Mehmet Özet Haberleri

Mehmet Özet haber, Mehmet Özet son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Özet - 24.06.2019
Kayseri'de ortağını öldüren sanığa 20 yıl hapis
5. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen karar duruşmasında, tutuklu yargılanan sanık Tomarza Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğünden emekli Mustafa Murat ile maktul iş adamı Mehmet Özet'in yakınları ve taraf avukatları hazır bulundu.
Mehmet Özet - 24.06.2019
İşadamını öldüren sanığa 20 yıl hapis
Kayseri'de emlak ve petrol işleri ile uğraşan 49 yaşındaki işadamı Mehmet Özet'i tüfekle ofisinde öldüren ve bu suçtan tutuklu yargılanan 56 yaşındaki sanığa, 'tasarlayarak haksız tahrik altında kasten adam öldürme' ve 'silahla tehdit' suçlarından toplam 20 yıl 5 ay hapis cezası verildi.
Mehmet Özet - 12.06.2019
Kayseri'de iş adamının öldürülmesi davası
5. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada, "kasten öldürme" ve "silahla tehdit" suçlarından tutuklu yargılanan sanık emekli öğretmen Mustafa Murat ile maktul Mehmet Özet'in yakınları ve taraf avukatları hazır bulundu.
Mehmet Özet - 12.06.2019
İşadamını öldüren sanığa istenen ceza belli oldu
Kayseri'de emlak ve petrol işleri ile uğraşan 49 yaşındaki işadamı Mehmet Özet'i tüfekle ofisinde öldüren ve bu suçtan tutuklu yargılanan 56 yaşındaki sanığa, savcı 'tasarlayarak haksız tahrik altında kasten adam öldürme' ve 'silahla tehdit' suçlarından cezalandırılma talep etti.
Mehmet Özet - 22.05.2019
Kayseri'de İş Adamının Öldürülmesi Davası
Kayseri 5. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada, "kasten öldürme" ve "silahla tehdit" suçlarından tutuklu yargılanan sanık emekli öğretmen Mustafa Murat ile maktul Mehmet Özet'in yakınları ve taraf avukatları hazır bulundu.
Mehmet Özet - 22.05.2019
İşadamını Öldüren Sanığın Yargılandığı Dava Ertelendi
Kayseri'de emlak ve petrol işleri ile uğraşan 49 yaşındaki işadamı Mehmet Özet'i tüfekle ofisinde öldüren ve bu suçtan tutuklu yargılanan 56 yaşındaki sanığın yargılanmasına devam edildi.
Mehmet Özet - 08.05.2019
Kayseri'de İş Adamının Öldürülmesi Davası
Kayseri 5. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada, "kasten öldürme" ve "silahla tehdit" suçlarından tutuklu yargılanan sanık emekli memur Mustafa Murat ile maktul Mehmet Özet'in yakınları ve taraf avukatları hazır bulundu.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Özet Haberleri | Mehmet Özet Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Mehmet Özet haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Özet kimdir, hayatı ve biyografisi. Kocasinan Ülküspor'da İbrahim Sungur dönemi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.1.2021 17:31:55. #1.14#
title