MEHMET TÜRKÖZ HABERLERİ

Mehmet Türköz haber, Mehmet Türköz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Türköz - 02.05.2013
Tosya'da, "Bilgi Şenliği" Düzenlendi.
Yarışmada dereceye giren öğrencilere ve şenliğine sponsor olan kişi ve kurumlara belge ve plaketleri, Kaymakam Mehmet Türköz, Belediye Başkanı Kazım Şahin, Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürü Bekir Aksoy, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yaşar Dolapcı ve İlçe Emniyet Müdür Vekili Göksel Aydın verdi.
Mehmet Türköz - 02.05.2013
Tosya Belediyespor Şampiyon
BAL Ligi 6. Grup'ta mücadele eden Toszya Belediyespor, Amatör Ligi Şampiyonu Yolspor ile final maçı oynadı. Tosya Belediyespor, Yolspor'u 2-1 yenerek, yeni sezonda da BAL Ligi'nde mücadele etme hakkını elde etti. Maçı Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin ve Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç da izledi.
Mehmet Türköz - 01.05.2013
Tosya Belediyespor Sezon Değerlendirmesi Yapıldı
Toplantıya Kaymakam Mehmet Türköz, Belediye Başkanı Kazım Şahin, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Göksel Aydın ve Kulüp yönetim kurulu katıldı.tartışıldığı yemekli toplantı da kulübün sorunları masaya yatırıldı.
Mehmet Türköz - 30.04.2013
Tosya Myo'da İnceleme
Kastamonu Üniversitesi (KÜ) Rektörü Prof.Dr.Seyit Aydın ve Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, ilçede bulunan meslek yüksekokulun ek bina inşaatında incelemelerde bulundu.
Mehmet Türköz - 28.04.2013
Tosya'da İhtiyaç Sahibi Öğrenciler Yararına Kermes
Kastamonu'nun Tosya ilçesinde ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kermes düzenlendi. Belediye Düğün Salonu'nda, ilçede faaliyet gösteren özel bir eğitim kurumu tarafından hazırlanan kermes açılışına Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, Belediye Başkan Yardımçısı Fazıl Ateş, İlçe vaizi Muhsin Özdemir, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mesut Güvercin ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mehmet Türköz - 26.04.2013
Tosya'da "Turizm Haftası" Kutlandı
Kaymakam Mehmet Türköz, Tosya Belediye Düğün Salonunda düzenlenen programda yaptığı konuşmada, turizmin bacasız bir sanayi olduğunu belirterek, dinamik yapısıyla ülkelerin gelişmesinde ve kalkınmasında itici bir güç olduğunu söyledi.
Mehmet Türköz - 18.04.2013
Kutlu Doğum Haftası Programına Yoğun İlgi
Tosya Müftüsü Mehmet Korkmaz ve Din Görevlileri Derneği Başkanı Muammer Ömür, misafirleri kapıda karşıladı. Kutlu Doğum Haftası etkinliklerinde düzenlenen programa Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, Belediye Başkanı Kazım Şahin ve protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Türköz - 15.04.2013
Tosya'da "Kutlu Doğum Haftası" Programı Kapsamında Kitap Fuarı Açıldı
2013 yılı "Kutlu Doğum Haftası" 14 Nisan Pazar günü saat 13,30 da Tosya Belediye Düğün Salonu'nda kermes ve kitap fuarı açılış yapıldı. Açılışa Kaymakam Mehmet Türköz, Tosya Belediye Başkan Vekili Ali Mutlu, İlçe Jandarma Komutanı J.
Mehmet Türköz - 13.04.2013
Tosya'da "Gönül Elçileri Projesi" Tanıtımı Yapıldı
Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş'ın eşi Esma Bektaş ve Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz'ün Eşi Hakim Öner Türköz'ün koordinesinde düzenlenen programa, Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, Tosya Belediye Başkan Vekili, protokol üyeleri, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Türköz - 12.04.2013
Tosya'da "Gönül Elçileri Projesi" Tanıtıldı
Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, İlçe Müftülüğü Konferans Salonu'nda düzenlenen tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, Gönül Elçileri Projesi'nin herhangi bir yasal ve maddi yükümlüğü olmadığını, projenin tamamen gönüllülük esasına dayandığını söyledi.
Mehmet Türköz - 12.04.2013
Kutlu Doğum Haftası
Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz ve AK Parti Tosya İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç, "Kutlu Doğum Haftası" dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Mehmet Türköz - 08.04.2013
Vali Bektaş Tosya'da İncelemelerde Bulundu
İncelemeler sırasında Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, Kastamonu İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Zafer Karahasan, Belediye Başkanı Kazım Şahin ve AK Parti Tosya İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç, Tosya OSB Bölge Müdürü Nihat Küçükkasap hazır bulundu.
Mehmet Türköz - 04.04.2013
Tosya'da "Kutlu Doğum Evi" Dualarla Açıldı
Kutlu Doğum Evi'nin açılışına Kaymakam Mehmet Türköz, Ak Parti ilçe başkanı Naci Küçükmorkoç, Belediye başkanı Kazım Şahin, Müftü Mehmet Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fikret Korkmaz, Tosya Vaizi Muhsin Özdemir, Belediye Başkan Yardımcısı Fazıl Ateş, MHP İlçe Başkanı İsmail Yur, Yüksekokul Müdür Yardımcısı Niyazi Gümüş ve protokol üyelerinin yanı sıra iş adamı, memurlar ve halktan birçok kişi katıldı.
Mehmet Türköz - 03.04.2013
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'dan Tosyaya Hediye
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın Kastamonu ziyaretlerinde yapılan koordinasyon toplantısına Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, Belediye Başkanı Kazım Şahin, Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç, İşadamı Zafer Nalbantoğlu, İl...
Mehmet Türköz - 03.04.2013
Tosya'da Öğrenciler Yararına Kermes Düzenlendi
Mehmet Akif Ersoy İlkokulu/Ortaokulu Okul Aile Birliği ve öğretmenler tarafından öğrenciler yararına düzenlenen kermes ve okul kütüphanesi Kaymakam Mehmet Türköz, Belediye Başkanı Kazım Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Fazıl Ateş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fikret Korkmaz, AK Parti Tosya İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç ve öğrenci velilerinin katılımıyla açıldı.
Mehmet Türköz - 03.04.2013
Kaymakam Türköz'den İnceleme
Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, su kaynağında incelemelerde bulundu.
Mehmet Türköz - 01.04.2013
Tosya Kaymakam Türköz'de İnceleme
Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, Gökomuz köyünde meydana gelen yangın yerinde incelemelerde bulundu.
Mehmet Türköz - 01.04.2013
Fen Fakültesi Sekreteri Çatin Akgül, Hayatını Kaybetti
İkindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından cenaze, Tosya Asri Mezarlığı'nda gözyaşları arasında toprağa verildi. Cenaze törenine, Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Türköz - 01.04.2013
Tosya'da Yatırım Seferberliği
Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, Belediye Başkanı Kazım Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Fazıl Ateş ve AK Parti Tosya İlçe Teşkilat Başkanı Naci Küçükmorkoç'un katıldığı bir dizi resmi görüşmelerde özellikle ilçenin kanayan yarası olan şehir giriş ve çıkışlarında bulunan kavşakların düzenlenmesi konusunda önemli görüşmeler yapıldığı belirtildi.
Mehmet Türköz - 29.03.2013
Tosya'da Voleybol Turnuvasına, Asılsız Yangın İhbarı ve Çıkan Kavga Damgasını Vurdu
Şampiyon olan Milli Eğitim Gücüspor takımına ise kupasını Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz verdi.
Mehmet Türköz - 29.03.2013
Tosya Kaymakamlığı Voleybol Turnuvası Sona Erdi
Turnuvada dereceye giren takımlara ödüllerini, Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, AK Parti Tosya İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç ve protokol üyeleri takdim etti.
Mehmet Türköz - 26.03.2013
Tosya'da "Orman Haftası" Etkinliği
Tosya'da, "Orman Haftası" etkinlikleri çerçevesinde Kaymakam Mehmet Türköz ve protokol üyeleri tarafından fidan dikildi.
Mehmet Türköz - 20.03.2013
Tosya'dan Kısa Kısa
Köy muhtarı Metin Kocameşe, AA muhabirine yaptığı açıklamada, köyün altyapı sorunlarının Kaymakam Mehmet Türköz'ün gayretleriyle çözüldüğünü hatırlattı.
Mehmet Türköz - 14.03.2013
Kaymakam Türköz, Tosya Stantlarını Ziyaret Etti
Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, Başkentte Kastamonu Günleri'nde açılan Tosya stantlarını ziyaret etti.
Mehmet Türköz - 13.03.2013
"14 Mart Tıp Bayramı"
Sağlıkla ilgili yapılan harcamaların bir masraf değil, insan gücü yatırımı olduğunu vurgulayan Aydın, şunları kaydetti: "Artık günümüzde toplumların en önemli zenginliği sağlıklı ve iyi yetişmiş insan gücüdür. Sağlık problemlerinin giderilmesinde ve insan sağlığının korunmasında büyük fedakarlıklarla çalışan hekimlerimiz ve sağlık görevlilerimiz bütün insanlığa daha nitelikli bir hayat sunmaktadır. KÜ olarak başta Fazıl Boyner Sağlık Yüksekokulu mensuplarımızın, bu mukaddes ve saygın mesleği icra eden hekimlerimizin ve sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutluyor başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz." -Tosya Kaymakamı Türköz- Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, mesajında, insan sağlığının korunması, mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi tüm insanlığın ve tüm toplumların en önemli hedefi olduğunu ifade etti.
Mehmet Türköz - 13.03.2013
Tosya Heyeti'nden Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü'ne Ziyaret
Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Yaşar Öztürk'ü ziyaret ettiklerini bildirdi.
Mehmet Türköz - 12.03.2013
İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü
-Tosya- Tosya'da İlçe Müftülüğü'nde düzenlenen törene, Kaymakam Mehmet Türköz, Belediye Başkan Vekili Fazıl Ateş, protokol üyeleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Mehmet Türköz - 11.03.2013
İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü
Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, İstiklal Marşı'nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma günü nedeniyle mesaj yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Türköz Haberleri | Mehmet Türköz Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Mehmet Türköz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Türköz kimdir, hayatı ve biyografisi. Kaymakam Türköz'den Ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 3.12.2021 10:37:42. #1.15#

title