MEHMET SAYGILI HABERLERİ

Mehmet Saygılı haber, Mehmet Saygılı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Saygılı - 18.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 22
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Suriye'nin Münbiç bölgesinden teröristlerce yapılan havan ve topçu ateşi saldırısında şehit olan Piyade Üsteğmen Çelebi Bozbıyık'ın, ailesini ziyaret etti. Ziyarette Vali Yunus Sezer ve Belediye Başkanı Mehmet Saygılı da yer aldı.
Mehmet Saygılı - 17.10.2019
7. Uluslararası KOP Bölgesel Kalkınma Sempozyumu başladı
Sempozyumun açılışına, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, UNİKOP'a bağlı üniversitelerin rektörleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Mehmet Saygılı - 16.10.2019
Barış Pınarı Harekatı
Törene, şehidin yakınlarının yanı sıra Vali Yunus Sezer, AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Garnizon Komutanı Albay Mehmet Ali Durmuş, İl Jandarma Komutanı Albay Uğur Özmen, İl Emniyet Müdürü Günter Şenses, Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürü Yasin Akdere ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mehmet Saygılı - 16.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ-10
Suriye'nin Münbiç bölgesinden teröristlerce yapılan havan ve topçu ateşi saldırısında şehit olan Piyade Üsteğmen Çelebi Bozbıyık'ın cenazesi, dün akşam, Gaziantep'te düzenlenen törenin ardından memleketi Kırıkkale'ye getirildi. Şehidin cenazesi, bugün hastane morgundan alınarak, ailesinin evine götürüldü. Daha sonra şehit Bozbıyık için öğle vakti Merkez Nur Camii'nde tören düzenlendi. Törene şehidin annesi Azime, babası Hamza, kardeşi Furkan Bozbıyık ve yakınları ile Milli Savunma Bakanı Yardımcısı Muhsin Dere, Vali Yunus Sezer, Kırıkkale AK Parti Millitvekili Ramazan Can, CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Makine ve Kimya Endüstrisi Genel Müdürü Yasin Akdere, Kırıkkalesporlu futbolcular ile çok sayıda kişi katıldı.
Mehmet Saygılı - 16.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Kırıkkale Valisi Sezer, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ile birlikte Barış Pınarı Operasyonu'nda teröristlerle çıkan çatışma sonucu şehit olan Kırıkkaleli Piyade Üsteğmen Çelebi Bozbıyık'ın ailesini ziyaret etti.
Mehmet Saygılı - 14.10.2019
Barış pınarı harekâtı gazisi teröristler kaçmaya başladı
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından sürdürülen Barış Pınarı Harekatı'nın 3'üncü gününde Piyade Uzman Çavuş Yasin Koyuncu, PKK/YPG'li teröristlerce keskin nişancı tüfeğiyle düzenlenen saldırıda yaralandı. Şanlıurfa Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Koyuncu, tedavisinin ardından dün gece memleketi Kırıkkale merkeze bağlı Hacılar beldesindeki baba ocağına geldi. Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Jandarma Komutanı Albay Uğur Özmen, İl Emniyet Müdürü Günter Şenses gazi Koyuncu'ya 'geçmiş olsun' ziyaretinde bulundu.
Mehmet Saygılı - 14.10.2019
Dha yurt bülteni - 12
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından sürdürülen Barış Pınarı Harekatı'nın 3'üncü gününde Piyade Uzman Çavuş Yasin Koyuncu, PKK/YPG'li teröristlerce keskin nişancı tüfeğiyle düzenlenen saldırıda yaralandı. Şanlıurfa Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Koyuncu, tedavisinin ardından dün gece memleketi Kırıkkale merkeze bağlı Hacılar beldesindeki baba ocağına geldi. Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Jandarma Komutanı Albay Uğur Özmen, İl Emniyet Müdürü Günter Şenses gazi Koyuncu'ya 'geçmiş olsun' ziyaretinde bulundu.
Mehmet Saygılı - 14.10.2019
"Teröristler şu anda kaçmaya başladılar"
Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve beraberindekilerle Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzur getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'nda yaralanan Uzman Çavuş Yasin Koyuncu'yu (23) ziyaret etti.
Mehmet Saygılı - 11.10.2019
Barış Pınarı Harekatı'na Türk bayraklı destek
Barış Pınarı Harekatı'na Türk bayraklı destek KIRIKKALE - Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na destek vermek için Kırıkkale Belediyesi, esnaf ve vatandaşlara Türk bayrağı dağıttı. Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye'deki terör unsurlarına yönelik başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na destek vermek amacıyla Kırıkkale Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, zabıta ekipleri ile birlikte esnaf ve vatandaşlara Türk bayrağı dağıttı. İl merkezinde esnaflara gün boyunca Türk bayrağı dağıtımının devam edeceğini belirten Başkan Yardımcısı Bakır, "Ordumuzun, askerlerimizin, Mehmetçiğimizin operasyonunu desteklemek onlara buradan dualarımızı göndermek ve esnaflarımıza Türk bayrağı dağıtarak onlara iş yeri camlarını bayraklarıyla süslemelerini ve dua etmelerin istiyoruz. Ordumuzun askerlerimizin yanındayız bu amaçla Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı'nın talimatı doğrultusunda şehrimizde bugün gün boyu cami çıkışlarında, esnaflarımıza ve vatandaşlarımızın tamamına Türk bayrağı dağıtarak milli beraberlik ruhunu sürekli zihinde tutuyoruz" dedi.
Mehmet Saygılı - 11.10.2019
Barış Pınarı Harekatı'na destek
Türk ordusunun yanında olduklarını dile getiren Bakır, "Bu amaçla Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı'nın talimatı doğrultusunda şehrimizde gün boyu cami çıkışlarında, esnaflarımıza, vatandaşlarımıza Türk bayrağı dağıtarak, birlik ve beraberlik ruhunu zinde tutmaya çalışmak adına böyle bir çalışma başlattık.
Mehmet Saygılı - 7.10.2019
Amatör Spor Haftası etkinlikleri başladı
Törene, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, il müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Saygılı - 4.10.2019
Öğrenciler hayvan barınağını ziyaret etti
Öğrenciler ve okul idarecileri hayvan barınağında düzenli olarak bakılan ve sokak hayvanları için yapılan projeler için Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı ve ekibine teşekkür etti.
Mehmet Saygılı - 3.10.2019
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Çetin'in ismi caddeye verildi
Belediyeden yapılan açıklamada, ekim ayı meclis toplantısının Belediye Başkan Mehmet Saygılı'nın başkanlığında gerçekleştirildiği belirtildi.
Mehmet Saygılı - 1.10.2019
Cadde ve Sokak İsimleri Değişti
Belediyemi Ekim ayı meclis toplantısı Belediye Başkanımız Bayın Mehmet Saygılı'nın başkanlığında gerçekleştirildi.
Mehmet Saygılı - 26.9.2019
KOM Daire Başkanlığına atanan Çorumlu başkente uğurlandı
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ise "Bugün aynı zamanda kıymetli bir dostumuzu uğurluyoruz.
Mehmet Saygılı - 25.9.2019
Kırıkkale Büyük Anadoluspor'dan Başkan Saygılı'ya ziyaret
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) ekiplerinden Kırıkkale Büyük Anadoluspor yönetimi ve futbolcuları, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı'yı ziyaret etti.
Mehmet Saygılı - 17.9.2019
Kırıkkale'de Ahilik Haftası
Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Süleyman Köstekli ve beraberindeki heyet, Kırıkkale Belediyesinden İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü önüne kadar yürüdü.
Mehmet Saygılı - 31.8.2019
Çanakkale konulu açık hava sinemasına yoğun ilgi
Çanakkale konulu açık hava sinemasına yoğun ilgi KIRIKKALE - Kırıkkale Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla büyükşehir parkında vatandaşlara yönelik açık hava sinema etkinliği düzenledi. 30 Ağustos Zafer Bayramının 97. yıl dönümü dolayısıyla Kırıkkale büyükşehir parkında düzenlenen açık hava sinema etkinliğine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. 7'den 70'e vatandaşın katıldığı etkinlikte Çanakkale konulu sinema filmi izledi. Bazı vatandaşlar Çanakkale'deki savaş sahnelerini izlerken duygulandı. Film izlemeye gelen yabancı uyruklu vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi. Belediye görevlileri tarafından ücretsiz dağıtılan mısırları alabilmek için çocuklar ve aralarında büyüklerinde olduğu uzun kuyruklar oluştu. Etkinliğe Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu katıldı.
Mehmet Saygılı - 29.8.2019
30 Ağustos Zafer Bayramı'na doğru
Kırıkkale Valisi Yunus Sezer ve Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Saygılı Haberleri | Mehmet Saygılı Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Mehmet Saygılı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Saygılı kimdir, hayatı ve biyografisi. Kırıkkale'deki okul ve camiler temizleniyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 13:11:22. #1.15#
title