MEHMET KURT HABERLERİ

Mehmet Kurt haber, Mehmet Kurt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Kurt - 06.04.2013
Avukatlar Yemekte Buluştu
Vali Vekili Mehmet Kurt, Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Kurt - 05.04.2013
Kahraman Polise Devlet Övünç Madalyası
Erzincan Emniyet Müdürlüğü Polisevi'nde düzenlenen törene Vali Selman Yenigün'ün yanı sıra 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Tayfun Özden, Belediye Başkan Yardımcısı Seyfullah Kaban, Emniyet Müdürü Musfata Elaman, Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Habip Yılmaz, Vali Yardımcıları Mehmet Kurt, Ahmet Türköz, Erzincan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.
Mehmet Kurt - 05.04.2013
İl Genel Meclisinde Seçim
Samsun İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Karakurt başkanlığında yapılan toplantıda gizli oylama ile yapılan il encümeni seçimi sonucunda, Mustafa Numanoğlu, Ali Yiğit, Cengiz Güngör, Mehmet Kurt ve Mustafa Baş yeni encümen üyeleri oldu.
Mehmet Kurt - 05.04.2013
Yazıcı'ya Devlet Övünç Madalyası Verildi
Erzincan Emniyet Müdürlüğü Polisevi'nde düzenlenen törene Erzincan Valisi Selman Yenigün, 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tayfun Özden, İl Emniyet Müdürü Mustafa Elaman, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fahri Taş, Belediye Başkan Vekili Seyfullah Kaban, Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, Vali Yardımcısı Ahmet Türköz, emniyet mensupları ve davetliler katıldı.
Mehmet Kurt - 03.04.2013
Erzincanlı Sporcular Türkiye'nin Gururu Oldu
Avrupa Gençler Badminton Şampiyonası, tekler ve çiftler final maçlarıyla sona erdi. Ankara ASKİ Spor salonunda gerçekleştirilen ve 10 gün süren Avrupa Gençler Badminton Şampiyonasında çift bayanlarda mücadele eden Busenur Korkmaz-Özge Toyran Avrupa üçüncüsü olarak Türkiye'ye bronz madalya kazandırdılar. Avrupa derecesi elde eden Milli sporculara Erzincan hava limanında davul zurnalı karşılama yapıldı. Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Atanur Köseoğlu, sporcuların aileleri, arkadaşları ve vatandaşların karşıladığı Milli sporcuların mutlulukları gözlerinden okunuyordu.
Mehmet Kurt - 29.03.2013
Siirt Valisi Aydın'dan Köy Ziyaretleri
Siirt Valisi Ahmet Aydın, beraberinde İl Emniyet müdürü Mutlu Ekizoğlu, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Selçuk Yıldırım ve yatırımcı kurumların il müdürleri ile birlikte, ilçe ve köy gezileri programı kapsamında, Baykan ilçesine bağlı Kasımlı köyünde incelemelerde bulundu. Baykan Kaymakamı Ali Karakaya, Baykan İl Genel Meclis Üyeleri Cahit Türköz, Mehmet Kurt ve ilçe kurum müdürleri, köy muhtarı Mehmet Beşir Karaçay ile vatandaşlar tarafından karşılanan Vali Aydın, İlçe Kaymakamı Ali Karakaya'dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Mehmet Kurt - 28.03.2013
75.yıl Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde Sergi Açıldı
Öğrenciler tarafından hazırlanan eserlerin sergilendiği serginin açılışını Vali Selman Yenigün ve eşi Gülsen Yenigün birlikte yaptı. Halk oyunları gösterisi ile başlayan açılışa; Vali Selman Yenigün ve eşi Gülsen Yenigün, Vali Yardımcıları Abdullah Çiftçi, Mehmet Kurt, Ahmet Türköz, Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah Yurt ve davetliler katıldı.
Mehmet Kurt - 27.03.2013
Erzincan'da 'Tarım ve İnsan' Konulu Fotoğraf Sergisi Açıldı
Ulusal çapta düzenlenen yarışmada dereceye giren fotoğraflar, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi ile Erzincan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü'nün organize ettiği sergiyle, tarımın farklı yüzünün halka gösterilmesinin amaçlandığı serginin açılışını Erzincan Vali Yardımcıları Abdullah Çiftçi, Ahmet Türköz, Mehmet Kurt ve Erzincan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Erdem Karadağ birlikte yaptılar.
Mehmet Kurt - 26.03.2013
Erzincan 'Da Kütüphane Haftası Etkinlikleri
İl Kültür Müdürlüğü salonunda düzenlenen kutlama programına Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Şireci, Erzincan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.
Mehmet Kurt - 19.03.2013
Alanya'da Kardeşlik Projesi
Alanya Köy Muhtarları Derneği Başkanı Mehmet Kurt da hiç kimseye ayrı davranılmadığını belirterek, "Biz hiçbir zaman Kürt kardeşlerimizi atmadık, atmayacağız.
Mehmet Kurt - 19.03.2013
Alanya Muhtarları Ercişli Meslektaşlarını Ağırladı
Alanya Köy Muhtarları Derneği Başkanı Mehmet Kurt, hiç kimseye ayrı gayrı davranmadıklarını belirtti.
Mehmet Kurt - 13.03.2013
Sütlüce'deki Bombalı Saldırı
Mahkeme diğer sanıkları ve avukatlarını da dinledi. Sanıkların savunmalarının ardından tanıklar da dinlendi. İfadelerin ardından mahkeme talepleri aldı. Tutuklu sanıklar ve avukatları tahliye talebinde bulundu. Aranın ardından kararlarını açıklayan mahkeme, sanıklar Tahir Adin, Mehmet Kurt, İlyas Gücin ve Güler Uzun Gücin'i tahliye etti.
Mehmet Kurt - 13.03.2013
Erzincan'da Deprem Şehitleri Anıldı
13 Mart'ta meydana gelen depremin 21'inci yıldönümünde hayatını kaybedenler anıldı. Törene Vali Vekili Abdullah Çiftçi, Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlyas Çapoğlu, Vali Yardımcıları Mehmet Kurt, Ahmet Türköz, Emniyet Müdürü Mustafa Elaman, kamu kurum ve kuruluş müdürlerinin yanı sıra, deremde hayatını kaybedenlerin yakınları ve Erzincanlılar katıldı.
Mehmet Kurt - 13.03.2013
Deprem Şehitleri Dualarla Anıldı
13 Mart 1992 günü saat 19.20'de Erzincan, 6.8 şiddetindeki deprem felaketi ile sarsılmış, depremden Erzincan'da 653 vatandaş hayatını kaybederken, 3 bin 850 kişi ise enkazların altında kalarak yaralanmıştı. Depremin ardından 21 yıl geçmesine rağmen o acı günleri unutmayan Erzincanlılar, Terzibaba Mezarlığı'nda düzenlenen anma programına katıldı. Programda hayatını kaybedenler için dualar edildi. Deprem anıtına ve hayatını kaybedenlerin mezarlarına kırmızı karanfil bırakıldı. Anma programına Vali Vekili Abdullah Çiftçi, Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Vali Yardımcıları Mehmet Kurt, Ahmet Türköz ile Emniyet Müdürü Mustafa Elaman, Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Kurt - 13.03.2013
Sütlüce Davasında 4 Tahliye
Duruşmada söz alan diğer sanıklar ise, haklarındaki suçlamaları reddederek beraatlerini talep ettiler. 2 tanığın dinlenildiği duruşmada söz alan sanık avukatları, tahliye talebinde bulundu. Aranın ardından kararını açıklayan mahkeme, sanıklar Tahir Adin, Mehmet Kurt, İlyas Gücin ve Güler Uzun Gücin'i tahliye etti.
Mehmet Kurt - 13.03.2013
Sütlüce Patlaması Davasında 4 Sanık Tahliye Edildi
İfadelerin ardından mahkeme talepleri aldı. Tutuklu sanıklar ve avukatları tahliye talebinde bulundu. Aranın ardından kararlarını açıklayan mahkeme, sanıklar Tahir Adin, Mehmet Kurt, İlyas Gücin ve Güler Uzun Gücin'i tahliye etti.
Mehmet Kurt - 08.03.2013
Çubuklu Kadın Çiftçi, Ankara'yı Temsil Edecek
Yapılan yarışmaya AK Parti Ankara Milletvekili Ülker Güzel, Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, Ankara İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Muhsin Temel, çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi, bürokratlarının yanı sıra kadın çiftçilerin aileleri katıldı.
Mehmet Kurt - 20.02.2013
İhtiyaç Sahibi Gelin Adayının Gelinliği CHP'den
Parti okuluna katılan Ali Uyan, Ali Haydar Batmaz, Cumali Gören, Durdane Öz ve Ali Aysen'in, "Mutluluğunuza bir katkıda bizden" adı altında proje hazırladığını ifade eden Özel, şunları kaydetti: "Arkadaşlarımızın hazırladığı projeyle ihtiyaç sahibi gelin adaylarına ücretsiz gelinlik vermeye başladık. Böyle bir projeyi hayata geçirmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. CHP Tarsus ilçe teşkilatı olarak başlattığımız bu projeyle bundan böyle ihtiyaç sahibi gelin adaylarının gelinliklerini biz vereceğiz." Özel, proje kapsamında gelinlik alan ilk çift olan Gökçe-Mehmet Kurt çiftinin dünya evine girdiğini de sözlerine ekledi.
Mehmet Kurt - 19.02.2013
CHP'den Beyaz Gelinlik Açılımı
CHP Tarsus ilçe teşkilatı, 'mutluluğunuza bir katkıda bizden' diyerek yeni evlenen kadınlara gelink veriyor. CHP'den aldığı gelinliği giyen Gökçe Işık, Mehmet Kurt ile yaşamını birleştirdi.
Mehmet Kurt - 19.02.2013
Erzincanlı Dağcı Son Yolculuğuna Uğurlandı
Tapul'un cenazesi ilk olarak baba ocağına götürüldü, buradan Camii Kebir'e getirilen cenaze, öğle namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrası gözyaşları ve dualar eşliğinde Terzibaba Mezarlığı'nda toprağa verildi. Cenaze namazına Erdem Tapul'un yakınlarının yanı sıra Vali Yardımcıları Abdullah Çiftçi, Mehmet Kurt, Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Dağcılık Federasyonu Başkanı Alaattin Karaca ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Mehmet Kurt - 19.02.2013
Çığ Altında Hayatını Kaybeden Genç Dağcı, Erzincan'da Toprağa Verildi
Erdem Tapul'un cenazesi daha sonra Cami Kebir'e götürüldü. Cami Kebir'de öğlen namazına müteakiben kılının cenaze namazına Erzincan Vali Vekili Abdullah Çiftçi, vali yardımcıları Mehmet Kurt, Ahmet Türköz, Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Dağcılık Federasyonu Başkanı Alaattin Karaca ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mehmet Kurt - 10.02.2013
Türkoğlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin Seçimi Yapıldı.
Yapılan seçimde 4 aday kıyasıya yarıştı. Yapılan oylama sonucunda 722 oy kullanıldı. Oylardan Muhtar Deniz 337 oy alarak yeni başkan seçilirken Ali Kutlu 234, Seydihan İmalı 130, Mehmet Kurt ise 21 oy aldı.
Mehmet Kurt - 04.02.2013
Bakan Eroğlu, Dünya Şampiyonu Hemşehrilerini Kabul Etti
Prof. Dr. Veysel Eroğlu, kabulde öğrencileri tek tek tebrik ederek, başarılarından dolayı gurur duyduğunu ve bir Şuhutlu olarak duygulandığını dile getirdi. Afyonkarahisar Şuhut Fatih Ortaokulu öğrencileri Zehra Taşkale, Mehmet Kurt ve Fatih Gümüş ile Şuhut Kurtuluş Ortaokulu öğrencisi İlyas Pamukçu, 2011 ve 2012 yılında üst üste iki yıl dünya şampiyonu olmuştu.
Mehmet Kurt - 04.02.2013
Bakan Eroğlu Şuhutlu "F" Klavye Şampiyonu Öğrencileri Ağırladı
Prof. Dr. Veysel Eroğlu, kabulde öğrencileri tek tek tebrik ederek, başarılarından dolayı gurur duyduğunu ve bir Şuhutlu olarak duygulandığını dile getirdi. Afyonkarahisar Şuhut Fatih Ortaokulu öğrencileri Zehra Taşkale, Mehmet Kurt ve Fatih Gümüş ile Şuhut Kurtuluş Ortaokulu öğrencisi İlyas Pamukçu, 2011 ve 2012 yılında üst üste iki yıl dünya şampiyonu oldular.
Mehmet Kurt - 31.01.2013
'Bizim Okul' Görücüye Çıkıyor
Dizinin oyuncu kadrosu ise şu isimlerden oluşuyor: Zeki Alasya, Levent Ülgen, Cezmi Baskın, Cem Davran, Pınar Aydın, Gizem Soysaldı, Bican Günalan, Volkan Severcan, Gülay Baltacı, Tülin Oral, Ahenk Demir, Mert Öcal, Sinem Ergin, Mehmet Kurt, Sefa Tantoğlu.
Mehmet Kurt - 17.01.2013
Çorlu'da Üretilen Balina Ekmek Büyük İlgi Görüyor
Çorlu'nun Sağlık Mahallesinde 12 yıldır ekmek işiyle uğraşan Mehmet Kurt, 7 yıldır ürettiği devasa balina ekmek sayesin de çok özel müşteri kitlesi oluşturdu.
Mehmet Kurt - 15.01.2013
Hikayesini Paylaşan Okul Anısını Bu Dizide İzleyecek
Usta oyuncular ile genç kuşağın yetenekli oyuncularını buluşturan dizide Zeki Alasya, Levent Ülgen, Cezmi Baskın, Cem Davran, Pınar Aydın, Gizem Soysaldı, Bican Günalan, Volkan Severcan, Gülay Baltacı, Tülin Oral, Ahenk Demir, Mert Öcal, Sinem Ergin, Mehmet Kurt, Sefa Tantoğlu rol alıyor.
Mehmet Kurt - 14.01.2013
Atv'de Yeni Dizi; Bizim Okul
Yepyeni bir dizi atv ekranlarında izleyicisi ile buluşmak için gün sayıyor.
Mehmet Kurt - 06.01.2013
Pagev'den Saü'ye 2 Teknoloji Ödülü
SAÜ Teknoloji Fakültesi Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Hüseyin Ünal ve Prof. Dr. Abdullah Mimaroğlu ile Teknik öğretmen Mehmet Kurt'tan oluşan ekip, teknoloji alanında, "Farklı Soğutma Ortamlarında Çalışan Endüstriyel Poliamid-imid (PAI) ve Poliamid-imid Kompozitinin Tribolojik Performanslarının İncelenmesi" isimli çalışmalarıyla birincilik ödülü alırken, "Kuru Kayma Şartları Altında Çalışan Ortamlarda Katkısız wax ve grafit katkılı Poliamid-6'nın Aşınma ve Sürtünme Performanslarının Araştırılması" isimli çalışmalarıyla mansiyon ödülü aldı.
Mehmet Kurt - 06.01.2013
Sakarya Üniversitesi'ne İki Teknoloji Ödülü
SAÜ Teknoloji Fakültesi Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Hüseyin Ünal ve Prof. Dr. Abdullah Mimaroğlu ile Teknik öğretmen Mehmet Kurt'tan oluşan ekip, Teknoloji Alanında "Farklı Soğutma Ortamlarında Çalışan Endüstriyel Poliamid-imid (PAI) ve Poliamid-imid Kompozitinin Tribolojik Performanslarının İncelenmesi" isimli çalışmaları ile Birincilik ödülü'ne layık görülürken "Kuru Kayma Şartları Altında Çalışan Ortamlarda Katkısız wax ve grafit katkılı Poliamid-6'nın Aşınma ve Sürtünme Performanslarının Araştırılması" isimli çalışmaları mansiyon ödülü aldı.
Mehmet Kurt - 25.12.2012
Erzincan'da İşverenlere Teşekkür Belgesi Verildi
Türk Telekom İl Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen törene Erzincan Valisi Selman Yenigün, Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlyas Çapoğlu, Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, Türk Telekom İl Müdürü Mustafa Demir, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Başsoy ve davetliler katıldı.
Mehmet Kurt - 24.12.2012
Tarım Çalışanlarından Kan Bağışı
Erzincan Vali Yardımcıları ve Erzincan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü personeli Kızılay'a kan bağışında bulundular. Erzincan Vali Yardımcıları Abdullah Çiftçi, Ahmet Türköz ve Mehmet Kurt, Erzincan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünü ziyaret ettiler.
Mehmet Kurt - 24.12.2012
Erzincan Vali Yardımcıları Kızılay'a Toplu Kan Verdi
Erzincan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erdem Karadağ ve tarım teşkilatı ile bir araya gelen Vali Yardımcıları Abdullah Çiftçi, Ahmet Türköz, Mehmet Kurt ve Erzincan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erdem Karadağ yemekten sonra Erzincan Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nde kan bağışı kampanyası başlatan Türk Kızılayı'na destek olmak amacıyla kan verdi.
Mehmet Kurt - 13.12.2012
Kmü'de Eski Çağ Karaman Tarihi Anlatıldı
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin Karamanoğlu Mehmetbey Salonu'nda yapılan konferansa konuşmacı olarak Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kurt katıldı.
Mehmet Kurt - 12.12.2012
Teknolojinin Yeni Yıldızları Çin'i, PAGEV ile Keşfedecek
PAGEV Plastik Teknolojisi ve Tasarım Ödülleri Yarışması'nda Ürün ve Tasarım Alanı'nında Özler Plastik'den Murat Özadam, Doç. Dr. Metin U. Salamcı, Burhan Gül ve Ercan Ayaz, Çevre ve Enerji Alanı'nda VİKO Elektrik ve Elektronik'den Sultan İlbay, Onur Keskin ve Akın Kandemir, Teknoloji Alanı'nda SAÜ Polimer Arge Ekibi'nden Prof. Dr. Hüseyin Önal, Prof. Dr. Abdullah Mimaroğlu ve Mehmet Kurt Öğrenci Alanı'nda ise Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim F.
Mehmet Kurt - 06.12.2012
Eğitimde Ailenin Rolü Konuşuldu
Gülpembe İlköğretim Okulu Müdürü Nurullah Çetin ve PDR öğretmeni Mehmet Kurt da bu tür veli seminerlerinin önemli olduğunu, belli program dahilinde bu etkinlikleri devam ettirmek istediklerini belirttiler.
Mehmet Kurt - 05.12.2012
Ak Partili Kurt'a İlk Tebrik MHP'li Demirtaş'tan Geldi
Samsun 3.Noteri'ndeki yeni görevine başlayan 22.Dönem AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Kurt'a ilk tebrik, MHP'li İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'tan geldi.
Mehmet Kurt - 04.12.2012
Abdullah Avcı Ödülünü Aldı
Duayen Futbolcu Ödülü: Ali Sapmaz, Bayram Toysal, Mehmet Ercik, Mehmet Kakil ve Mehmet Kurt Şampiyonluk Anısına: Hikmet Çinçin (Hatayspor Kulüp Başkanı.
Mehmet Kurt - 24.11.2012
Erzincan'da Öğretmenler Günü Kutlandı
Erzincan'da 24 Kasım Öğretmenler Günü, çeşitli etkinliklerle kutlandı. Müftülüğün konferans salonunda düzenlenen törene Vali Vekili Mehmet Kurt, Vali yardımcıları Abdullah Çiftçi ve Ahmet Türköz, Belediye Başkan Vekili Seyfullah Kaban, İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, daire amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Mehmet Kurt - 24.11.2012
Erzincan'da Öğretmenler Günü Kutlamaları
Düzenlenen programa, Vali Vekili Mehmet Kurt, Vali Yardımcısı Abdullah Çiftçi, Ahmet Türköz, Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, Erzincan Belediye Başkan Yardımcısı Seyfullah Kaban, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgüt temsilcileri, okul müdürleri, öğretmenler, emekli öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Mehmet Kurt - 18.11.2012
Milletvekili Demir'den Kavaklılara İhl'ye Destek Çağrısı
Toplantıda AK Parti 22. Dönem Milletvekili Mehmet Kurt ta hazır bulundu.
Mehmet Kurt - 18.11.2012
Demir'den Kavaklılara İHL Çağrısı
AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Kavak Anadolu İHL'nin yapımına başlanabilmesi için hayırsever desteğine ihtiyaç olduğunu belirterek, "Doğup büyüdüğü topraklar için bir şeyler yapmak isteyen herkes bu projeye sahip çıkmalı" dedi AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Kavak'a yapılması planlanan Anadolu İmam Hatip Lisesi için hayırseverlere çağrıda bulundu. "İHL'ler gözbebeğimizdir" diyen Demir, Kavaklıları projeye sahip çıkmaya davet etti. Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Kavak Kaymakam Vekili Mehmet Erhan, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Üzeyir Başkaya, Kavak İlçesi Anadolu İmam Hatip Lisesi Eğitim Kurumları Yaptırma ve Öğrencileri Koruma Derneği Başkanı Ramazan Atıcı ve dernek yöneticileriyle bir toplantı yaptı. 17 bin 327 bin metrekare arsa üzerinde yapılması düşünülen ve geçtiğimiz günlerde Valilikle protokolü imzalanan 24 derslikli Kavak Anadolu İHL'de gelinen durumla ilgili bilgi alan Demir, hayırseverlere çağrıda bulundu. ELİNİZİ TAŞIN ALTINA KOYUN Kavak'ta doğup büyüyen herkesin projeye sahip çıkmasını isteyen Demir, "İmam Hatipler bizim gözbebeğimizdir. Daha düne kadar üvey evlat muamelesi gören bu okullar artık hak ettikleri konuma gelmeye başladı. Bunun ışığında Kavak'a da böyle güzel bir proje hayata geçirilmeye hazırlanıyor. Okulun hayata geçmesi için Kavaklılar ellerini taşın altına koymalı. Bu bir hayır işidir. Ben üzerime düşen ne varsa ben yapmaya hazırım. İnşallah Kavaklı hayırseverlerin de desteğiyle bu proje kısa sürede tamamlanacak" dedi. TEMELİ YAKINDA ATILACAK Kavak İlçesi Anadolu İmam Hatip Lisesi Eğitim Kurumları Yaptırma ve Öğrencileri Koruma Derneği Başkanı Ramazan Atıcı da, kendilerine verdiği katkılardan dolayı Milletvekili Demir'e teşekkür ederek, "En kısa sürede temel atma törenini yapmayı arzuluyoruz. Şuanda Kavaklı hemşerilerimizin işyerlerine kumbara dağıtımı yaptık. Dernek yöneticilerimizle birlikte çalmadık kapı bırakmayarak, herkesin bu projeye katkı sağlamasını istiyoruz. İnşallah bu güzel ve hayırlı hizmeti yakında ilçemize kazandırmış olacağız" diye konuştu. Toplantıda AK Parti 22. Dönem Milletvekili Mehmet Kurt ta hazır bulundu.
Mehmet Kurt - 29.10.2012
Bayramda Kardeşliği Konuşmalıyız
ACILAR DA PAYLAŞILMALI AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı mensupları ve muhtarlar, Kurban Bayramı nedeniyle düzenlenen bayramlaşma töreninde bir araya geldi. AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir ile 22. Dönem AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Kurt'un da katıldığı programda partililer ve muhtarlar bayramlaştı.
Mehmet Kurt - 27.10.2012
Kurban Bayramı'nı Kutluyoruz
Siyasetin her zaman konuşulduğunu dile getiren Demir, şunları kaydetti: "Bu bayramda ise ihtiyaç sahiplerine nasıl daha çok el uzatabiliriz, bunu konuşmalıyız. Dünyada yer yer yaşanılan savaş, çatışma ve yıkımlara karşı her zamankinden daha çok duyarlı olmalı, barış ve adaletin dünyada egemen olması için daha dik durmalıyız. Belirli yerlerde yaşanan savaş ve zulümlere karşı daha duyarlı olmalı, hep beraber kardeşliği konuşmalıyız. Yine bu bayram hep beraber kardeşliği konuşarak, nasıl yakınlarımızı unutmuyorsak, dünyanın çeşitli bölgelerinde açlık ve ölümle boğuşan kardeşlerimizi de unutmamalıyız. Bunları yaptığımız zaman Samsun'umuz gibi tüm Türkiye'den çıkan kardeşlik duyguları, tüm dünyayı sarar." Törene katılan 22. Dönem AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Kurt da teşkilatın bayramını kutlayarak, daha iyi bir Türkiye için herkese görev düştüğünü anlattı.
Mehmet Kurt - 27.10.2012
Milletvekili Demir: Bayramda Kardeşliği Konuşmalıyız
AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, bayramda sevinçler kadar acıların da paylaşılması gerektiğini belirterek, "Belirli yerlerde yaşanan savaş ve zulümlere karşı daha duyarlı olmalı, hep beraber kardeşliği konuşmalıyız." dedi AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı mensupları ve muhtarlar, Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma töreninde bir araya geldi. AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir ile 22. dönem AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Kurt'un da katıldığı programda partililer ve muhtarlar bayramlaştı.
Mehmet Kurt - 27.10.2012
'Kelle Ürtücülüğü'nü 40 Yıldır Yapıyor
Gaziantep kent merkezinde ek gelir olarak Kurban Bayramlarında tezgah açtıklarını dile getiren Mehmet Kurt, "Benim mesleğim demir doğrama.
Mehmet Kurt - 20.10.2012
Bıçakçılarda Kurban Bayramı Hareketliliği Sürüyor
Bıçak ustası Mehmet Kurt da bu yıl Çin malı bıçak satmaktan vazgeçerek, yerli bıçaklara yöneldiğini dile getirdi.
Mehmet Kurt - 16.10.2012
Mut'ta İki Ayrı Kaza: 9 Yaralı
Alınan bilgiye göre, ilk kaza ilçeye bağlı Çömelek köyü Gögden Yaylası mevkiinde meydana geldi. Mehmet Kurt yönetimindeki "taktak motoru" olarak bilinen tarım aracı, direksiyon hakimiyetinin kaybedilmesi sonucu şarampole yuvarlandı.
Mehmet Kurt - 14.10.2012
Spor Toto 3. Lig
90.dakikada orta sahada topla hareketlenen Emre Gümüşkaya, pasını Gürkan'a verdi. Gürkan'ın ortasında Savaş topu ağlara yolladı(4-0) STAD: Adnan Menderes HAKEMLER: Zafer Koçbay, Mustafa Köseoğlu, Barış Baydemir AYDINSPOR1923: Ahmet Altın xxx, Uğur xxx, Hayrullah xxxx, Erdi xxx, Ahmet Kesim xxx, Altan xxx, Sadullah xxxx, Sercan xx(Dk.46 Savaş xxxx), Umut xxxx(Dk. 77 Emre Gümüşkaya xxx), Emre xxxx (Dk. 82 Rıdvan xx), Gürkan xxx Teknik Direktör: Selahaddin Dinçel İSKENDERUNSPOR 1967: Muhammet x, Onur x, Deniz x, İbrahim x, İsmail xx(Dk. 81 Sercan x), Anıl x, Tanju x(Dk 72Anıl x), Nureddin(Dk. 67 Gökhan Alaş x), Ali İhsan x, Mehmet Türk xx, Abdurrahman xx Teknik Direktör: Mehmet Kurt GOLLER: Dk.
Mehmet Kurt - 11.10.2012
Vali Akpınar, Gölpazarı, Yenipazar ve İnhisar İlçelerinde İncelemede Bulundu
Daha sonra yem ve un üretimi yapan Gölkurt fabrikasını ziyaret eden ve fabrika sahibi Mehmet Kurt'tan üretim hakkında bilgi alan Vali Akpınar, buradan Yenipazar ilçesine geçti.
Mehmet Kurt - 10.10.2012
Afşin'de "Milli Eğitim Danışma Kurulu" Toplantısı
İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Fırat, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, maddi durumu iyi olmayan öğrencilere yönelik kurs açılacağını belirtti. Öğrencilere her türlü desteğin sağlanacağını ifade eden Fırat şunları kaydetti: "Okullarımızda öğretmenler ve müdürlerimiz bir bütünlük sağladığı zaman güzel başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Eğitim camiasında idareci çok önemlidir. Eğer idareci arkadaşlarımız öğretmen arkadaşlarımızla yakından ilgilenmiyorlarsa veya bir rahatsızlığı varsa idareci arkadaşlarımız bunları sorgulamıyorsa öğretmenin çalışma şevki kırılır. Burası bizim ülkemiz ve başka gidecek yerimiz yok. Biz burayı kalkındırmak zorundayız." Bu yıl uygulamaya konulan 4+4+4 eğitim sistemi, örgün ve yaygın eğitim ve okulların fiziki durumu ile ilgili sorunlar görüşüldüğü toplantıya, Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Kurt, milli eğitim şube müdürleri ile okul müdürleri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Kurt Haberleri | Mehmet Kurt Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Mehmet Kurt haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Kurt kimdir, hayatı ve biyografisi. Ergan Kayak Merkezi'nde Fidan Dikimi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.4.2021 06:37:06. #1.14#
title