MEHMET KURT HABERLERİ

Mehmet Kurt haber, Mehmet Kurt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Kurt - 29.04.2011
Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Gaziantep
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Mehmet Kurt - 29.04.2011
Gaziantep, Giresun, Gümüşhane Kesin Aday Listeleri
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Mehmet Kurt - 20.04.2011
Yunak'ta Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri
Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Yunak Müftülüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen şiir, kompozisyon ve makale dallarında yapılan yarışmada dereceye girenlere ödülleri düzenlene törenle verildi. İMKB Yatılı Bölge Okulu salonunda düzenlenen program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Programa Yunak Kaymakamı Fatih Yılmaz, Cumhuriyet Savcısı Onur Yiğit, Belediye Başkanı Yusuf Bayat, kurum amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. İlçe Müftüsü Mehmet Kurt programın açılış konuşmasında, bu yıl Kutlu Doğum'un ana temasının "Merhamet" olduğunu belirterek, "Merhamet Peygamberin davası iman üzerineydi.
Mehmet Kurt - 19.04.2011
Milletvekili Geçici Aday Listeleri -Gaziantep
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
Mehmet Kurt - 18.04.2011
Başbakan'dan Bahçeli'ye: Sen Böyle 2023'lere Kadar Hedefler Koyabilir Misin
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin seçim beyannamesine atıfta bulunarak, "Sayın Genel Başkan, sen böyle 2023'lere kadar hedefler koyabilir misin? Yani 2023'e kadar hedefler koyabiliyordun da bu millet sana 5 yıllığına iktidar verdiği zaman 3. 5 yıl kalabildin, bırakıp kaçtın gittin. " dedi. 12 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde AK Parti'den milletvekili adayı olanların tanıtım toplantısına katılan Başbakan Erdoğan, istikrar içinde büyüyen bir Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşabileceğini ifade etti. Partilerinin, 'Türkiye Hazır; Hedef 2023' sloganını hatırlatan Erdoğan, şöyle devam etti: "Şimdi MHP'nin Genel Başkanı çıkmış diyor ki 'bu bana aittir, bunun patenti bana aittir'. Ben de diyorum ki 'Sayın genel başkan, sen böyle 2023'lere kadar hedefler koyabilir misin? Yani 2023'e kadar hedefler koyabiliyordun da bu millet sana 5 yıllığına iktidar verdi, 5 yıllığına iktidar verdiği zaman 3. 5 yıl kalabildin, bırakıp, kaçtın gittin. Nasıl olacak da sen 2023'ün hesabını yapacaksın. Böyle bir ufuk bunlarda yok, böyle bir kapasite yok. Şimdi diyor ki 'onu ben söylemiştim'. 3. 5 yıl kalabildin, daha fazla kalamadın. 8. 5 yıl önce hayal gibi görünen, ulaşılamaz gibi görünen birçok hedefi, biz gerçeğe dönüştürdük. Rekor seviyelere, tarihi seviyelere ulaştık. Şimdi daha büyük hayaller kuruyor, daha büyük hedefler belirledik. Buna doğru yürüyoruz. İstikrarı olan Türkiye, itibarı ve istikbali olan bir Türkiye'dir. " CHP'nin, İstanbul'a iki şehir kuracağına yönelik açıklamalarını da eleştiren Erdoğan, seçim beyannamesini açıklarken, İstanbul'a yönelik iki şehir projesini, CHP'yi, bu projeyi sahiplenmemesi konusunda uyardığını hatırlatarak, "Bu projeler bize aitti demeye başladılar. On yıllardır bu ülkenin siyasetinde varsınız. Ey CHP varsın. Tek başına bu ülkede yıllar yılı hükümet ettin, ondan sonra koalisyonda bulundun. Ne yaptın?" şeklinde seslendi. CHP'nin eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın, enerji bakanlığı dönemini anımsatan Erdoğan, ülkeyi 5 cent'e muhtaç ettiklerini söyledi. CHP zihniyetinde herkesin maske ile dolaştığını, İstanbul'un çöp dağları içinde bir şehir olduğunu, suların akmadığını, hava kirliliğinin yaşandığını anlatan Erdoğan, AK Parti zihniyetinin ise susuz kenti suya kavuşturduğunu vurguladı. Ankara'nın modern bir havaalanına sahip olduğunu, şehre giren yolun tamamıyla gecekondular arasında olduğunu belirten Erdoğan, şimdi ise Turgut Özal Bulvarı'yla tamamen değişmeye başladığını ve havaalanından şehre hafif raylı sistemi kuracaklarını ifade etti. "DAĞ BAŞINDA KALP KRİZİ GEÇİRENLER HELİKOPTERLE HASTANEYE KALDIRILIYOR" Bu arada, 11 Nisan 2010 tarihinde İzmir'in Kiraz ilçesinde 73 yaşındaki bir çoban olan Mehmet Kurt'un dağ başında kalp krizi geçirdiğini dile getiren Erdoğan, olayı şöyle anlattı: "Hemen, 112 aranıyor.
Mehmet Kurt - 15.04.2011
Robinson ve Cuma'nın Yeni Maceraları Sürprizlerle Dolu!
Bu yıl yapılan reklam filmleri çekimlerinde DenizBank'ın reklam yüzleri Beyazıt Öztürk, Erdal Özyağcılar ve Sedef Avcı'nın yanı sıra; geçtiğimiz sezon filmlerinde de bulunan Kubat ve Işın Karaca ile yeni oyuncular Bülent Şakrak, Mehmet Kurt ve ünlü isimlerin kuaförü Şükrü Dudu da yer aldı.
Mehmet Kurt - 11.04.2011
Beş Köyün Yolu Açıldı
Antalya'nın Alanya ilçesinde önceki gün heyelandan dolayı kapanan beş köyün kullandığı yol ulaşıma açıldı. 10 Nisan Pazar günü sabah saatlerinde aşırı yağışlardan dolayı Demirtaş Beldesi'nden sonra Yeniköy Şaşkesen Mahallelisi'nde gece saat 02. 00 sıralarında heyelan meydana geldi. Heyelan'ın gece meydana gelmesi ve yoldan hiç kimsenin geçmemesi muhtemel faciayı önlediği belirtiliyor. Heyelan'da her hangi bir ölen yada yaralanan olmazken toplamda beş köyün yolu kapandı. Bölgede bir kaç elektrik direkleri yıkıldı. Alanya'ya bağlı Tırılar, Fakırcalar, Beldibi, Başköy ve Sapadere köylerine hizmet veren yol tamamen kapandı. Yeni Köy Muhtarı Mehmet Kurt, AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Arif Yeni'ye haber verdi.
Mehmet Kurt - 08.04.2011
Kuyu Kapanmazsa Sandığa Gitmeyecekler
REFERANDUMDA YÜZDE 75 EVET ÇIKMIŞ Köy sakinlerinden Mehmet Kurt da, bu kuyudan çıkan kokudan Isparta'nın da rahatsız olduğunu belirterek, "Buna bir çare arıyoruz.
Mehmet Kurt - 04.04.2011
Siirt İl Genel Meclis Başkanlığı'na Soysal, Yeniden Seçildi
Meclis başkan vekilliklerine Cahit Pekgöz, Veysi Oran, meclis katipliklerine Hasan Carlık, Mehmet Acar, yedek katipliklere Burhan Yeyrek ve Remzi Yıldırım, il daimi encümenliklerine ise Remzi Yıldırım, Burhan Yeyrek, Mehmet Acar, M. Taceddin Lale ve Mehmet Kurt getirildi.
Mehmet Kurt - 23.03.2011
Kaymakam Kurt, Okul Müdürleriyle Toplantı Yaptı
Lice Kaymakamı Mehmet Kurt, İlçede Görev Yapan Okul Müdürleriyle Bir Araya Geldi.
Mehmet Kurt - 23.03.2011
Alanya Köy Muhtarları Derneği'nde Seçim
Dernek binasında gerçekleştirilen ve 66 üyeden 65'inin oy kullandığı genel kurulda, mevcut başkan Yeniköy Muhtarı Mehmet Kurt'un listesi, 36 oyla seçildi.
Mehmet Kurt - 04.03.2011
Lice'de Model Uçak Rehber Öğretmen Kursu
Demirçelik İlköğretim Okulu Çok Amaçlı Salonu'nda rehber öğretmenlere yönelik açılan kursu gezen Kaymakam Mehmet Kurt, öğretmenlere başarılar diledi.
Mehmet Kurt - 02.03.2011
Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kurt Açıklaması
Programın açılış konuşmasını yapan Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Kurt, "tek vücut olursak sesimizi Ankara'ya duyururuz" dedi.
Mehmet Kurt - 26.02.2011
Afşin'de 15 Sivil Toplum Örgütü Platform Oluşturdu
Geçtiğimiz günlerde çok büyük bir afet yaşadık. Yaşanan göçükte 10 vatandaşımızı kaybettik. Bu olayda sorumluluğu olanların hukuk karşısında gerekli cezaları almasını bekliyoruz. Tahmin ediyorum yapılan son açıklamada da bu konuyla ilgili bir sıkıntının olduğu görüyorum." Toplantıya, Sanayi ve İş Adamları Derneği İlyas Sarı, Ziraat Odası Başkanı Hasan Akpınar, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Kurt, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Bahadır Yaşar, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Adnan Kabaağaç, Baro Temsilcisi Murat Bozkurt, SGK Afşin Spor Kulübü Başkanı Paşa Karabulut, Eğitim Bir-Sen Temsilcisi İbrahim Akdaş, Türk Eğitim-Sen Kahramanmaraş 2 Nolu Şubesi adına Muharrem Aycan, Tes-İş Şube Sekreteri Kerim Akarçay ile muhtarlar katıldı.
Mehmet Kurt - 20.02.2011
Eğitim-Sen Şırnak Şubesi'nin 1. Olağan Kongresi
Ticaret ve Sanayi Odası Konferans salonunda yapılan kongreye tek liste ile gidildi. 129 üyenin oy kullandığı seçimde yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: "Serhat Uğur, Cemil Şahin, Özlem Kılıç, M.Zeki İrmez, Melike Gökdemir, İbrahim Polat ve Mehmet Kurt" Görev dağılımının daha sonra yapılacağı bildirildi.
Mehmet Kurt - 06.02.2011
İzmir- Kıran Kırana Güreşler
İzmir'in Torbalı İlçesi Özbey Mahallesi'nde yapılan Ege Bölgesi'nin birçok il ve ilçesinden getirilen 150 develerin güreşlerini, havanın da güneşli olmasından yararlanan binlerce kişi izledi. Güreşler, Torbalı Belediyesi Mehteran Takımı'nın yaptığı gösteriden sonra başladı. Güreşlerin geleneksel hale geldiğini belirten Torbalı Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Kurt, amaçlarının ilçe halkına değişik ve heyecanlı bir gün geçirtmek olduğunu söyledi.
Mehmet Kurt - 06.02.2011
Kahramanmaraş'taki Göçük
Öte yandan olayda yaralanan işçi sayısının 10 olduğu bildirildi. Yaralı işçiler; Gürbüz Esen (35), Volkan Çanak (27), Barış Doğan (27), Kerbi Çiftlikli (43), Alaattin Yıldız (51), Metin Şahin (40), Mehmet Kursan (55) ve Mehmet Kurt (35) Afşin Devlet Hastanesine kaldırılırken, Ali Demirci ve Can Aldemir'e ise Afşin Devlet Hastanesinde müdahale edildi.
Mehmet Kurt - 06.02.2011
Göçükte Ölen ve Yaralananların İsimleri Açıklandı
     Öte yandan olayda yaralanan işçi sayısının 10 olduğu bildirildi. Yaralı işçiler; Gürbüz Esen (35), Volkan Çanak (27), Barış Doğan (27), Kerbi Çiftlikli (43), Alaattin Yıldız (51), Metin Şahin (40), Mehmet Kursan (55) ve Mehmet Kurt (35) Afşin Devlet Hastanesine kaldırılırken, Ali Demirci ve Can Aldemir'e ise Afşin Devlet Hastanesinde müdahale edildi.
Mehmet Kurt - 05.02.2011
Samsunlu İşadamı, Diyarbakır'a 16 Derslikli Okul Yaptırıyor
Yapılan konuşmaların ardından, 16 derslikli ilköğretim okulunun protokolü imzalandı. Diyarbakır Valiliği Toplantı Salonu'nda düzenlenen törene Vali Mustafa Toprak, Avrasya Terminal İşletmeleri Yöneticisi Mevlüt İlgin, Metro Turizm Genel Koordinatör Yardımcısı ve Genel Müdürü Necmi Hatipoğlu, Vali Yardımcısı Gökhan İkitemur, Lice Kaymakamı Mehmet Kurt ile Diyarbakır'da bulunan otobüs şirketlerinin yöneticileri katıldı.
Mehmet Kurt - 04.02.2011
İş Adamı Mehmet Kurt Mali Polise Fade Verdi
İş Adamı ve 6 News Televizyonunun Eski Sahibi Mehmet Kurt, Yürütülen Bir Soruşturma Kapsamında Polise İfade Verdi
Mehmet Kurt - 04.02.2011
(Özel)- İşadamına "İcra" Sorgusu (1)
İşadamı Mehmet Kurt, İcra Davasında Usulsüzlük Yaptığı İddiasıyla Emniyette İfade Verdi.
Mehmet Kurt - 04.02.2011
Mehmet Kurt Emniyette İfade Verdi
İş Adamı Mehmet Kurt, İstanbul'da Yürütülen Bir Dolandırıcılık Soruşturması Kapsamında Emniyete Gelerek İfade Verdi
Mehmet Kurt - 04.02.2011
İşadamına "İcra" Sorgusu
İşadamı Mehmet Kurt, İcra Davasında Usulsüzlük Yaptığı İddiasıyla Emniyette İfade Verdi.
Mehmet Kurt - 19.01.2011
Lice Kaymakamı Kurt, Köyleri Ziyaret Etti
Diyarbakır'ın Lice Kaymakamı Mehmet Kurt, Köyleri Ziyaret Etti
Mehmet Kurt - 05.01.2011
Aksf Kongresinde Mahmut Özkan Güven Tazeledi
'A. Hayrettin Özuyumaz, Mehmet Özdemir, Mehmet Çakıcı, Bekir Mülayim, Ömer Özyıldız, Mustafa Önder, Horik Rıdvan ve Hakan Polat.' Denetim Kurulu üyeliklerine Hanifi Özkan, İ. Halil Ünver ve Mehmet Kurt seçilirken, Disiplin Kurulu üyeleri de Murat Kurt, Mehmet Reyhanlı, Arif Polat, Ahmet Birelli, Mehmet Özyıldız oldu.
Mehmet Kurt - 29.10.2010
Elbistan'da Tarihi Eser Çetesine Darbe
Geçen şubat ayında Elbistan'a bağlı Hasanalili ve Dervişçimli Köyleri'nde 4 ayrı yerde kaçak kazı yapıldığı ihbarını alan İlçe Jandarma Komutanlığı soruşturma başlattı. Teknik ve fiziki takibe başlayan jandarma, belirlediği tarihi eser çetesinin Elbistan dışında Kahramanmaraş, Kayseri, İstanbul ve Diyarbakır'da faaliyet gösterdiğini, elebaşılığını ise Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Din İşleri ve Morgdan Sorumlu Müdür Yardımcısı Mehmet Kurt'un yaptığı bilgisine ulaştı.
Mehmet Kurt - 18.10.2010
Bebeğin Burnu Dahi Kanamadı
E-5 Karayolu'nda hız denemesi yapan otomobiller, trafik kazasına sebep oldu. Kazada 3 kişi yaralanırken, otomobilde bulunan bir bebek kazayı yara almadan atlattı. Kaza nedeniyle uzun araç kuyruklarının oluştuğu yol, araçların kaldırılmasının ardından yeniden trafiğe açıldı. Zeytinburnu mevkii Avcılar istikametinde aşırı süratli bir şekilde slalom yaparak ilerleyen iki otomobil otoyolda kazaya neden oldu. Emrah Şahin'in kullandığı 16 E 7446 plakalı otomobil, yarış yapan araçlardan birisinin kendisine çarpmasıyla önünde ilerlemekte olan Recep Kömürcü'nün hakimiyetindeki 34 EL 3568 plakalı Fiat Albea marka araca çarptı. Kaza sonrası Kömürcü ve diğer arabadaki Mehmet Kurt ve Neslihan Kurt yaralandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Kurt Haberleri | Mehmet Kurt Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Mehmet Kurt haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Kurt kimdir, hayatı ve biyografisi. Magazin Gazetecilerinden Piriştina Fotoğrafları Sergisi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.4.2021 12:18:03. #1.14#

title