MEHMET MUŞ HABERLERİ

Mehmet Muş haber, Mehmet Muş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Muş 27.10.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Bingöl ve Hakkari Çukurca'da şehit olan 2 askere rahmet diledi, Türkiye'nin hiçbir zaman teröre teslim olmadığını ve olmayacağını belirtti.
Mehmet Muş 26.10.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Yargı bir kişinin mesleğine, konumuna, statüsüne bakarak ona ayrıcalık tanımaz, tanıyamaz. Bir kişinin belediye başkanı olması onu suçtan muaf duruma getiremez." dedi.
Mehmet Muş 25.10.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "İstiklal Harbi'nde vatan savunması için Polatlı ne ise 15 Temmuz'da ülke savunması için Kazan odur.
Mehmet Muş 23.9.2016
AK Parti Grup Başkanvekili Muş Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Anayasamızın 148. maddesine göre OHAL dönemlerinde çıkarılan KHK'larla ilgili Anayasa Mahkemesine başvuru yapılamaz. Hal böyleyken CHP'nin adeta Anayasa'yı yok sayarak Anayasa Mahkemesine başvuru yapması hukuken bir anlam ifade etmemektedir.
Mehmet Muş 24.8.2016
Ekonomi Bakanı Zeybekci Açıklaması
- "15 Temmuz ülkeyi Suriyelileştirme girişimiydi" Programda konuşan AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Muş da Türkiye'nin 15 Temmuz'da uc¸urumun kenarından do¨ndu¨ğünü belirtti.
Mehmet Muş 19.8.2016
Türkiye Varlık Fonu Kuruluyor
Yasa teklifinin geneli üzerinde lehte söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Türkiye Varlık Fonu kurulmasıyla pek çok varlığın ekonomiye kazandırılacağını söyledi.
Mehmet Muş 10.8.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Kararlı ve dirayetli dış politikadan geri adım atmayacağız. Bölgemizin ve dünyanın gerçeklerini göz önünde bulundurarak, ülkemizi maksimum derecede öne çıkaracak, bölgesel sorunları çözecek adımları atmaktan geri durmayacağız." dedi.
Mehmet Muş 9.8.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Yenikapı'da tarihi bir miting yapıldığını anımsatarak, milletin bir kez daha darbecilere karşı çelikten iradesini gösterdiğini anlattı.
Mehmet Muş 8.8.2016
Yenikapı Ruhunun Siyasete Yansıması
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, milletin, milli iradeye kastedenlere karşı çelik iradesini 15 Temmuz gecesinde olduğu gibi bir kez daha gösterdiğini belirterek, Yenikapı'da ortaya çıkan ruhun ülkenin geleceğiyle ilgili çalışmalara olumlu yansıyacağını söyledi.
Mehmet Muş 16.7.2016
İstanbul ve Ankara'da Fetö'den Darbe Girişimi
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, İstanbul ve Ankara'da FETÖ darbe girişimine ilişkin, "Gün milli iradeye sahip çıkma günüdür.
Mehmet Muş 16.7.2016
İstanbul ve Ankara'da Fetö'den Darbe Girişimi
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Cumhurbaşkanımız, hükümetimiz görevinin başındadır.
Mehmet Muş 14.7.2016
TBMM Genel Kurulu
Koçdemir'in ifadeleri üzerine söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, iktidarın, paralel yöntemlerini kullanmayacağını, paralelle mücadele ettiğini belirterek, "Bugün de hem PKK terör örgütüyle hem de paralelle hem IŞİD'le hem DHKP-C'yle kararlı mücadeleye devam edecektir ve bu kararlı mücadele, ülkemizin huzuru, birliği ve vatandaşımızın yaşam hakkı ve alanı en maksimum seviyeye çıkana kadar devam edecektir.
Mehmet Muş 13.7.2016
TBMM Genel Kurulu
Önergenin görüşmeleri sırasında sataşmadan söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken'in sözlerini anımsatarak "savaş konsepti" diye bir tabir kullanmanın doğru olmadığını söyledi.
Mehmet Muş 30.6.2016
TBMM Genel Kurulu
Sataşmadan söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "IŞİD de PKK da terör örgütüdür.
Mehmet Muş 29.6.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısına ilişkin, "Terörle alakalı bu saldırılar hükümetimizin ve devletimizin kararlılığını zedeleyemeyecek, çok daha güçlü bir şekilde bu terör örgütlerinin üzerine gideceğimizi buradan ifade etmek istiyorum.
Mehmet Muş 28.6.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Dün Filistin halkının yanındaydık, bugün de Filistin halkının yanındayız ve bundan sonraki süreçte de Filistin halkının yanında her zaman olacağız. Biz hiçbir zaman Filistin halkını yalnız bırakan bir iktidar olmadık.
Mehmet Muş 27.6.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, İsrail ile ilişkilerin normalleşmesine yönelik mutabakata ilişkin, "Türkiye'nin burada ortaya koyduğu şartlar yerine getirilmiştir ve Türkiye bu noktada onurlu dış politikasını, dirayetli duruşunu ortaya koymuştur.
Mehmet Muş 16.6.2016
Türkiye Maarif Vakfı Kuruluyor
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, terör örgütünün A'sı, B'si, C'si olmayacağını belirterek, "PKK, PYD, DHKP-C nasıl bir terör örgütüyse, IŞİD de El Nusra da aynı şekilde bir terör örgütüdür.
Mehmet Muş 10.6.2016
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, “AK Parti Kongrelerinde sadece Genel Başkan değil, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı da belirleniyor.
Mehmet Muş 1.6.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Darbe girişimine 'darbe' derler, başka bir şey demezler.
Mehmet Muş: Almanya Neden İkinci PlandaMehmet Muş 31.5.2016
Mehmet Muş 27.5.2016
65. Hükümet Programı Görüşülüyor
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Devletimizin bu kararlı mücadelesi neticesinde terör örgütü ağır kayıplar vermekte, kırsalda ve şehirlerde büyük darbeler almaktadır.
Mehmet Muş 27.5.2016
65. Hükümet Programı Görüşmeleri
TBMM Genel Kurulu 65. Hükümet Programı görüşmelerinde, AK Parti adına Amasya Milletvekili Naci Bostancı ve İstanbul Milletvekili Mehmet Muş söz aldı.
Mehmet Muş 20.4.2016
Merkez Bankasının Faiz Kararı
AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mehmet Muş, "Merkez Bankası önümüzdeki süreçte Türkiye'nin tüm makroekonomik gelişmelerini göz önünde tutarak rasyonel kararlar vermeye çalışacak.
Mehmet Muş 27.3.2016
Arnavutköy'den Suriye'ye Yardım Eli
Toplanan yardım malzemelerini Suriye'ye götürecek 23 tırın uğurlama törenine, AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Muş, Arnavutköy Trabzonlular Derneği Başkanı Yunus Gürdamur, İHH İstanbul Sorumlusu Yaşar Kutlay, Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve Trabzon Dernekler Federasyonu Başkanı Mustafa Demir katıldı.
Mehmet Muş 23.3.2016
Saraçlık" Can Çekişiyor
Kentin en eski çarşılarından Kayhan'da bir iş hanında 30 metrekarelik atölyesinde çalışan 56 yaşındaki Mehmet Muş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, saraçlığın dedesinden babasına, ondan da kendisine miras kaldığını söyledi.
Mehmet Muş 12.2.2016
AK Parti Mkyk Üyesi ve İstanbul Milletvekili Muş Açıklaması
AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi ve İstanbul Milletvekili Mehmet Muş, "DİSK Genel Kurulu'nda 'katil devlet' sloganları atılıyor ama Kılıçdaroğlu bundan rahatsız olmayacak ki orada konuşma yapmayı tercih ediyor.
Mehmet Muş 16.1.2016
AK Parti Mkyk Üyesi Muş Açıklaması
AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mehmet Muş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözlerine ilişkin, "Kılıçdaroğlu'nun Sayın Cumhurbaşkanımıza ettiği bu hakaretler sadece o makama değil, onu seçen ve temsil ettiği tüm millete karşı yapılmıştır" değerlendirmesinde bulundu.
Mehmet Muş 13.1.2016
Akademisyenlerin Bildirisine Tepkiler
AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Mehmet Muş, "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi"nin yayımladığı bildiriyle ilgili, "Bin yüz akademisyen bildiri yayınlayarak terör örgütü PKK'yı aklamaya çalışmış ve devletimizi suçlamıştır.
Mehmet Muş 16.12.2015
Geçici Bütçe TBMM Genel Kurulu'nda
  -"Reel büyümeyi merkeze aldık"   AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Muş, AK Parti bütçelerinde her zaman insanı merkeze alan bir yaklaşım sergilendiğini kaydetti.
Mehmet Muş 14.12.2015
AK Parti Mkyk Üyesi Muş Açıklaması
AK Parti MKYK üyesi Mehmet Muş, "A Haber kanalına verilen ağır cezaları basın özgürlüğüne vurulmuş bir darbe olarak gördüğümüzü belirtmek istiyorum.
Mehmet Muş 9.12.2015
AK Parti Mkyk Üyesi Muş Açıklaması
AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Mehmet Muş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dünkü grup toplantısında yaptığı konuşmayı eleştirerek, "Kılıçdaroğlu'nu siyasi ahlaka, edebe ve seviyeye davet ediyorum.
Mehmet Muş 14.9.2015
AK Parti Myk'da Devir Teslim
AK Parti'nin yeni Merkez Yürütme Kurulu'nda (MYK) Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına getirilen Naci Ağbal, görevini Mehmet Muş'tan devraldı.
Mehmet Muş 1.6.2015
Şentop, AK Parti 3. Bölge Milletvekili Adaylarıyla Buluştu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop, şöyle devam etti: "Diğer partilere bakıyorsunuz sahada çok parti yok. CHP birçok yerde ortalıkta yok. MHP zaten kenarda bekliyor. HDP de kendi seçmeni olduğunu düşündüğü yerlerde hareketli, çalışıyor. Ama bakıyorsunuz İstanbul'da bir ilçede CHP meclis üyesi bir arkadaş konuşurken 'Ben HDP'ye vereceğim' dedi. 'Sen HDP'li misin?' dedim. 'Değilim, CHP'liyim' dedi. Peki neden veriyorsun? O zaman istifa et, CHP'den geç HDP'ye. 'Bu seçim için vereceğim' dedi. Niye? 'HDP barajı aşarsa AK Parti daha fazla zarar görür' dedi. Yani siyasetin bu kadar küçük ve kısır hesaplar üzerine inşa edildiği bir seçim yaşıyoruz. Hiçbir parti kendi siyasi hedeflerini ortaya koyup o hedeflerin peşinden koşmuyor."   "AK Parti Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en reformist partisidir" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş, "Önümüzdeki 7 günlük süreçte sizlerle beraber alacağımız maksimum oyu partimize kazandırmak suretiyle seçimleri en yüksek oy oranıyla AK Parti'ye kazandırarak yeni Türkiye'nin inşası ve Türkiye'yi büyütme hedefiyle yolumuza devam edeceğiz" dedi.
Şu an buradasınız: Mehmet Muş Haberleri | Mehmet Muş Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Mehmet Muş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Muş kimdir, hayatı ve biyografisi. Istanbul'daki Terör Saldırısına Tepkiler - Bakan Yılmaz, Mehmet Muş, Filiz Kerestecioğlu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.3.2020 11:34:17. #1.14#
title