MEHMET TÜRKÖZ HABERLERİ

Mehmet Türköz haber, Mehmet Türköz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Türköz - 23.06.2021
Vali Gürel, Şehit Bülent Çelik'in Ailesini Ziyaret Etti.
Vali Fuat Gürel, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Galip Sökmen ile birlikte 1991 yılında Şehit düşen Bülent Çelik'in ailesini ziyaret etti.
Mehmet Türköz - 17.06.2021
Milli Eğitim Bakanı Selçuk, Açılış, Temel Atma ve Ziyaretlerde Bulunmak Üzere Karabük'e Geldi.
Açılış törenine Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk'la beraber; Vali Fuat Gürel, Karabük AK Parti Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Mehmet Türköz - 11.06.2021
Restorasyonu Tamamlanan Kaymakamlar Gezi Evi Turizme Açıldı.
Karabük Milletvekili Cumhur Ünal ve Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz yaptıkları konuşmalarında restore edilen tarihi Kaymakamlar Müze evinin hayırlı olması temennisinde bulunlar.
Mehmet Türköz - 11.06.2021
Dedeoğlu Camiinin Minyatürü 125. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığına Yapılıyor.
Safranbolu Evlerinden esinlenerek Safranbolu'nun tarihi dokusuna uygun olarak yapılacak olan Cami Temel Atma törenine Vali Fuat Gürel, Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, İl Jandarma Komutanı Albay Bahtiyar Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ile il ve ilçe protokol üyeleri katıldı.
Mehmet Türköz - 01.06.2021
Özel Doğan Hayat Engelli Bakım Merkezinden "Yaza Merhaba" Etkinliği
Vali Fuat Gürel, Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, İl Jandarma Komutanı Albay Bahtiyar Yılmaz, kurum müdürleri ve Özel Doğan Hayat Engelli Bakım Merkezi sakinlerinin katıldığı "Yaza Merhaba" etkinliği günün anısına hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi.
Mehmet Türköz - 01.06.2021
Vali Gürel, Safranbolu Eski Kale Altı İlkokulunda Devam Eden Çalışmaları Yerinde İnceledi.
Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, kurum müdürleri ve Özel İdare Mühendisleri ile birlikte Safranbolu eski Kale Altı İlkokulu ve çevresinde incelemelerde bulunan Vali Fuat Gürel çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Mehmet Türköz - 12.05.2021
Karabük'te protokol üyelerinden Ramazan Bayramı mesajları
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bağımsız Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP İl Başkanı Adem Kar, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı ve Küresel Gazeteciler Konseyi Karabük Temsilcisi Serap Karaoğlu da Ramazan Bayramı dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
Mehmet Türköz - 08.05.2021
Karabük Valisi Gürel, jandarma personeliyle iftar yaptı
Vali Gürel'e, AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, İl Jandarma Komutanı Bahtiyar Yılmaz ve İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ da eşlik etti.
Mehmet Türköz - 25.04.2021
ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesine tepkiler
Kocaeli Üniversitesinden (KOÜ) yapılan açıklamada da bu milletin, tarihinin hoşgörü, saygı ve birlikte yaşamanın en güzel örnekleriyle dolu olduğu vurgulanarak, şunlar kaydedildi: "Ülkemizin defalarca bilim insanları tarafından inceleme yapılması hususundaki çağrılarına, gerçekleri bildiklerinden ötürü icabet edemeyenler, spekülasyon yaratarak milletimizi itibarsızlaştırmaya çalışmaktadır. Tarihin hiçbir döneminde emperyal heveslerle hareket etmemiş olan milletimize bu iftirayı atanlar, kendilerini itibarsızlaştırmaktan öteye gidemeyeceklerdir. Soykırım yalanını söyleyenler, kendi tarihlerine bakacak olurlarsa çok sayıda örneği kanıtlarıyla görecektir." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bağımsız Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Karabük Üniversitesi, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır ve MHP İl Başkanı Adem Kar da sosyal medya hesaplarından kınama mesajı yayımladı.
Mehmet Türköz - 22.04.2021
Son dakika! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na doğru
TBMM'nin millet egemenliğinin ve ulusal bağımsızlığın ebedi nişanesi olduğunu belirten Gürel, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Meclisimiz vatan sevgisinin, bir ve beraber olmanın, aziz milletimizin hür yaşama uğruna sergilediği fedakarlığının, inanç ve azminin en anlamlı tezahürüdür. Yüce Meclisimiz 15 Temmuz 2016 tarihinde de yine millet iradesini ve ülkemizin gelişmesini hazmedemeyen hainlerin ilk hedefi olmuş ancak aziz milletimizin asil evlatları bir kez daha tüm dünyaya 'Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal' diye haykırmak suretiyle hainlere canları, kanları pahasına geçit vermeyerek şanlı Meclisimizi gazi unvanıyla şereflendirmişlerdir." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bağımsız Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP İl Başkanı Adem Kar, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı ve Küresel Gazeteciler Konseyi Karabük Temsilcisi Serap Karaoğlu da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
Mehmet Türköz - 19.04.2021
Vali Gürel'e Turizm Haftası ziyaretleri sürüyor
Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Şahin ve turizm sektör temsilcilerinden oluşan heyet, Vali Gürel'i ziyaret etti.
Mehmet Türköz - 15.04.2021
Son dakika... Safranbolu Kaymakamı Türköz'den şehit ailesi ve Kıbrıs gazisine ziyaret
Edinilen son dakika gelişmesine göre Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, şehit Bahri Gülenç'in ailesini ve Kıbrıs gazisi Necati Hınık'ı ziyaret etti.
Mehmet Türköz - 10.04.2021
Son dakika haberi! Safranbolu'da Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıl dönümü kutlandı
Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, yaptığı konuşmada, Türk Polis Teşkilatının 176 yıldır kamu düzenin sağlanması için büyük bir fedakarlıkla çalıştığını söyledi.
Mehmet Türköz - 11.03.2021
Safranbolu Kaymakamı Türköz'den şehit ailesine ziyaret
Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, 1993'te İzmir'in Bergama ilçesinde şehit olan Yüksel Şahin'in ailesini ziyaret etti.
Mehmet Türköz - 19.02.2021
Safranbolu'da "Karabük'ün Kanında Hayat Var" kan bağışı kampanyası düzenlendi
Misak-i Milli Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen kan bağışı kampanyasına, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu 125.
Mehmet Türköz - 19.02.2021
Kaymakam Türköz'den ziyaret
Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, İl Göç İdaresi Müdürü Osman Dorkaç'ı ziyaret etti.
Mehmet Türköz - 13.12.2020
Son dakika: Safranbolu Kaymakamı Türköz sokak hayvanlarını besledi
Edinilen son dakika gelişmesine göre Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında Safranbolu merkez ve civarında aç kalan sokak hayvanları için yiyecek bıraktı.
Mehmet Türköz - 03.12.2020
Karabük'ten kısa kısa
Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz ve Belediye Başkanı Elif Köse, perşembe pazarını ziyaret ederek esnafa yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine uymaları konusunda uyarılarda bulundu.
Mehmet Türköz - 01.12.2020
Doğu Marmara ve Batı Karadeniz'de Kovid-19 tedbirleri
Safranbolu Kaymakamlığından yapılan açıklamaya göre, Kaymakam Mehmet Türköz'ün gözetiminde, virüsle mücadele kapsamındaki denetimler aralıksız devam ediyor.
Mehmet Türköz - 11.11.2020
Karabük'ten kısa kısa
Beştepeler mevkisinde gerçekleştirilen etkinliğe, Kaymakam Mehmet Türköz, 125.
Mehmet Türköz - 03.10.2020
Karabük'ten kısa kısa
Kaymakam Türköz'den köy ziyareti Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, köy ziyaretlerinde bulundu, KÖYDES projesi kapsamında yapılan Konarı köyü sulama kanalı ikmal inşaatı yapım işinin bitmesinden dolayı yerinde inceleme yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Türköz Haberleri | Mehmet Türköz Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Mehmet Türköz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Türköz kimdir, hayatı ve biyografisi. KARABÜK.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 17:49:11. #1.15#

title