MEHMET MUŞ HABERLERİ

Mehmet Muş haber, Mehmet Muş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Muş - 14.01.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş'tan Memur-Sen'e ziyaret
Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "Kamuda sözleşmeli istihdam biçimi 40'ı aştı ve kadrolu-sözleşmeli istihdama özlük açısından bakıldığında fark 20'yi geçti.
Mehmet Muş - 07.01.2021
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Muş'a teşekkür AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş'un hediyesi olan rozeti yakasında taşıdığını kaydeden Özel, "Sanıyorum bütün grup başkanvekillerine yolladı.
Mehmet Muş - 18.12.2020
TBMM'de 2020 böyle geçti
20 MART AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Hukuk Muhakemeleri Kanunu'nda değişikliği öngören 2.
Mehmet Muş - 16.12.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, terörizmin ve kitle imha silahlarının finansmanının önlenmesi noktasında dünyayla eş güdüm halinde etkin...
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, terörizmin ve kitle imha silahlarının finansmanının önlenmesi noktasında dünyayla eş güdüm halinde etkin çalışma ortaya koyulabilmesini de içeren kanun teklifini Meclis Başkanlığına sunduklarını bildirdi.
Mehmet Muş - 13.12.2020
TBMM Genel Kurulunda, Milli Eğitim ile Ulaştırma ve Altyapı bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
"Kendilerini tarif ediyor" AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, grubuna dönük "sanattan, edebiyattan anlamayan" ifadesinin kullanıldığını belirterek, "Irkçı, tekçi zihniyet diyor, kendilerini tarif ediyor.
Mehmet Muş - 13.12.2020
TBMM Genel Kurulunda, Milli Eğitim ile Ulaştırma ve Altyapı bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
"Projeler tozlu raflarda bekliyordu" AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, kürsüden söz alarak, İYİ Parti'nin eğitim sistemine yönelik eleştirilerine ilişkin "Ben, sırf katsayıdan dolayı üniversiteye gidemedim; hiçbiriniz tek laf etmiyorsunuz buna.
Mehmet Muş - 08.12.2020
TBMM ile Kültür ve Turizm Bakanlığının 2021 yılı bütçeleri TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı, AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Müslüm Yüksel'in bedelli askerlik yaptığını belirten Tanal, şunları söyledi: "Bedelli askerlikte askerlik borçlanması dahi yapılamazken milletvekili olan arkadaşlarımız askere gidiyor, sigortasını da Meclis ödüyor, maaşını da Meclis ödüyor. Meclis Başkanvekiline sesleniyorum; yapmazsanız suç duyurusunda bulunacağım hakkınızda. Bu milletvekillerinin 21 günlük yaptığı askerlik ücretini, Meclis'in verdiği o maaşı alıp Milli Savunma Bakanlığının hesabına yatırmak zorundasınız. Bu maaşın peşine düşeceğim." Sataşma gerekçesiyle söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Tanal'ın sözünü ettiği üç milletvekilinin, maaşlarını Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına bağışladığını, dekontların elinde olduğunu bildirdi.
Mehmet Muş - 08.12.2020
Meclis ile Kültür ve Turizm Bakanlığının 2021 yılı bütçeleri TBMM Genel Kurulu'nda
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş da Bülbül'ün ifadelerini eleştirerek, 2021 yılı bütçesinin Türk milletinin bütçesi olduğunu, yapılan eleştirilerin 18 yıldır benzerlik taşıdığını söyledi.
Mehmet Muş - 06.12.2020
TBMM'de bütçe maratonu başlıyor
KONUŞMALAR YAPILACAK Genel Kurul, Meclis Başkanı Mustafa Şentop Başkanlığı'nda yarın toplanacak. Görüşmeler, hükümet adına Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın 2021 Bütçe sunumuyla başlayacak. Ardından sırasıyla İYİ Parti grubu adına; Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu ile Samsun Milletvekili Erhan Usta, MHP grubu adına grup başkanvekilleri Erkan Akçay ile Levent Bülbül konuşacak. HDP grubu adına eş genel başkanlar Pervin Buldan ile Mithat Sancar, CHP grubu adına ise Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu konuşacak. AK Parti grubu adına ise Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ile Grup Başkanvekili Mehmet Muş söz alacak.
Mehmet Muş - 29.11.2020
AK Parti'den CHP'li Başarır'ın TSK aleyhindeki ifadelerine tepki Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekilleri Mehmet Muş ve Muhammet Emin Akbaşoğlu, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'a, Türk Silahlı Kuvvetleri aleyhindeki ifadeleri nedeniyle tepki gösterdi.
Mehmet Muş - 11.11.2020
İdris Güven'den 'Esnek çalışma düzenlemesi' açıklaması
Güven'in açıklaması şu şekilde: "Meclis Genel Kurul'da görüşmeleri devam eden "İşsizlik Sigortası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifinde yer alan ve esnek çalışma düzenlemesinde tartışma oluşturan iki madde geri çekildi. Bildiğiniz gibi 4 ay önce kıdem tazminatı düzenlemesi gündeme gelmişti, derdimizi anlatana kadar epey hırpalanmıştık. Sonrasında Sayın Cumhurbaşkanımız bu adil ve doğru değil demişti. Bunu üzerine düzenleme meclisten geri çekilmişti. 15 gün öncede esnek çalışma ile ilgili, torba yasaya 3 madde konmuştu. Bizde sizlerin vasıtası ile basın açıklamalarımızla kamuoyuna, siyasi partilerin tamamına bu maddelerin doğru olmadığını, işçinin aleyhine olduğunu, kabul edilebilir olmadığını anlatmaya gayret sarf ettik. Türk-İş Genel Başkanımız Ergün Atalay, AK Parti grup başkanvekili Mehmet Muş, MHP Grup başkanvekilleri Levent Bülbül ve Erkan Akçay'dan bu konu ile ilgili randevu isteyerek, yapılacak olan düzenlemelerin, işçilere vereceği zararı anlatmıştır ve haklı taleplerimizin doğru olduğunu onlarda kabul etmiştir.
Mehmet Muş - 10.11.2020
İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda
"Anlaşılan Garo Paylan'a Karabağ çok dokunmuş" AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, HDP'li Paylan'ın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ilişkin iddialarının kabul edilemez ve yakışıksız olduğunu vurgulayarak, "Biz buna bir dava şuuruyla bakarız.
Mehmet Muş - 10.11.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Yavuzyılmaz'ın partisine yönelik ifadelerini reddettiklerini vurgulayarak, "Soygunculuk, soyma işi herhalde sizin çok üstadı olduğunuz bir iş, onun için bu ifadeleri böyle çok kolay kullanıyorsunuz.
Mehmet Muş - 10.11.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Dağlık Karabağ'daki işgalin sona erdirilmesine ilişkin, "İşgal altındaki toprakların önemli bir kısmının kurtarılması memnuniyet verici olmuştur.
Mehmet Muş - 10.11.2020
'Esnek çalışma' maddeleri geri çekiliyor
TÜRK-İş Genel Başkanı Ergun Atalay, TBMM'de AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, MHP Grup Başkanvekilleri Erkan Akçay ve Muhammet Levent Bülbül ile bir araya geldi.
Mehmet Muş - 25.10.2020
Son dakika haber... AK Parti'den Hollanda Özgürlük Partisi Başkanı Wilders'a tepki Açıklaması
AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı ile AK Parti Grup Başkanvekilleri Mehmet Muş ve Bülent Turan, Wilders'a, sosyal medya hesaplarında yayınladıkları mesajlarla cevap verdi.
Mehmet Muş - 23.10.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Muş, vergi yapılandırmasının detaylarını açıkladı Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, oldukça geniş kapsamlı bir yapılandırma paketi hazırladıklarını belirterek, gelir vergisi, kurumlar vergisi, katma değer vergisi, özel tüketim vergisi, motorlu taşıtlar vergisi gibi borçlar; vergi cezaları, gecikme faizleri ve gecikme zamları;
Mehmet Muş - 23.10.2020
AK Parti'den kapsamlı vergi yapılandırması paketi
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, vergi yapılandırması ile ilgili teklifin vergi, SGK, trafik, köprü borcu ve cezalarını kapsadığını açıkladı.
Mehmet Muş - 23.10.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş: "(Vergi yapılandırması teklifi) Geniş bir yapılandırma teklifini vermiş olacağız. 18 taksit imkanı getirilecek.
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş: "(Vergi yapılandırması teklifi) Geniş bir yapılandırma teklifini vermiş olacağız. 18 taksit imkanı getirilecek.
Mehmet Muş - 23.10.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, yaklaşık 500 milyar liralık büyüklüğe sahip bir vergi yapılandırması olacağını bildirdi.
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, yaklaşık 500 milyar liralık büyüklüğe sahip bir vergi yapılandırması olacağını bildirdi.
Mehmet Muş - 23.10.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Muş, vergi yapılandırmasının detaylarını açıklayacak
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, vergi yapılandırmasının detaylarını açıklayacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Muş Haberleri | Mehmet Muş Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Mehmet Muş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Muş kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Genel Kurulunda, grup başkanvekilleri değerlendirmelerde bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.6.2021 06:19:55. #1.16#

title