MEHMET KURT HABERLERİ

Mehmet Kurt haber, Mehmet Kurt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Kurt - 28.03.2012
Erzincan'da Kütüphanecilik Haftası Etkinlikleri
Kültür Merkezi Tiyatro Salonunda düzenlenen kutlama programına Vali Selman Yenigün, Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, Belediye Başkan Yardımcısı Seyfullah Kaban, kurum müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Mehmet Kurt - 27.03.2012
Yenigün: Türkiye, Okuyan ve Araştıran Yeni Nesille Birlikte Daha İleriye Gidecek
İl Halk Kütüphanesi tarafından organize edilen '48. Kütüphane Haftası' programına Vali Selman Yenigün, Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, Belediye Başkan Yardımcısı Seyfullah Kaban, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Özer Hayli, İl Halk Kütüphane Müdiresi Ebru Yaldız, bazı kurum müdürleri ve öğrenciler katıldı.
Mehmet Kurt - 25.03.2012
Devrilen Traktörün Altında Kalan Çiftçi Öldü
Alınan bilgiye göre, Bergama'nın Zeytindağ beldesine bağlı Çallıbahçe köyünde çiftçilik yapan Mehmet Kurt (61), kullandığı 35 VFS 74 plakalı traktörle Bozköy yönüne seyir halindeyken traktörün yoldan çıkarak devrilmesi sonucu aracın altında kaldı.
Mehmet Kurt - 22.03.2012
Karkamış'ta Bir İşyerinden Hırsızlık Yapıldığı İddiası
Edinilen bilgiye göre, Karkamış ilçesi Çarşı Mahallesi Barak caddesi'nde, işyeri sahibi Mehmet Kurt, akşam iş çıkışı çelik kasaya koyduğu 3 bin 500 lirayı sabah geldiğinde ve kasayı açtığında yerinde bulamayınca durumu polise bildirdi.
Mehmet Kurt - 17.03.2012
Sultan Murat Koleji'nden Suşehri Belediyesi Ziyaret,
Sultan Murat Koleji Genel Müdürü Semih Hüseyin Bendek, Kolejde eğitim gören öğrenci velilerini ziyaret etmek ve kolej öğrencilerinden Kevser Kurt'un kısa süre önce vefat eden Babası Mehmet Kurt için başsağlığı dileklerini iletmek üzere Suşehri'ne geldiğini ifade etti.
Mehmet Kurt - 15.03.2012
Sütlüce'deki Patlamayla İlgili 7 Kişi Tutuklandı
Tutuklanan şüpheliler Mehmet Kurt, Tahir Aydın, Murat Öztürk, Enver Üzümcüoğlu, İmran Çelik, İlyas Gücin ve Güler Uzun cezaevine gönderildi.
Mehmet Kurt - 15.03.2012
Sütlüce Saldırısına 7 Tutuklama
Nöbetçi hakimlik, Enver Yüzüncüoğlu, Tahir Aydın, Mehmet Kurt, Murat Öztürk, İmran Çelik, İlyas Gücin ve Güler Uzun'un tutuklanmasına karar verdi.
Mehmet Kurt - 15.03.2012
Beyoğlu'ndaki Bombalı Saldırıya İlişkin Soruşturma
Nöbetçi hakimlik, Enver Yüzüncüoğlu, Tahir Aydın, Mehmet Kurt, Murat Öztürk, İmran Çelik, İlyas Gücin ve Güler Uzun'un tutuklanmasına karar verdi.
Mehmet Kurt - 13.03.2012
Erzincan'da Deprem Konusu Masaya Yatırıldı
Erzincan Belediyesi çok amaçlı toplantı salonunda düzenlenen panele Erzincan Valisi Selman Yenigün, Vali Yardımcıları Mehmet Kurt, Abdullah Çiftçi, Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, İl Emniyet Müdürü Mustafa Elaman, İl Sağlık Müdürü Dr.
Mehmet Kurt - 02.03.2012
Erzincan'ın Vergi Rekortmenleri Ödüllendirildi
İl Defterdarlığı tarafından Grand Simay Otel'de düzenlenen vergi rekortmenlerine ödüllerinin verildiği programa, Vali Selman Yenigün, Belediye Başkan Vekili İbrahim Çetinkaya, Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlyas Çapoğlu, Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, Emniyet Müdürü Mustafa Elaman, İl Defterdar Vekili Musa Koçulu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Aydın Yalvaç, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Necmettin Ünal, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Mustafa Çetiner ve dereceye giren vergi rekortmenleri katıldı.
Mehmet Kurt - 01.03.2012
Erzincan'da Vergi Rekortmenleri Ödüllendirildi
Basit usulde vergilendirilen gelir, gelir ve kurumlar vergisi kategorilerinden oluşan aktif vergi mükellefi sayısının 154 bin olduğu Doğu Anadolu Bölgesinde, 23'üncü Vergi Haftası kutlamaları devam ediyor.27 Şubat – 4 Mart 2012 tarihleri arasında kutlanan 23. Vergi Haftası münasebetiyle Grand Simay Otelde Erzincan'daki vergi rekortmenlerine yönelik ödül töreni düzenlendi. Düzenlenen törene Vali Selman Yenigün, Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Çetinkaya, Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Kurt - 29.02.2012
4 Yılda Bir Doğum Günü Kutlayacaklar
Baba Mehmet Kurt da Mustafa Kaan'ın ilk çocukları olduğunu belirterek, "İlk çocuğumuz, ilk göz ağrımız, doğum günü 29 Şubat'a denk geldi.
Mehmet Kurt - 29.02.2012
Yozgat'ın 29 Şubat Bebekleri
Doğan bebeğine Mustafa Kaan ismini veren anne Rabia Kurt, çocuklarının bu tarihte doğmasından dolayı mutlu olduklarını belirterek, "Bugün özel bir gün oldu. 4 yılda bir geliyor. Çocuğumuz da 4 yılda bir yaş günü kutlayacak" dedi. Baba Mehmet Kurt da Mustafa Kaan'ın ilk çocukları olduğunu belirterek, "Çocuğumuzun yaş gününü ya bir gün önce ya da bir gün sonra kutlayacağız" diye konuştu.
Mehmet Kurt - 29.02.2012
Yozgat'ta 29 Şubatta Doğan Erkek Bebek 4 Yılda Bir Yaş Günü Kutlayacak
29 Şubat'ta doğum yapmak için Yozgat Özel Şifa Hastanesi'ne 8 kişi geldi. Bunlardan ikisi öğleden önce bebek dünyaya getirdi. Mehmet ve Rabia Kurt çifti, bebeklerine Mustafa Kaan ismini verdi. Anne Rabia Kurt, çocuklarının bu günde doğmasından dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, "Özel bir gün oldu, 4 yılda bir geliyor. Çocuğumuz da 4 yılda bir yaş günü kutlayacak ama biz ya bir gün önce ya da 1 Mart'ta kutlayacağız." dedi. Baba Mehmet Kurt da Mustafa Kaan'ın ilk çocukları olduklarını belirterek, "İlk çocuğumuz, ilk göz ağrımız, doğum günü 29 Şubat'a denk geldi.
Mehmet Kurt - 28.02.2012
Başkan Aydoğan'ın Hizmet Turu
Daha sonra, KSÜ Rektörü Karaaslan ile görüşen heyet, ilçeye 4 yıllık yüksekokul yapılması için talepte bulundu. Rektör Karaaslan, Elbistan ve Göksun'da yüksekokul bulunması nedeniyle Afşin'e yeni bir bölümün açılmasının zor olacağını ancak, geçerli gerekçelerin oluşması durumunda bunun gerçekleşebileceğini belirtti. Karaaslan, şöyle konuştu: "Yüksek okulun açılması için bir dosya hazırlanması gerekiyor. Afşin'e nasıl bir okul yapılacağı araştırılıp bunun bir dosya haline getirilmesi gerekiyor. Bu dosyada okul yapımı için düşünülen gerekçeler hazırlanmalı ve bize bildirilmelidir. Göksunve Elbistan'ın yüksekokula kavuşması kolay olmadı. Bu ilçelerimize yüksek okul verilmesi nedeni ile Afşin'e yüksek okul yapılması biraz zor olacak. Ancak araştırma yapılır, geçerli gerekçeler sunulursa neden olmasın. Gerekçelerin çok önemli olduğunu vurgulamak istiyorum. Hem Afşin'i iyi bilen sizler, hem de bizler oraya nasıl bir okul yapılabilir bunun planlamasını yapmamız gerekir." Heyet son olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanan Mesut Alkan'ı ziyaret ederek yeni görevinde başarı dileklerinde bulundular. Gezi sonrası yapılan ziyaretleri değerlendiren Başkan Aydoğan, oldukça verimli görüşmelerde bulunduklarını belirterek, Afşin'e hizmet akışı noktasında girişimlerinin süreceğini belirtti. Aydoğan, şöyle konuştu: "Sağlık Bakanlığımız son yıllarda Türkiye'de büyük hizmetlere imza attı. Bunun başarılarda tabi fedakarca çalışan sağlık personelinin büyük payı var. Kahramanmaraş'ta da bu gayretlerin sonuçlarını çok net bir şekilde görüyoruz. Şehir merkezine büyük hastane ve ilçelere ek binalar yapıldı. Bu da yapılan hizmetin ne kadar büyük olduğunu ortaya koyuyor. Kahramanmaraş'ın sağlık alanında atağa geçmesi bizi çok mutlu ediyor. Buraya gelmemizin amacı da bu hizmetlerle ilgili teşekkürlerimizi dile getirmek ve bizim üzerimize düşen görev neyse onu yapacağımızı iletmekti. Aynı şekilde sayın rektörümüzü ve milli eğitim müdürümüzü de ziyaret ettik ve fikir istişaresi yaptık. Eğitim adına milli eğitim müdürümüzden Afşin'e yapılması gereken hizmetler hakkında bilgiler aldık ve önerilerde bulunduk. Sayın Rektörümüze de Afşin'e yeni 4 yıllık Yüksekokul yapılması konusunda bir fikir sunduk. Kendileri de bunun olabileceği ve çalışma başlatacağını söyledi." Ziyaretlere, İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Canpolat, Kent Konseyi Başkanı Mevlüt Taşkale, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bekir Sıtkı Can, Ziraat Odası Başkanı Hasan Akpınar, Afşin İş Adamları Derneği Başkanı İlyas Sarı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Kurt ve Belediye Meclis Üyeleri katıldı.
Mehmet Kurt - 25.02.2012
AK Parti'li Çetinkaya: Milleti Kimseye Yem Etmedik
Konuşmalardan sonra seçime gidilen kongrede, 437 delegenin oy çokluğunu alan Bahadır Balcılar başkanlığındaki AK Parti Yüreğir İlçe yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: "Ahmet Çözer, Taşkın Çörekli, Müberra Kara, Hüseyin Doğan, Serhat Çelik, İlknur Şimşek, Ali Müfit Ekici, Mustafa Kılıç, Saim Fersak, Abdulgani Uluç, İsmail Ergin, Metin Mumcuoğlu, Mustafa Nisanoğlu, Cuma Ay, İdris Baran, Abdulkadir Karanalbant, Mehmet Sait Baturay, Seyit Ahmet Aydın, Gökhan Gürbüz, Erdal Güzel, Metin Uğurlu, Nebi Konur, Hatice Seyhan, Mehmet Kurt, Halit Kılıç, Yılmaz Altundağ, Ramazan Baş, Ferhat Koçdemir ve Nuh Sevgi.
Mehmet Kurt - 25.02.2012
Çetinkaya: "Tüm Türkiye Bizim Yanımızda"
Öte yandan, Bahadır Balcılar başkanlığında oluşturulan AK Parti Yüreğir İlçe Yönetim Kurulu'nda şu isimler yer alıyor; "Ahmet Çözer, Taşkın Çörekli, Müberra Kara, Hüseyin Doğan, Serhat Çelik, İlknur Şimşek, Ali Müfit Ekici, Mustafa Kılıç, Saim Fersak, Abdulgani Uluç, İsmail Ergin, Metin Mumcuoğlu, Mustafa Nisanoğlu, Cuma Ay, İdris Baran, Abdulkadir Karanalbant, Mehmet Sait Baturay, Seyit Ahmet Aydın, Gökhan Gürbüz, Erdal Güzel, Metin Uğurlu, Nebi Konur, Hatice Seyhan, Mehmet Kurt, Halit Kılıç, Yılmaz Altundağ, Ramazan Baş, Ferhat Koçdemir ve Nuh Sevgi.
Mehmet Kurt - 25.02.2012
AK Parti Yüreğir İlçe Kongresi
Seçim sonucunda Balcılar yeniden başkanlığa seçilirken, yeni yönetim kurulu, Ahmet Çözer, Taşkın Çörekli, Müberra Kara, Hüseyin Doğan, Serhat Çelik, İlknur Şimşek, Ali Müfit Ekici, Mustafa Kılıç, Saim Fersak, Abdulgani Uluç, İsmail Ergin, Metin Mumcuoğlu, Mustafa Nisanoğlu, Cuma Ay, İdris Baran, Abdulkadir Karanalbant, Mehmet Sait Baturay, Seyit Ahmet Aydın, Gökhan Gürbüz, Erdal Güzel, Metin Uğurlu, Nebi Konur, Hatice Seyhan, Mehmet Kurt, Halit Kılıç, Yılmaz Altundağ, Ramazan Baş, Ferhat Koçdemir ve Nuh Sevgi'den oluştu.
Mehmet Kurt - 22.02.2012
Balıkesir'de Soba Zehirlenmesi: 2 Ölü
Edinilen bilgiye göre, merkeze bağlı Yakupköy'de ikamet eden Ahmet (80) ve Atike Kurt (80) isimli karı-koca, yalnız yaşadıkları evlerinde ölmüş halde bulundu. Önceki akşam ziyaretine gelen çocukları Mehmet Kurt ile sohbet eden Atik çifti, çocukları evden ayrıldıktan sonra uykuya yattılar.
Mehmet Kurt - 18.02.2012
Kan Davalı İki Aile Barıştı
Şanlıurfa'da geçen yıl Mehmet Kurt'un ölümü ile Kurt ve Yılmaz ailesi arasında başlayan kan davası törenle tatlıya bağlandı.
Mehmet Kurt - 18.02.2012
Şanlıurfa'da "Kan Davalı" Aileler Barıştırıldı
Şanlıurfa'da, Kurt ve Yılmaz ailelerinin fertleri arasında, 8 ay önce "alacak verecek" anlaşmazlığı nedeniyle çıkan kavgada Mehmet Kurt bıçaklanarak öldürülmüştü.
Mehmet Kurt - 18.02.2012
Kan Davası, Barış Yemeğiyle Son Buldu
Geçen yıl Ağustos ayında, Buhara Mahallesi'nde meydana gelen olayda; Mersavi işareti mensubu Ahmet Yılmaz ile Mehmet Kurt arasında bir kasap dükkanında tartışma çıktı.
Mehmet Kurt - 18.02.2012
3 Aylık İkna Süreci Kan Davasını Bitirdi
Şanlıurfa'da, 40 yaşındaki Ahmet Yılmaz 7 ay önce çıkan tartışmada 23 yaşındaki Mehmet Kurt'u bıçakla öldürdü.
Mehmet Kurt - 16.02.2012
360 Watchout Sistemle Moda ve Üst Teknoloji Bir Araya Geldi
Alfabeta, gerçekleştirdiği Alfabeta 2012 İlkbahar Yaz koleksiyonunu 'Wild Jungle' defilesinde 360 derece Watchout sistem ile moda ve üst teknoloji bir araya getirerek izleyicisine sundu.
Mehmet Kurt - 16.02.2012
Kozan Muhtarlar Derneği Başkanlığına Yakup Çetin Seçildi
Dernek yönetim kurulu üyeliklerine Salim Açıkgöz, Hasan Özenli, Gürsel İmeci, Gürset Yalçın, Mehmet Kurt, Üseyir Çürük, Şevki Comart, Hasan Melendizoğlu ve Kazım Gürbüz seçildi.
Mehmet Kurt - 15.02.2012
Emniyet Müdürü Mehmet Tüzel İçin Veda Yemeği Düzenlendi
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün onayı ile 4 Şubat 2012 tarih ve 28194 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Asayiş Dairesi Başkanı olarak atanan Erzincan İl Emniyet Müdürü Mehmet Tüzel için veda yemeği düzenlendi.Grand Simay Otel'de düzenlenen veda yemeğine Vali Selman Yenigün ve eşi Gülsen Yenigün, Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, 3'ncü Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümg. Berkay Turgut, Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır ve eşi Yasemin Çakır, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Şafak, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Sarıgedik, Vali Yardımcısı Tülay Baydar Bilgihan, Vali Yardımcısı Abdullah Çiftçi, Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, İl Genel Meclisi Başkanı Ünal Tuygun, İl Jandarma Komutanı J.
Mehmet Kurt - 13.02.2012
Klavye Yarışmasında 6 Madalya Kazandılar
Okul öğrencilerinden Zehra Taşkale, çoklu dilde 43 bin 866 vuruş yaparak Türkiye birincisi oldu. Yine aynı okul öğrencilerinden Fatma Çakmak da çoklu dilde üçüncü oldu. Ana dilde yapılan yarışmalarda ise Taşkale ikinci, Sedef Sevim üçüncü oldu. 13-16 yaş kategorisinde ise Mehmet Kurt, hem ana dilde, hem de çoklu dilde üçüncü oldu.
Mehmet Kurt - 09.02.2012
İskenderun'da İki Evin Üzerine Kaya Düştü
Evine kaya düşen Mehmet Kurt, akşam saatlerinde 6 çocuğu ve eşi ile evde oturduğu sırada büyük bir gürültü duyduklarını ve deprem zannederek dışarı çıktıklarını belirtti.
Mehmet Kurt - 08.02.2012
İki Evin Üzerine Kaya Düştü: 1 Yaralı
Olay anını anlatan Mehmet Kurt, televizyon seyrederken büyük bir gürültü geldiğini belirtti.
Mehmet Kurt - 01.02.2012
Kümbet Evde 10 Kişinin Yaşam Mücadelesi
Şanlıurfa'nın Harran ilçesine bağlı yayvan Doruk köyünün Yünlüce mezrasında kümbet evde yaşam mücadelesi veren Kurt ailesi, hayata tutunmaya çalışıyor. 9 çocuğu ve annesiyle beraber 10 kişilik aileye bakan baba Mehmet Kurt çocuklarının daha iyi bir ortamda yaşaması için Başbakan Recep Tayip Erdoğan'dan yardım istedi.
Mehmet Kurt - 26.01.2012
Zihinsel Engelliler Emniyet Müdürü Likoğlu'nu Ziyaret Etti
Dernekten yapılan açıklamaya göre, Satoğlu ile yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Kurt, Metin Aktaşoğlu ile zihinsel özürlü Hüseyin Kurt, Kemal Aktaşoğlu ve Taylan Eroğlu Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu'nu ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olmasını temenni etti.
Mehmet Kurt - 16.01.2012
Kayıp Gencin Cesedi Bulundu
Amca Mehmet Kurt, Yusuf Kurt'un cesedinin bulunmasının acılarını bir nebze olsun hafiflettiğini belirtti.
Mehmet Kurt - 16.01.2012
Manavgat'ta Kaybolan Genç
Cenazeyi bulmuş olmalarının acılarını bir nebze olsun hafiflettiğini belirten Yusuf Kurt'un amcası Mehmet Kurt, yaptığı açıklamada, "Yeğenimizin cesedi Serik yakınlarındaki Köprüçay'da köprünün 500 metre aşağısında balık tutan bir vatandaş tarafından bulunmuş.
Mehmet Kurt - 31.12.2011
Çevreci Köylüler Bilgilendirme Toplantısına Gelen Çed Görelilerini Konuşturmadı
Köylerindeki ormanı korumada kararlı olduklarını söyleyen muhtar Mehmet Kurt, "Ağaçların kesileceği bölgeyi gerekirse çadır kurup bekleyeceğiz.
Mehmet Kurt - 31.12.2011
Köylüler, Çed Bilgilendirme Toplantısına Gelenleri Konuşturmadı
Köylerindeki ormanı korumada kararlı olduklarını söyleyen muhtar Mehmet Kurt, "Ağaçların kesileceği bölgeyi gerekirse çadır kurup bekleyeceğiz.
Mehmet Kurt - 24.12.2011
İlçe Protokolü ve Esnaf, Damla Okuma Salonu'nda Bir Araya Geldi
Damla Okuma Salonu sorumlusu Mehmet Kurt ise şunları söyledi: "6.
Mehmet Kurt - 23.12.2011
Sinan Karadağ, AK Parti Çatalzeytin İlçe Başkanlığına Yeniden Seçildi
Yönetim kurulu asil üyeliklerine Nail Özcan, Sami Çetinkaya, Bekir Rençber, Kazım Çetinkaya, Yüksel Özdemir, Erkan Topçu, Şerafettin Demir, Mehmet Eryiğit, Yavuz Demirci, Şükrü Aydın, Mehmet Kurt, Nurhayat Yelkenci, Basri Çelik, Nurşen Çelik seçildiler.
Mehmet Kurt - 19.12.2011
Yunak Diyanet-Sen Temsilciliğinden Din Görevlilerine Yemek
Yemeğe, İlçe Müftüsü Mehmet Kurt, Konya Diyanet-Sen Şube Başkanı Ali Koç, Diyanet-Sen Yunak Temsilcisi Lokman Karadağlı ve ilçede hizmet veren din görevlileri katıldı.
Mehmet Kurt - 13.12.2011
Afşin ve Göksun'da Faaliyet Gösteren Stk'lar Bir Araya Geldi
Afşin Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya Afşin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bekir Sıtkı Can, Afşin Kent Konseyi Başkanı Mevlüt Taşkale, Göksun Kent Konseyi Başkanı Seyfullah Beyazıt ve yönetim kurulu üyeleri, Göksun Gönül Dostları Derneği Başkanı Bahadır Polat, Afşin Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı İlyas Sarı, Afşin Ziraat Odası Başkanı Hasan Akpınar, Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Kurt, Afşin Şoförler Odası Başkanı Adnan Kabaağaç, katıldı.
Mehmet Kurt - 13.12.2011
Omü'de "İş Dünyası ve Üniversite Öğrencileri Konferansı"
Bu durumu ortadan kaldırmak için öğrencilere, meslek hayatına yönelik farklı bakış açıları, pratik çözümler kazandırmaya ve öneriler sunmaya çalıştıklarını ifade eden Bulut, şunları kaydetti: "Amacımız ise meslek yaşamında okulda edinilen bilgiler nasıl uygulanır. Karşılaştığımız sorunlar hakkında ne gibi çözüm yolları geliştirebiliriz gibi sorulara yanıtlar aramaktır. Bunu yaparken sizlere somut örnekler sunmak istedik ve bunun üzerine konuklarımızı çağırdık." Etkinlikte öğrencilerle mesleki birikimlerini paylaşan Bafra Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kurt ise, "'Küçük sermayeler ile başlanan ticaret hayatınızda bir marka haline gelebilirsiniz.
Mehmet Kurt - 13.12.2011
Sahadan Yetişen İş Adamlarından Öğrencilere Tecrübe Aktarımı
Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kurt, müteşebbislerin, bilgilerini devletin sağladığı imkanlar ile birleştirip üretimde bulunması gerektiğini belirterek, "Ülkemizde olduğu gibi dünyada da var olabilmek için üretmek zorunda olduğumuzu, başka bir şansımızın olmadığını sürekli hatırlamamız gerekiyor." dedi.
Mehmet Kurt - 13.12.2011
Sivil Toplum Kuruluşlarından Açık Mektup
Mektupta, Afşin Kent Konseyi Başkanı Mevlüt Taşkale, Göksun Kent Konseyi Başkanı Seyfullah Bayazıt, Afşin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bekir Sıtkı Can, Afşin Ziraat Odası Başkanı Hasan Akpınar, Göksun Ziraat Odası Başkanı Selim Cüce, Afşin TEMA Vakfı Başkanı Adem Gündoğar, Afşin Şoförler Odası Başkanı Adnan Kabaagaç, Göksun Şoförler Odası Başkanı İsa Güngör, Afşin Baro Temsilcisi Murat Bozkurt, Afşin Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Bahadır Yaşar, Göksun Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Abacı, ASİAD Başkanı İlyas Sarı, Afşin Kafkas Kültür Derneği Başkanı Adnan Özdemir, Göksun Kafkas Kültür Derneği Başkanı Bedri Toguç, Göksun Gönül Dostları Derneği Başkanı Bahadır Polat, Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Kurt ile Göksun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İhsan Köroğlu'nun imzası bulunuyor.
Mehmet Kurt - 09.12.2011
Erzincan'da Sorunsuz Kış İçin Tedbirler Alındı
Vali Selman Yenigün'ün başkanlığında 'Kış Mevsimi Trafik Tedbirleri' konulu toplantı düzenlendi. İl Özel İdaresi Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen 'Kış Mevsimi Trafik Tedbirleri' toplantısına Vali Selman Yenigün, Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, İl Emniyet Müdürü Mehmet Tüzel, Jandarma Komutanı Kurmay Albay Mehmet Artar, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri katıldı.
Mehmet Kurt - 09.12.2011
Cemevlerinde Aşure ve Kesilen Kurbanlar İkram Edildi
Alevilerin tuttuğu yas orucunun sona ermesi ile Erzincan merkez yanı sıra belde ve köylerde kurbanlar kesildi, kazanlar dolusu aşureler pişirilerek cemevlerinde ikram edildi. Sabahın erken saatlerinde Altınbaşak Kültür ve Cemevi'nde kurulan ocaklarda aşureler ve kavurmalar ayrı ayrı kazanlarda pişirildi. Altınbaşak beldesi Kültür ve Cemevi'nde düzenlenen programa Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, Altınbaşak Belediye Başkanı Ercan Bektaş, Alevi ve Sünni vatandaşlar katıldı.
Mehmet Kurt - 08.12.2011
Erzincan'da Trafikte Kış Tedbirleri Ele Alındı
Vali Selman Yenigün başkanlığında İl Özel İdaresi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, İl Emniyet Müdürü Mehmet Tüzel, Jandarma Komutanı Kurmay Albay Mehmet Artar, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri katıldı.
Mehmet Kurt - 23.11.2011
Van'daki Deprem
Erzincan'dan yapılacak yardımların koordinasyonunu sağlamak üzere Vali Yardımcısı Mehmet Kurt Başkanlığında Erzincan Belediyesi, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Kızılay Şube Başkanlığı, Erzincan Ticaret Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı temsilcilerinden oluşturulan bir ekibin çalışmalara başladığı ifade edilen açıklamada, deprem bölgesine gönderilen yardım malzemeleri hakkında bilgi verildi.
Mehmet Kurt - 16.11.2011
Terör Örgütünün Karadeniz Eylemlerine Dava
Cumhuriyet Savcısı Mehmet Özgür'ün hazırladığı iddianamede, "Salih Reş" kod adlı, "Zerzan" telsiz kodunu kullanan Mehmet Kurt'un, 1991'de bölücü terör örgütüne katıldığı belirtildi.
Mehmet Kurt - 16.11.2011
Terör Örgütünün Karadeniz Eylemlerine Dava
Cumhuriyet Savcısı Mehmet Özgür'ün hazırladığı iddianamede, "Salih Reş" kod adlı, "Zerzan" telsiz kodunu kullanan Mehmet Kurt'un, 1991'de bölücü terör örgütüne katıldığı belirtildi.
Mehmet Kurt - 03.11.2011
Başkente 124 Kurban Kesim Yeri
Temel, Vali Yardımcısı Mehmet Kurt başkanlığında toplanan İl Hayvan Sağlık Zabıtası Komisyonunun, Kurban Bayramı öncesinde ve süresince, il ve ilçe müdürlüklerinde, yeterli sayıda araç ile nöbetçi veteriner hekim görevlendirildiğini bildirdi.
Mehmet Kurt - 03.11.2011
Başkentte Kurban Bayramı Tedbirleri
Temel, Vali Yardımcısı Mehmet Kurt başkanlığında toplanan İl Hayvan Sağlık Zabıtası Komisyonunun, Kurban Bayramı öncesinde ve süresince, il ve ilçe müdürlüklerinde, yeterli sayıda araç ile nöbetçi veteriner hekim görevlendirildiğini bildirdi.
Mehmet Kurt - 27.10.2011
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Arzu Açıklaması
Basri Köyü'ndeki törene, Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu'nun yanı sıra Ankara Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, Ankara İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Muhsin Temel, İlçe Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Başkanı İlhami Teke, İlçe Belediye Başkanı Yakup Çelik, Polatlı Ziraat Odası Başkanı Zekai Köseoğlu, İlçe Ticaret Borsası Başkanı Yahya Toplu, Polatlı Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Köse, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve üreticiler katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Kurt Haberleri | Mehmet Kurt Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Mehmet Kurt haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Kurt kimdir, hayatı ve biyografisi. Kore Gazisi Mehmet Kurt Hayatını Kaybetti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.4.2021 22:43:43. #1.15#
title