Mehmet Yazıcı Haberleri

Mehmet Yazıcı haber, Mehmet Yazıcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Yazıcı - 5.5.2016
Karasu Belediyesi Meclis Toplantısı
Hukuk İşleri Komisyonunun kurulması önerge maddesi olarak meclis üyelerine sunuldu. Yapılan açık oylama sonucu Hukuk İşleri Komisyonuna Meclis üyeleri Kadir Arslan, Leman Yanmaz, Mehmet Yazıcı, Muhittin Çot ve Fatih Şentürk seçildi.
Mehmet Yazıcı - 6.4.2016
Kocaeli'de Kimsesiz ve Yoksul Çocuklar İçin Kermes
Konuşmanın ardından kermesin açılış kurdelesini Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Müftüsü Mehmet Yazıcı, Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Abdurrezzak Tuncer kesti.
Mehmet Yazıcı - 25.3.2016
Uludağ Ekonomi Zirvesi Başladı (5)
Şimşek: TERÖRLE MÜCADELE KARARLILIKLA DEVAM EDİYORİş dünyasının önemli isimlerini buluşturan Uludağ Ekonomi Zirvesi'ne katılan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, yaptığı konuşmanın ardından cuma namazını kılmak için Mehmet Yazıcı camiine gitti.
Mehmet Yazıcı - 25.3.2016
Şimşek: Terörle Mücadelede Türkiye Kararlılığını Sürdürecek
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Ekonomi Zirvesi'ndeki konuşmasının ardından cuma namazını Mehmet Yazıcı Camii'nde kıldı.
Mehmet Yazıcı - 10.3.2016
​SAP Forum Ankara'da Türkiye'nin Dijital Ajandası Ele Alındı
Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Mutlu Gül, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Dr. Bekir Tüzel ve T.C. Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı Bilgi İşlem Şube Müdürü Mehmet Yazıcı ödüllerini SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin'in elinden aldı.
Mehmet Yazıcı - 10.3.2016
Geleceğin Yıldızları Büyükçekmece'de Seçildi
TFF Altyapı Antrenörlerinden Kamil Doygun başkanlığındaki tertip komitesinde Sezer Şarkıcı, Serdar Ertan, Türker Şarkıcı ve kaleci antrenörü Murat Yılmaz yer aldı. Büyükçekmece Belediyesi Spor Akademisi antrenörleri İbrahim Altuner, Ahmet Demirel, Cem Çalışkan, Burak Kaya, Necmi Kaya, Hasan Yazıcı, Akın Karagöz, Mehmet Yazıcı, Orhan Karataş, Burak Bayramoğlu ve Hasan Koyuncu da organizasyona gönüllü olarak destek verdi.
Mehmet Yazıcı - 2.3.2016
Kocaeli'deki Cinayet ve İntihar
Cenazeler, ikindi namazı sonrası Gölcük Müftüsü Mehmet Yazıcı tarafından kıldırılan cenaze namazın ardından Esentepe Mevlana Mezarlığı'nda toprağa verildi.
Mehmet Yazıcı - 2.3.2016
İş Adamından Öğrencilere Yardım Eli
İstiklal İlköğretim Okulunda yapılan yardım programına Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş,Tophane Mahalle Muhtarı Abdurrahman Koçali ve Öğrenci velileri katıldı. Yardım dağıtımı Okul Müdürü Mehmet Yazıcı'nın konuşmaları ile başladı.
Mehmet Yazıcı - 1.3.2016
Üsküdar Vapuru Faciasının 58. Yılı
Gölcük ilçesindeki 1 Mart Üsküdar Şehitliği'nde düzenlenen anma programına, Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Müftüsü Mehmet Yazıcı, faciada hayatını kaybedenlerin yakınları ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Yazıcı - 29.12.2015
İşkur Meslek Tanıtım Günleri Devam Ediyor
7 farklı lisede yapılan 'Meslek Tanıtım Günleri'nin açılışına Çalışma ve İş Kurumu Edirne İl Müdürü Şengül Çildam, Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcıları Kemal Soytürk ve Cemal Turan, Çalışma ve İş Kurumu Edirne İl Müdür Yardımcısı Oğuz Kafa, Şube Müdürleri Mehmet Özgür Başaran, Mehmet Yazıcı, iş ve meslek danışmanları katıldı.
Mehmet Yazıcı - 23.12.2015
Samsun Gazeteciler Cemiyeti: Antrenmanları İzleme Yasağı Derhal Kaldırılmalı
Samsunspor Teknik Direktörü Ümit Özat’ın bazı gazeteciler tarafından yapılan olumsuz haberlerin ardından aldığı ani bir karar ile tüm gazetecilerin tesislere girişine antrenmanları izlemesine yasak getirmesine tepkiler dinmiyor. Konuyla ilgili bir açıklama da Samsun Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu adına başkan Mehmet Yazıcı tarafından yapıldı.
Mehmet Yazıcı - 20.12.2015
Samsun ve Malatya Gazetecileri Dostluk Yemeğinde Buluştu
Güner, Malatya ve Samsun arasındaki dostluğu pekiştirmek için bir araya geldiklerini söyledi Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı ise "Bu ziyaretimiz inşallah güzel şeylerin başlangıcı olur.
Mehmet Yazıcı - 19.12.2015
Samsunlu Gazetecilerin Son Durağı Malatya Gazeteciler Cemiyeti Oldu
Yarın oynanacak olan Malatyaspor-Samsunspor maçı için Malatya'ya gelen ve bir dizi ziyaretlerde bulunan Samsunlu gazetecilerin son durağı Malatya Gazeteciler Cemiyeti oldu MGC Başkan Yardımcısı Ali Er, Samsunlu Gazetecileri Cemiyet binasında ağırladı. Er, ziyaretten memnuniyetini dile getirerek, "Samsunlu gazeteci arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. İnşallah Samsunlular ve Malatyalılar arasındaki dostluk daha da gelişir" diye konuştu. 26 yıl önce Malatyaspor-Samsunspor maçı için yola çıkan ve içinde Samsunsporlu futbolcu ve Teknik Heyetini taşıyan otobüsün kaza yapması sonucu 3 futbolcu ve Samsunspor Teknik Direktörü ile otobüs şoförünün hayatını kaybettiğini ve kaza sonrasında iki takım taraftarları arasında yıllarca süren bir gerilimin yaşandığını hatırlatan SGC Başkanı Mehmet Yazıcı ise "Gerilimin yumuşatılması için böyle bir ziyaret gerçekleştirdik.
Mehmet Yazıcı - 11.12.2015
Samsunspor Antrenmanları Basına Kapatıldı
Yasağa tepki gösteren Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı ise uygulamayı doğru bulmadıklarını belirterek "Burada yapılması gereken aklıselimin egemen olması, kulüp ve basın arasındaki bu soğuk ilişkinin ortadan kaldırılmasıdır.
Mehmet Yazıcı - 23.11.2015
Osmaneli Doğal Kaynak ve Değerlerinden Nasıl Yararlanılmalı?" Çalıştayı
İTÜ İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü Başkanı Prof. Dr. Ayşen Akpınar'ın proje hakkında bilgi verdiği çalıştaya Devlet eski Bakanı Mehmet Yazıcı, Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı, İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Yıldırım ile Marmara, Yeditepe, Maltepe, İstanbul Gelişim, İstanbul Aydın ve Şeyh Edebali Üniversitesinden akademisyenler katıldı.
Mehmet Yazıcı - 23.11.2015
Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir Açıklaması
Osmaneli Meslek Yüksek Okulunun toplantı salonunda gerçekleştirilen 'Osmaneli Doğal Kaynak ve Değerlerinden Nasıl Yararlanılmalı' konulu Çalıştay ve Paydaş Grup toplantısına Devlet Bakanı Mehmet Yazıcı, Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı, İstanbul Ticaret üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Yazıcı - 4.11.2015
Kardemir'de Tarihi Fırının Taşıyıcı Ayakları Sergileniyor
Yüksek fırınların, demir içerikli ham maddelerin metalürjik kok ile indirgenerek sıvı ham demirin elde edildiği tesisler olduğunu ifade eden Yılmaz, "Fatma ülkemizin ilk yüksek fırınıdır. Yüksek fırınların bir kadın tarafından ateşlenmesi, fırınlara doğurganlığın ve üretkenliğin simgesi olan kadın isimlerinin verilmesi dünyada bir gelenektir. Ülkemizin ilk yüksek fırınının devreye alınmasında da bu gelenek sürdürülmüş, yüksek fırın çalışanlarından Mehmet Yazıcı isimli işçimizin kız kardeşi olan Fatma Yazıcı, ikamet ettiği Belenköy'den fabrikaya gelmiş, fırını ateşlemiş ve yüksek fırın ismini, ateşleyen bu kızımızdan almıştır" ifadesini kullandı.
Mehmet Yazıcı - 26.10.2015
Moldovalı Oxana İslamiyet'i Seçti
İlçe Müftüsü Mehmet Yazıcı, müftülükte düzenlenen ihtida töreninde, Rusu'ya İslamiyet hakkında bilgi verdi.
Mehmet Yazıcı - 14.10.2015
Camiler ve Din Görevlileri Haftası
Karamürsel Kültür Merkezi'nde düzenlenen programa, Karamürsel Kaymakam Ahmet Narinoğlu, Kocaeli Müftüsü Yusuf Doğan, Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Özarslan, İlçe Emniyet Müdürü Coşar Özler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, İlçe Müftüsü Yılmaz Küçük, Gölcük İlçe Müftüsü Mehmet Yazıcı, din görevlileri ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Yazıcı - 11.9.2015
Samsun Tso Başkanı Murzioğlu Açıklaması
Murzioğlu, Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.
Mehmet Yazıcı - 1.9.2015
Mehmet Yazıcı: Tek Tip Bir Medya Modeli Yaratılmaya Çalışılıyor
İpek Medya Grubu'na polis eşliğinde düzenlenen baskın Anadolu’daki cemiyet başkanlarınında tepkisini çekti.
Mehmet Yazıcı - 27.7.2015
Camiden Sahaya Futbol Turnuvası Başladı
 İlçe Vaizi Mehmet Yazıcı da ibadetin yalnızca namaz kılarak, Kur'an okuyarak değil hayatın her anında yapıldığını, yaşam şeklinin dine uygunluğunun da ibadet olduğunu söyledi.
Mehmet Yazıcı - 24.7.2015
24 Temmuz Basın Bayramı
Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı, yönetim kurulu üyeleri ve gazeteciler 24 Temmuz Basın Bayramı ve Gazeteciler Günü nedeniyle Atatürk  Anıtı'na çelenk sundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Yazıcı Haberleri | Mehmet Yazıcı Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Mehmet Yazıcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Yazıcı kimdir, hayatı ve biyografisi. Köktaş'tan Samsun'a İkinci Üniversite Müjdesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 09:21:17. #1.15#
title