Mehmet Gödekmerdan Haberleri

Mehmet Gödekmerdan haber, Mehmet Gödekmerdan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Gödekmerdan - 02.04.2013
İnsanlar Uyurken Çalışan Belediye Personeline Teşekkür Yemeği
Yemeğe Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un yanı sıra Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediyesi Teknik Koordinatörü Onur Çevik ve Fen İşleri Müdürlüğü personeli, BOSKİ Müdürü Ecehan Dilek Güralp ve BOSKİ personeli, Bodrum Telekom Müdürlüğü ve Aydem çalışanları, Bodrum Belediyesi Meclis Üyeleri Ali Rıza Uysal, Vedat Bozbey, Ali Demiröz ve Halit Özkaplan katıldı.
Mehmet Gödekmerdan - 30.03.2013
Türkiye Enduro Şampiyonası'nda Düşe Kalka Mücadele Ettiler
Belediye meydanında toplanan motosikletçiler yarışa katılmak için kayıt yaptırdı. 'Çöl Kaplanı' lakabı ile bilinen motosiklet yarışçısı Kemal Merkit adına birçok ilden ve Yunanistan dan 130 yarışçı kıyasıya mücadele etmek için eleme turuna katıldı. 130 motosiklet yarışçısının katıldığı yarışlar beklenenin üstünde olduğu öğrenildi. Yarış Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan'ın belediye önünde verdiği startla başladı.
Mehmet Gödekmerdan - 30.03.2013
Enduroculara Magazin Startı Verildi
Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, yarışın startını Bodrum Motosiklet Kulübü sporcusu Mustafa Özkeskin'in 10 numaralı motosikleti ile başlama noktasına gelen Bodrum Belediye Başkanı DP'li Mehmet Kocadon için verdi.
Mehmet Gödekmerdan - 30.03.2013
Motosiklet Sezonu Bodrum'da Açıldı
Türkiye Motosiklet Federasyonu'nun (TMF) yarış takviminde yer alan organizasyonun başlangıcı Bodrum Belediye Meydanı'ndan Kaymakam Mehmet Gödekmerdan, Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, TMF Başkanı Bekir Yunus Uçar ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından verildi.
Mehmet Gödekmerdan - 29.03.2013
Yangında Kül Olan Ormana 2 Bin Fidan Dikildi
Orman haftası nedeniyle Kaymakamlık ve Orman İlçe Şefliği tarafından düzenlenen Fidan Dikim Şenliği'ne Kaymakam Mehmet Gödekmerdan, Orman İşletme Şefi Önder Barut Mumcular Fuat Erten Ortaokulundan 10 öğretmen ve yaklaşık 200 öğrenci katıldı.
Mehmet Gödekmerdan - 29.03.2013
Bodrum'da Fidanlar Yeşerecek
Öğrencilerle fidan diken ve can suyu veren Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, "Fidan dikmek kadar ormanlarımızın yanmasını önlemek de önemli" dedi.
Mehmet Gödekmerdan - 29.03.2013
Motosiklette Yeni Sezon Bodrum'da Başlayacak
Şampiyonaya Muğla, İstanbul, İzmir, Antalya, Ankara, Bursa ve diğer illerden Türkiye'nin en usta motosikletçilerinden 100'e yakın sporcunun katılmasını beklediklerini bildiren Dizman, şunları söyledi: "Kızılagaç beldesindeki yeni parkur Yalı ve Bodrum belediyeleri ile Bodrum Motosiklet Federasyonu ve Bodrum Motosiklet Kulübü'nün katkılarıyla hazırlandı. Yumuşak toprak zemine sahip parkur, Bodrum manzarasına hakim bir alanda bulunuyor. Hazırlanan test etaplarına ulaşımın kolay olması, yarışın farklı noktalardan kolaylıkla izlenebilmesine olanak sağlayacak. 150 dönümlük geniş bir alanda hazırlanan kros test alanındaki seyirci etapları, motor sporları tutkunlarının heyecanı daha yakından hissetmelerini sağlayacak." Türkiye Enduro Şampiyonası'nın başlangıcını yarın Bodrum Meydanı'nda Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün ve Türkiye Motosiklet Federasyonu Yönetim Kurulu üyeleri verecek.
Mehmet Gödekmerdan - 28.03.2013
Motosiklet Yarışçısı Çöl Kaplanı İçin Yarışacak
Sporcuların kıyasıya mücadele parkurda, Çöl Kaplanı lakaplı Kemal Merkit'de uzun yıllar motosiklet binmiş ve Bodrum'lu genç sporcuları çalıştırmıştı. Bir çok farklı motosiklet disiplininde yarışlara katılmış, 2002 yılında Dakar rallisine katılan ilk Türk pilotudur ve rallide daha sonraki yıllarda defalarca finiş görmüş ve teknik desteksiz kategorisinde Dünya şampiyonluğu kazanmıştı. 2012 yılında motosiklet kazasında hayatını kaybeden Çöl Kaplanı lakabı ile bilinen Kemal Merkit için kendi yaptırdığı parkurda Türkiye'nin en usta motosikletçileri, en hızlı gençleri Bodrum kızılağaç mevkisinde yarışacak. Türkiye Enduro Şampiyonası 1'ci Ayak Bodrum yarışı 30 Mart 2013 Cumartesi günü Belediye Meydanında; Bodrum kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve Bodrum Emniyet Müdürü Ömer Akgün tarafından saat 13.
Mehmet Gödekmerdan - 27.03.2013
Üzerine Su Deposu Düşen Öğrenci GATA'ya Gidiyor
Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan 2 öğrenciyi evlerinde ziyaret ederek sağlık durumlarıyla ilgili bilgi aldı.
Mehmet Gödekmerdan - 27.03.2013
Bodrum'da Herkes Kitap Okudu
Kütüphane Haftası nedeniyle Bodrum Cevat Şakir Halk Kütüphanesi'nin Mahfel Kafe'de düzenlediği 'Kitap Okuyoruz' etkinliğine Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün başta olmak üzere daire müdürleri, vatandaşlar ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Mehmet Gödekmerdan - 27.03.2013
Kaymakam, Nazlı ve Pınar'ı Ziyaret Etti
Bodrum'un Yalıkavak Beldesi'nde 11 Mart'ta yaşanan fırtınada, üzerlerine su deposu düşen Nazlı Altun ve Pınar Sağıt yaralandı. İki öğrenci Bodrum Devlet Hastanesi'nde tedavileri yapıldıktan sonra taburcu edildi. İki öğrenciyi, Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Devlet Hastanesi Başhekimi Oğuz Şahin, Yalıkavak Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Saruhan ve Yalıkavak Beldesi Merkez Mahalle Muhtarı Ragıp Kalın evlerinde ziyaret etti.
Mehmet Gödekmerdan - 27.03.2013
Bodrum'da Su Tankının Çocukların Üzerine Düşmesi
Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan ile Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan, öğrenim gördükleri okulun bahçesinde başlarına su tankının düşmesi sonucu yaralanan öğrencileri ziyaret etti.
Mehmet Gödekmerdan - 27.03.2013
Açık Havada Kitap Okudular
Kütüphane Haftası nedeniyle Bodrum Cevat Şakir Halk Kütüphanesi'nin Mahfel Kafe'de düzenlediği 'Kitap Okuyoruz' etkinliğine Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün, Bodrum Marmara Koleji, TED Bodrum Koleji, Umurca İlköğretim Okulu'ndan toplam 150 öğrenci, öğretmen ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Gödekmerdan - 27.03.2013
Kütüphane Haftası
Kumbahçe Mahallesi sahilinde düzenlenen kitap okuma etkinliğine Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan, Bodrum Kütüphane Müdürü İbrahim Öztürk ile öğrenciler ve vatandaşların oluşturduğu yaklaşık 100 kişilik grup katıldı.
Mehmet Gödekmerdan - 26.03.2013
Bodrum'da Roma Dönemine Ait Mezar Bulundu
Oda mezar hakkında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, şöyle konuştu: "Bodrum gemi yanaşma iskelesinin arka tarafında bulunan Şalvar Ağa Tepesinde Müze Müdürlüğü yetkilileri tarafından bir mezar bulundu.
Mehmet Gödekmerdan - 25.03.2013
Bodrum'a Sezonun İlk Turistleri Geldi
Bodrum'a turizm sezonunun ilk turist kafilesi, dün saat 21.30'da, iki uçakla, Scanway Tryket Eksperten Seyahat Acentesi aracılığıyla, Danimarka'dan geldi. 300 Danimarkalı turist, Milas- Bodrum Havalimanı'nda Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Scanway Seyahat Acentesi Ege Bölge Müdürü Alican Şahinoğlu, Havalimanı Başmüdürü Durmuş Duman ve Bodrum Halk Oyunları Ekibi tarafından karşılandı.
Mehmet Gödekmerdan - 25.03.2013
Turistler Davul Zurna Eşliğinde Karşılandı
Danimarka'dan Bodrum'a gelen 270 kişilik turist kafilesi karanfiller ve davul zurna eşlinde karşılandı. Dış hatlar termanili çıkışında türk lokumu ve şarap ikram edilen turistler davul zurna eşliği ile zeybek oynadı. Akşam saatlerinde Danimarka'dan Bodrum'a gelen ilk turist kafilesini, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan da karşıladı.
Mehmet Gödekmerdan - 24.03.2013
Bodrum'a Sezonun İlk Turist Kafilesi Geldi
Törene katılan Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, gazetecilere yaptığı açıklamada, düzenli seferler olarak Bodrum'a ilk yolcu uçağının geldiğini söyledi.
Mehmet Gödekmerdan - 21.03.2013
Bodrum'da Fidan Kuyruğu
Bodrum Belediye Meydanında düzenlenen fidan dağıtma etkinliğine Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Milas Orman Müdürü Tayfur Kazakoğlu, Bodrum Orman İşletme şefi Önder Barut ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Gödekmerdan - 18.03.2013
Bodrum'da Zafer Coşkusu
Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenlere Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, eşi Sevilay Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı DP'li Mehmet Kocadon ve eşi Hülya Kocadon, Gümüşlük Belediye Başkanı DP'li Mehmet Tire, Yalıkavak Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Saruhan, Jandarma İlçe Komutanı Yarbay Hakan Demirörs, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün, gaziler, subaylar, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Mehmet Gödekmerdan - 18.03.2013
Bodrum'da Çanakkale Zaferi Anma Etkinlikleri
Tören programına Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Garnizon Komutanı Albay Ahmet Şevki Ulugün, Bodrum Jandarma Komutanı Hakan Demiröz, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgül, Yalıkavak Belediye başkanı Mustafa Saruhan, Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire, bazı resmi daire ve kurum amirleri, sivil toplum kuruluışlarının temsilcileri, gaziler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Gödekmerdan - 18.03.2013
18 Mart Şehitleri Anma Günü
Törene Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Garnizon Komutanı Albay Ahmet Şefik Ulugün, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Yıldızhan, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yarbay Hakan Demirörs, siyasi parti başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Mehmet Gödekmerdan - 16.03.2013
Endurocular, Merkit'in Anısına Yarışacak
Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) ve Bodrum Motosiklet Kulübü tarafından düzenlenen şampiyonaya 80 sporcunun katılacağı bildirildi. Şampiyonanın başlangıcı, 30 Mart Cumartesi günü Bodrum Belediye Meydanı'nda Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan ve DP'li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon tarafından verilecek.
Mehmet Gödekmerdan - 16.03.2013
Çöl Kaplanı Bodrum'da Anılanacak
Bodrum Motosiklet Kulübünün düzenlediği Türkıye Enduro Şampıyonası 1. Ayak Bodrum Yarışı 30 Mart Cumartesi günü Bodrum meydanından Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve Bodrum Emniyet Müdürü Ömer Akgün tarafından start verilerek başlayacak.
Mehmet Gödekmerdan - 15.03.2013
İlk Yarış Çöl Kaplanı Merkit Anısına
Bodrum Motosiklet Kulübünün düzenlediği Türkiye Enduro Şampiyonası 1. Ayak Bodrum yarışı 30 Mart Cumartesi günü Bodrum meydanından Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve Bodrum Emniyet Müdürü Ömer Akgün tarafından start verilerek başlayacak.
Mehmet Gödekmerdan - 14.03.2013
Malzeme Yetersizliği Damgası
Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, uygun tesis olmaması nedeniyle Şehir Stadı'nda yapılan Kaymakamlık Kupası Okullar Arası Atletizm İl Birinciliği Şampiyonası'nda, malzeme yetersizliği dikkat çekti. Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan'ın talimatıyla yüksek atlamada kullanılan ip kaldırılıp, yerine plastik su borusundan atlama çıtası yapıldı.
Mehmet Gödekmerdan - 14.03.2013
Kısıtlı Şartlarda Atletizm Mücadelesi
Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan'ın talimatıyla yüksek atlamada kullanılan ip kaldırılıp, yerine plastik su borusundan atlama çıtası yapıldı.
Mehmet Gödekmerdan - 13.03.2013
Bodrum'da Atletizm Turnuvası Başladı
Kaymakam Mehmet Gödekmerdan, turnuvanın başlaması nedeniyle düzenlenen törende yaptığı konuşmada, çocukları spora yönlendirmek, atletizm sporunu sevdirmek, atletizmin bütün dallarını ilçede ve okullarda yaymayı amaçladıklarını söyledi.
Mehmet Gödekmerdan - 12.03.2013
Su Deposunun Altında Kalan Nazlı, Hayata Tutundu
BOŞ DEPONUN ÇATIDA NE İŞİ VAR Ameliyat ardından bugün dahiliye servisine çıkarılan Nazlı Altun'u, annesi Satı ve babası Sinan Altun'u ise Kaymakam Mehmet Gödekmerdan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özcan ve Devlet Hastanesi Başhekimi Op.
Mehmet Gödekmerdan - 12.03.2013
Okulda Kaza
NAZLI'NIN DURUMU İYİYE GİDİYOR Nazlı Altun beyin kanaması geçirip ameliyata alınmıştı. Ameliyatın ardından yoğun bakıma alınan 10 yaşındaki Altun, bugün servise alındı. Annesi Satı ve babası Sinan'ın bir saniye başından ayrılmadıkları Nazlı'yı, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özcan ve Bodrum Devlet Hastanesi Başhekimi Oğuz Şahin ziyaret etti.
Mehmet Gödekmerdan - 12.03.2013
Bodrum'da Su Tankının Çocukların Üzerine Düşmesi
Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, öğrenim gördüğü okulun bahçesinde üzerine su tankının düşmesi sonucu yaralanan Nazlı Altun'u tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
Mehmet Gödekmerdan - 12.03.2013
Bodrum'da Su Tankı Çocukların Üzerine Düştü
Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, öğrenim gördüğü okulun bahçesinde üzerine su tankının düşmesi sonucu yaralanan Nazlı Altun'u tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
Mehmet Gödekmerdan - 11.03.2013
Çatıdan Uçan Su Deposu İki Öğrenciyi Hastanelik Etti
Olaydan sonra beyin kanaması geçirdiği tespit edilen Nazlı Altun ameliyata alınırken, Pınar Sagıt'ın tomografisi çekildi. Sagıt'ın sağlık durumunun iyi olduğu ve hayati tehlikesinin bulunmadığı, ancak kontrol altında tutulduğu belirtildi. Yaklaşık 5 saat süren ameliyatın ardından Yoğun Bakım Servisi'ne alınan Nazlı Altun'un ise hayati tehlikesinin sürdüğü bildirildi. Pınar Sagıt, "Arkadaşım ile birlikte tuvaletten dönerken üstümüze depo düştü. Biranda yere düştük. Sırtımda hala acı hissediyorum" dedi. İki öğrencinin anne ve babaları gözyaşları içerisinde hastaneye koşarken Yalıkavak Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Saruhan, Kaymakam Mehmet Gödekmerdan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özcan hastaneye gelerek doktor, veli ve öğrencilerle görüşüp bilgi aldı.
Mehmet Gödekmerdan - 11.03.2013
Çatıdan Uçan Su Deposu İki Öğrenciyi Hastanelik Etti
Olaydan sonra beyin kanaması geçirdiği tespit edilen Pınar Sagıt ameliyata alınırken, Nazlı Altun'un tomografisinin çekildi, sağlık durumunun iyi olduğu, hayati tehlikesinin bulunmadığı, ancak kontrol altında tutulduğu belirtildi. İki öğrencinin anne ve babaları gözyaşları içerisinde hastaneye koşarken Yalıkavak Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Saruhan, Kaymakam Mehmet Gödekmerdan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özcan hastaneye gelerek doktor, veli ve öğrencilerle görüşüp bilgi aldı.
Mehmet Gödekmerdan - 11.03.2013
Uçan Su Deposu Hastanelik Etti
Olaydan sonra beyin kanaması geçirdiği tespit edilen Pınar Sagıt ameliyata alınırken, Nazlı Altun'un tomografisi çekildi, sağlık durumunun iyi olduğu, hayati tehlikesinin bulunmadığı, ancak kontrol altında tutulduğu belirtildi. İki öğrencinin anne ve babaları gözyaşları içerisinde hastaneye koşarken Yalıkavak Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Saruhan, Kaymakam Mehmet Gödekmerdan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özcan hastaneye gelerek doktor, veli ve öğrencilerle görüşüp bilgi aldı.
Mehmet Gödekmerdan - 11.03.2013
İlköğretim Okulunda Kaza
Su deposunun altında kalan 10 yaşındaki 4\A sınıfı öğrencilerinden Pınar Sagıt ve Nazlı Altun ağır yaralandı. Su deposunun üzerlerine düşmesi sonucu yaralanan iki öğrencinin imdadına öğretmenleri yetişti. Okul yetkililerinin 112 ekiplerine haber vermesi ile olay yerine birçok ambulans sevk edildi. Sağlık ekiplerince Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırılan öğrencilerden birinin durumunun ağır olduğu belirtildi. Ameliyata alınan Sagıt acil olarak ameliyata alındı. Sagıt'ın beyin kanaması geçirdiği ve yaşam mücadelesi verdiği öğrenildi. Kazayı duyan öğrenci velileri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Gödekmerdan, Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özcan, Okul Müdürü Muzaffer Çakmak Bodrum Devlet Hastanesi'ne giderek çocuklarının durumuyla ilgili bilgi aldı.
Mehmet Gödekmerdan - 11.03.2013
İlköğretim Okulunda Feci Kaza
Öte yandan, yaralı öğrencileri hastanede ziyaret eden Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan'ın kazayla ilgili geniş çaplı araştırma başlattığı öğrenildi.
Mehmet Gödekmerdan - 11.03.2013
Kadınlar Golfte de Çok Usta
ÖDÜL TÖRENİNDE RENKLİ ANLAR Turnuvanın hemen ardından Ramada Resort Hotel'de bir ödül töreni ve kokteyl düzenlendi. Törene Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan da katıldı.
Mehmet Gödekmerdan - 07.03.2013
Bodrum'da Köy Yolları Genişletiliyor
Bodrum İlçe Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Çamlık ile Pınarlıbelen köyleri arasında bulunan 8 kilometrelik yolun genişletilip asfaltlanacağı müjdesini verdi.
Mehmet Gödekmerdan - 01.03.2013
Bodrum'un Turizmdeki Geleceği Masaya Yatırıldı
BOYTAV tarafından Bodrum'a bağlı Kadıkalesi Köyü'ndeki Gardens Of Babylon Otel'de, 'Turizmde 2012 yılı ve Geleceğin Turizminde Bodrum'un Yeri' konulu panel düzenlendi. Panele konuşmacı olarak BOYTAV ve Bodrum Belediye Başkanı DP'li Mehmet Kocadon, Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Muğla Kültür ve Turizm İl Müdürü Kamil Özer, ETS Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy, TÜRSAB Bodrum Yürütme Kurulu Başkanı Sevinç Göksel, Deniz Ticaret Odası Bodrum Yürütme Kurulu Başkanı Gündüz Nalbantoğlu, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı Mehmet İşler ve BOYTAV Kurucu üyesi Recai Çakır katıldı.
Mehmet Gödekmerdan - 01.03.2013
Bodrum'un Turizmdeki Geleceği Masaya Yatırıldı
BOYTAV tarafından Bodrum'a bağlı Kadıkalesi Köyü'ndeki Gardens Of Babylon Otel'de, 'Turizmde 2012 yılı ve Geleceğin Turizminde Bodrum'un Yeri' konulu panel düzenlendi. Panele konuşmacı olarak BOYTAV ve Bodrum Belediye Başkanı DP'li Mehmet Kocadon, Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Muğla Kültür ve Turizm İl Müdürü Kamil Özer, ETS Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy, TÜRSAB Bodrum Yürütme Kurulu Başkanı Sevinç Göksel, Deniz Ticaret Odası Bodrum Yürütme Kurulu Başkanı Gündüz Nalbantoğlu, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı Mehmet İşler ve BOYTAV Kurucu üyesi Recai Çakır katıldı.
Mehmet Gödekmerdan - 01.03.2013
Bodrum 4 Yılda Yüzde 40 Turist Artışı
Gümüşlük beldesi Gardens Of Babylon otelde düzenlenen konferansa, Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Muğla Kültür ve Turzim Müdürü Kamil Özer, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, Türkiye Otelciler Federasyon Başkan Yardımcısı Mehmet İşler, Belde belediye Başkanları, dernek başkanları ve otel işletmecileri katıldı.
Mehmet Gödekmerdan - 01.03.2013
Bodrum'da Turizm Toplantısı
İlçeye bağlı Turgutreis beldesindeki Gardens Of Babylon Otel'de Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı tarafından düzenlenen toplantıda konuşan Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, 2012 yılında dünyadaki ekonomik krize rağmen Muğla ve Bodrum özelinde turizmi yüzde 1 artışla kapattıklarını söyledi.
Mehmet Gödekmerdan - 27.02.2013
Orman'dan Beşiktaş Tanımı
Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde kendisine ait otel inşaatında incelemelerde bulunan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan'ı ziyaret edip, açıklamalarda bulundu.
Mehmet Gödekmerdan - 27.02.2013
Futbol: Süper Toto Süper Lig
Tatil amacıyla Bodrum'da bulunan Fikret Orman, Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan'ı makamında ziyaret etti.
Mehmet Gödekmerdan - 27.02.2013
Orman: Saracoğlu İhtimali Yüksek
Daha sonra ise Bodrum Kaymakamı Dr Mehmet Gödekmerdan, Fikret Orman'a el dokuması kilim hediye etti.
Mehmet Gödekmerdan - 24.02.2013
Bodrum Develer Yelkenciler İçin Güreşti
Turgutreis Belediyesi tarafından bu yıl 6'ncısı düzenlenen Geleneksel Turgutreis Deve Güreşleri Festivali'ne ilgi büyük oldu. Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, CHP'li Turgutreis Belediye Başkanı Mehmet Dinçberk, CHP'li Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan, DP'li Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire ile aralarında az sayıda yabancı turistin de bulunduğu yaklaşık 4 bin kişinin izlediği güreşler Bahçelievler Arenası'nda yapıldı.
Mehmet Gödekmerdan - 24.02.2013
Develer, Minik Yelkenciler Yararına Güreştirildi
Turgutreis Belediyesi tarafından bu yıl 6'ncısı düzenlenen Geleneksel Turgutreis Deve Güreşleri Festivali'ne ilgi büyük oldu. Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Turgutreis Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Dinçberk, Yalıkavak Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Saruhan, Gümüşlük Belediye Başkanı DP'li Mehmet Tire ile aralarında az sayıda yabancı turistin de bulunduğu yaklaşık 4 bin kişinin izlediği güreşler Bahçelievler Arenası'nda yapıldı.
Mehmet Gödekmerdan - 15.02.2013
Evsiz Vatandaşı Dövüp, Yaşadığı Aracı Yaktılar
Olayın ardından Alkan'ı ziyaret eden sanayi esnafı, kendi aralarında topladıkları parayı ve kıyafetleri Ömer Alkan'a verdi. Sanayide kaporta işi yapan Mehmet Öztaş, "Biz kendi imkanlarımızla bu arkadaşa yardım ediyorduk. Zararsız bir kişiydi. Elimizden geldiğince esnaf olarak sahip çıktık ama bu son olay çok üzdü bizi. Sayın Kaymakamımız Mehmet Gödekmerdan'dan bu vatandaşa sahip çıkmasını istiyoruz" diye konuştu.
Mehmet Gödekmerdan - 11.02.2013
Acıbadem Kış Ligi'nde Heyecan Devam Ediyor
Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un açılışını yaptığı, Bodrum'a kış aylarında bambaşka bir heyecan getiren Acıbadem Bodrum Tenis Kış Ligi, Bodrum Golf&Tenis Club tesislerinde devam ediyor.
Mehmet Gödekmerdan - 19.01.2013
Ressam Burhan Doğançay Toprağa Verildi
Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 84 yaşındaki dünyaca ünlü ressam Burhan Doğançay, Muğla'nın Bodrum ilçesine bağlı Turgutreis beldesinde toprağa verildi. Yalı Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine eşi Angela Doğançay, kardeşleri Ayten Doğançay ve Tülin Sina Özbudak, Muğla Vali Yardımcısı Ahmet Ali Barış, Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Turgutreis Belediye Başkanı Mehmet Dinçberk, yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Gödekmerdan Haberleri | Mehmet Gödekmerdan Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Mehmet Gödekmerdan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Gödekmerdan kimdir, hayatı ve biyografisi. Bodrum'un İlk Cemevinin Temeli Atıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 23:49:27. #1.16#

title