Mehmet Yazıcı Haberleri

Mehmet Yazıcı haber, Mehmet Yazıcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Yazıcı - 5.6.2017
Hizmet Bir Mafyadır Girersen Çıkamazsın"
F.T, Bolu'ya ilk geldiğinde sanıklardan Alim Erdem ile görüştüğünü belirterek, şunları söyledi: "Alim hoca bana, benimle Bedri Selim Benek'in ilgileneceğini söyledi. Ben 'artık bu yapıdan uzaklaşmak istiyorum' dediğimde Alim Erdem beni hoş karşıladı. Ama Bedri Selim Benek, Kenan Gümüştekin ve Recep Bayram, bana ayrılmamam yönünde baskı yaptılar. Hatta bana yapılan baskıları Mehmet Yazıcı ile paylaştım.
Mehmet Yazıcı - 17.5.2017
Dha Yurt Bülteni-19
Görüntü dökümü ----------------------- Savcının olay yerinde inceleme yapması Vatandaşların olay yerine gelmesi Gencin boğulduğu yerin genel görüntüsü Boğulan gencin ambulansa koyulması Genel ve detay görüntüler SÜRE:  01.36  BOYUT: 125 MB Haber-Kamera: Mehmet OKUR/ SİLİFKE, (MERSİN), ============================================ Gazeteci Sandıkçı'dan 'Kırmızı-beyaz kadraj' sergisi DOĞAN Haber Ajansı Samsun Bölge Temsilcisi Murat Sandıkçı'nın Samsunspor'un maçlarında çektiği fotoğraflardan oluşan 'Kırmızı-beyaz kadraj' adlı fotoğraf sergisi sanatseverlerin beğenisine açıldı. Murat Sandıkçı'nın 2016-2017 futbol sezonunda TFF 1'nci Liginde mücadele eden Samsunspor'un bu sezonki resmi karşılaşmalarında çektiği fotoğraflardan 55'ini, 'Kırmızı-beyaz kadraj' adıyla Samsun'da bulunan bir alışveriş merkezi'nde sanatseverlerin beğenisine sundu. Düzenlenen sergiye İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu, Samsunspor Kulübü 2'inci Başkanı Ruştu Araboğlu, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, Basın İlan Kurumu (BİK) Samsun İl Müdürü Mustafa Bayraktar, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Samsun Temsilcisi Avni Demir, Samsunspor eski teknik direktörü Ercüment Coşkundere, Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı, ELVİNDER Başkanı Yeşim Gürsoy, gazeteciler ve davetliler katıldı.
Mehmet Yazıcı - 10.5.2017
Gölcük'te Bilim Fuarı Açılışı
Fuara, Gölcük Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Müftüsü Mehmet Yazıcı, Gölcük Mecit Kavan İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Cahit Çetin, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Mehmet Yazıcı - 10.5.2017
Fetö'nün Üniversite Yapılanması Davasında Delil Fotoğraflar
FETÖ/PDY'nin üniversite yapılanmasına ilişkin, aralarında geçen 28 Nisan'da görevinden istifa eden Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) eski Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun ile ikisi de firari olan eski Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kenan Gümüştekin ve Fethullah Gülen'in doktoru kardiyolog Prof. Dr. Mehmet Yazıcı'nın bulunduğu 31'i tutuklu, 10'u firari, 77 sanıklı davanın ilk duruşmasının görülmesine devam edildi.
Mehmet Yazıcı - 10.5.2017
Bolu'daki Fetö/pdy Soruşturmaları
Soruşturmada ayrıca örgütün elebaşı Fetullah Gülen'in doktorluğunu yaptığı ileri sürülen Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) kardiyoloji bölümü doktorlarından Prof. Dr. Mehmet Yazıcı ile MİT tırlarının durdurulması soruşturmasında da hakkında dava açılan AİBÜ Tıp Fakültesi öğretim üyelerinden Mehmet Emin Özyavaçlı'nın da bulunduğu yaklaşık 70 kişinin aranmasına devam edildiği belirtildi.
Mehmet Yazıcı - 10.5.2017
Dha Yurt Bülteni-10
FETÖ/PDY'nin üniversite yapılanmasına ilişkin, aralarında geçen 28 Nisan'da görevinden istifa eden Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) eski Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun ile ikisi de firari olan eski Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kenan Gümüştekin ve Fethullah Gülen'in doktoru kardiyolog Prof. Dr. Mehmet Yazıcı'nın bulunduğu 31'i tutuklu, 10'u firari, 77 sanıklı davanın ilk duruşmasının görülmesine devam edildi.
Mehmet Yazıcı - 9.5.2017
Bolu'da Fetö Şüphelisi Akademisyenler Hakim Karşısında
- İddianameden Bolu Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan ve Ağır Ceza Mahkemesince kabul edilen 72 sayfalık iddianamede, firari sanıklar Mehmet Yazıcı ve Kemal Gümüştekin'in, "silahlı terör örgütü yöneticiliği" suçundan 15 yıldan 22 yıl beşer aya kadar hapisle cezalandırılması isteniyor.
Mehmet Yazıcı - 8.5.2017
Dha Yurt Bülteni - 11
BOLU'DA 77 SANIKLI FETÖ'NÜN ÜNİVERSİTE YAPILANMASI DAVASI BAŞLADI BOLU'da, FETÖ/PDY'nin üniversite yapılanmasına ilişkin, aralarında 10 gün önce görevinden istifa eden Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) eski Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun ile ikisi de firari olan eski Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kenan Gümüştekin ve Fethullah Gülen'in doktoru kardiyolog Prof. Dr. Mehmet Yazıcı'nın bulunduğu 31'i tutuklu, 10'u firari, 77 sanıklı dava başladı.
Mehmet Yazıcı - 8.5.2017
Bolu'da Fetö Şüphelisi Akademisyenlerin Yargılanmasına Başlandı
İddianame Bolu Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan ve Ağır Ceza Mahkemesince kabul edilen 72 sayfalık iddianamede, firari sanıklar Mehmet Yazıcı ve Kemal Gümüştekin hakkında "silahlı terör örgütü yöneticiliği" suçundan 15 yıldan 22,5'ar yıla kadar hapisle cezalandırılması isteniyor.
Mehmet Yazıcı - 2.5.2017
Fair Play Kervanı'nın 36. Durağı Erzincan Üniversitesi
Erzincan Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mehmet Yazıcı'nın moderatörlüğünü yapacağı panelde, kervan üyeleri de görselli sunumlarla fair play felsefesini, anlamını, nasıl ortaya çıktığını, dünyada ve Türkiye'deki örnekleriyle anlatacak.
Mehmet Yazıcı - 19.4.2017
Kepez'de Kur'an ve Ezan Okuma Yarışması Yapıldı
Yarışmanın jüri başkanı Kepez Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Yazıcı, etkinliğin milli ve manevi değerlerin gelecek nesillere aktarılmasındaki önemine değindi.
Mehmet Yazıcı - 10.4.2017
Şüpheli Akademisyenlerin Bank Asya Hesaplarındaki Hareketlilik İddianamede
Bolu Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan ve Ağır Ceza Mahkemesince kabul edilen 72 sayfalık iddianamede, Mehmet Yazıcı ve Kemal Gümüştekin hakkında "silahlı terör örgütü yöneticiliği" suçundan, 15 yıldan 22 yıl altışar aya kadar hapis cezası, AİBÜ Rektörü Hayri Coşkun'un da yer aldığı 75 sanık hakkında ise "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan, 7 yıl 6 aydan 15'er yıla kadar hapis cezası talep ediliyor.
Mehmet Yazıcı - 7.4.2017
Bolu'daki Fetö'nün Akademik Yapılanmasına İlişkin İddianame
İddianamede, Mehmet Yazıcı ve Kemal Gümüştekin hakkında "silahlı terör örgütü yöneticiliği" suçundan, 15'er yıldan 22 yıl 6'şar aya kadar hapis cezası, AİBÜ'nün şu anki rektörü Hayri Coşkun'un da yer aldığı 75 sanık hakkında ise "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan, 7 yıl 6'şar aydan 15'er yıla kadar hapis cezası talep ediliyor.
Mehmet Yazıcı - 3.4.2017
İstanbul'da Çevik Kuvveti İşgal Girişimi Sanıkları, Hakim Karşısına Çıkacak
Vatandaşların saat 00.31'den itibaren kalabalık şekilde Çevik Kuvvet Yerleşkesine geldiğine vurgu yapılan iddianamede, şöyle devam edildi: "Darbe girişimini engellemeye gelen vatandaşlarımız, sanıklara kışlaya dönmelerini söyleyerek ikna etmeye çalışmışlardır. Vatandaşlarımızın yoğun bir şekilde zırhlı araçların yanına gelmesi u¨zerine sanık Üsteğmen Burak Koç, Kurmay Yarbay Kadir Yıldız'ı arayarak vatandaşların geldiğini, çok kalabalık olduğunu söyleyerek gelmesini istemiştir. Kadir Yıldız da bahse konu yere geldiğinde ZMA aracının u¨zerine çıkarak megafonla vatandaşlarımıza hitaben 'Vatandaşlarımız, sıkıyönetim ilan edildi, evinize gidin' şeklinde söylemde bulunmuştur. Bu söylem u¨zerine vatandaşlarımız tepkilerini artırınca Kadir Yıldız, sanık askerlere havaya ateş açmanın serbest olduğunu söylemiştir. Kadir Yıldız, bu sırada sanık er Telat Yasin Özen'in piyade tu¨feğini alarak havaya 4-5 el ateş etmiştir. Bu sırada vatandaşlarımız zırhlı aracın u¨zerine çıkarak Kadir Yıldız'ın kullandığı tu¨feği almak istedikleri sırada yaşanan boğuşma sırasında Kadir Yıldız piyade tu¨feği ile ateş ederek maktul Ümit Yolcu'nun ölu¨mu¨ne, mu¨şteki Ahmet Daylan'ın başından, mu¨şteki Mehmet Yazıcı'nın da omzundan yaralanmasına neden olmuştur.
Mehmet Yazıcı - 31.3.2017
Bolu'daki Fetö'nün Akademik Yapılanmasına İlişkin İddianame
Rektör Coşkun da iddianamede İddianamedeki 77 kişi içerisinde AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun'un da bulunduğunu ifade eden Yurtseven, şunları kaydetti: "Rektör Hayri Coşkun'a, örgüt üyeliğinden yargılanması ve cezalandırılması için dava açıldı. Rektör Coşkun tutuksuz yargılanıyor. Coşkun ile ilgili olarak, üniversitede kadrolaşmada ortam yarattığı, rektörlük seçimlerinde destek almak için birtakım kişilere aktif görevler verdiği, paralel yapıya sahip olan kişilerin desteğini alarak seçimleri kazandıktan sonra Tıp Fakültesi ve Diş Fakültesinde insiyatifi onlara verecek bir şekilde ortam oluşturma, örgütün üniversite bünyesinde kadrolaşmasına katkı sağladığı, bu konuda aleyhte çok sayıda tanık beyanında bulunulduğu, örgütün yönlendirmesi ile diğer akademisyenlerle ilgili olumsuz uygulama yaptığı, bilimsel araştırma projelerinde paralel yapıya kolaylık gösterdiği iddiaları yer alıyor." Yurtseven, FETÖ elebaşısı Fethullah Gülen'in doktoru olduğu iddia edilen Kardiyolog Prof. Dr. Mehmet Yazıcı ve eski Tıp Fakültesi Fizyoloji Anabilim Dalı Başkanı Kenan Gümüştekin'in, terör örgütüne üye olmanın yanı sıra yönetici konumunda olduklarını tespit ettiklerini belirtti.
Mehmet Yazıcı - 13.3.2017
İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü
Etkinliğe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Gülle, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Burçak Kırca, Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, İlçe Müftüsü Mehmet Yazıcı, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Faruk Keskin, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Mehmet Yazıcı - 24.1.2017
Gölcük'te "Hayallerimin Renkli Çizgileri" Resim Sergisi
Serginin açılış törenine, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, İlçe Jandarma Komutanı Burçak Kırca, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Hafiz Arvas, İlçe Müftüsü Mehmet Yazıcı ve vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Yazıcı Haberleri | Mehmet Yazıcı Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Mehmet Yazıcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Yazıcı kimdir, hayatı ve biyografisi. Kadem'den Müftü Yazıcı Hakkında Suç Duyurusu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 22:22:13. #1.15#
title