ve Türkiye Kupası şampiyonluklarını bolca tatmış bir oyuncu.

Mehmet Yozgatlı:

ıÜüÜç büyük takım formasını giyen gelmiş geçmiş 7 futbolcudan biri Mehmet Yozgatlı. UEFA Kupası, Süper Kupa, Süper Lig ve Türkiye Kupası şampiyonluklarını bolca tatmış bir oyuncu. Galatasaray'da ve Fenerbahçe'de "benchten gelen adam" rolüne bürünse de asla küsmeyen ve hep emre amade görüntüsüyle görevini yapan bir kurtarıcı oldu. Bu nedenle de son transferini Beşiktaş'a yapmayı başardı. Saha içinde verilen işi aksatmadan yapan, özel hayatında da sessiz, sakin, ailesine düşkün gerçek bir profesyonel.

Futbol Federasyonu tarafından çıkarılan TamSaha dergisine konuşan Yozgatlı, 28 yaşında olduğunu, Galatasaray, Fenerbahçe ve şimdi de Beşiktaş'ta forma giydiğini söyledi. Yozgatlı, ''Üç büyük takımda oynayan 7 oyuncudan biriyim ve bunun önemli olduğunu düşünüyorum. Bunu başardığım için de çok mutluyum. Bu unvan bana gurur veriyor.'' dedi.