Mehmet Sayın Haberleri

Mehmet Sayın haber, Mehmet Sayın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Sayın - 13.9.2018
Zara Kaymakamı Kızılgüneş'e Veda Programı
Programa AK Parti Sivas Milletvekili Mehmet Habib Soluk, Karayolları Sivas Bölge Müdürü Aydoğan Aslan, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Nazif Ekinci, İmranlı Kaymakamı Mehmet Sayın, ilçe protokolü, oda başkanları, siyasi partilerin ilçe başkanları, muhtarlar, esnaf ve çok sayıda davetli katıldı.
Mehmet Sayın - 10.9.2018
Şehidin Adı Parkta Yaşatılacak
Kaymakamlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, Kaymakam Mehmet Sayın ile eşi Özlem Sayın, ilçeye bağlı Yukarı Çulha köyünde eski okul yerinin park alanına dönüştürülmesi için çalışma başlattı.
Mehmet Sayın - 29.6.2018
CHP Diyarbakır İl Başkanı: Saldırı da Olsa Törene Katılacağız
CHP Diyarbakır İl Başkanı Mehmet Sayın, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, CHP il başkanlarının şehit cenazelerine alınmaması yönünde valiliklere talimat verdiğini açıklamasına tepki gösterdi.
Mehmet Sayın - 29.6.2018
CHP Diyarbakır İl Başkanlığı'ndan Bakan Soylu'ya Tepki
İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu'nun, şehit cenaze törenlerine CHP'lilerin katılamayacağına ilişkin sözlerine tepki gösteren CHP Diyarbakır İl Başkanı Mehmet Sayın, "Ne kadar kaygı olursa olsun, bir saldırı da olsa, teröne katılacağız. Ama umarım o protokollerin olmayacağı bir Türkiye yaşarız" dedi.
Mehmet Sayın - 8.6.2018
İmranlı'da Okuma Yazma Kursu Sertifika Töreni
İmranlı Spor Salonu'nda düzenlenen okuma yazma sertifika programında konuşan İlçe Kaymakamı Mehmet Sayın, kursları başarıyla tamamlayan kursiyerleri tebrik etti.
Mehmet Sayın - 6.6.2018
İmranlı Kaymakamlığı İftar Programı Düzenledi
İlçedeki spor salonunda gerçekleştirilen programda konuşan İmranlı Kaymakamı Mehmet Sayın, ramazan ayının önemine dikkati çekti.
Mehmet Sayın - 26.5.2018
Kaymakam Yılmaz'dan İftar Ziyaretleri
İmranlı Kaymakamı Mehmet Sayın, vatandaşın evinde iftar yaptı.
Mehmet Sayın - 13.5.2018
Çocuklar Şenlikte Buluştu
Gösterinin ardından büyüklere yönelik halat çekme yarışması düzenlendi. Kaymakam Mehmet Sayın eşliğinde büyükler, meydanda toplanan çocuklarla halat çekti.
Mehmet Sayın - 16.4.2018
CHP'nin Oturma Eylemi
Merkez Yenişehir ilçesi Dağkapı Meydanı'nda düzenlenen oturma eyleminde konuşan CHP Diyarbakır İl Başkanı Mehmet Sayın, genel merkezlerinin aldığı karar doğrultusunda yapılacak basın açıklamasının ardından bir saatlik oturma eylemi yapacaklarını söyledi.
Mehmet Sayın - 11.4.2018
Vali Gül İmranlı'da Temaslarda Bulundu
Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, ilk olarak İmranlı Kaymakamı Mehmet Sayın'ı makamında ziyaret eden Gül burada ilçenin genel durumu hakkında bilgi aldı.
Mehmet Sayın - 28.3.2018
Orman Haftası
İmranlı Kaymakamı Mehmet Sayın, Orman Haftası dolayısıyla ziyaret ettiği okuldaki öğrencilere içerisinde tohum bulunan kalem hediye etti.
Mehmet Sayın - 28.3.2018
Gelin Kaynana "Okul"Lu Oldular
Yenidoğan Mahallesi'ndeki Yenidoğan Camisi müştemilatında düzenlenen okuma yazma kursuna 12 kadın kursiyer katılıyor. İmranlı Kaymakamı Mehmet Sayın'ın eşi Özlem Sayın'ın gönüllü eğiticilik yaptığı kursa iki geliniyle katılan Sırma Ak, öğrenme azmiyle takdir topluyor.
Mehmet Sayın - 23.3.2018
Gülendam Ninenin Evi Komşularına "Okul" Oldu
Çarşıbaşı Mahallesi'nde yaşayan ve yürümekte zorlandıkları için kursa gidemeyen kadınlar, Kaymakam Mehmet Sayın'dan yardım istedi.
Mehmet Sayın - 16.3.2018
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. Yıl Dönümü
Programa Kaymakam Vekili Mehmet Sayın, ilçe protokolü ile çok sayıda öğrenci katıldı.
Mehmet Sayın - 24.2.2018
CHP Samsun İl Başkanı: Türkiye'de Kürt Olmak Zor Ama Türk Olmak da Kolay Değil
CHP Diyarbakır İl Başkanlığı 'Eşit Koşullarda Bir Arada Yaşamak' konulu panel düzenledi. Bir otelde düzenlenen panele CHP PM üyesi Yıldırım Kaya, Diyarbakır İl Başkanı Mehmet Sayın, Samsun İl Başkanı Tufan Akçagöz, Konya İl Başkanı Barış Bektaş, Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, HDP eş başkan yardımcıları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile partililer katıldı.
Mehmet Sayın - 24.2.2018
CHP Samsun İl Başkanı: Türkiye'de Kürt Olmak Zor Ama Türk Olmak da Kolay Değil
CHP Diyarbakır İl Başkanlığı 'Eşit Koşullarda Bir Arada Yaşamak' konulu panel düzenledi. Bir otelde düzenlenen panele CHP PM üyesi Yıldırım Kaya, Diyarbakır İl Başkanı Mehmet Sayın, Samsun İl Başkanı Tufan Akçagöz, Konya İl Başkanı Barış Bektaş, Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, HDP eş başkan yardımcıları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile partililer katıldı.
Mehmet Sayın - 24.2.2018
Dha Yurt Bülteni-9
Vatandaşlardan Suat İncedere ise bu tür etkinliklerinin devam edilmesi ve bölgenin kalkınmasında katkı sunacağını ifade ederek, "Aşık Veysel ozanlık geleneğinde çok önemli bir yere sahiptir. Çıldır aşıklık geleneğinin beşiği ve kaynaştığı bir yerdir. Çıldır Gölü üzerinde Aşık Veyselin sazıyla birlikte türkülerinin dinlenmesi gerçekten mükemmel birşe" diye konuştu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Yüzeyi donmuş çıldır gölü üzerinde çalınan sazlar ve türküler -Buz üzerine serdikleri kilim üzerinde türküleri dinleyen vatandaşlar -Çay demlenmesi ve ikramı -Sazların akort ayarlarının yapılması -Şentürk iyidoğan ve Hüseyin Demircinin seslendirdiği aşık Veysel türküleri -Vatandaşlarla röp -Bağlama ustası Şentürk İyidoğan ile röp -Kaz ikramı Haber-Kamera: Bedir ALTUNOK / KARS, ==================================================== CHP Samsun İl Başkanı Akçagöz: Türkiye'de Kürt olmak zor CUMHURİYET Halk Partisi Diyarbakır il Başkanlığının, Eşit Koşullarda Bir arada yaşamak konulu panelinde konuşan CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akçagöz, "Türkiye'de Kürt olmak zor bunu biliyorum, ama inanın Türk olmak da o kadar kolay değil, onu bilin" dedi.  CHP Diyarbakır il Başkanlığı eşit koşullarda bir arada yaşamak konulu panel düzenledi. Bir otelde düzenlenen panele CHP PM üyesi Yıldırım Kaya, Diyarbakır İl Başkanı Mehmet Sayın, Samsun İl Başkanı Tufan Akçagöz, Konya İl Başkanı Barış Bektaş, Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, HDP eş başkan yardımcıları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile partililer katıldı.
Mehmet Sayın - 23.2.2018
CHP'li Kaya: Barışı Konuşmak İçin Diyarbakır'a Geldik
Partisinin yarın bir otelde düzenleyeği panele katılmak üzere Diyarbakır'a gelen CHP PM Üyesi Yıldırım Kaya, CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz ve Konya İl Başkanı Barış Bektaş, Diyarbakır İl Başkanı Mehmet Sayın ve Başkan Yardımcısı Mehmet Şerif Doğru ile birlikte basın toplantısı düzenledi.
Mehmet Sayın - 13.2.2018
Kızıldağ'ın Zirvesinde Mehmetçik'e Dua Ettiler
Kaya, zirveden indiklerinde kendilerini karşılayan İmranlı Kaymakamı Mehmet Sayın'a ve güvenlik tedbiri alan jandarma ekibine teşekkür etti.
Mehmet Sayın - 12.1.2018
CHP'nin Ohal Tepkisi
CHP İl Başkanlığı önünde toplanan partililer adına konuşan İl Başkanı Mehmet Sayın, OHAL'in kaldırılmasını istediklerini söyledi.
Mehmet Sayın - 3.12.2017
CHP'nin 36. Olağan Kurultayı'na Doğru
Yapılan kongrelerde Batman'da Hüseyin Yaşar, Bingöl'de Ahmet Bazancir, Bitlis'te Metin Güzelkaya, Çankırı'da İlhan Tekin, Diyarbakır'da Mehmet Sayın, Hakkari'de Aytekin Karahanlı, Iğdır'da İlhan Zor, Şırnak'ta ise Mehmet Uğur il başkanı seçildi.
Mehmet Sayın - 27.11.2017
Belediye Başkanı İmamoğlu: Halkın Oylarıyla Seçilenlerin Görevde Olmasını Dilerdim
Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yanında bir heyetle Diyarbakır'a geldi. CHP İl Başkanlığı'nda basın toplantısı düzenleyen İmamoğlu'na CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu ile İl Başkanı Mehmet Sayın eşlik etti.
Mehmet Sayın - 27.11.2017
Dha Yurt Bülteni-13
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -------------------------------- -Köprüye sıkışan beton mikserinin görüntüsü -Kurtarma çalışmalarından görüntü -Bekleyen araçlaran görüntü -Genel ve detay görüntüler Haber - Kamera: Burhan CEYHAN / AYDIN, =========================================== Beylikdüzü Belediye Başkanı İmamoğlu Diyarbakır'da  CHP'nin İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bölgedeki belediyelerin kayyum ile yönetilmesi ise ilgili, "Halkın oylarıyla seçilen  ve orada görev yapması istenilen herkesin bugün görevde olmasını dilerdim" dedi.  CHP'nin İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu bir heyetle Diyarbakır'a geldi. CHP İl Başkanlığında basın toplantısı düzenleyen İmamoğlu'na CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu ile il Başkanı Mehmet Sayın eşlik etti.
Mehmet Sayın - 17.11.2017
CHP Sağlık Komisyonu Üyeleri Diyarbakır'da
Milletvekilleri, CHP İl Başkanı Mehmet Sayın'ı ziyaret etti.
Mehmet Sayın - 28.7.2017
Hdp'li Baydemir'in, Erdoğan'a Çağrısı: Demirtaş'tan Özür Dile
HDP'nin sözcüsü ve Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, 'terörist' ifadesi nedeniyle Selahattin Demirtaş'tan özür dilemesi gerektiğini söyledi. CHP Diyarbakır İl Başkanı Mehmet Sayın ve yanındaki partililer de Ekin Ceren Parkı'nda sürdürülen nöbetteki HDP milletvekillerini ziyaret ederek, destek mesajı verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Sayın Haberleri | Mehmet Sayın Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Mehmet Sayın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Sayın kimdir, hayatı ve biyografisi. Milletvekili Soluk Zara'da.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 04:18:30. #1.14#
title