MEHMET MUŞ HABERLERİ

Mehmet Muş haber, Mehmet Muş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Muş 27.5.2015
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Muş: "Hdp, PKK Karşısında Süt Dökmüş Kediye Dönüyor"
AK Parti Milletvekili Adayı ve Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş, HDP’nin PKK karşısında süt dökmüş kediye döndüğünü iddia ederek, “HDP’de kendisini Robin Hood olarak değerlendiriyorlar.
Mehmet Muş 29.4.2015
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Muş Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş, "Atış siyaseti yeniden başladı.
Mehmet Muş 17.1.2015
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Muş Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş, Türkiye'nin uluslararası ölçekte rekabet gücünün artması için maliyetlerin düşürülmesi, faizlerin yatırımcıyı teşvik edecek seviyede olması gerektiğini belirterek, "Merkez Bankasının önümüzdeki süreçte yapacağı ilk toplantıda Türkiye'nin çıkarlarını gözetecek bir faiz indirimine gitmesi gerektiğini" vurguladı.
Mehmet Muş: Bakan Avcı Şırnak'taMehmet Muş 4.1.2015
Mehmet Muş 10.12.2014
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda
Parti Grubu adına söz alan AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Muş, bütçe açığının ekonomilerin hükümetlerin uğraşmak zorunda oldukları önemli sorunlar olduğunu belirterek, "2015-2017 dönemi Orta Vadeli Programı'nda (OVP) inşallah bütçe açığını daha aşağıya çekecek, yüzde 1'in altında bırakacağız" dedi.
Mehmet Muş 5.12.2014
"Bu İşin Tetikçiliğini Yapmak Paralel Örgüte Verildi"
"İl Ekonomi İşleri Başkanları Toplantısı"- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Muş: "Bizler hayır için uğraşmaya devam ediyorken birileri şer için uğraşmaya devam ediyor. Onlar şer noktasında uğraşlarını vereceklerdir ama biz hayır noktasında milletin istekleri doğrultusunda, bu medeniyet havzasındaki mazlumların kaygısı noktasında uğraşmaya gayret edeceğiz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş, "Bizler hayır için uğraşmaya devam ediyorken birileri şer için uğraşmaya devam ediyor.
Mehmet Muş 5.12.2014
'İl Ekonomi İşleri Başkanları Toplantısı"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş, "Bizler hayır için uğraşmaya devam ediyorken birileri şer için uğraşmaya devam ediyor.
Mehmet Muş 29.11.2014
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Muş Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş, Yalova'da köprülü kavşak projesi kapsamında 180 ağacın kesilmesine ilişkin, "Bu kadar ağaç hassasiyetiniz vardı da Yalova'da neredeydiniz, niye kendi belediyenize tepki göstermediniz" dedi.
Mehmet Muş 28.11.2014
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Muş Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş, CHP'nin kriz tellallığı yaptığını savunarak, "Kriz tellallarının, faiz lobilerinin oyunları tutmaz.
Mehmet Muş 11.11.2014
AK Parti Gümüşhane Merkez İlçe Kongresi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş, çözüm süreci ile ilgili olarak, "Birileri bizi eleştirebilir, kötüleyebilir, farklı isnatlarda, suçlamalarda bulunabilir ama biz bu ülkede milli birliği sağladığımız an Türkiye uçar" dedi.
Mehmet Muş 11.9.2014
Başbakan Davutoğlu, Genel Başkan Yardımcılarından Brifing Alıyor
Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Genel Merkezi'nde Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş, Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ve Ar-Ge'den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem'den çalışmalara ilişkin değerlendirme alıyor.
Şu an buradasınız: Mehmet Muş Haberleri | Mehmet Muş Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Mehmet Muş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Muş kimdir, hayatı ve biyografisi. Ak Partili Muş: Bu Seçim Memleket Meselesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.3.2020 10:05:40. #1.15#
title