MEHMET MUŞ HABERLERİ

Mehmet Muş haber, Mehmet Muş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Muş - 30.06.2020
AK Parti'nin yeni Meclis yönetimi belirlendi
TBMM'de AK Parti Grubu, yeni yönetimin belirlenmesi için Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş başkanlığında, basına kapalı olarak toplandı. Toplantıda grup başkanı, grup başkan vekilleri, idare amirleri ve komisyon başkanları seçimi yapıldı. AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, grup başkan vekilleri Mehmet Muş, Özlem Zengin, Cahit Özkan, Bülent Turan ve Emin Akbaşoğlu ile gelecek yasama yılında da devam kararı alındı.
Mehmet Muş - 24.06.2020
Gıda, tarım ve orman alanında düzenlemeler yapan teklif TBMM'de
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Gıda, Tarım ve Orman Alanında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Teklifi'nin detaylarını, Meclis'te gazetecilerle paylaştı.
Mehmet Muş - 24.06.2020
AK Parti'den yeni kanun teklifi
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "İzmir Belediye Başkanının açıklamasının tesadüf olmadığı kanaatindeyiz.
Mehmet Muş - 24.06.2020
FLAŞ
Mehmet Muş: Tahşiş ve taklit ürünlerle ilgili yaptırımları ağırlaştırıyoruz.
Mehmet Muş - 24.06.2020
FLAŞ
Mehmet Muş: Türkiye'de üretim yapan sigara fabrikaları var.Kullandıkları tütünün yüzde 30'unu Türkiye'den üretim zorunluluğu getiriyoruz.
Mehmet Muş - 24.06.2020
FLAŞ
Ak Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş: Bugün vereceğimiz kanun teklifi 34 maddeden oluşuyor.
Mehmet Muş - 19.06.2020
Son dakika... AK Parti'li Bostancı: TBMM Başkanı adayımız Mustafa Şentop
AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, beraberinde AK Parti Grup Başkanvekilleri Özlem Zengin, Bülent Turan, Cahit Özkan, Mehmet Muş ve Muhammet Emin Akbaşoğlu eile birlikte TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, AK Parti'nin Meclis Başkanı adayını açıkladı.
Mehmet Muş - 11.06.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, HDP Ankara Milletvekili Filiz Kerestecioğlu'nun, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın eş cinselliğe yönelik sözlerini eleştirmesi üzerine, "Diyanet İşleri Başkanı, Allah'ın kelamını, bundan önce bu işleri yapanların nasıl helak olduğunu ifade etmiştir.
Mehmet Muş - 11.06.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Yassıada yargılamalarının hukuki dayanağının ortadan kaldırılmasını amaçlayan kanun teklifinin, darbe mahkemesinin kararlarıyla alakalı olduğunu belirterek, "Sadece Yassıada Mahkemesi'nin ortaya koyduğu kararlarla alakalı kanun teklifi." dedi.
Mehmet Muş - 11.06.2020
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel gündemi değerlendirdi Açıklaması
Yassıada yargılamalarını geçersiz kılacak düzenlemenin Meclis Başkanlığına sunulduğunu hatırlatan Özel, şöyle konuştu: "TBMM Başkanı Mustafa Şentop ilk imza sahibi. Devamında Meclis Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç. Bakıyorsun, diyorsun ki devamında bütün partilerin Meclis Başkanvekilleri mi gelecek? Hayır. AK Parti Grup Başkanvekilleri Mehmet Muş ve Bülent Turan ile MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay.
Mehmet Muş - 11.06.2020
TBMM'de FETÖ tartışması
TBMM'de 'FETÖ' tartışması yaşandı. CHP Malatya milletvekili Veli Ağbaba, Deniz Baykal'ın Genel Başkanlığı sırasında çıkan kasetin yönetmeninin FETÖ, kameramanının FETÖ olduğunu söyledi. AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş ise CHP milletvekillerinin neden Deniz Baykal'ı harcadıklarını sorguladı.
Mehmet Muş - 11.06.2020
Çarşı ve mahalle bekçilerine yönelik düzenleme TBMM Genel Kurulunda kabul edildi (2)
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kongreyle yerini Binali Yıldırım'a bıraktığını belirterek, CHP'nin, eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ı bir kaset kumpasıyla harcadığını ve AK Parti iktidarını devirmek için FETÖ ile iş birliğine gittiğini söyledi.
Mehmet Muş - 11.06.2020
Çarşı ve mahalle bekçilerine yönelik düzenleme TBMM Genel Kurulunda
Bunun üzerine söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Sayın Kaboğlu'na söyleyeceğim şudur, kendileri iktidara geldiklerinde yapabilirlerse Sultanahmet Camisi'ni müzeye çevirirler.
Mehmet Muş - 10.06.2020
Son dakika haberi | TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Paylan'ın, AK Partili yöneticilere yönelik sözlerinin gerçeği yansıtmadığını belirterek, iddiasını kanıtlamaya davet etti.
Mehmet Muş - 10.06.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Fikirleri sonuna kadar eleştiririz, tasvip etmediklerimizi dile getiririz ancak her bir milletvekili bizim için kıymetlidir.
Mehmet Muş - 10.06.2020
TBMM'de gerginliğin ardından
TBMM Genel Kurulu dün akşam yaşanan gergin oturumun ardından çalışmalarına başladı. TBMM Başkan Vekili Nimetullah Erdoğmuş, TBMM Genel Kurulu oturumunu açarken şöyle konuştu: "Bütün farklı düşüncelerimize, fikirlerimize, tarzı siyasetimize rağmen bu ortak paydada bir araya gelmenin hem Meclise karşı hem sayın üyelere karşı, başta Divan olarak sorumluluğunu taşıyoruz. Buna binaen, Divan adına ve Meclis Başkan Vekili vasfıyla dünden bugüne yürüttüğümüz çalışmalar esnasında, elde olan veya olmayan sebeplerle, hassasiyet konusunda, gerekli tutum ve davranışta dikkatli veya dikkatsiz olma konusunda, şahsım adına meydana gelmiş olan eksikliklerden, yetmezliklerden ve demokrasinin karakterine halel getirebilecek, zerreyimiskal kadar halel getirebilecek tutum ve davranışlarımdan dolayı ben, tüm sayın üyelerden çok net, açık, sözü evirip çevirmeden özür diliyorum. Bundan sonraki çalışmalarımızın ihtilaf, muhalefet hakkını kullanacağımız doğrultuda yürürken tefrikaya, asla ve asla nefrete, husumete sebebiyet vermeyeceğine dair de yine yüce huzurunuzda şahsım adına diyorum ki: Vadolsun, vadolsun, vadolsun." AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, iç tüzük noktasında muhalefet partilerinin atması gereken adımlar konusunda samimiyet beklediklerinin altını çizerek, "Dolayısıyla burada her siyasi partinin karşı tarafı anlayarak hareket etmesi yasama faaliyetlerini çok daha rahat halde yürütmemizi sağlayacaktır.
Mehmet Muş - 10.06.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
"Sükunetle yürütülebilmesi için elimizin geleni yapacağız" AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Genel Kurul çalışmalarının Türkiye'deki politik gelişmelerden etkilenebildiğini ve bunu anlayışla karşıladıklarını dile getirdi.
Mehmet Muş - 09.06.2020
Sayıştay'ın üyeleri belli oldu
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel milletvekillerinden Enis Berberoğlu'nun nasıl oy vereceğini düşünmelerini istedi. CHP milletvekilleri oylarını düşünerek verdi. AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş söz alarak oylamanın uzun sürdüğünü söyledi ve duruma tepki gösterdi.
Mehmet Muş - 09.06.2020
TBMM Genel Kurulunda Sayıştaya 5 yeni üye seçildi
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, bu duruma ilişkin, "Burada yapılan bir hakkın suistimalidir.
Mehmet Muş - 09.06.2020
TBMM Genel Kurulu
24 Kasım 1934'te bir kararnameyle müzeye çevrilmiş olması esasında Fatih'ten önce de Fatih'ten sonra da Ayasofya'nın temel kimliğiyle çelişir çünkü müzede bir kutsallık manası, mefhumu söz konusu değildir." Yerinden söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Ayasofya ile ilgili Danıştayda bir davanın bulunduğunu, temmuz ayı içerisinde bir karar verileceğini hatırlattı.
Mehmet Muş - 09.06.2020
TBMM Genel Kurulu'nda 'Ayasofya' tartışması
TBMM Genel Kurulu'nda, AK Parti ile İYİ Partili milletvekilleri arasında 'Ayasofya' tartışması yaşandı. İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu'nun, Ayasofya'nın toplu ibadete açılmasına ilişkin verdiği önergenin ardından söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "İbadete açılmasıyla ilgili araştırma önerisine şimdi ret veriyoruz ama Temmuz ayında gerekli adımlar atılacak.
Mehmet Muş - 09.06.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Van'da işçileri taşıyan servis aracına yönelik terör örgütü PKK tarafından yapılan bombalı saldırıya ilişkin, "Emeğiyle geçimini sağlayan işçilerimize yönelik bu hain saldırı, PKK'nın nasıl cani bir terör örgütü olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiştir.
Mehmet Muş - 09.06.2020
Son dakika haber | AK Parti Grup Başkanvekili Muş: "İnşallah Temmuz ayı içerisinde gerekli adımlar atılacaktır"
Son dakika gelişmesine göre AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Ayasofya'nın ibadete açılması noktasında Meclisin araştırma yapmasının ötesinde bir durumda olduklarını belirterek, "Meclisi, araştırmadan ziyade o anlamda atılacak olan adımlarla çalışma noktasında davet edeceğiz.
Mehmet Muş - 05.06.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş soruları yanıtladı Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Meclis'te 3 ismin milletvekilliğinin düşürülmesi nedeniyle Meclis Başkanı Mustafa Şentop'a yönelik eleştirilerin haksız olduğunu belirterek "Çok haksız, maalesef kendisini yıpratmaya yönelik bir kampanya oluşturulmaya çalışılıyor.
Mehmet Muş - 05.06.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Erken seçimle alakalı gündemimiz bulunmamaktadır.
Mehmet Muş - 05.06.2020
Ekonomiye ilişkin "Torba teklif" TBMM'de
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında teklifin içeriği hakkında bilgiler paylaştı.
Mehmet Muş - 03.06.2020
Çarşı ve mahalle bekçilerine yönelik düzenleme TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Gergerlioğlu'nun iddialarına cevaben, Türkiye'de güvenlik güçlerinin kamu malını yakıp yıkan, vatandaşa zarar verenlere müdahale ettiğine dikkati çekerek, "Nefes alamayanlar PKK'nın katlettiği şehitlerimizdir.
Mehmet Muş - 03.06.2020
Çarşı ve mahalle bekçilerine yönelik düzenleme TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Ankara'da ezan okunduğu sırada arkadaşının yüksek sesle müzik dinledikleri için uyardığı 3 kişi tarafından bıçaklanarak öldürülmesine ilişkin HDP'lilerin attığı tweet'ler konusunda, "Yalan, provokasyon, kışkırtma, ayrıştırma, kutuplaştırma, faşizmdir bu.
Mehmet Muş - 14.04.2020
Koronavirüse karşı ekonomik önlemler teklifi, TBMM'de
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Yeni Koronavirüs (Kovid-19) Salgınının Ekonomik ve Sosyal Hayata Etkilerinin Azaltılması Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin detaylarını, Meclis'te gazetecilerle paylaştı.
Mehmet Muş - 14.04.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, işini kaybeden, kısa çalışma ödeneğinden...
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, işini kaybeden, kısa çalışma ödeneğinden yararlanamayanların, ücretsiz izne ayrılsalar dahi desteklenmesi için bir düzenleme yaptıklarını bildirdi.
Mehmet Muş - 14.04.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında ekonomiye ilişkin...
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında ekonomiye ilişkin alınan tedbirleri içeren kanun teklifini Meclis Başkanlığına sunduklarını bildirdi.
Mehmet Muş - 14.04.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, 15 maddeden oluşan kanun tekliflerinin, vergi istisnaları...
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, 15 maddeden oluşan kanun tekliflerinin, vergi istisnaları ile bazı sorumlulukların ve yükümlülüklerin ertelenmesine yönelik düzenlemeler içerdiğini belirtti.
Mehmet Muş - 25.03.2020
Yeni Yargı Reformu ve İnfaz Yasası İstişare Toplantısı telekonferansla yapıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Yeni Yargı Reformu ve İnfaz Yasası İstişare Toplantısı gerçekleştirdi. Huber Köşkü'ndeki toplantıda İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da yer aldı. Görüşmeye, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, AK Parti TBMM Grup Başkanı Naci Bostancı, AK Parti Grup Başkanvekilleri Mehmet Muş, Muhammet Emin Akbaşoğlu, Cahit Özkan, Özlem Zengin, Bülent Turan da Ankara'dan katıldı.
Mehmet Muş - 25.03.2020
YENİ YARGI REFORMU VE İNFAZ YASASI İSTİŞARE TOPLANTISI TELEKONFERANSLA YAPILDI
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Yeni Yargı Reformu ve İnfaz Yasası İstişare Toplantısı gerçekleştirdi. Huber Köşkü'ndeki toplantıda İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da yer aldı. Görüşmeye, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, AK Parti TBMM Grup Başkanı Naci Bostancı, AK Parti Grup Başkanvekilleri Mehmet Muş, Muhammet Emin Akbaşoğlu, Cahit Özkan, Özlem Zengin, Bülent Turan da Ankara'dan katıldı.
Mehmet Muş - 25.03.2020
Yeni Yargı Reformu ve İnfaz Yasası İstişare Toplantısı
Görüşmeye, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, AK Parti TBMM Grup Başkanı Naci Bostancı, AK Parti Grup Başkanvekilleri Mehmet Muş, Muhammet Emin Akbaşoğlu, Cahit Özkan, Özlem Zengin, Bülent Turan da Ankara'dan katıldı.
Mehmet Muş - 24.03.2020
AK Parti'den siyasi partilere infaz düzenlemesi ziyareti
AK Parti Grup Başkanvekilleri Mehmet Muş ve Cahit Özkan, İYİ Parti Meclis Grubu'nu ziyaretinde, Grup Başkanvekilleri Lütfü Türkkan ve Müsavat Dervişoğlu ile görüştü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Muş Haberleri | Mehmet Muş Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Mehmet Muş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Muş kimdir, hayatı ve biyografisi. İYİ Partili vekilden skandal sözler: Salda'nın kumunu tek tek alır, onların uygun yerlerine
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.6.2021 22:12:57. #1.16#

title