Mehmet Suat Haberleri

Mehmet Suat haber, Mehmet Suat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Suat - 05.10.2018
Van'da Sokak Hayvanları İçin Tam Donanımlı Merkez
Programa İpekyolu Kaymakamı Cemil Öztürk, Tuşba Kaymakamı Meral Uçar, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ve kurum amirleri katıldı.
Mehmet Suat - 04.10.2018
Kırkpınar'dan Gürpınar'a Ulusal Yağlı Güreş Festivali"
Festivali AK Parti Van Milletvekilleri İrfan Kartal, Abdulahat Arvas, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, Van YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, AK Parti İl Başkanı Kahyan Türkmenoğlu, Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim ve kurum amirleri de izledi.
Mehmet Suat - 28.09.2018
Trabzon'daki Oda ve Borsa Başkanlarının Buluşması
Of Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu'nda düzenlenen toplantıya, TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Suat Hacısalihoğlu, TTB Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan, Of Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Saral, Trabzon Ticaret Borsası Meclis Başkanı Sabahattin Arslantürk, Of Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı İsmail Kılıç ile oda ve borsaların yönetim kurulu üyeleri ile genel sekreterleri katıldı.
Mehmet Suat - 23.09.2018
Cumhurbaşkanlığından Aşure İkramı
Aşure dağıtımına, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkan Yardımcısı Mustafa Rumeli, Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Peyami Battal, vali yardımcıları, kaymakam ve belediye başkanları, kurum amirleri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Mehmet Suat - 21.09.2018
Van'da 5 Bin Kişiye Aşure İkramı
Programda, Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, vatandaşlara aşure ikram etti.
Mehmet Suat - 19.09.2018
Vali, Kore Gazisini Evinde Ziyaret Edip, Makam Aracıyla Törene Getirdi-1
Van'da 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle tören düzenlendi. Valilik önünde düzenlenen törene, Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Van Bölge Asayiş Kolordo Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, kaymakamlar, Van İl Jandarma Komutan Vekili Albay Naci Akkaş, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, kurum amirleri ve gaziler katıldı.
Mehmet Suat - 09.09.2018
Akdamar Kilisesi'nde 3 Yıl Aradan Sonra Ayin (3)
GEVAŞ'TA 'BARIŞ VE KARDEŞLİK SOFRASI' KURULDU Akdamar Kilisesi'ndeki ayin sonrası Gevaş ilçesinde belediye tarafından 'Barış ve Kardeşlik Sofrası' kuruldu. İlçe merkezindeki parkta verilen yemeğe, Van Valisi ve Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti Van milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, İrfan Kartal, Abdulahat Arvas, Gevaş Kaymakamı İshak Çınar, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, kurum amirleri, ayine katılan Ermeni vatandaşlar ile ilçe sakinleri katıldı.
Mehmet Suat - 09.09.2018
Van'da "Barış ve Kardeşlik Sofrası"
Yemeğe, Gevaş Kaymakamı İshak Çınar, AK Parti Van Milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, İrfan Kartal, Abdulahat Arvas, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, kurum amirleri, ayine katılan Ermeni vatandaşlar ile ilçe sakinleri katıldı.
Mehmet Suat - 09.09.2018
Akdamar'da 3 Yıl Aradan Sonra İlk Ayin
Törene, Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti Van milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, İrfan Kartal, Abdulahat Arvas, Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan, Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Kültür ve Turizm Müdürü Muzaffer Aktuğ ve diğer protokol üyeleri katıldı.
Mehmet Suat - 09.09.2018
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy Van Urartu Müzesi'ni Gezdi
Bakan Ersoy'u Ferit Melen Havaalanı'nda Vali ve Büyükşehir Belediye Balkan Vekili Murat Zorluoğlu, AK Parti Van Milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, İrfan Kartal ve Abdulahat Arvas, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan, Kültür ve Turizm İl Müdürü Muzaffer Aktuğ ve kurum amirleri karşıladı.
Mehmet Suat - 30.08.2018
Büyük Zafer'in 96. Yılı Kutlanıyor
Halk oyunları ve mehteran takımının gösterisiyle sona eren törene Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, AK Parti Van Milletvekili Nadir Kartal, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, Van Bölge Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, İl Jandarma Komutanı Tuğgenaral Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Suat - 29.08.2018
Çömlekçilik Sanatı Van'da Tekrar Hayat Buluyor
Van'ın Tuşba ilçesine bağlı Bardakçı Mahallesi'nde Yüzüncü Yıl Üniversitesi tarafından başlatılan proje kapsamında üniversite öğrencileri, çömlek ustası Osman Eşme tarafından açılan atölyede geleneksel yöntemlerle çanak, çömlek ve testi üretiyor. Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu da atölyede yapılan çalışmaları yerinde inceledi, bilgi aldı. Vali Zorluoğlu'na YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Tuşba Kaymakamı Meral Uçar ile Tuşba Belediye Bakanı Fevzi Özgökçe ve kurum amirleri de eşlik etti.
Mehmet Suat - 29.08.2018
Dha Yurt Bülteni 17
Van'ın Tuşba ilçesine bağlı Bardakçı Mahallesi'nde Yüzüncü Yıl Üniversitesi tarafından başlatılan proje kapsamında üniversite öğrencileri, çömlek ustası Osman Eşme tarafından açılan atölyede geleneksel yöntemlerle çanak, çömlek ve testi üretiyor. Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu da atölyede yapılan çalışmaları yerinde inceledi, bilgi aldı. Vali Zorluoğlu'na YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Tuşba Kaymakamı Meral Uçar ile Tuşba Belediye Bakanı Fevzi Özgökçe ve kurum amirleri de eşlik etti.
Mehmet Suat - 29.08.2018
Van'ın Seramik Kültürü Geleneksel Usullerle Yaşatılıyor
Üretilen eserlerin yeniden insan hayatına girmesini hedeflediklerini belirten Çavuşoğlu, şunları söyledi: "Eskiden günlük hayatın parçasını oluşturun küp, bardak, tabak, testi, yayık kapları ve çanak çömlekler ile yoğurt, turşu, bal, yağ, peynir, baharat ve benzeri malzemenin kullanımını artırmak istiyoruz. Sağlık açısından da daha faydalı olan çanak çömlekler sayesinde unutulmuş ve özlenen eski damak tatlarına insanımızın yeniden kavuşmasını istiyoruz." Ziyarete, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Tuşba Kaymakamı Meral Uçar, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe ve kurum amirleri de katıldı.
Mehmet Suat - 22.08.2018
Sağlık Bakanı Koca, Van'da
Bakan Koca'ya Vali Murat Zorluoğlu, AK Parti Van milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, İrfan Kartal, Abdulahat Arvas, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici de eşlik etti.
Mehmet Suat - 22.08.2018
İsraftan Kaçınıp, Kendi Üretimimizi Yapmak İstiyoruz"
AK Parti İl Başkanlığının bayramlaşma programına katılmak üzere Van'a gelen Bakan Koca'yı, Ferit Melen Havalimanı'nda, Vali Murat Zorluoğlu, AK Parti Van milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, İrfan Kartal ve Abdulahat Arvas ile İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici karşıladı.
Mehmet Suat - 21.08.2018
Vali Zorluoğlu, Asker ve Polislerle Bayramlaştı
Zorluoğlu, son olarak İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şubesi'nde Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici ve polislerle bayramlaştı.
Mehmet Suat - 20.08.2018
Van'da "Kırmızı Düdük" Uygulaması
Van-Edremit karayolu uygulama noktasında Vali Zorluoğlu, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan ve Emniyet Müdür Mehmet Suat Ekici, sürücülerin trafik kurallarına uyup uymadıklarını kontrol etti.
Mehmet Suat - 20.08.2018
Emniyet Müdürü Ekici'den Bayram Mesajı
Van Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Mehmet Suat - 20.08.2018
Kurban Bayramı'na Doğru
Van Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Suat Haberleri | Mehmet Suat Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Mehmet Suat haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Suat kimdir, hayatı ve biyografisi. Van'a 7 Milyon Lira Yatırımla Gömlek Fabrikası Açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 05:41:59. #1.15#

title