MEHMET MUŞ HABERLERİ

Mehmet Muş haber, Mehmet Muş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Muş - 21.04.2021
Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısında konuştu: (1)
Yeni bakan atamaları Dün gece, hem bir bakanlığı ikiye böldüklerini hem de toplamda 3 yeni bakan ataması yaptıklarını bildiren Erdoğan, "Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Zehra Zümrüt Selçuk ile Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan'a, bugüne kadarki hizmetleri için teşekkür ediyorum. Kabinemizde birlikte mesai yürüteceğimiz Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Derya Yanık'a, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Prof. Dr. Vedat Bilgin'e, Ticaret Bakanımız Mehmet Muş'a başarılar diliyorum.
Mehmet Muş - 21.04.2021
Ticaret Bakanı Mehmet Muş: "Türkiye'nin ihracatının artırılması ve ekonomik büyüklüğünün, refah seviyesinin yükselmesi için elimizden gelen her şeyi...
Ticaret Bakanı Mehmet Muş: "Türkiye'nin ihracatının artırılması ve ekonomik büyüklüğünün, refah seviyesinin yükselmesi için elimizden gelen her şeyi yapmaya gayret edeceğiz.
Mehmet Muş - 21.04.2021
Ticaret Bakanlığına atanan Mehmet Muş'tan ilk açıklama Açıklaması
Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Türkiye'nin ihracatının artırılması ve ekonomik büyüklüğünün, refah seviyesinin yükselmesi için ellerinden gelen her şeyi yapmaya gayret edeceklerini belirterek, "Tek amacımız var; 84 milyonun refahını yükseltmek.
Mehmet Muş - 21.04.2021
BIST100 yüzde 0.10 düşüşle başladı, dolar 8.12 lirada
TSKB'nin günlük bülteninde, küresel piyasalarda risk iştahının "zayıf bir seyir" izlediğine işaret edilerek. şöyle denildi: ""Makroekonomik veri akışı sakinken, riskli varlıklarda kar realizasyonu ve bazı şirket bilançolarındaki zayıf sonuçlar ile başlayan satış baskısı dün de devam etti. Ayrıca küresel ölçekte vaka sayılarındaki ve yaşamını kaybedenlerdeki hızlı artış söz konusu riskten kaçışta etkili olan bir diğer faktör olarak öne çıktı.  "Dünya Sağlık Örgütü (WHO) COVID19 vakalarının Avrupa dışında dünyanın tüm bölgelerinde artışa geçtiğini açıklarken, ABD vatandaşlarına 100'den fazla ülkeye seyahat etmemeleri tavsiyesinde bulundu. Bir süredir artan jeopolitik belirsizliklere ek olarak salgın ile ilgili artan kaygılar güvenli liman arayışlarını desteklerken, dün ABD 10 yıllık tahvilinin faizi 4 baz puan düşü şle yüzde 1.56'dan kapandı.  "Dolar küresel ölçekte güçlenirken, hisse senetlerinde genele yayılan satış baskısı öne çıktı. Güvenli liman arayışı altını desteklerken, ham petrol fiyatlarında düşüş gözlendi.  "Türk finansal varlıklarda küre sel eğilimlerle uyumlu bir seyir gözlendi. Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın (HMB) Mart verileri merkezi yönetim borç stokunda artışın sürdüğünü ortaya koyarken, tahvil ve kira sertifikası ihraçlarıyla Hazine yurtiçi piyasalardan planlamalar dahilinde borçlandı.  "Küresel eğilimlerle dün Borsa İstanbul 100 ve 30 endeksleri sırasıyla yüzde 0.9 ve yüzde 0.8 gerilerken, ülke risk primi ve tahvil faizleri yükseldi. TL ise dolar ve euro eşit ağırlıklı sepet karşısında yüzde 0.2 değer kaybetti. Yeni güne küresel piyasal ar dünden kalan eğilimle kırılgan başladı.  "Çin Devlet Başkanı Xi Jinping'in sanal ortamda düzenlenecek İklim Zirvesi'ne katılacağı açıklanırken, Asya'da sakin veri akışı altında finansal piyasalarda dünkü eğilimler devam ediyor. Günün ilerleyen saatlerinde jeopolitik gelişmeler, salgın ve aşılama ile ilgili haberlere ek olarak Kanada Merkez Bankası (BoC) faiz kararı ile Kanada'nın Mart ayı enflasyon verileri takip edilecek.  "Yurtiçinde bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararıyla Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan görevden alınarak yerine Mehmet Muş getirildi.
Mehmet Muş - 21.04.2021
Ticaret Bakanlığı görevine Mehmet Muş getirildi
Ticaret Bakanlığına AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Muş atandı.
Mehmet Muş - 21.04.2021
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine Derya Yanık, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına Vedat Bilgin, Ticaret Bakanlığına Mehmet Muş atandı.
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine Derya Yanık, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına Vedat Bilgin, Ticaret Bakanlığına Mehmet Muş atandı.
Mehmet Muş - 21.04.2021
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine Derya Yanık, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına Vedat Bilgin, Ticaret Bakanlığına Mehmet Muş atandı
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine Derya Yanık, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına Vedat Bilgin, Ticaret Bakanlığına Mehmet Muş atandı.
Mehmet Muş - 21.04.2021
İki yeni bakanlık oluşturuldu, kabineye üç yeni isim girdi
Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'ne göre, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının hizmet birimleri şunlardan oluştu: "Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Şehit Yakınları ve Gaziler Genel Müdürlüğü, Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü, Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Personel Genel Müdürlüğü, Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü, Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı, Strateji Geliştirme Başkanlığı, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı, Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği, Özel Kalem Müdürlüğü." Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının hizmet birimleri ise şunlar oldu: "Çalışma Genel Müdürlüğü, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü, Uluslararası İşgücü Genel Müdürlüğü, Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü, Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü, Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı, Strateji Geliştirme Başkanlığı, Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı, Personel Dairesi Başkanlığı, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği, Özel Kalem Müdürlüğü." Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararlarına göre Ruhsar Pekcan, Ticaret Bakanlığı görevinden alındı, yerine Mehmet Muş atandı.
Mehmet Muş - 31.03.2021
TBMM Genel Kurulu
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, AK Parti grup başkanvekilliği görevine getirilen Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal ile AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı'na başlayan Tokat Milletvekili Özlem Zengin'i tebrik etti, görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Özel, AK Parti Grup Başkanvekilliği görevinden ayrılan İstanbul Milletvekili Mehmet Muş'a ilişkin de "Sayın Muş hakkında da mutlaka daha önemli görevler için böyle bir tercih yapıldığını düşünüyoruz.
Mehmet Muş - 31.03.2021
AK Parti TBMM grup yönetimi belli oldu
AK Parti Kongre sonrasındaki ilk grup toplantısını gerçekleştirdi. Bu toplantıda TBMM grup yönetimi için seçim düzenlendi. AK parti Grup Başkanvekillleri Özlem Zengin ve Mehmet Muş'un yerine Mahir Ünal ve Mustafa Elitaş seçildi.
Mehmet Muş - 31.03.2021
AK Parti'de Ünal ve Elitaş, grup başkanvekili oldu
AK Parti'de 7'nci Olağan Kongrenin ardından Özlem Zengin ve Mehmet Muş'tan boşalan grup başkanvekilliği görevlerine Mahir Ünal ve Mustafa Elitaş getirildi.
Mehmet Muş - 15.03.2021
Erdoğan, AK Parti Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi'nde konuştu: (3)
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile iştirak ettiği kongreye, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Hayati Yazıcı, Mahir Ünal, Efkan Ala, Erkan Kandemir, Fatma Betül Sayan Kaya, Jülide Sarıeroğlu, Nurettin Canikli, Hamza Dağ, Ali İhsan Yavuz, Mehmet Özhaseki, Leyla Şahin Usta, Vedat Demiröz, Çiğdem Karaaslan, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, AK Parti TBMM Grup Başkanvekilleri Cahit Özkan, Muhammet Emin Akbaşoğlu, Mehmet Muş, Özlem Zengin, ve Bülent Turan da katıldı.
Mehmet Muş - 10.03.2021
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Irak Kürt Bölgesel Yönetiminin (IKBY) Türkiye'deki bazı illeri de içeren bir haritanın resmedildiği pul bastırma planına tepki göstererek, "Irak'ın kuzeyinde bulunan yönetim Türkiye Cumhuriyeti'ni gayet iyi tanır.
Mehmet Muş - 10.03.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
Bunun üzerine yerinden söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Bizim milleti ötekileştirmek gibi bir derdimiz yok.
Mehmet Muş - 09.03.2021
AK Parti'den kadına şiddetin araştırılması için önerge
AK Parti Grup Başkanvekilleri Mehmet Muş, Özlem Zengin, Bülent Turan, Emin Akbaşoğlu ve Cahit Özkan'ın imzasını taşıyan önergenin gerekçesinde son günlerde artan kadın şiddetine vurgu yapıldı.
Mehmet Muş - 08.03.2021
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, "İstanbul Finans Merkezi'nin Kuruluşuna Dair Düzenleme Taslağı" değerlendirildi
Oktay'ın başkanlık ettiği ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden video konferans yöntemiyle bağlandığı toplantıya, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Göksel Aşan, milletvekilleri, ilgili kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.
Mehmet Muş - 22.02.2021
AK Parti Grup başkanvekilleri Muş ve Turan'dan, Özlem Zengin hakkındaki hakaret paylaşımına tepki
AK Parti Grup başkanvekilleri Mehmet Muş ve Bülent Turan, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin hakkında sosyal medyadaki hakaret paylaşımını kınadı.
Mehmet Muş - 11.02.2021
Tasarruf finansman şirketlerinin denetim altına alınmasını içeren kanun teklifi TBMM'de
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, AA muhabirine, 23 maddelik kanun teklifinin detaylarını anlattı.
Mehmet Muş - 11.02.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, faizsiz konut ve taşıt edindirmeyle ilgili tasarruf finansman şirketlerinin denetim altına alınmasını içeren...
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, faizsiz konut ve taşıt edindirmeyle ilgili tasarruf finansman şirketlerinin denetim altına alınmasını içeren kanun teklifini Meclis Başkanlığına sunduklarını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Muş Haberleri | Mehmet Muş Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Mehmet Muş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Muş kimdir, hayatı ve biyografisi. Tam kapanma mı geliyor? Tüm gözler yarın toplanacak Kabine'ye çevrildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.6.2021 18:34:50. #1.14#

title