MEHMET YARKA HABERLERİ

Mehmet Yarka haber, Mehmet Yarka son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Yarka - 19.5.2020
Ilısu Barajı Enerji Santrali 1. Türbini Devreye Alma Töreni (2)
Törene, DSİ Genel Müdür Vekili Kaya Yıldız, Mardin Valisi ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ali Fuat Atik, Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, AK Parti milletvekilleri, yüklenici firma yetkilileri ve kurumların temsilcileri katıldı.
Mehmet Yarka - 19.5.2020
Batman, Şırnak ve Siirt'te 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı törenlerle kutlanıyor
Vali Ali Hamza Pehlivan, İl Emniyet Müdürü Başbuğ ve Belediye Başkanı Mehmet Yarka ile kent merkezinde gezerek evlerinin balkonlarında bulunan çocukların bayramını kutladı.
Mehmet Yarka - 25.4.2020
Irak'ın kuzeyinde şehit olan asker için Şırnak'ta tören
Basına kapalı gerçekleşen törene Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Ahmet Hacıoğlu, 23.
Mehmet Yarka - 23.4.2020
Şırnak Valisi Pehlivan'dan 23 Nisan'da doğan Sümeyye'ye sürpriz kutlama
Kentte 23 Nisan turu Vali Pehlivan, İl Emniyet Müdürü Başbuğ ve Belediye Başkanı Mehmet Yarka ile kent merkezinde gezerek evlerinin balkonlarında bulunan çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.
Mehmet Yarka - 28.3.2020
Türkiye Belediyeler Birliği encümen üyeleri koronavirüse karşı 14 kuralı hatırlattı
Videoda, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar 14 kuralı maddeler halinde seslendirdi.
Mehmet Yarka - 27.2.2020
Bakan Yardımcısı Turagay?dan koronavirüs açıklaması
Valilik girişinde Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tamer Bilacan ve İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ tarafından karşılanan Turagay daha sonra Valilik makamına geçti.
Mehmet Yarka - 25.2.2020
Şehit Teğmen Şafak Evran'ın adı, ilkokula verildi
İdil ilçesindeki Cehennem Deresi bölgesinde 16 Haziran 2019'da PKK'lı teröristlere yönelik düzenlenen operasyonda çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Teğmen Şafak Evran'ın ismi, Şırnak'ta yapımı tamamlanan 24 derslikli ilkokula verildi. Okulun açılışına Vali Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Ahmet Hacıoğlu, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tamer Bilacan, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, şehidin silah arkadaşları, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Mehmet Yarka - 25.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ-9
İdil ilçesindeki Cehennem Deresi bölgesinde 16 Haziran 2019'da PKK'lı teröristlere yönelik düzenlenen operasyonda çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Teğmen Şafak Evran'ın ismi, Şırnak'ta yapımı tamamlanan 24 derslikli ilkokula verildi. Okulun açılışına Vali Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Ahmet Hacıoğlu, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tamer Bilacan, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, şehidin silah arkadaşları, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Mehmet Yarka - 24.2.2020
Şırnak'ta 55 okulda "Tasarım Beceri Atölyesi" kurulacak
Programa, Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. Emin Erkan, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, DİKA Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ, kaymakamlar ve kurum temsilcileri katıldı.
Mehmet Yarka - 26.1.2020
TBB'nin ocak ayı toplantısı İzmir yerine Elazığ'da yapılacak
TBB Başkanı Fatma Şahin başkanlığında düzenlenecek toplantıya, encümen üyeleri Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın katılması bekleniyor.
Mehmet Yarka - 18.1.2020
Belçika'da Sosyalist Parti, MHP'li belediye başkanları ile görüştüğü gerekçesiyle Emir Kır'ı ihraç...
AB kurumları tarafından davet edilen CHP'li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile MHP'li Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, AKP'li Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, AKP'li Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, MHP'li Kütahya Belediye Başkanı Prof.
Mehmet Yarka - 13.1.2020
Şehit asker ve güvenlik korucusu için Şırnak'ta tören düzenlendi
Törene, Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Ahmet Hacıoğlu, 23. Piyade Tümen Komutanı Tümgeneral Halil Soysal, Çakırsöğüt Jandarma Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Alper Sır, Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ ve şehitlerin silah arkadaşları katıldı.
Mehmet Yarka - 10.1.2020
Şırnak Valisi Pehlivan, İdil ilçesini ziyaret etti
Vali Pehlivan, AK Parti Şırnak Milletvekili Rizgin Birlik, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Ahmet Hacıoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Çakırsöğüt Jandarma Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Alper Sır, İdil Kaymakamı Zafer Sağ, Cizre Kaymakamı Davut Sinanoğlu, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, İl Jandarma Komutanı Albay Tamer Bilacan, İdil Cumhuriyet Savcısı Rıdvan Avci, AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Erkan, İdil İlçe Emniyet Müdürü İzzet Güner, İdil Jandarma Komutanı Yüzbaşı Serkan Engin ve AK Parti İdil İlçe Başkanı Murat Ay Alakamış köyüne ziyarette bulundu.
Mehmet Yarka - 1.1.2020
Şırnak'ta kız çocuklarının okula kazandırılması için ev ev gezilecek
Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, kız çocuklarının yaşam standartlarını kolaylaştırmak ve okula devam etmelerini sağlamak amacıyla ev ev dolaşacaklarını söyledi.
Mehmet Yarka - 1.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 4
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- -Kar getiren kamyonların cumhuriyet meydanında gelişi -Kamyonlar kar yığınlarını meydan boşaltması -Çocukların kar üzerinde oynaması -Belediye başkanının kısa konuşması Haber- Kamera: Ramazan SARIKAYALI/KUMLUCA(Antalya), ========================= Şırnak'ta kız çocuklarının okula kazandırılması için ev ev gezilecek   Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, kız çocuklarının yaşam standartlarını kolaylaştırmak ve okula devam etmelerini sağlamak amacıyla ev ev dolaşacaklarını söyledi.
Mehmet Yarka - 27.12.2019
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak: "Türkiye değişiyor, dünya değişiyor"
Albayrak, Şırnak Belediyesi'ni ziyaret ederek, belediye başkanı Mehmet Yarka ile görüştü.
Mehmet Yarka - 27.12.2019
"Türkiye İçin Değişim Başlıyor, Şırnak İş Dünyası Buluşması"
"Türkiye'nin büyümesi için bağışıklık sistemimizi güçlendireceğiz" Bakan Albayrak, Türkiye'nin büyümesi için çalışacaklarına işaret ederek, konuşmasını şöyle tamamladı: "Hakiki manada Türkiye'nin bu dönüşümünde, kurumlarımızla, reel sektörümüzle, paydaşlarımızla bir arada olarak, Türkiye'nin daha da büyümesi için bağışıklık sistemimizi daha da güçlendireceğiz. Geçmişte bir şey olduğu zaman hemen 'faizi artıracağız' deniliyordu. Birileri hep öyle diyordu. Türkiye ekonomi tarihinde son bir yılda bu ezberi bozdu, bu yönetim. Ne diyordu birileri? 'Faizi indirirseniz kur patlar, ekonomi batar, ekonomi çöker.' Bin 200 puan faiz indi 4-5 ayda. Ne kur ne ekonomi patladı. Demek ki bu değilmiş. Küresel olabilecek ekonomik türbülanslara yönelik hiçbir hazırlık, tedbir alınmayacak, biz de bunları unutacağız. Üretim yerine ithalatı, kolay kazanımlarla toplumu ve milleti aldatanları unutmayacağız, unutturmayacağız. Türkiye ithalat zengini değil, ekonomisini ihracat, üretim, istihdam politikaları, kredi mekanizmaları, teşvik ve üretim politikalarına destek üzerine inşa edilecek. Hikaye bu. Korkarsak, Türkiye olarak bu değişimi, dönüşümü, büyümeyi gerçekleştiremeyiz. Taviz verirsek, başaramayız." Toplantıya, Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Geliş, Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Yarka - 3.12.2019
Şırnak protokolü, engelliler için kamera karşısına çıktı
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'nce hazırlanan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında, Vali Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yılmaz, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Ahmet Hacıoğlu, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tamer Bilacan, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, esnaf ve vatandaşlar kamera karşına geçti.
Mehmet Yarka - 3.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-10
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'nce hazırlanan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında, Vali Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yılmaz, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Ahmet Hacıoğlu, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tamer Bilacan, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, esnaf ve vatandaşlar kamera karşına geçti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Yarka Haberleri | Mehmet Yarka Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Mehmet Yarka haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Yarka kimdir, hayatı ve biyografisi. Hz. Nuh'un Gemisi'nin karaya oturduğuna inanılan Cudi Dağı'ndaki Sefine'de turizm hazırl
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 23:44:14. #1.14#
title