MEHMET ŞAHİN HABERLERİ

Mehmet Şahin haber, Mehmet Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Şahin - 19.9.2019
Kayyumun eşiğinden, Süper Lig liderliğine
Alanyaspor'un ekonomik ve sosyal kültürel açıdan her zaman şehre katkı sağladığı vurgulayan Yücel, şunları kaydetti: "Şu anda sadece ulusalda değil, uluslararası alanda da söz sahibi bir kulüp olma adına desteklerimizi vereceğiz. İnşallah tarihinde açtığı altın sayfalarda daha da ileriye gidecektir. Ulusal ve uluslararası arenada bir marka şehir olma yolundaki Alanya, Alanyaspor ile bunu daha da perçinleyerek ilerliyor. Önünde ve arkasında Alanya olan her şey çok değerlidir. Gönlümden geçen de Alanya'ya şampiyonluğun yaşatılmasıdır." Şahin: "Alanyaspor'a bir zamanlar kayyumlar atanacaktı" Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin ise Alanyaspor'un sezona çok başarılı giriş yaptığını söyledi.
Mehmet Şahin - 2.9.2019
Adli yıl açılış törenleri
15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen törende, Gaziantep Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi Yılmaz, Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Alçık, Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi Başkan Vekili Mehmet Şahin, Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Mustafa Kemal Çokdinç, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Yüksel Navdar ve Gaziantep Baro Başkanı Bektaş Şarklı, Atatürk Anıtı'na çelenk koydu.
Mehmet Şahin - 2.9.2019
Dha yurt bülteni - 8
Karadeniz'de istavrit, mezgit ve barbun bereketi Karadeniz'de balıkçılar, denizlerde av yasağının 1 Eylül'de sona ermesiyle birlikte yeni av sezonuna başladı. Balıkçı tezgahlarını, istavrit, mezgit ve barbun balıkları doldurdu.  Denizlerde 15 Nisan'da başlayan dip trol ve gırgır ağları ile avcılık için genel av yasağı, 1 Eylül itibarıyla sona erdi. Karadenizli balıkçılar da yeni av sezonu ile ağlarını doldurdu. Samsun'da balıkçı tezgahları ise sezonun ilk balıkları olan iskavrit, mezgit ve barbunla doldu. Balık satışlarını iyi olduğu belirtilirken, istavrit 7, Barbun 10, mezgit ise 15 TL'den satışa sunuldu. Balıkçı Recep Erdoğan, yeni av sezonunu iyi başladığını belirterek "Teknelerimiz denize açıldı ve ağlarımız balıklarla dolmaya başladı. Bu yıl palamut az olur diye bekliyoruz ancak tutulan ince balıklar yerine dolduracak gibi. İstavrit, mezgit ve barbun bol miktarda tutuldu. Tezgahlarımız yeniden şenhlendi. İnşallah hamsinin de bu yıl bol olmasını bekliyoruz. Balık bol olsun vatandaşlarımızda ucuza balık yesin istiyoruz. Yeni sezondan amitliyiz" dedi.  Nedim Abdik ise Karadenizliler için balığın çok önemli olduğunu söyleyerek "Yeni av sezonu başladığı için mutluyuz. karadeniz'de her evde sıkça balık yenir. Sezon başladı taze balıklarda tezgahlarda yerini almış. Bende mezgit aldım. Bu yıl balık bol olacak diye bir beklenti var. İnşallah bol olur. Bolca balık tüketiriz" diye konuştu.  Görüntü Dökümü: -------- -Balıklarden detay -Balıkçı tezgahından detay -Röportajlar -Muhabir anonsu Haber-Kamera: Yaprak KOÇER-Hüseyin KALAY/SAMSUN,   ======================= Bebek arabası hırsızı güvenlik kamerasına yansıdı  Konya'nın Beyşehir ilçesinde bir kadının, apartmanın  kapısının önündeki bebek arabasına alıp gitmesi güvenlik kamera görüntülüreni yansıdı. Polis, bebek arabasını çalan kadının kimliğini belirlemek için çalışma başlattı.  Olay, 24 Ağustos günü Dalyan Mahallesi'nde meydana geldi. Bir apartmanın kapısının önündeki bebek arabası çalındı. Sahiplerinin ihbarı üzerine çalışma başlatan polis, bebek arabasının bir kadın tarafından çalındığını belirledi. Kadının arabayı alıp uzaklaşması ise bir iş yerinin güvenlik kamera kayıtlarını yansıdı. Polis, güvenlik kameralarından yola çıkarak kadının kimliğini belirlemek için çalışma başlattı.  Görüntü Dökümü  ----------- -Kadın bebek arabasını götürmesi  Haber: Muhammed SIDAL BEYŞEHİR KONYA DHA)) ==================== Gaziantep'te adli yıl açılışı Gaziantep'te, 2019- 2020 adli yıl açılışı düzenlenen törenle başladı.  Adli Yıl çılış töreni 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda yapıldı. Törene; Gaziantep Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi Yılmaz, Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Alçık, Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi Başkan vekili Mehmet Şahin, Başsavcısı Mustafa Kemal Çokdinç, Gaziantep Baro Başkanı Bektaş Şarklı ve çok sayıda avukat katıldı.
Mehmet Şahin - 1.9.2019
Adıyaman'da otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı: 2 yaralı
Kaza, akiam saatlerinde Bahçecik Mahallesi'nde meydana geldi. İlyas Yılmaz'ın kullandığı 02 LE 051 plakalı otomobil kavşakta Mehmet Şahin yönetimindeki 23 AH 654 plakalı hafif ticari araç ile çarpıştı.
Mehmet Şahin - 1.9.2019
Dha yurt bülteni-21
Kaza, akiam saatlerinde Bahçecik Mahallesi'nde meydana geldi. İlyas Yılmaz'ın kullandığı 02 LE 051 plakalı otomobil kavşakta Mehmet Şahin yönetimindeki 23 AH 654 plakalı hafif ticari araç ile çarpıştı.
Mehmet Şahin - 1.9.2019
Dha yurt bülteni-20
Kaza, akiam saatlerinde Bahçecik Mahallesi'nde meydana geldi. İlyas Yılmaz'ın kullandığı 02 LE 051 plakalı otomobil kavşakta Mehmet Şahin yönetimindeki 23 AH 654 plakalı hafif ticari araç ile çarpıştı.
Mehmet Şahin - 1.9.2019
İzmir'de balık sezonu törenle açıldı
Özgener şunları kaydetti: "Denizlerimiz çok değerli birer hazine. Bizlere düşen bu hazineyi gelecek nesillere de aktaracak şekilde işimizi yapmak ve korumak. Uzun süredir, denizciliğin ve avcılığın daha sürdürülebilir hale gelmesi için Su Ürünleri Kanunu'nun günümüzün koşullarına uyarlanması ve gerekli revizyonların yapılması konusunu gündeme getiriyorduk. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da balık sezonunun açılışında bu konudaki müjdeyi kamuoyuyla paylaştı. Kanunun değişikliği için teknik çalışmanın hazır olduğunu ve Meclis açılır açılmaz parlamentoya sunulacağını söyledi." İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Şahin Çakan da 4 aylık bir aranın ardından balıkçıların yeniden denizle buluştuğunu belirterek "İnşallah bol bereketli bir sezon olur.
Mehmet Şahin - 28.8.2019
Hak-İş'ten 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı
Hak-İş Genel Başkanvekili Mehmet Şahin, "30 Ağustos'u hatırlamak, aziz milletimizin Kurtuluş Savaşı'nın en zor ve ağır şartları altında bile vatanı için verdiği mücadeleden asla vazgeçmeyen şanlı bir millet olduğunu anlamamız bakımından büyük önem taşıyor.
Mehmet Şahin - 27.8.2019
Alanya'da çiftçilere kırsal kalınma desteği anlatıldı
ALTSO Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya, Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü İzzet Kaş, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Rüzgar, ALTSO Yönetim Kurulu Başkan Mehmet Şahin, ALTSO yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda çiftçi katıldı.
Mehmet Şahin - 24.8.2019
(görüntülü) kestane ağaçlarını kurutan kanser nedeniyle üretici sıkıntılı
Kemer Mahallesi Muhtarı Mehmet Şahin (49), "Geçen senelerde bir ziraat mühendisi arkadaşımızın üretmiş olduğu ilacı denedik.
Mehmet Şahin - 24.8.2019
Dha yurt bülteni - 12
Kemer Mahallesi Muhtarı Mehmet Şahin (49), "Geçen senelerde bir ziraat mühendisi arkadaşımızın üretmiş olduğu ilacı denedik.
Mehmet Şahin - 20.8.2019
Başkan Akkaya üniversite kayıtları öncesi istişare toplantısı yaptı
Akşehir Belediyesi Takkasızlar Konağı'nda yapılan istişare toplantısında Akşehir'deki yüksekokul ve fakültelerle ilgili sorunlar masaya yatırılarak, yapılacak çalışmalar ve bu fakültelere daha fazla öğrenci kazandırılması konusunda yapılması gerekilenler konuşuldu. Öğrencilerin Akşehir'de rahat ve huzurlu bir şekilde barınmasının altının çizildiği toplantıda, özel yurt ve pansiyon işletmecileri de fikirlerini iletti. Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya; fakülte ve yüksek okul binalarında tadilat ve gerekli malzemeler konusunda belediye olarak üzerlerine düşenleri yapacaklarının altını çizerek, Akşehir Nasreddin Hoca Üniversitesi konusunda gerekli altyapının tamamlanması için çalışmalara tüm hızlarıyla devam edeceklerini belirtti. Toplantıya Belediye Başkanı Salih Akkaya'nın yanı sıra Akşehir Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Akbulut, Akşehir Kadir Yallagöz Sağlık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Uğur Arslan, Akşehir Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mehmet Şahin, Yunak Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd.
Mehmet Şahin - 20.8.2019
"Google Mehmet" hafızasıyla dikkati çekiyor
Konya'nın Hüyük ilçesinde yaşayan 55 yaşındaki Mehmet Şahin, hafızası ve matematiksel hesaplamalarıyla çevresindekileri şaşırtıyor.
Mehmet Şahin - 15.7.2019
"Hak-İş, genel kuruldan daha da güçlenerek çıktı"
Hak-İş'in 14. Olağan Genel Kurulunda Mahmut Arslan tekrar Genel Başkan olurken, Genel Başkan Yardımcılıklarına Mehmet Şahin, Osman Yıldız, Yunus Değirmenci ve Hüseyin Öz, Denetleme Kuruluna Abdulbaki Gülbaba, Rafi Ay ve Vedat Böke, Disiplin Kuruluna Ömer Yılmaz, Tuncay Dolu ve Mehmet Ali Kayabaşı seçilmişti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Şahin Haberleri | Mehmet Şahin Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Mehmet Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Fenerbahçe beko: 59-75.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.9.2020 05:03:31. #1.14#
title