MEHMET KURT HABERLERİ

Mehmet Kurt haber, Mehmet Kurt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Kurt - 30.05.2013
TOKİ Kura Çekimi Stadyumda Yapıldı
13 Şubat Stadı'nda düzenlenen kura çekimine binlerce kişi katıldı. Vali Abdurrahman Akdemir, Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Vali Yardımcıları Abdullah Çiftçi, Mehmet Kurt'un da katıldığı çekiliş öncesi konuşan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında başlatılan çalışmalara destek verenlere teşekkür ederek, "Büyük bir titizlikle kimseyi incitmeden, kimseyi kırmadan, kimsenin mağdur olmasını istemeden, kaş yapalım derken, göz çıkarmama anlayışı ile birilerine konut yaparken, birilerinin huzursuzluğunun konut yapmama hassasiyeti ile ödüle layık olacak kadar güzel bir çalışma ile bu noktaya geldik" dedi.
Mehmet Kurt - 29.05.2013
Acıpayam Müftülüğü 'Cami Projeleri' Semineri Düzenledi
Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından başlatılan "Tecrübe Paylaşımı" projesi kapsamında, Denizli'nin Acıpayam ilçesinde bünyesinde "Cami Projeleri" konulu bir seminer düzenlendi. Talip Özkan Konferans Salonu'ndaki seminere Acıpayam İlçe Müftüsü Mehmet Kurt, Vaiz Semih Acet, Amasya Merkez Sultan Beyazıt Camisi İmam Hatibi Abdülkadir Tekin, Sinop Merkez Seyyid Bilal Camisi İmam Hatibi Hüseyin Konukçu, Acıpayam merkez, çevre köy ve beldelerdeki din görevlileri katıldı.
Mehmet Kurt - 27.05.2013
Türkiye'nin En Genç Valisi Bana Gönlünüzü Açın
Bakanlar Kurulu kararnamesi ile İçişleri Bakanlığı Genel Sekreterlik görevinden Erzincan'a vali olarak atanan Abdurrahman Akdemir bugün hava yolu ile kentte geldi. Vilayet önünde Vali Yardımcıları Abdullah Çiftçi, Mehmet Kurt, Ahmet Türköz, kaymakamlar, kamu kurum ve kuruluş müdürleri ile tanışan Vali Abdurrahman Akdemir, daha sonra polis mangasını selamladı.
Mehmet Kurt - 27.05.2013
Vali Akdemir Görevine Başladı
Son Valiler Kararnamesi ile İçişleri Bakanlığı Genel Sekreterliği görevinden Erzincan Valiliği'ne atanan Türkiye'nin en genç valisi ünvanına sahip 42 yaşındaki Abdurrahman Akdemir görevine başladı. Vali Akdemir için valilik binası önünde düzenlenen törene Vali Yardımcıları Abdullah Çiftçi, Ahmet Türköz, Mehmet Kurt, ilçe kaymakamları, kamu kurum ve kuruluşların yöneticilerinin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Mehmet Kurt - 27.05.2013
Türkiye'nin En Genç Valisi Erzincan'da Göreve Başladı
İçişleri Bakanlığı Genel Sekreterliği'nden Erzincan Valiliği görevine atanan Türkiye'nin en genç Valisi Abdurrahman Akdemir, Erzincan'da önemli mesajlar verdi. 42 yaşındaki Vali Akdemir, Erzincan'a gönülleri yapmaya ve gönülleri kazanmaya geldiğini ifade ederek, valilik makamına oturdu ve görevine başladı. Hava yolu ile Erzincan'a gelen ve valilik binası önünde vali yardımcıları Mehmet Kurt, Ahmet Türköz, ilçe kaymakamları, kumu kurum ve kuruluş müdürleri tarafından karşılanan Vali Abdurrahman Akdemir, daha sonra polis mangasını selamladı.
Mehmet Kurt - 25.05.2013
Personele Motivasyon Yemeği
Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeli düzenlenen moral motivasyon yemeğinde bir araya geldi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen moral yemeğine Vali Vekili Abdullah Çiftçi, Vali Yardımcıları Mehmet Kurt, Ahmet Türköz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Atanur Köseoğlu, Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Demirci, yerel ve ulusal basın temsilcileri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri ve personel katıldı.
Mehmet Kurt - 24.05.2013
Yüz Güler Yüz Buluşması Gerçekleşti
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen "Yüz Güler Yüz" adlı proje kapsamında Konya'yı gezen gençler Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün organize ettiği programda Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Kültür ve Araştırma Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Demirel ile bir araya geldi. Erzincan Üniversitesi İpekyolu Sosyal Tesislerinde düzenlenen toplantıya Vali Vekili Abdullah Çiftçi, Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Atanur Köseoğlu, Gençlik Merkezi Müdürü Yasin Özdemir, gençler ve aileleri katıldı.
Mehmet Kurt - 17.05.2013
Vali Yenigün Erzincan'a Veda Etti
Erzincan Valiliği tarafından düzenlenen programa, Vali Selman Yenigün ve eşi Gülsen Yenigün, Belediye Başkanı Yüksel Çakır, 3. Ordu Komutanı Orgeneral Ahmet Turmuş, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Şafak, Vali Yardımcıları Abdullah Çiftçi, Mehmet Kurt ve Ahmet Türköz, İl Genel Meclisi Başkanı Ünal Tuygun, ilçe kaymakamları, kamu kurum ve kuruluş müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Mehmet Kurt - 17.05.2013
Vali Yenigün Erzincan'a Veda Etti
Vali Selman Yenigün'ün Erzincan'dan ayrılacak olması sebebiyle Kule Park'ta program düzenlendi. Erzincan Valiliği tarafından düzenlenen programa; Vali Selman Yenigün ve eşi Gülsen Yenigün, Belediye Başkanı Yüksel Çakır, 3. Ordu Komutanı Orgeneral Ahmet Turmuş, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Şafak, vali yardımcıları Abdullah Çiftçi, Mehmet Kurt ve Ahmet Türköz, İl Genel Meclis Başkanı Ünal Tuygun, kaymakamlar, kamu kurum ve kuruluş müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Mehmet Kurt - 17.05.2013
Erzincan'da Ebru ve El Sanatları Sergisi Açıldı
Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 15-21 Mayıs 2013 31. Gençlik Haftası, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla hazırlanan ebru ve el sanatları sergisi açıldı. Erzincan Üniversitesi Rektörlük Sanat Galerisi'nde düzenlenen serginin açılışını Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü K.
Mehmet Kurt - 16.05.2013
Yağışlar Tarım Alanlarına Zarar Verdi
Kızıltepeli çiftçilerden Mehmet Kurt ise "Ekinler hepsi yere düştü.
Mehmet Kurt - 15.05.2013
Kızıltepe'de Yağmurdan Tarım Alanları Zarar Gördü
Kızıltepeli çiftçilerden Mehmet Kurt ise, "Ekinler hepsi yere düştü, bu başakların taneleri dolmayacak, yere düşenlerin hepsi çürüyecek.
Mehmet Kurt - 15.05.2013
Kızıltepe-de Etkili Olan Yağışlar Tarım Alanlarına Zarar Verdi
Kızıltepeli çiftçilerden Mehmet Kurt -Ekinlerin hepsi yere düştü bu başakların taneleri dolmayacak yere düşenlerin hepsi çürüyecek biçerdöver bunu biçemeyecek duruma gelmiş çiftçi burada mağdur oluyor.
Mehmet Kurt - 15.05.2013
Köyler ve Mahaller Futbol Turnuvasında Buluşuyor
O Grubunda Beşevler 5 takımı Bahçelievler Yardımlaşma Derneği karşısında elde ettiği 8-1'lik galibiyetle bir üst tura yükselen takım oldu. P Grubunda ise Avluburun Merkez takımı Hacı İbrahim Mahallesi karşısındaki 2-1'lik skorla gruptan çıkmayı garantiledi. R Grubunda da Acısu Yavuz Sultan Selim Mahallesi takımı İstasyon 1 karşısındaki 2-1'lik mağlubiyetle gruptan çıkma şansını son maça bıraktı. S Grubunda ise puan alamayan Hacı Halim Olgunlar takımı maça çıkmayınca Bağdat Mahallesi hükmen galibiyetle gruptan çıkmayı garantiledi. Turnuvada takımların mücadelelerinde şu sonuçlar alındı; O1 – O5 maçı Bahçelievler Yardımlaşma Derneği – Beşevler 5: 1 – 8 HAKEM: Mustafa Balkanoğlu BAHÇELİEVLER YARDIMLAŞMA DERNEĞİ: Erdinç Sönmez, Hasan Şimşek, İlker İlhan, Mehmet Özdemir, Mehmet Kurt, Zülkarni Şimşek, Erdal Akgün, Mehmet Sevinç, Cemil Bayar, Gökhan Başaran, Erkan Dişli, Hacı Kurban Kocaman BEŞEVLER 5: Ümit Dal, Semih Binay, Özcan Bilgin, Osman Bilgin, Yavuz Bilgin, Ali Bilgin, Emre Bilgin, Alkan Bilgin, B.
Mehmet Kurt - 14.05.2013
Kavaklılar, Erdoğan Tok'u Ağırladı
Kavak Karacalar Köyü'nün geleneksel olarak her yıl organize ettiği ve bu yıl 6'ıncısı düzenlenen kutlu doğum programına TBMM Müşaviri ve Eski İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Eski AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Kurt, Kavak Karacalar Köyü dernek başkanı ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mehmet Kurt - 14.05.2013
Sanayi Esnafından Kösemusul'a Hayırlı Olsun Ziyareti
Dörtyol Merkez Sanayi Çarşısı Güzelleştirme ve yaşatma Derneği Başkanı Mehmet Kurt, Dörtyol Küçük Sanayi Yapı Kooperatifi Başkanı İsmail Günay, Dörtyol Merkez Sanayi Camii Derneği Başkanı Bekir Pekşen ile birlikte bir gurup sanayi esnafı SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundular.
Mehmet Kurt - 08.05.2013
Kazalara Müdahale Tatbikatı Gerçeğini Aratmadı
Her yıl, 6-12 Mayıs tarihleri arasında kutlanan 'Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası' dolayısıyla Erzincan Emniyet Müdürlüğü, 112 Acil Servis ve İl Afet Acil Kurtarma Müdürlüğü ekipleri ortak tatbikat düzenledi. Belediye Sarayı önünde düzenlenen 'Kazalara Müdahale Tatbikatı'nı Vali Vekili Mehmet Kurt, Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Vali Yardımcısı Ahmet Türköz, Emniyet Müdürü Mustafa Elaman, emniyet mensupları ve vatandaşlar merakla izledi.
Mehmet Kurt - 08.05.2013
Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası
Tatbikatı, Vali Vekili Mehmet Kurt, Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Emniyet Müdürü Mustafa Elaman, polis memurları ve vatandaşlar tatbikatı izledi.
Mehmet Kurt - 08.05.2013
Kazada Kurtarma Tatbikatı Gerçeğini Aratmadı
Erzincan'da belediye önünde düzenlenen etkinliğe Vali Vekili Mehmet Kurt, Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Emniyet Müdürü Mustafa Elaman ile birlikte polisler ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Kurt - 07.05.2013
Müteşebbis Heyetleri İçin Seçimler Yapıldı
Gündemin son maddesi ise organize sanayilerde bulunan müteşebbis heyetlerine asıl ve yedek üyelerin seçimleri oldu. Yapılan seçimlere göre, Samsun Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti asıl üyeliklerine, İbrahim Demircioğlu ve Mustafa Numanoğlu seçilirken, yedek üyeler İbrahim Tarım ve Nurullah Hekimoğlu oldu. Bafra İlçesi Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti asıl üyeleri, İsmail Kurt ve Faruk Ayran, yedek üyeler ise Osman Yıldırım ve Yaşar Bucan oldu. Havza Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti asıl üyeleri, Hüseyin Esen, Mehmet Kurt, Mustafa Onat, Abdulkadir Kanal, Zafer Özcan, Ali Arslan, Bekir Yıldırım ve Cemal Bayar olarak seçilirken yedek üyelere ise, Bülent Şahin, Veli Kurt, Faruk Ayran, Fahrettin Örün, Özkan Karakaya, Kaşif Kurtoğlu, Salim Özal ve Hüseyin Çiçek oldu.
Mehmet Kurt - 04.05.2013
Badminton Şampiyonası Erzincan'da
Küçükler Kız-Erkek Türkiye Badminton Şampiyonası Erzincan'da başladı. Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ait 13 Şubat spor salonunda düzenlenen açılış programı ile başlayan Küçükler Türkiye Badminton şampiyonasında 18 kız 18 erkek ve 2 Kıbrıs takımı olmak üzere toplam 38 takım mücadele veriyor. Düzenlenen açılış programına Erzincan Valisi Selman Yenigün, Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Vali Yardımcıları Mehmet Kurt, Abdullah Çiftçi, Ahmet Türköz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Atanur Köseoğlu, Milli Eğitim Müdürü Nemci Özen, sporcular ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Mehmet Kurt - 03.05.2013
Kadın Çitçiler Ankara'da Yarıştı
Sorulara en çok doğru cevap veren Eskişehir'den Reyhan Gümüş birinci, Afyon'dan Hilal Özkan ikinci ve Nevşehir'den katılan Melek Ceylan ise üçüncü oldu Asrın Park Hotel'de gerçekleştirilen yarışmayı Ankara Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, Ankara İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Muhsin Temel, Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanı Prof.
Mehmet Kurt - 03.05.2013
Ankara'da Kadın Çiftçiler Yarıştı
Dereceye giren kadın çiftçilere ödülleri Ankara Vali Yardımcısı Mehmet Kurt ve Ankara İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Temel tarafından verildi.
Mehmet Kurt - 26.04.2013
Ergan Dağı'nda Ağaçlandırma Başladı
Ergan Dağı'nda bulunan Valilik Hatıra Ormanı'nda 3 dönümlük alana bin adet çam fidanı dikildi. Orman İşletme İl Müdürlüğü'nün organize ettiği etkinliğe Vali Selman Yenigün başta olmak üzere, Belediye Başkan Yardımcısı Seyfullah Kaban, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Şafak, Vali Yardımcıları Abdullah Çiftçi, Mehmet Kurt ve Ahmet Türköz, Emniyet Müdürü Mustafa Elaman, kamu kurum ve kuruluş müdürleri yanı sıra öğrenci grupları katıldı.
Mehmet Kurt - 25.04.2013
Vali Aksoy'a Ziyaretler
İL ENCÜMENLERİ ZİYARETİ İl Encümenliği görevine seçilen yeni İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Numanoğlu (İlkadım), Mustafa Baş (Çarşamba), Ali Yiğit (Ayvacık), Cengiz Güngör (Canik) ve Mehmet Kurt (Vezirköprü), Vali Aksoy'a nezaket ziyaretinde bulundu.
Mehmet Kurt - 25.04.2013
Ergan Kayak Merkezi'nde Fidan Dikimi
Vali Selman Yenigün, Emniyet Müdürü Mustafa Elaman, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Şafak, Vali Yardımcıları Abdullah Çiftçi, Mehmet Kurt ve Ahmet Türköz'ün yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Seyfullah Kaban ile kurum yöneticileri ile öğrencilerin katıldığı programda bin adet fidan toprakla buluşturuldu.
Mehmet Kurt - 23.04.2013
Belediye'den Çocuklara 23 Nisan Sürprizi
Atatürk Parkı'nda kurulan Anatolia Sirki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çocuklar tarafından büyük ilgi görüyor. Vali Yardımcıları Abdullah Çiftçi, Mehmet Kurt Belediye Başkanı Yüksel Çakır'ında izlediği sirkte, zaman zaman izleyiciler de sahneye çıkarak ekibe yardımcı oldu.
Mehmet Kurt - 23.04.2013
İstasyon 1 ve Konak Fark Attı
"Köyler ve Mahaller Futbol Turnuvasında Buluşuyor" organizasyonunda oynanan karşılaşmalarda İstasyon 1 ve Konak takımları rakiplerini yendi.
Mehmet Kurt - 18.04.2013
Hz. Peygamber ve İnsan Onuru Konferansı Düzenlendi
Kavak Belediyesi ile Kavak Müftülüğü'nün düzenlediği konferansa, Kavak Belediye Başkanı Şerif Ün, eski Samsun Milletvekili Mehmet Kurt, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof.
Mehmet Kurt - 15.04.2013
Acıpayam'da Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri
Talip Özkan Salonu'nda gerçekleştirilen konferansa İlçe Kaymakamı Uğur Kalkar, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı İsmail Güdül, Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, İl Müftüsü Alaaddin Gürpınar, İlçe Müftüsü Mehmet Kurt, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri, daire ve kurum amirleri ile çok sayıda davetli katıldı.
Mehmet Kurt - 11.04.2013
Görevi Sona Eren Encümen Üyelerine Plaket
İl Genel Meclisi Encümen toplantı salonunda gerçekleşen plaket töreninde 1 yıllık görev süresini dolduran Kenan Aygın, İsmail Kurt, İsmail Balcı, İbrahim Demircioğlu, Kaşif Aksoy'un görevlerini yeni göreve başlayan encümen üyeleri Mustafa Numanoğlu, Mustafa Baş, Ali Yiğit, Cengiz Güngör ve Mehmet Kurt'a devrettiler.
Mehmet Kurt - 11.04.2013
Ankara Sokaklarına Sincan Lalesi
Ankara'da lale yetiştiriciliğini tanıtmak ve geliştirmek amacıyla İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarla günü etkinliği düzenledi. Üreticilerle beraber lale soğanı hasadına katılan Vali Yardımcısı Mehmet Kurt ve İl Müdürü Muhsin Temel, ünlü ürünlerine sahip çıkan Sincanlı üreticilere teşekkür etti.
Mehmet Kurt - 10.04.2013
Klavyenin Şampiyonları Belli Oldu
Şampiyonada, 0-12 yaş anadil kategorisinde Şuhut Fatih İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Ahmet Yasin Akmeşe birinci, aynı sınıftan Onur Demirbaş, Münire Karanfil de üçüncü oldu. 13-16 yaş anadil kategorisinde ise yine Şuhut Fatih Ortaokulu 7. sınıf öğrencisi Mehmet Kurt ikinci, sınıf arkadaşı Zehra Taşkale üçüncülüğü elde etti.
Mehmet Kurt - 10.04.2013
Polisler Bowling Turnuvasında Yarıştı
Turnuvanın final müsabakanın ardından Vali Vekili Mehmet Kurt, Vali Yardımcısı Ahmet Türköz, Emniyet Müdürü Mustafa Elaman, Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Habip Yılmaz ve Emniyet Müdür Yardımcıları bowling maçı yaptı.
Mehmet Kurt - 08.04.2013
Cankız, Uyuşturucuyu 3 Dakikada Buldu
Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 168. yıl dönümü etkinlikleri ve 'Polis Haftası' sebebiyle Erzincan Emniyet Müdürlüğü tarafından 'Polis Sergisi' açıldı. Sergide vatandaşlara polis araç, gereç, teçhizat, kullanılan elektronik yöntemlerin yanı sıra narkotik köpeğinin uyuşturucu araması izlettirildi. Cumhuriyet Meydanı'nda açılışı yapılan 'Polis Sergisi'ne Vali Vekili Mehmet Kurt, AK Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, Belediye Başkanı Vekili Seyfullah Kaban, Emniyet Müdürü Mustafa Elaman, Erzincan Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Habip Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Başsoy, emniyet mensupları ve vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Kurt Haberleri | Mehmet Kurt Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Mehmet Kurt haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Kurt kimdir, hayatı ve biyografisi. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım, Erzincan'da.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.4.2021 18:22:55. #1.14#
title