Mehmet Peker Haberleri

Mehmet Peker haber, Mehmet Peker son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Peker - 31.05.2011
Kursu Bitirdiler, Cehalet Çemberini Kırdılar
Kırıkkale Valiliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kırıkkale Üniversite işbirliği ile yetişkinlere yönelik düzenlenen okur-yazarlık kursunu bitiren 70 kursiyere sertifikaları düzenlenen törenle verildi. Kırıkkale Üniversitesi Kocatepe Salonu'nda düzenlenen sertifika törenine Vali Vali Hakan Yusuf Güner, Vali Yardımcısı Fethi Yorulmaz, Rektör Ekrem Yıldız, Eğitim Fakültesi Dekanı Mehmet Kutlu, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, öğretim görevlileri ve kursiyerler katıldı.
Mehmet Peker - 27.05.2011
Kırıkkale Valisi Hakan Yusuf Güner Açıklaması
Kırıkkale Valisi Hakan Yusuf Güner, Kırıkkale'nin okul öncesi eğitimde Türkiye ortalamasının üzerinde olduğunu söyledi. Kırıkkale'de Okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılması amacıyla yürüyüş düzenlendi. Kırıkkale Belediyesi önünden başlayan ve Cumhuriyet Meydanı'na kadar süren yürüyüş de renkli görüntüler oluştu. Belediye bandosu eşliğinde meydana kadar yürüyen minik öğrenciler, giydikleri rengarenk kıyafetleriyle dikkat çektiler. Yürüyüşün ardından, MKE Kurumu Açıkhava Düğün Salonunda okulların yıl içinde hazırladıkları gösteri ve oyunlar sergilendi. Kırıkkale Valisi Hakan Yusuf Güner, burada yaptığı konuşmada, Kırıkkale'nin okul öncesi eğitimde Türkiye ortalamasının üstünde olduğunu söyledi. Güner, "Geleceğimize yön verecek olan çocuklarımızın her zaman yanındayız. Bugün ilimizde yüz akımız, ışıltımız olan sevgili yavrularımızın eğitim ve öğretim fırsatından yararlanmaları için, diğer illere göre okul öncesi eğitimi yükseltmek için buradayız. Kırıkkale okul öncesi, okullaşma oranında, Türkiye ortalamasının üstünde bir orana sahip. Kırıkkale'de yaşayan vatandaşlarımızın okul öncesi eğitime de daha da önem vermelerini istiyorum. Okul öncesi eğitim herkes için önemlidir" dedi. Kırıkkale Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker ise okul öncesi eğitimin, çocuklar için çok önemli olduğunu, okul öncesi eğitimde 5 yaş grubunda, Türkiye genelinde 32 ilin zorunlu eğitim kapsamına alındığını, bu iller arasında Kırıkkale'nin de bulunduğunu bildirdi.
Mehmet Peker - 27.05.2011
Kırıkkale'de Okul Öncesi Şenliği Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker
Temel Alışkanlıklarının, Zihinsel Yeteneklerinin En Hızlı Geliştiği İlk Beş Yılını Oluşturan Okul Öncesi Eğitim, İleri Yaşlardaki Öğrenme Yeteneği ve Akademik Başarıları Üzerinde Etkili Oldu.
Mehmet Peker - 27.05.2011
Kırıkkale'de Okul Öncesi Şenliği
Kırıkkale'de 3'üncü Geleneksel Okul Öncesi Eğitim Şenliği, MKE Kurumu düğün salonunda 500 öğrenciin katılımıyla gerçekleştirildi. Şenliğe katılan 12 Anaokulu öğrencileri, becerilerini sergiledi. Kırıkkale Belediyesi önünde belediye bandosunun eşlik ettiği yürüyüşe Vali yardımcısı Yusuf Ziya Karacaev, Belediye Başkan yardımcısı Ali Danış, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, müdür, öğretmen ve öğrenciler Zafer, Hürriyet ve Kazım Karabekir caddesinden yürünerek MKE Açık Hava Düğün Salonunda toplanıldı.
Mehmet Peker - 26.05.2011
Metef 2011 Sergisi Açıldı
Kırıkkale Makine Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) Açık Hava Düğün Salonu'nda 2011 Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı (METEF) açılışı gerçekleşti. Sergide öğrencilerin yaptığı projeler büyük ilgi gördü. Serginin açılış törenine Kırıkkale Vali Yardımcısı Yusuf Ziya Karacaev, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Danış, Kırıkkale Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof Dr. Osman Çağlayan, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, il yöneticileri, veliler, çok sayıda öğretmen ve öğrenci katıldı.
Mehmet Peker - 26.05.2011
Kırıkkale Metef 2011 Fuarı Açıldı
Kırıkkale Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı 2011 açıldı. Kırıkkale Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peter, MKE Açık Hava salonunda düzenlenen fuarın açılışında, Kırıkkale'nin mesleki eğitimde Milli Eğitim Bakanlığının bu yıl için öngördüğü yüzde 50 sınırının üzerinde olduğunu söyledi. Konuşmaların ardından yıl içinde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyeler verildi. Atatürk Ticaret Meslek Lisesi folklor ekibinin gösterisi, Pakize Akalınlı Ana Okulu öğrencilerinin Kafkas ekibinin gösterisi katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı. Gösterilerin ardından katılımcılar sergileri gezerek sergilenen ürünleri inceleme imkanı buldular. Kırıkkale'deki mesleki, örgün ve yaygın eğitim veren okul, kamu ve özel sektör kuruluşların ürünlerinin sergilendiği sergi 2 gün süreyle açık kalacak. Makine Kimya Endüstri Kurumuna ait açık hava düğün salonundaki açılış törenine Kırıkkale Vali Yardımcısı Yusuf Ziya Karacaev, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Danış, Rektör Yardımcısı Prof Dr. Osman Çağlayan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, il yöneticileri, veliler, çok sayıda öğretmen ve öğrenci katıldı.
Mehmet Peker - 21.05.2011
Kırıkkale'de Deprem Ve Kurtarma Tatbikatı Yapıldı
Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü programında yer alan İç Anadolu Bölgesi "Arama, Kurtarma, İzci Birliklerinin Buluşması Projesi" kapsamında gerçekleştirilen üç günlük eğitim semineri tatbikatı, Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesi Irmak İzcilik Kamp Merkezinde yapıldı. Üç günlük Kamp sonunda düzenlenen tatbikata Vali yardımcısı Ali Çetin, Kırıkkale Belediye Başkan Vekili Ali Danış, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, Yahşihan Kaymakamı Ahmet Ferhat Özen, İlçe Emniyet Müdürü Tamer Taş, İlçe Jandarma Komutanı Cem Taş, Irmak Belediye Başkanı Bilal Ağça, Orta Anadolu izci liderleri ve davetliler katıldı.
Mehmet Peker - 19.05.2011
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Kırıkkale ve ilçelerinde düzenlenen törenle kutlandı. Kırıkkala'de ilk tören Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk Anıtına çelenklerin sunumu ile başladı. Başpınar Stadyumu'nda devam eden törende, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından, Kırıkkale Valisi Hakan Yusuf Güner, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mustafa Güler ve Belediye Başkanı Veli Korkmaz, törene katılan vatandaşların ve gençlerin bayramını kutladı. Kırıkkale Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, törende yaptığı konuşmada, 19 Mayıs'ın sadece Türk milli kurtuluş mücadelesinin başlangıcı olmakla kalmadığını, yeni Türk Devletinin çağdaş değerlerle dünyada yerini almasının başlangıç noktası olduğunu söyledi.
Mehmet Peker - 19.05.2011
Kırıkkale'de 19 Mayıs Coşkuyla Kutlandı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kırıkkale'de coşkuyla kutlandı. Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na çelenklerin konulmasının ardından program, Başpınar Stadyumu'nda devam etti. Kırıkkale Valisi Hakan Yusuf Güner, Belediye Başkanı Veli Korkmaz, Tuğ General Mustafa Gürel askeri jepe binerek vatandaşların bayramını kutladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla devam eden programda öğrenciler Gençlik Marşı'nı topluca okudu. İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.
Mehmet Peker - 23.04.2011
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlanıyor
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Başpınar Stadyumunda tören düzenlendi.
Mehmet Peker - 17.04.2011
Birinci Olanlara Altın Hediye Edildi
15-22 Nisan Turizm haftası etkinlikleri kapsamında Geleneksel yemek yarışması Otelcilik Turizm Meslek Lisesin de yapıldı. Jüri üyeleri 4 kategoride yapılan Çorba, Yemek, Hamur işi ve tatlı kategorisinde ilk üç derece için ince eledi ve sık dokudu. Sazlı-Sözlü olarak yapılan yemek yarışması Otelcilik Turizm Meslek Lisesi Bahçesinde düzenlenen yarışmada birinci olanlara altın hediye edildi. Otelcilik Turizm Meslek Lisesinin Bahçesinde düzenlenen törene Vali Hakan Yusuf Güner, Vali Yardımcısı Mustafa Yılmaz, Belediye Başkan yardımcısı Ali Danış, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, il müdürleri, okul öğretmenleri ve kalabalık bir davetli katıldı.
Mehmet Peker - 09.04.2011
Kırıkkale'de Şiir Dinletisi
Kırıkkale'de Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri tarafından şiir dinletisi programı düzenlendi. Kültür edebiyat kolu ve edebiyat öğretmenleri tarafından hazırlanan şiir dinletisi, okulun konferans salonunda gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan şiir dinletisine, Vali Yardımcısı Yusuf Ziya Karacaev, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Danış, Bayındırlık ve iskan müdürü Turgut Çiçek, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İsmail Koşan, Milli Eğitim Şube Müdürü Nusret Kılıç, Müftü Yardımcısı Bilal Kara, Sendika başkanları, okul müdürleri, daire amirleri, öğrenci velileriyle çok sayıda davetli katıldı.
Mehmet Peker - 09.04.2011
İlköğretim Öğrencileri TIMSS Sınavında Kırıkkale'yi Temsil Edecek
Uluslararası Eğitim Başarılarını Değerlendirme Kuruluşu (IAE) tarafından düzenlenen ve dört yıl arayla yapılan TIMSS (Uluslararası Matematik ve Fen Eğilimleri Araştırması-Trends in International Mathematics and Science Study), sınavına Kırıkkale'den Yunus Emre İlköğretim okulunun 4. ve 8. sınıf öğrencileri katılacak. Türkiye genelinden IEA tarafından seçilen 260 okuldan biri olan Kırıkkale Merkez Yunus Emre İlköğretim okulu öğrencileri, bir taraftan sınav hazırlıklarını yaparken diğer taraftan da destek ve moral ziyaretlerine de başladı. Milli Eğitim Müdürlüğü Araştırma Geliştirme (AR-GE) Şube Müdürü Ali Kılıç başkanlığında okul müdürü Haydar Öcal, okul müdür yardımcısı Osman Duran, fen ve teknoloji öğretmeni Üner Yerligök, matematik öğretmeni Ümmühan Yılmaz ile sınava girecek olan öğrencilerden bir grup, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker'i makamında ziyaret ettiler.
Mehmet Peker - 31.03.2011
Kırıkkale'de Köylülere Düve Desteği
Kırıkkale Tarım İl Müdürü Süleyman Yıldız ise Kazmaca Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi'nin 2003 yılında kurulduğunu ve kooperatifin en son yapılan genel kurul itibarı ile 45 tane üyesi olduğunu kaydetti. Törene Kırıkkale Valisi Hakan Yusuf Güner başta olmak üzere, Vali Yardımcısı Yusuf Ziya Karacaev, Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, Kırıkkale Müftüsü Osman Şarklı, Kırıkkale Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zühtü Bozdemir, Kırıkkale İl Tarım Müdürü Süleyman Yıldız ve Kazmaca köy halkı katıldı.
Mehmet Peker - 21.03.2011
Kırıkkale'de Nevruz Kutlamaları
Kutlamalar kapsamında İl Çevre ve Orman Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda fidan dağıtımı yapıldı. Kutlamalara Vali Hakan Yusuf Güner, Belediye Başkanı Veli Korkmaz, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, Emniyet Müdürü Kadri Kartal, İl Müftüsü Osman Şarklı, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.
Mehmet Peker - 03.03.2011
Öğrenciler, Becerilerini Yarıştırdı
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen 2010–2011 Eğitim Öğretim Yılı 'Proje Tabanlı Beceri Yarışması' il birinciliği yarışmaları Kırıkkale Ticaret Meslek Lisesi Spor Salon'unda düzenlenen törenle yapıldı. Üretim teknolojileri hizmetleri grubunda 11, turizm hizmetleri grubunda 16, sağlık hizmetleri grubunda 8, bilgi ve iletişim hizmetleri grubunda 12, tasarım ve uygulama hizmetleri gurubunda 23 proje kıyasıya yarıştı. Öğretmen, usta öğretici, öğrenci ve kursiyerlerin heyecanla başlayan yarışma bir hayli ilgi oldu. Bütün yeteneklerini ortaya koyan öğrenci ve kursiyerler heyecanlı anlar yaşadı. Yarışma başlamadan önce açılış konuşması yapan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, geleceğin teminatı öğrencilere başarılar diledi.
Mehmet Peker - 22.02.2011
Okuma-yazmayı Öğrenen Ev Hanımları Sertifikalarını Aldı
İl genelinde 15 bin okuma-yazma bilmeyen vatandaşın olduğunu açıklayan İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, bu ve benzer kampanyaların cehaletin önüne geçilmesinde etkili olduğunu söyledi.
Mehmet Peker - 21.02.2011
Kırıkkale'de 200 Roman Kimliğine Kavuştu
Programa Cumhuriyet Başsavcısı Metin Yandırmaz, İl Emniyet Müdürü Kadri Kartal, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, İl Sağlık Müdürü Uzman Dr.
Mehmet Peker - 21.02.2011
Halk Oyunları Yarışması Çekişmeli Geçti
Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, yaptığı konuşmada, her yıl düzenlenen ve ilköğretim, ortaöğretim ve yaygın eğitim kurumlarından ekiplerin katıldığı halk oyunları yarışmasında birinci, ikinci ve üçüncü seçilen ekiplerin önce Türkiye elemelerine daha sonra da yurt dışında yapılan yarışmalara Türkiye adına katılacaklarını söyledi.
Mehmet Peker - 20.02.2011
Kırıkkale Valisi Önce Ödül Dağıttı Sonra Halk Oyuncularla Halay Çekti
17 Ağustos spor salonunda kalabalık bir öğrenci velisinin yanı sıra Vali Hakan Yusuf Güner, Vali yardımcısı Ali Çetin, Belediye Başkan yardımcısı Ali Danış, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, Gençlik Spor Müdürü Lale Öztürk katıldı.
Mehmet Peker - 20.02.2011
Kırıkkale'de Halk Oyunlyarı Yarışması
Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, yarışma öncesinde yaptığı konuşmada, her yıl düzenlenen ve ilköğretim, ortaöğretim ve yaygın eğitim kurumlarından ekiplerin katıldığı halk oyunları yarışmasında birinci, ikinci ve üçüncü seçilen ekiplerin önce Türkiye elemelerine daha sonra da yur dışında yapılan yarışmalara Türkiye adına katılacaklarını söyledi.
Mehmet Peker - 15.02.2011
Kırıkkale - Şehitlerin Fotoğraf Sergisinde Yakınları Gözyaşı Döktü
KIRIKKALE'de Vatan İçin Can Verenler Derneği'nce Kültür Merkezi salonunda açılan şehitler fotoğraf sergisinde duygu dolu anlar yaşandı. Şehitlerin anıldığı sergide yakınları göz yaşlarını tutamadılar. Fotoğraf sergisinin dualar eşliğindeki açılışına Vali Hakan Yusuf Güner, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Danış, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, il müdürleriyle birlikte şehit yakınları katıldı.
Mehmet Peker - 03.02.2011
Kırıkkale'deki Karbonmonoksit Zehirlenmesi
Sanayi Mahallesi Tahsin Yazıcı Caddesi'ndeki evlerinde sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek ölen Emine (46), Hasan (63) ve oğulları Rıza Ceylan'ın (19) cenazesi, devlet hastanesi morgundan alınarak evlerinin önüne getirildi. Evin önünde mahallelilerden helallik alınmasının ardından cenazeler Hicret Camis'ine getirildi. Camideki törene Ceylan ailesinin yakınlarının yanı sıra Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, bazı bürokratlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mehmet Peker - 03.02.2011
Sobadan Zehirlenen Aile Toprağa Verildi
Kırıkkale'de sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek yaşamlarını yitiren baba, anne ve oğlu Sanayi Mahallesi'nde bulunan Hicret Camii'nde öğle namazının ardından gözyaşları arasında toprağa verildi. Cenazede 19 yaşındaki Rıza Ceylan'ın tabutunun üzene Türk bayrağı örtüldü. Baba, anne ve oğlu gözyaşları arasında Yuva Mezarlığı'nda yan yana defnedildi. Cenazeye İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker'de katıldı.
Mehmet Peker - 02.02.2011
Soba Bir Aileyi Söndürdü
Kırıkkale'de sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen aynı aileye mensup 3 kişi hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre, Sanayi mahallesi Mustafa Keskin Caddesi 1466 Sokak No 16'da bulunan 3 katlı binanın en üst katında ikamet eden ceylan ailesi ısınmak için soba yakıp yattı. Bugün sabah saatlerin de yakınlarının evden çıkmadığı gören Ceylan ailesinin akrabaları, evin kapısını kırarak içeri girdi. Karşılarında Anne Emine Ceylan(55), baba Hasan Ceylan(60) ve oğulları Rıza Ceylan(19)'ın cansız bedenleri bulan aile yakınları hemen 112 Acil Servisi aradı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri aile fertlerinin öldüğünü tespit etti. Bunun üzerine cesetler Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Ailenin geçimini baba ve oğlun inşaatta çalışarak sağladığı belirtilirken ailenin İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker'in şoförü Nevzat Ceylan'la yakın akraba olduğu öğrenildi.
Mehmet Peker - 27.01.2011
İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker Velileri Uyardı
2010-2011 Eğitim-öğretim Yılı Birinci Yarıyıl Tatili Dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker Yaptığı Aklamada 'Karne İçin Çocuklarınıza Kızmayın' Dedi
Mehmet Peker - 18.01.2011
Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Araç Parkını Genişletti
İçişleri Bakanlığı'nın Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü'ne gönderdiği 1 motosiklet ve 12 araç törenle birimlerine teslim edildi. Calılıöz Mahallesi'nde bulunan Polis Evi'nde yapılan törende araçları vatandaşlara göstermek için sirenler çalınarak şehir turu atıldı. İçişleri Bakanlığı tarafından kullanılmak üzere Kırıkkale'ye 1 motosiklet ve 12 araç gönderildiğini açıklayan Kırıkkale Emniyet Müdürü Kadri Karat, araçlardan 4 tanesini ilçelere, geri kalanları ise, çeşitli birimlerde kullanılacağını söyledi. Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü'nde yeni araçların sayısının hızla arttığını belirten Müdür Kartal, "10 yaşını geçmiş olanları ise, satışa çıkartacağız. Ardından yeni araç takviyesi yapacağız." dedi. Kırıkkale'nin huzuru için ekiplerin gece gündüz çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden Kartal, "24 saati görev başında geçiren ekip otolarına araç takip cihazları ve mobil sorgulama cihazları taktırdık. Merkezi bölgelerde görevli 5 ekibimize kamera sistemi takılmıştır. Ekiplerin olaylara müdahalesi ve bu olayların kaydedilmesi sağlanmıştır." diye konuştu. Kartal, emniyettin yaptığı çalışmaları şu şekilde açıkladı: "İlimiz Ankara, Zafer ve Cumhuriyet caddesi başta olmak üzere halkın yoğun olarak bulunduğu bölgelere güven timleri görevlendirildi. Personelimiz görev bölgelerindeki esnaf ve işyeri sahipleriyle bire bir görüşerek bilgi alışverişinde bulunuluyor. Kendi bölgelerindeki esnaf ve işyeri sahiplerine irtibat numaraları verilmek suretiyle olaylara daha hızlı müdahale ediyor. Hırsızlara karşı hırsızla mücadele timleri oluşturuldu. Tespit edilen riskli bölgelerde, değişik saatlerde sivil kıyafetli ekiplerimiz dolaşıyor. Görevli memur, vatandaşlardan biri gibi davranmak suretiyle mahalle aralarında yaya olarak görev yapıyor. Tüm bu çalışmaların sonucunda 2010 yılında bir önceki seneye göre, toplam suç sayısında yüzde 5'lik, hırsızlık olayında ise yüzde 15'lik azalma meydana gelmiştir." Yeni araçlara hayırlı olsun temennisinde bulunan Kırıkkale Valisi Hakan Yusuf Güner, "Kırıkkale'de polisiyle ve jandarmasıyla emniyetimiz üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapıyor." dedi. Yapılan programa Kırıkkale Belediye Başkanı Veli Korkmaz, Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Ekrem Yıldız, Milli Eğitim İl Müdürü Mehmet Peker, Özel İdare Müdürü Atanur Aydın, Sağlık İl Müdürü Bediha Türkyılmaz, Müftü Osman Şarklı ve askeri erkan katıldı.
Mehmet Peker - 18.01.2011
Kırıkkale Emniyet Müdürlüğüne Tahsis Edilen Araçlar Tanıtıldı (fotoğraflı
Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere tahsis edilen biri motosiklet 12 aracın hizmete sokulması dolayısıyla tören düzenlendi. Kırıkkale Polisevi önünde düzenlenen törene Kırıkkale Belediye Başkanı Veli Korkmaz, Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Yıldız, Milli Eğitim İl Müdürü Mehmet Peker, Özel İdare Genel Sekreteri Atanur Aydın, Sağlık İl Müdürü Bediha Türkyılmaz, Müftü Osman Şarklı ve Emniyet Müdür Yardımcıları ile polisler katıldı.
Mehmet Peker - 14.01.2011
Şener: Muhteşem Süleyman Sağlığın Önemli Olduğunu Anlatmaya Çalışmış
Hastane açılışı törenine TP Genel Başkanı Abdüllatif Şener, AK Parti Milletvekili Turan Kıratlı, Kırıkkale Valisi Hakan Yusuf Güner, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Danış, eski milletvekili Murat Yılmazer, Sağlık İl Müdürü Bediha Türkyılmaz, Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekimi Osman Acar, TSO Başkanı Cemalettin Akdoğan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, idareciler, hekimler, sağlık personeli ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mehmet Peker - 14.01.2011
Kırıkkale Tınaz İlköğretim Okuluna Fen ve Teknoloji Laboratuvarı
Kırıkkale Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, eğitimde laboratuvarların büyük öneminin olduğunu belirterek, Tınaz İlköğretim Okuluna fen ve teknoloji laboratuvarı açılmasının kendilerini son derece memnun ettiğini söyledi.
Mehmet Peker - 07.01.2011
Yemekhanesinde Kahvaltı Kuyruğu
Sabahın erken saatlerde Yatılı Bölge İlköğretim Okulu'nda düzenlenen kahvaltıya Vali Güner'in yanı sıra Jandarma Komutanı Albay Ünsal Ağaoğlu, Emniyet Müdürü Kadri Kartal, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, çeşitli il müdürleri, Keskin Kaymakamı Niyazi Ulugölge, Yahşihan Kaymakamı Ahmet Ferhat Özen, Balışeyh Kaymakamı Tekin Erdemir, Yatılı Bölge okulu müdürü ve tüm öğretmenlerle öğrenciler katıldı.
Mehmet Peker - 07.01.2011
Vali Sabah Kahvaltısını Öğrencilerle Yaptı
Okulda 21 derslikte 80 erkek 45 kız öğrencinin eğitim gördüğünü bildiren Durmaz, 272 yatak kapasiteli pansiyonun tamamının dolu olduğunu kaydetti. Okulda derslikler dışında 1 fen laboratuarı, bilgi teknoloji sınıfı, çok amaçlı salon, bir kütüphane ve dinlenmem salonunun da bulunduğunu ifade etti. Kahvaltıya İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, İl Emniyet Müdürü Kadri Kartal, İl Sağlık Müdürü Uzm.
Mehmet Peker - 03.01.2011
Milli Eğitim Müdürü Peker, Okul Gezilerinde
Kırıkkale Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker Okul Gezilerine Devam Ediyor
Mehmet Peker - 03.01.2011
İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Giysi Yardımı
Törene Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker'in yanı sıra Milli Eğitim Şube Müdürlerinden İsmail Koşan ve Mehmet Yeşilyurt ve öğretmenler katıldı.
Mehmet Peker - 09.12.2010
Kırıkkale Valisi Öğrencilerle Biraraya Geldi
Kırıkkale Valisi Hakan Yusuf Güner, Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileriyle buluşmasında, gençlere hayata dair önerilerde bulundu. Öğrencilere, Hayat'a bir skor tabelası gibi bakmamalarını öğütleyen Güner ''Biz hep hayata ödev olarak baktık, hayata biraz da zevk olarak bakın. Hayat, zor ama zevkli yönleri olan bir süreçtir" dedi. Atatürk Anadolu Lisesi ve Okul Aile Birliği tarafından uygulamaya konulan ve son sınıf öğrencilerinin motivasyonu amacıyla gerçekleştirilen seminer çalışmasının ilk konuğu Vali Hakan Yusuf Güner oldu. Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker ve Şube yöneticileri ile birlikte Atatürk Anadolu Lisesi'ne giden Vali Güner, ilk olarak öğrencilerle birlikte öğle yemeği yedi.
Mehmet Peker - 22.10.2010
Yıldırım: Havacılık ve Uzay Üniversitesini Açmaya Hazırız
Öğretmen evinde düzenlenen yemekte Havacı Emekli Tümgeneral Osman Yıldırım, Öğretmen evin de düzenlenen yemeğe Vali Yardımcısı Ali Çetin, Belediye Başkanı Veli Korkmaz, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, müdür yardımcısı İsmail Koşan, THK Genel Başkanı Emekli Tümgeneral Osman Yıldırım, Personel Daire Başkanı Salim Aslan, THK Kırıkkale şubesi yöneticileri ile birlikte ilköğretim ve lise okul müdürleri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Peker Haberleri | Mehmet Peker Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Mehmet Peker haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Peker kimdir, hayatı ve biyografisi. Bilal Habeşi Sesleri Kırıkkale'de Yankılandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 16.1.2021 19:03:32. #1.14#
title