Mehmet Nuri Ersoy Haberleri

Mehmet Nuri Ersoy haber, Mehmet Nuri Ersoy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Nuri Ersoy - 17.09.2021
Son dakika haberleri: Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy: "İngiltere'nin Türkiye'ye seyahat kısıtlamasını kaldırması memnuniyet verici"
Son dakika gelişmesine göre Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "İngiltere'nin Türkiye'ye seyahat kısıtlamasını kaldırması memnuniyet verici" dedi.
Mehmet Nuri Ersoy - 16.09.2021
Türk Dünyası Kültür Başkenti unvanı resmen Bursa'da
16 EYLÜL 2021BASIN BÜLTENİTürk Dünyası Kültür Başkenti unvanı resmen Bursa'daBURSA - Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Özbekistan Kültür Bakanı Ozodbek Nazarbekov'un da hazır bulunduğu devir teslim töreninde,...
Mehmet Nuri Ersoy - 16.09.2021
Bursa '2022 Türk Dünyası Kültür Başkenti' ilan edildi
TÜRKSOY tarafından 2020 Türk Dünyası Kültür Başkenti ilan edilen Özbekistan Hiva şehrinde kutlamalar tüm hızıyla devam ederken, TÜRKSOY Daimi Konseyi 2022 Türk Dünyası Kültür Başkenti'ni ve öne çıkarılacak olan şahsiyeti belirlemek için bir araya geldi. Özbekistan Kültür Bakanı Ozodbek Nazarbekov'un yönettiği oturuma, Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın yanı sıra Özbekistan Başbakan Yardımcısı Aziz Abduhakimov, Türk Konseyi Genel Sekreteri Bagdad Amreyev, TÜRKSOY Genel Sekreteri Düsen Kaseinov, Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto, Türk-Pa Genel Sekreteri Altınbek Mamayusupov, Azerbaycan Kültür Bakanı Anar Karimov, Kırgızistan Kültür, Bilgi, Spor ve Gençlik Bakanı Kairat Imanaliev, Kazakistan Kültür ve Spor Bakan Yardımcısı Nurkıssa Duayeshov katıldı.
Mehmet Nuri Ersoy - 16.09.2021
Bursa "2022 Türk Dünyası Kültür Başkenti" seçildi
Toplantıda konuşan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Bursa'nın gelecek yıl için Türk dünyası kültür başkenti olmasını önerirken, "2022 yılı Türk Dünyası Kültür Başkenti olarak Osmanlı devletine başkentlik yapmış, tarihi ve mimari dokusu ile büyüleyen, yeşili ve doğal güzellikleriyle de ziyaret edenleri hayran bırakan Bursa'mızın adaylığını büyük bir memnuniyetle açıklamak istiyorum.
Mehmet Nuri Ersoy - 16.09.2021
GÜNDEM / 16 Eylül 2021
(Brüksel) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı Kültür Bakanları Daimi Konseyi 38.
Mehmet Nuri Ersoy - 15.09.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 16 Eylül 2021
(Brüksel) 2- Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı Kültür Bakanları Daimi Konseyi 38.
Mehmet Nuri Ersoy - 15.09.2021
Ankara tiftiği coğrafi işaret olarak tescil edildi
Mohair Angora Kurucu Ortağı Ayşegül Ertan da Ankara tiftiğinin sıcaklığı, parlaklığı ve dayanıklılığı nedeniyle "tüm ipliklerin pırlantası" olarak tarihe geçtiğini belirterek şunları kaydetti: "Kraliçeler, Sultanlar ve Krallar tarafından kullanıldığı için tüm ipliklerin sultanı da deniliyor. Bu kıymetli ipin anavatanı Ankara'dır. Dünyaya buradan yayılmıştır. Tiftiği tüm dünyaya tanıtarak global marka haline getirebilmek amacıyla yola çıktık. Alınan coğrafi işaret belgesiyle bu hedefe giden yolda çok önemli bir adım atıldı. Bu tescil, Ankara tiftiğini tanıtımında çok önemli mihenk taşı olacaktır." Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da coğrafi işaret tescilini gönderdikleri telgraflarla kutladı.
Mehmet Nuri Ersoy - 15.09.2021
GÜNDEM / 15 Eylül 2021
(Kabil/Ankara) (Fotoğraflı-Görüntülü) GÜNCEL 1- Dünya genelinde Kovid-19'a ilişkin gelişmeler takip ediliyor. (Fotoğraflı-Görüntülü) KÜLTÜR SANAT 1- Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Vakıflar Genel Müdürlüğü Logo Tanıtım Programı'na katılacak.
Mehmet Nuri Ersoy - 14.09.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 15 Eylül 2021
KÜLTÜR SANAT 1- Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Vakıflar Genel Müdürlüğü Logo Tanıtım Programı'na katılacak.
Mehmet Nuri Ersoy - 14.09.2021
Yemen hükümeti, Husileri, haklarında idam kararı verilen 4 gazeteciye işkence etmekle suçluyor
Yemen hükümeti, Husileri, haklarında idam kararı verilen 4 gazeteciyi hücreye atmak ve işkence yapmakla suçladı.
Mehmet Nuri Ersoy - 14.09.2021
Anadolu'dan Birleşmiş Milletler'in bahçesine 12 bin yıllık miras
P18 Dikilitaşı replikasının açılışının, BM Genel Kurul sürecinde, 19-23 Eylül arasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un katılımıyla yapılması öngörülüyor.
Mehmet Nuri Ersoy - 14.09.2021
GÜNDEM / 14 Eylül 2021
6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Yunus Emre Yılı Anma Etkinliği'ne katılacak.
Mehmet Nuri Ersoy - 13.09.2021
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sakarya Zaferi'nin 100. Yılı Kutlama Programı'nda konuştu: (2)
Törene Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Ankara Valisi Vasip Şahin ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş katıldı.
Mehmet Nuri Ersoy - 13.09.2021
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, Sakarya Zaferi'nin 100. Yılı Kutlama Programı'nda konuştu Açıklaması
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Sakarya Zaferi'ne ilişkin, "Bu galibiyet, işgalcileri topraklarımızdan söküp atacak olan mutlak zaferin ilk kıvılcımı olmuştur.
Mehmet Nuri Ersoy - 11.09.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rami Kışlası'nda incelemelerde bulundu
Çalışmalar hakkında bilgi alan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ile İstanbul Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz da eşlik etti.
Mehmet Nuri Ersoy - 11.09.2021
Son dakika haberleri! CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN RAMİ KIŞLASINI ZİYARET ETTİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Kültür Merkezi ziyaretinin ardında restorasyon çalışmaları devam eden Rami Kışlası'nı ziyaret etti. Eyüpsultan'da bulunan kışlada yaklaşık yarım saat incelemelerde bulunan Erdoğan, yetkililerden bilgi aldı. Erdoğan, buradan ayrıldığı sırada ilk olarak bayraklarla konvoyunun yanına gelenlerle sohbet etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ziyaretinde Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy,  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ile İstanbul Valisi Ali Yerlikaya eşlik etti.
Mehmet Nuri Ersoy - 11.09.2021
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI ERSOY MARMARİS'TE TURİZMCİLERLE TOPLANTI YAPTI
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Marmarisli turizmcilerle bir araya geldi.
Mehmet Nuri Ersoy - 10.09.2021
AK Parti'li Sürekli, CHP'li Yücel ve Özuslu'nun 9 Eylül kutlamalarındaki söylemlerine tepki gösterdi
AK Parti hükümetlerinin İzmir'e yaptığı yatırımların ortada olduğunu, son olarak Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un Tarihi Alsancak Tekel Fabrikasını sanat ve cazibe merkezi haline dönüştürecek yatırımı açıkladığına işaret eden Sürekli, şunları kaydetti: "Özetle biz çalışıyoruz, onlar laf üretiyor.
Mehmet Nuri Ersoy - 10.09.2021
Başkan Altay UCLG 2021 İzmir Kültür Zirvesi'ne katıldı
İzmir Kültürpark fuar hollerinde "Kovid-19 Sonrası Kültür, Bakım, Çevre ve Sağlık" temalı oturumla başlayan zirveye Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, UCLG Genel Sekreteri Emilia Saiz, UCLG Eş Başkanı ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Birleşmiş Milletler (BM) Kalkınma Programı Türkiye Mukim Temsilcisi Louisa Vinton, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, protokol üyeleri ve 65 ülkeden temsilci katıldı.
Mehmet Nuri Ersoy - 10.09.2021
GÜNDEM / 10 Eylül 2021
(İzmir/17.30/20.30) (Fotoğraflı-Görüntülü) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Marmaris'te turizmcilerle bir araya gelecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Nuri Ersoy Haberleri | Mehmet Nuri Ersoy Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Mehmet Nuri Ersoy haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Nuri Ersoy kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, İngiltere Başbakanı Johnson'u kabul etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.9.2021 23:43:54. #1.14#

title