MEHMET TURGUT HABERLERİ

Mehmet Turgut haber, Mehmet Turgut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Turgut - 27.05.2019
MS hastalarının eserleri sanatseverlerle buluşacak
MS hastalığının önemine değinen Bademlioğlu, şunları kaydetti: "Toplumumuz maalesef hastalık konusunda yeterli bilince sahip değil. 'objektifiMSensin' projesini hayata geçirirken hastalık konusunda farkındalık yaratmanın yanında MS hastalarının yaşama olan bağlılıklarını sanat ile pekiştirmek ve yeteneklerini gözler önüne sermek en büyük temennimiz idi. Umuyorum ki bir noktada kendilerine desteğimiz olmuştur. Bundan sonraki süreçlerde de MS hastalığı konusundaki farkındalığı arttırmak ve MS tanısı konmuş tüm arkadaşlarımızı, yaşam enerjilerini arttıracak faaliyetlerle buluşturmak adına 'objektifiMSensin' projesini sürdürüyor olacağız." Son gün 15 Haziran Projede MS hastalarıyla fotoğraf gezileri düzenleyen sanatçı Mehmet Turgut ise "objektifiMSensin" projesinden önce kendisinin de MS ile ilgili farkındalığının az olduğunu ve hastaların günlük hayatta yaşadığı sıkıntılardan çok etkilendiğini dile getirdi.
Mehmet Turgut - 27.05.2019
ADYÜ'de rektörlük devir teslim töreni
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Adıyaman Üniversitesine (ADYÜ) rektör olarak atanan Prof. Dr. Mehmet Turgut, düzenlenen devir teslim töreniyle görevi Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü'den devraldı.
Mehmet Turgut - 24.05.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan 11 üniversiteye rektör atadı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 11 üniversiteye rektör atamasına ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Mehmet Turgut, Aksaray Üniversitesi Rektörlüğüne Prof.
Mehmet Turgut - 11.05.2019
Bilge Hemşire, 19 Yıldır Kimsesiz Çocukların Gönüllü Annesi
Hemşire Bilge Turgut, yıllarca hastanelerde görev yaptıktan sonra 1998 yılında emekli oldu. İki çocuğunu evlendirdikten sonra kendisi gibi emekli eşi Mehmet Turgut'la sakin bir hayat tercih eden Turgut, emekliliğin üzerinden 1 yıl geçtikten sonra sıkılmaya başladı.
Mehmet Turgut - 22.04.2019
Mehmet Turgut - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Burdur'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Mehmet Turgut - 11.02.2019
Otomobil Parasına Tespih
Bilecik merkezde bir tespih dükkanı işleten Mehmet Turgut, 99'luk göz kamaştıran 20 bin TL değerindeki tespih ve buna benzer tespihlere sosyal medya üzerinden yaptığı mezatta yoğun ilgi olduğunu söyledi.
Mehmet Turgut - 26.01.2019
Red Bull Shape Shifters'ın Son Konuğu Gözde Demiral Oldu
Yaşanan inanılmaz dönüşümün tüm aşamalarında ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut'un imzası var.
Mehmet Turgut - 24.01.2019
Ankara Uluslararası Film Festivalinde "Genç Jüri"
Ulusal Belgesel Film Yarışması ana jürisinde, belgesel yapımcısı ve yönetmen Semra Güzel Korver, gazeteci yazar Kanat Atkaya, fotoğrafçı ve yönetmen Mehmet Turgut görev yapacak.
Mehmet Turgut - 14.12.2018
Odtü, Bilimi Laboratuvarlardan Kafelere Taşıyor
Eren Kalay, fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut'un ODTÜ'lü bilim insanlarının çalışmalarını fotoğraf sanatıyla birleştirdiği "Bilim Sanatla Buluşuyor" isimli serginin yakında İstanbul'da ziyarete açılacağını belirtti.
Mehmet Turgut - 10.11.2018
Türkiye'de 350 Bin Kök Hücre Bağışçısı Bulunuyor"
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hematoloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Turgut, "Türkiye'de her geçen yıl kök hücre bağışçısı artmaktadır.
Mehmet Turgut - 15.10.2018
50 Yarışmacı Çiğ Köfte Yoğurdu
Yarışmada Basri Aktulum birinci, Fatih Aydın ikinci, Mehmet Turgut ise üçüncü oldu.
Mehmet Turgut - 15.10.2018
Dha Yurt Bülteni-19
Yarışmada Basri Aktulum birinci, Fatih Aydın ikinci, Mehmet Turgut ise üçüncü oldu.
Mehmet Turgut - 14.10.2018
Ata Sporu Okçuluğa İlgi Arttı
GAZİANTEP'te kurulan okçuluk kulübü, 4 bin yıllık geçmişe sahip olan ata sporuna ilgiyi artırdı. Her yaştan 150 sporcu, televizyonlardaki dizilerden ve filmlerden gördükleri okçuluğu öğrenmek için başvurduğu kulüpte eğitim alıyor. Kursiyerlerin büyük çoğunluğunun televizyonlarda yayınlanan tarihi dizi ve filmlerden etkilenerek kayıt yaptırdığı kulüpte başarılı sporcular yetiştiriliyor. Her yaşta kadın ve erkekten oluşan 150 sporcunun profesyonel okçuluk eğitimi aldığı kulüp, milli takıma da sporcu yetiştirmeyi amaçlıyor. Okçuluk Antrenörü Mehmet Turgut Karacan okçuluk sporunun özellikle küçük yaştaki sporcuların fiziksel ve zihinsel anlamda gelişmesine büyük destek sağladığını söyledi.
Mehmet Turgut - 14.10.2018
Dha Yurt Bülteni-4
Okçuluk Antrenörü Mehmet Turgut Karacan okçuluk sporunun özellikle küçük yaştaki sporcuların fiziksel ve zihinsel anlamda gelişmesine büyük destek sağladığını söyledi.
Mehmet Turgut - 14.10.2018
Dha Yurt Bülteni-3
Okçuluk Antrenörü Mehmet Turgut Karacan okçuluk sporunun özellikle küçük yaştaki sporcuların fiziksel ve zihinsel anlamda gelişmesine büyük destek sağladığını söyledi.
Mehmet Turgut - 14.10.2018
Dha Yurt Bülteni-3
Okçuluk Antrenörü Mehmet Turgut Karacan okçuluk sporunun özellikle küçük yaştaki sporcuların fiziksel ve zihinsel anlamda gelişmesine büyük destek sağladığını söyledi.
Mehmet Turgut - 20.07.2018
Red Bull Shape Shifters'ta Joker Zamanı
Yaşanan dönüşümün altında ise ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut'un imzası var.
Mehmet Turgut - 12.07.2018
Nsu Davası Kararları Hamburg'da Protesto Edildi
Almanya'da 8'i Türk 10 kişiyi öldürmekle suçlanan aşırı sağcı Nasyonal Sosyalist Yeraltı Terör Örgütü (NSU) davası Münih Eyalet Yüksek Mahkemesinde görüldü. 6 Mayıs 2013 tarihinde başlayan NSU davasında, 9 Eylül 2000 tarihinde bilinen ilk cinayetin üzerinden tam 6 bin 515 gün sonra karar çıktı. Dava sonucunda sanık Beate Zschaepe için ömür boyu hapis cezası verildi. Böylece 5 yıldır devam eden davada 438. duruşmada karar çıkmış oldu. Örgüte yardımdan ve silah temin etmekten yargılanan diğer sanıklardan Ralf Wohlleben 10 yıl, Holger G. ve Carsten C. için 3 yıl, Andre Emminger için ise 2 yıl 6 ay hapis cezası verildi. Ancak delillere 120 yıl gizlilik kararı alındığı için NSU'nun sırları aydınlanmayacak. 2000-2010 yılları arasında seri işlenen NSU cinayetlerinde Enver Şimşek, Abdurrahim Özüdoğru, Süleyman Taşköprü, Habil Kılıç, Mehmet Turgut, İsmail Yaşar, Theodoros Boulgarides, Mehmet Kubaşık, Halit Yozgat ve Michle Kiesewetter öldürülmüştü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Turgut Haberleri | Mehmet Turgut Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Mehmet Turgut haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Turgut kimdir, hayatı ve biyografisi. Rektör Turgut'a eğitimcilerden tam destek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 18:29:46. #1.16#

title