MEHMET YARKA HABERLERİ

Mehmet Yarka haber, Mehmet Yarka son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Yarka - 31.3.2019
Cumhur İttifakı Adayı Mehmet Yarka: "Ankara'dan Şırnak'a İlk Geldiğimde 831 Araç ile Karşılandım....
Cumhur İttifakı adayı Mehmet Yarka: "Ankara'dan Şırnak'a ilk geldiğimde 831 araç ile karşılandım. Şırnak'ın artık hizmet siyasetine destek vereceğine inandım"ŞIRNAK - Cumhur İttifakı adayı Mehmet Yarka, kesin olmayan sonuçlara ilişkin açıklama yaptı.
Mehmet Yarka - 31.3.2019
Şırnak'ta AK Parti Sevinci (2)
Şırnak Belediye Başkanlığını kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti adayı Mehmet Yarka'nın kazanması kentte sevinçle kutlandı.
Mehmet Yarka - 31.3.2019
Şırnak'ta AK Parti Sevinci
Şırnak Belediye Başkanlığını kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti adayı Mehmet Yarka'nın kazanması kentte sevinçle kutlandı.
Mehmet Yarka - 31.3.2019
Şırnak Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı Mehmet Yarka Kazandı.
Şırnak Belediye Başkanlığını AK Parti adayı Mehmet Yarka kazandı.
Mehmet Yarka - 31.3.2019
Şırnak'ta, 'Cumhur İttifakı'nın Adayı AK Parti'li Yarka Kazandı
ŞIRNAK'ta, Belediye Başkanlığı seçimini, resmi olmayan sonuçlara göre 'Cumhur İttifakı'nın adayı AK Parti'li Mehmet Yarka (56) kazandı.
Mehmet Yarka - 31.3.2019
Şırnak'ta, 'Cumhur İttifakı'nın Adayı AK Parti'li Yarka Kazandı
Şırnak'ta, Belediye Başkanlığı seçimini, resmi olmayan sonuçlara göre 'Cumhur İttifakı'nın adayı AK Parti'li Mehmet Yarka (56) kazandı.
Mehmet Yarka - 29.3.2019
Artık Hiçbir Annemizin Yüreği Yanmasın İstiyoruz"
Şırnak'ta bir grup genç, "son sözü gençler söyleyecek" sloganıyla AK Parti Şırnak Belediye Başkan Adayı Mehmet Yarka'ya destek amacıyla yürüdü.
Mehmet Yarka - 13.3.2019
Bakan Kasapoğlu: İnşa Edeceklerine Yıkmakla Meşgul Oldular
Çeşitli inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Şırnak'a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, kentteki esnafla düzenlenen yemek programında bir araya geldi. Esnaf buluşmasının ardından Bakan Kasaploğlu, AK Parti Şırnak Belediye Başkan adayı Mehmet Yarka'nın seçim bürosunu ziyaret etti.
Mehmet Yarka - 11.3.2019
AK Parti'nin Şırnak Mitingi
Vatandaşlara Şırnak'ın 10-20 yıl önceki halinin nasıl olduğunu soran Erdoğan, "Her taraf çöplük, çukur, çamur, kanalizasyon sokaklarda akıyor, öyle mi? Binalar durulacak gibi değil, rezillik. Biz buraya Çevre Şehircilik Bakanlığımızla girdik mi? Girdik, şu güzel binaları sizler için yaptık mı? Şimdi bu binalara sizler yerleştiniz, yerleşiyorsunuz. Niye? Benim Şırnaklı kardeşime bunlar yakışır da onun için. Şimdi yeni bir Şırnak var, istiyoruz ki şimdi bu terör örgütünün desteğindekilerle değil sizlere gerçekten sahip çıkacak AK Parti iktidarıyla yerel yönetimde Şırnak'ta yeni bir dönem başlasın. Onun için Mehmet Yarka kardeşimiz diyoruz.
Mehmet Yarka - 4.3.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Şırnak'ta 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Mehmet Yarka - 19.2.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Şırnak'ta 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Mehmet Yarka - 12.2.2019
Şırnak'ta 6 Yeni Ambulans Hizmete Girdi
Şırnak İl Sağlık Müdürlüğü 112 Komuta Kontrol Merkezi bahçesinde düzenlenen törene Vali Mehmet Aktaş, AK Parti Milletvekili Rizgin Birlik, AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Erkan, AK Parti Şırnak Belediye Başkan adayı Mehmet Yarka, İl Sağlık Müdürü İsmail Başıbüyük ve kurum müdürleri katıldı.
Mehmet Yarka - 13.1.2019
Kandil'e Peşkeş Çekenlere İzin Vermeyeceğiz"
Yerel seçimlere ilişkin de Ünal, şu değerlendirmeyi yaptı: "Biz bu şehrin imkanlarını, kaynaklarını belediyecilik adı altında Kandil'e peşkeş çekenlere izin vermeyeceğiz. İrademizle izin vermeyeceğiz. Oyumuzla izin vermeyeceğiz. Sandıkta izin vermeyeceğiz. Kardeşlerim size soruyorum, iradesi olmayanın siyaseti olur mu? Olmaz, siyaset irade işidir. Neden çünkü siyaset milletin iradesini sandıkta teslim alıp temsil etmektir. Bugün bunlar oy aldıkları insanları mı temsil ediyorlar yoksa dağda kalbi ve kafası 40 yıldır betonlaşmış terör baronlarını mı temsil ediyorlar. Bunlar asla oy aldıkları insanları temsil etmiyorlar. Onların bir iradesi yok. Keşke bir iradesi olsa, keşke bunlar siyaseti milletin iradesiyle yapsalar, bunlar keşke siyaseti milletin talepleriyle toplumsal ihtiyaçlarla yapsalar. Maalesef kardeşlerim bunlar bir iradesi yok. Bunların iradesi olsaydı bölgenin sokaklarını çukura çevirip el yapımı patlayıcılar ile doldurup şehirlerimizi, geleceğimizi yok etmezlerdi. Çocuklarımızın geleceğine suikast düzenlemezlerdi ama ne oldu, onlar yıktı, AK Parti yaptı, AK Parti teşkilatları yaptı, bu millete aşık olan sizler yaptınız." Ünal, çocukların hayalleri gerçek olsun, millet huzur ve istikrar içerisinde yaşasın diye gecelerini gündüze katarak çalışmaya devam ettiklerini; gençlerin hayallerine set kuranlara, ekmeklerine kan zehir doğrayanlara izin vermeyeceklerini söyledi. Şırnak'ta artık terör ve huzursuzluk istemediklerini aktaran Ünal, gençlerin hayallerini gerçekleştirmek adına sadece eğitim kurumlarına 2018 yılında 800 milyon lira harcadıklarını, kenti ayağa kaldırmak için her türlü fedakarlığın yapıldığını sözlerine ekledi. AK Parti Şırnak Belediye Başkan Adayı Mehmet Yarka da kenti "AK belediyecilikle" tanıştırmak için gece gündüz çalışacağını kaydetti.
Mehmet Yarka - 13.1.2019
Mahir Ünal: Şırnak'ın Kaynaklarını Kandil'e Peşkeş Çekenlere İzin Vermeyeceğiz
Ünal, konuşmasının ardından AK Parti'nin Şırnak Belediye Başkan Adayı Mehmet Yarka, Beytüşşebap Belediye Başkan Adayı Habip Aşan, Cizre Belediye Başkan Adayı Eşraf Müjde, Güçlükonak Belediye Başkan Adayı Bahattin Aktuğ, İdil Belediye Başkan Adayı İsmail Genç, Silopi Belediye Başkan Adayı İbrahim Tayşun, Uludere Belediye Başkan Adayı Sait Ürek'i partililere tanıttı.
Mehmet Yarka - 11.12.2018
Engelli Çift Dünyaevine Girdi
Düğüne Şırnak Valisi Mehmet Aktaş, Belediye Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu, İl Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım, AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Erkan ve çok sayıda davetli katıldı. Çiftin nikahını Belediye Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu kıyarken, Vali Mehmet Aktaş, AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Erkan, AK Parti Şırnak Belediye Başkan Adayı Mehmet Yarka ve Beyaz Ay Derneği Başkanı Sabri Özcan da şahit oldu.
Mehmet Yarka - 11.12.2018
AK Parti Kadın Kolları Engelli Çifti Evlendirdi
Şırnak Belediye Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu'nun kıydığı nikahta çiftin şahitliğini Vali Mehmet Aktaş, AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Erkan ve AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Yarka yaptı.
Mehmet Yarka - 3.12.2018
Şırnak CHP Eski İl Başkanı ve 120 Kişi AK Parti'ye Geçti
CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Şırnak eski il başkanı Mehmet Uğur, 22 yıldır hizmet ettiği partisinden istifa ederek, o dönemki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ak Parti'ye geçti. CHP'den istifa eden Şırnak eski il başkanı Mehmet Uğur, yönetimi ile birlikte partisinden istifa ederek törenle Ak Parti'ye geçti. AK Parti Şırnak İl Başkanlığı'nda düzenlenen törene Şırnak Milletvekili Rizgin Birlik, AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Erkan, Belediye Başkan adayı Mehmet Yarka, partililer ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Yarka - 3.12.2018
CHP'den İstifa Eden Eski Şırnak İl Başkanı Uğur AK Parti'ye Geçti
Uğur, AK Parti Şırnak İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısında, AK Parti'ye geçtiğini, yerel seçimlerde AK Parti'nin belediye başkanı adayı olarak gösterdiği Mehmet Yarka'ya destek vererek onun için çalışacaklarını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Yarka Haberleri | Mehmet Yarka Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Mehmet Yarka haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Yarka kimdir, hayatı ve biyografisi. Şırnak'ta Trafik Haftası Etkinliği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 22:14:05. #1.14#
title