MEHMET MUŞ HABERLERİ

Mehmet Muş haber, Mehmet Muş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Muş - 12.10.2020
Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Başkanlığına sunuldu
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, kara yollarında bulunan bisiklet yollarında ve şeritlerinde elektrikli bisiklet ve elektrikli scooterları kullanabilme yaşının 15 olacağını söyledi.
Mehmet Muş - 12.10.2020
AK Parti'den 'Çevre Ajansı' teklifi
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, TBMM'de basın toplantısı düzenledi.
Mehmet Muş - 12.10.2020
FLAŞ/2
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş: Teklifle bazı ürünlerde geri dönüşüm planlıyoruz.
Mehmet Muş - 12.10.2020
FLAŞ
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş: Bugün Meclis Başkanlığı'na 39 maddelik çevre ajansının kurulmasını öneren yasa tekilifimizi sunduk.
Mehmet Muş - 09.10.2020
Çatalca Millet Bahçesi temel atma töreni
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, törendeki konuşmasında, Türkiye'de yatırımların pandemi döneminde hiç hız kesmeden devam ettiğini söyledi.
Mehmet Muş - 09.10.2020
Son dakika gündem: Bakan Kurum, Çatalca Millet Bahçesi'nin temelini attı
Törene Bakan Kurum'un yanı sıra, TBMM AK Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Muş,  TOKİ Başkanı Ömer Bulut, Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner de katıldı.
Mehmet Muş - 07.10.2020
TBMM Genel Kurulu
"Hukuk içerisinde devleti yöneten bir iktidarız" AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Türkiye düşmanı HDP temsilcisinin" beyanları olduğunu belirterek, şöyle konuştu: "Siyah ranger falan tanımayız arkadaş.
Mehmet Muş - 07.10.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Bir yanlışlık tespit ettiyse Sayıştay, bu kanunlara, koyduğumuz kurallara aykırıysa, kamu zararı oluştuysa devletin ilgili birimleri harekete geçer ve kamu zararı giderilir. Devlet bu şekilde çalışır." dedi.
Mehmet Muş - 06.10.2020
Türk askerinin Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti'ndeki görev süresi uzatıldı (1)
"Sütten çıkmış ak kaşık gibi..." Sataşmadan dolayı söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Sayın hatip öyle bir tablo çizdi ki sütten çıkmış ak kaşık gibi, hiç bu olaylarla alakaları yok; onlar meşru, hukuk içerisinde kalmak kaydıyla Türkiye'nin geleceği ve bekası için hareket etmişler.
Mehmet Muş - 06.10.2020
TBMM Genel Kurulu'nda 6- 8 Ekim olayları tartışıldı
Görüşmeler sırasında 6- 8 Ekim olaylarının 6'ıncı yılı nedeniyle AK Parti ve HDP'li vekiller arasında kısa tartışmalar yaşandı. HDP'nin grup önerisi üzerine söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Bu 6- 7 Ekim olayları, Türkiye'nin 35 ilinde, 96 ilçesinde ve 131 yerleşim biriminde yapıldı.
Mehmet Muş - 06.10.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Türkiye'nin, millet ve devlet olarak Azerbaycan halkının yanında olduğunu söyledi.
Mehmet Muş - 05.10.2020
AK Parti'li Muş İYİ Parti'de kimlik bunalımı yaşanıyor-1
AK Parti'li Muş: İYİ Parti'de kimlik bunalımı yaşanıyor AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "İYİ Parti'de bir siyasi kimlik bunalımı yaşanıyor" dedi.
Mehmet Muş - 05.10.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş TBMM'de basın toplantısı düzenledi Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, madencilik alanındaki ruhsat işlemlerinin hızlandırılması, boru hatlarıyla ulaşımın zor olduğu yerleşim bölgelerindeki vatandaşların doğalgaza erişimine imkan sağlanması ile enerji ve madencilik alanlarında birtakım düzenlemeleri de içeren kanun...
Mehmet Muş - 30.09.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş: (2)
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun o yaptığı açıklamada, Sayın Cumhurbaşkanımıza yönelik kullandığı üslup ve ifade, maalesef hem nezaketten çok uzak hem de çok kötü bir üslup.
Mehmet Muş - 30.09.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş: (1)
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, merkezi yönetim bütçesinin, program bazlı yapılmasıyla ilgili çalışmayı da içeren kanun teklifi ile teknoparklarla ilgili düzenlemelerin yer aldığı iki ayrı kanun teklifini Meclis Başkanlığına sunduklarını bildirdi.
Mehmet Muş - 30.09.2020
AK Parti'den iki yeni kanun teklifi
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Teknoloji Geliştirme Kanunu ile Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu olmak üzere iki yeni kanun teklifi vereceklerini söyleyerek, yeni kanun ile takip edilebilirliği, ölçülebilirliği, hesap verilebilirliği daha yüksek bir bütçe yapılacağını söyledi.
Mehmet Muş - 18.07.2020
"15 Temmuz Şehitler Anıtı'nın mermerleri FETÖ'cüden alındı" iddiasına yalanlama
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay'ın, "15 Temmuz Şehitler Anıtı'nın mermerlerinin 33 milyon liraya FETÖ'cüden alındığı" iddiasını yalanlayarak, "Anıtta mermer değil, Kandıra Kefken küfesi kullanıldı.
Mehmet Muş - 16.07.2020
AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'den ortak bildiri
Ermenistan silahlı kuvvetlerinin, Azerbaycan'ın Tovuz bölgesine yönelik gerçekleştirdiği saldırıya ilişkin, TBMM'de grupları bulunan AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti Grup Başkanvekillerinin ortak imzasıyla bir bildiri yayımlandı. Bildiride, "Türkiye Büyük Millet Meclisi olarak Ermenistan silahlı kuvvetlerinin 12 Temmuz'dan başlayarak Azerbaycan'ın Tovuz bölgesine gerçekleştirdiği saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Ermenistan hatalı bir yoldadır. Azerbaycan toprağı Yukarı Karabağ ve çevresindeki bölgeleri yıllardan beri işgal altında tutan Ermenistan'ın bilinen saldırgan tutumuna yeni bir örnek teşkil eden bu saldırılar, Güney Kafkasya'da kalıcı barış ve istikrarın önündeki en büyük engeldir. Ermenistan'ın, hak ve hukuku hiçe sayan bu davranışı karşısında uluslararası toplumu gereken tepkiyi göstermeye davet ediyoruz. Yukarı Karabağ ihtilafının, Azerbaycan'ın uluslararası tanınmış sınırları ve toprak bütünlüğü çerçevesinde barışçı yollarla çözülmesine olan desteğimizi tekrarlıyoruz" denildi.  'TÜRKİYE, AZERBAYCAN'IN YANINDA YER ALMAYA DEVAM EDECEKTİR' Ermenistan'ın BM Güvenlik Konseyi ve AGİT kararlarına uyması ve işgal ettiği Azerbaycan topraklarından çekilmesi gerektiği belirtilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "İki devlet, tek millet anlayışıyla her daim huzur ve istikrarın savunucusu olan Türkiye, bundan sonra da tüm imkanlarıyla, toprak bütünlüğünü yeniden tesis etme çabalarında Azerbaycan'ın yanında yer almaya devam edecektir. Bu vesile ile Azerbaycanlı şehitlerimiz için dost ve kardeş Azerbaycan halkına ve Hükümetine taziyelerimizi iletiyor, yaralıların bir an önce iyileşmesini diliyoruz."  Öte yandan yayımlanan bildiride, AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, MHP Grup Başkanvekili Levent Bülbül ve İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'ın imzası yer aldı.
Mehmet Muş - 16.07.2020
Askeri alanda düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi (2)
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, CHP'li Yıldız'ın iddiasına cevaben, sıcak asfaltın hammaddesinin petrol olduğunu ve petrol fiyatlarına göre maliyetlerin değişebildiğini vurguladı.
Mehmet Muş - 16.07.2020
Askeri alanda düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, askeri hastanelere yönelik eleştirilere ilişkin "GATA'da askerlerimiz tedavilerini oluyorlar.
Mehmet Muş - 16.07.2020
TBMM Genel Kurulu'nda, şehit 9 polis için başsağlığı mesajı
'AĞIR BEDELLER ÖDEDİK' AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş da, "Bu toprakları vatan edinmek için, her bir şekilde vatan olarak kalması için ağır bedeller ödedik, ödemeye de devam ediyoruz.
Mehmet Muş - 16.07.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, HDP Grup Başkanvekili Hakkı Saruhan Oluç'un Şırnak'ta bir çocuğa yönelik cinsel istismar iddiasına ilişkin, "Kürt çocuklara yönelik cinsel istismar ve saldırıların bu şekilde devam etmesinin halkta büyük bir infial ve tepki yarattığını iktidara...
Mehmet Muş - 15.07.2020
Askeri alanda düzenlemeler içeren kanun teklifi Genel Kurulda
Bunun üzerine yerinden söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Ceylan'ın ifadelerini kabul etmelerinin mümkün olmadığını kaydederek, "Bunun bir geçerliliği, bir doğruluğu yoktur.
Mehmet Muş - 14.07.2020
Askeri alanda düzenlemeler içeren kanun teklifi Genel Kurulda
Bunun üzerine yerinden söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, infaz düzenlemesine ilişkin, "Burada cinsel suçlar, adam öldürme, kadına yönelik şiddet gibi suçlar, istisna kapsamında değil.
Mehmet Muş - 14.07.2020
TBMM Genel Kurulu
"Türk milleti, 15 Temmuz'da darbeler dönemini kapatmıştır" AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Rize ve Artvin'de meydana gelen sel felaketinde hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara acil şifalar dileyerek sözlerine başladı.
Mehmet Muş - 05.07.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda
-" Bu yorumlar bizleri bağlayan yorumlar değil" AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Mecliste ifade özgürlüğünün sonuna kadar kullanılabileceğini, buna itirazlarının olmadığını vurgulayarak, 28 maddelik teklifin, gece geç saatlere kadar 4 gündür görüşüldüğünü anımsattı.
Mehmet Muş - 05.07.2020
CHP milletvekilleri AK Parti milletvekillerine cübbe ve dikiş seti verdi
TBMM Adalet Komisyonu'nda Avukatlık Kanunu Değişiklik Teklifi görüşmeleri devam ediyor. CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç komisyonda konuşmasını tamamladıktan sonra CHP milletvekilleri AK Parti milletvekillerine avukat cübbesi ve dikiş seti verdi. Bunun üzerine AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, ifade özgürlüğünün sonuna kadar kullanılabileceğini söyleyerek, avukat cübbesi ve makara dağıtıldığını, bu makaraları Türkiye'nin siyaseti ile daha yakından ilgilenen baro başkanlarına vermenin daha doğru olacağını ifade etti.
Mehmet Muş - 05.07.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Sakarya'daki havai fişek fabrikasında yaşanan patlamayla ilgili, "Bir daha bu olayların tekrarlanmaması için tedbirlerin, uygulamaların sıkı bir şekilde denetlenmesi için elimizden geleni AK Parti Grubu olarak yapacağız." dedi.
Mehmet Muş - 30.06.2020
AK Parti Grubunda seçim yapıldı
Ankara Milletvekili Naci Bostancı Grup Başkanı olarak belirlenirken, Grup Başkanvekilliklerine İstanbul Milletvekili Mehmet Muş, Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Tokat Milletvekili Özlem Zengin ile Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu yeniden seçildi.
Mehmet Muş - 30.06.2020
AK Parti'nin yeni Meclis yönetimi belirlendi
TBMM'de AK Parti Grubu, yeni yönetimin belirlenmesi için Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş başkanlığında, basına kapalı olarak toplandı. Toplantıda grup başkanı, grup başkan vekilleri, idare amirleri ve komisyon başkanları seçimi yapıldı. AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, grup başkan vekilleri Mehmet Muş, Özlem Zengin, Cahit Özkan, Bülent Turan ve Emin Akbaşoğlu ile gelecek yasama yılında da devam kararı alındı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Muş Haberleri | Mehmet Muş Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Mehmet Muş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Muş kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti'den kapsamlı vergi yapılandırması paketi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.06.2021 11:47:34. #1.13#

title