Mehmet Suat Haberleri

Mehmet Suat haber, Mehmet Suat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Suat - 25.11.2018
Kaynakları Millete Hizmet İçin Kullanınca Yetiyor"
Ayran aşı çorbası ve Van balığı ikramıyla sona eren programa, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Levent Akay, AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Suat - 23.11.2018
Şehit Askerin Cenazesi Memleketine Uğurlandı
Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı Helikopter Filo Komutanlığındaki törene Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Suat - 14.11.2018
İzmarit ve Ayak İzinden Yola Çıkıp 265 Olayı Aydınlattılar
Vali Murat Zorluoğlu ve Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici'nin talimatıyla 2016'da kurulan özel ekip, yeri geldiğinde çobanlık, fırıncılık, çöpçülük yaparak yıllar önce yaşanmış olayların tozlu raflardaki dosyalarını tek tek ele alarak aydınlatmaya başladı.
Mehmet Suat - 12.11.2018
Şemdinli Şehitleri Memleketlerine Uğurlandı
Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı Helikopter Filo Komutanlığındaki törene şehit yakınları, Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, AK Parti Van Milletvekili İrfan Kartal, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, Van Adalet Komisyonu Başkanı Erhan Çavuşoğlu, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Suat - 11.11.2018
Şemdinli Şehitleri Memleketlerine Uğurlandı
Hakkari'nin Şemdinli ilçesindeki Süngü Tepe Üs Bölgesi'nde kaza sonucu meydana gelen patlamada şehit olan askerlerden 3'ü için Van'da tören düzenlendi. Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı Helikopter Filo Komutanlığındaki törene Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Suat - 10.11.2018
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Programa, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, kamu kurum amirleri ve öğrenciler katıldı.
Mehmet Suat - 29.10.2018
Van Büyükşehir Belediyesi, İtfaiye Filosunu Güçlendirdi
VAN Büyükşehir Belediyesi'nce filoya katılan 11 yeni itfaiye aracının tanıtımı yapıldı. Yeni araçlarla filosu güçlendirilen Büyükşehir Belediyesi, bölgenin de en büyük ve en modern itfaiyesine sahip oldu. Van Büyükşehir Belediyesi'nin filosu, alınan tam donanımlı 11 teknolojik itfaiye aracıyla güçlendirildi. Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'nın araç filosuna dahil edilen yeni araçların tanıtımı için Tuşba ilçesine bağlı Altıntepe Mahallesi'ndeki İtfaiye Daire Başkanlığı kampüsünde tören düzenlendi. Törene Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, Van İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, ilgili daire başkanları, kurum müdürleri ve itfaiye teşkilatı katıldı.
Mehmet Suat - 29.10.2018
Cumhuriyet'in 95. Yılı Kutlanıyor
95 yılın ardından gelinen noktada demokrasisi her geçen gün ileri standartlara ulaşan, milli birlik ve kardeşliğini atlattığı birçok badireye rağmen güçlü şekilde muhafaza eden ve çağdaş uygarlığın üzerine çıkma hedefine her geçen gün biraz daha yaklaşan bir Cumhuriyet'in olduğunu belirten Zorluoğlu, şunları kaydetti: "Ne mutlu ki batan bir imparatorluğun külleri arasından kanla irfanla kurduğumuz Cumhuriyet sayesinde bugün hem bölgesel hem de küresel ölçekte bir güç olan, hesaba katılan, sözü dinlenen bir devletimiz var. Milli birlik ve kardeşli·ği·ni· her türlü engellemelere rağmen en güçlü şeki·lde muhafaza eden bi·r ülkemi·z var. Ne mutlu bize ki FETÖ terör örgütünün gerçekleşti·rdi·ği· 15 Temmuz hai·n darbe girişimi esnasında ve sonrasında sokaklara dökülerek, meydanları doldurarak mermi·lere göğsünü si·per eden, tankların önüne yatan, Cumhuriyet'ine, seçi·lmi·ş cumhurbaşkanına, meclisine, hükümetine, kendi· geleceği·ne ve i·radesine sonuna kadar sahi·p çıkan bi·r mi·lleti·mi·z var. FETÖ, PKK, DEAŞ, DHKP-C gi·bi· teröri·st örgütleri·n ve bunların ağababalarının tüm aksi· gayretleri·ne rağmen, Türki·ye'ni·n dört bi·r yanında meydanlarda bi·rli·k ve beraberli·k i·çerisi·nde haklı bi·r gururla 'Bi·z bi·r mi·lleti·z' di·yen bi·r mi·lleti·mi·z var." "Tek bir teröri·st kalmayıncaya kadar mücadele sürecek" Zorluoğlu, 80 milyonun her bir ferdinin bu Cumhuriyet'in öz evladı ve memleketin eşit derecede sahibi olduğunu dile getirerek, şöyle devam etti: "İster FETÖ, i·ster PKK, i·ster DEAŞ, i·ster DHKPC olsun, i·ster sağdan, i·ster soldan gelsi·n, terörün her türlüsünü buradan lanetli·yorum. Vatandaşlarımızın desteği·yle devleti·mi·zi·n bu hai·n yapıları çökerteceği·ni·, şehi·rleri·mi·zde, köyleri·mi·zde mi·lleti·mi·zi· tehdi·t eden bi·r tek teröri·st kalmayıncaya kadar bu mücadeleni·n süreceği·ni· bi·r kere daha i·fade edi·yorum." Tören şiirlerin okunması, halk oyunları ve mehteran gösterilerinin ardından resmi geçitle son buldu. Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, vali yardımcıları, kaymakamlar, belediye başkanları, siyasi partilerin temsilcileri, kamu kurum personeli, askeri erkan, vatandaşlar ve öğrenciler de törene katıldı.
Mehmet Suat - 29.10.2018
Müdür Ekici'den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
Van İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Mehmet Suat - 29.10.2018
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlanıyor
Van Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Mehmet Suat - 23.10.2018
Van'da Değişim ve Dönüşüm Yaşandı"
Programda "En Başarılı Kurum Yöneticisi" kategorisinde ödül alan İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici de kentin kamu düzeni için güvenlik güçlerinin gece gündüz demeden çalıştığını söyledi.
Mehmet Suat - 23.10.2018
Şehit Onbaşı Son Yolculuğuna Uğurlandı
Törene, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mücahit Demirtaş, Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, Yüksekova 3. Tümen Komutanı Tümgeneral Metin Tokel, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Gürpınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Osman Doğramacı, AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, kurum amirleri ve vatandaşlar da katıldı.
Mehmet Suat - 18.10.2018
Türkiye-İran Sınır Görüşmeleri Hoy'da Yapıldı
Mutabakat metinlerinin imzalanmasıyla tamamlanan görüşmelere, Van Vali Yardımcısı İbrahim Civelek, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, 6.
Mehmet Suat - 10.10.2018
Van'a 7 Milyon Lira Yatırımla Gömlek Fabrikası Açıldı
Açılış törenine, Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, Van Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Van AK Parti eski Milletvekili Burhan Kayatürk, Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet Takva, Dostluk Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Avcı, Dostluk Grubu Üyesi, Tekstil Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Gümüşkaya ile sivil toplum kuruluşu başkanları katıldı.
Mehmet Suat - 10.10.2018
Van'a 7 Milyon Lira Yatırımla Gömlek Fabrikası Açıldı
Açılış törenine, Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, Van Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Van AK Parti eski Milletvekili Burhan Kayatürk, Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet Takva, Dostluk Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Avcı, Dostluk Grubu Üyesi, Tekstil Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Gümüşkaya ile sivil toplum kuruluşu başkanları katıldı.
Mehmet Suat - 09.10.2018
Van'da, Mezbaha ve Katı Atık Transfer İstasyonu Hizmete Girdi
Gevaş ilçesine bağlı Aladüz Mahallesi'nde kurulan mezbaha ve 'katı atık transfer istasyonu', Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Gevaş Kaymakamı İshak Çınar, Gürpınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Osman Doğramacı, Van İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan ve vatandaşların katıldığı törenle hizmete açıldı.
Mehmet Suat - 09.10.2018
Öğrencilerden Emniyet Müdürü Ekici'ye Ziyaret
Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri, Van Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici'yi ziyaret etti.
Mehmet Suat - 05.10.2018
Van'da Yapılan Modern 'Hayvan Bakım Evi' Hizmete Açıldı
2017 yılında yapımına başlanan ve 2018 yılının Şubat ayından itibaren hizmet vermeye başlayan Merkez İpekyolu ilçesi yalım Erez Mahallesi'ndeki  'Hayvan Bakım Evi'nin açılışı, Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başvan Vekili Murat Zorluoğlu,İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu,  kurum amirleri ve çok sayıda vatandışın katıldığı törenle hizmete açıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Suat Haberleri | Mehmet Suat Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Mehmet Suat haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Suat kimdir, hayatı ve biyografisi. İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici'ye Ziyaretler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.6.2021 21:36:08. #1.16#

title