Mehmet Fatih Haberleri

Mehmet Fatih haber, Mehmet Fatih son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Fatih - 2.11.2020
Akıncı Üssü darbe girişimi davasına devam edildi
Tarafların avukatlarının hazır bulunduğu duruşmada, son sözleri dinlenilen eski kurmay binbaşı Mehmet Fatih Çavur, 15 Temmuz'un TSK'ya yönelik bir kumpas olduğunu savundu.
Mehmet Fatih - 2.11.2020
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Bayraktar'dan verimlilik vurgusu Açıklaması
Türkiye'nin enerji talebinin her yıl arttığına dikkati çeken Bayraktar, şunları kaydetti: "Birincil enerji ihtiyacımızın büyük kısmını ithal ediyoruz. Enerji talebi de artıyor. İki yönlü açılan bir makas var. Bu açıdan enerji verimliliği çalışmaları daha da önem kazanıyor. Bakanlığımız, verimli ve çevreye duyarlı projeleri değerlendirerek ülke refahına en yüksek katkıyı sağlama vizyonuyla çalışıyor. Sürdürülebilir bir gelecek için üretimden nihai tüketime kadar bütün süreçlerde verimliliğin artırılmasını hedefliyoruz." Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır da "Bütün sektörleri kuşatacak şekilde öncelikle Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının çalışmalarına büyük önem veriyoruz.
Mehmet Fatih - 30.10.2020
Son dakika haberleri | Akıncı Üssü darbe girişimi davasında sanıkların mütalaaya karşı savunması tamamlandı
Bugüne kadar 510 celse süren davada esasa ilişkin mütalaa 21 Ocak 2019'da açıklanmıştı. Cumhuriyet Savcısı Adnan Gümüş, mütalaasında, girişimi yöneten sivil imamların yanı sıra asker sanıklar Aydemir Taşçı, Kemal Mutlum, Veysel Kavak, Ali Durmuş, Bekir Ercan Van, Hakan Karakuş, Recep Sami Özatak, Ahmet Tosun, Mehmet Fatih Çavur, Ali Karabulut, Metin Bilgici, Murat Bicil, Mustafa Mete Kaygusuz, Hüseyin Türk, Hasan Hüsnü Balıkçı ve Mustafa Azimetli hakkında "Anayasa'yı ihlal" ve "Cumhurbaşkanına suikast" ile 77 kişiyi "kasten öldürmek" suçlarından 79'ar kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası talep etti.
Mehmet Fatih - 30.10.2020
Aydınlı Beşiktaşlılar'dan Cumhuriyet Bayramı kutlaması
Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay'ın da katıldığı etkinlikte dernek üyeleri, Atatürk Kent Meydanı'na kadar bisiklet sürdü.
Mehmet Fatih - 29.10.2020
Kahramanmaraş'taki Yassı Höyük'te arkeolojik kazı çalışmaları başlatılacak
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Tanır Mahallesi'ndeki Yassı Höyük'te, Kültür ve Turizm Bakanlığının izniyle arkeolojik kazı çalışmalarının başlayacağını bildirdi.
Mehmet Fatih - 29.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlanıyor
İslahiye ilçesinde Demokrasi Meydanı'nda gerçekleştirilen törene saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kutlama mesajının ardından yapılan tebrik töreninde, Kaymakam Muhammed Lütfi Kotan, 2. Zırhlı Tugay Komutan Yardımcısı Tankçı Albay Hakan Tekdemir, Belediye Başkan Vekili Fethiye Arıkan ve Cumhuriyet Savcısı Mehmet Fatih Kale protokolün bayramını kutladı.
Mehmet Fatih - 29.10.2020
Kahramanmaraş'ta 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlandı
Programa, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Afşin İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı İsmail Serhat Çakar, siyasi parti temsilcileri, kamu ve kurum amirleri ile vatandaşlar katıldı.
Mehmet Fatih - 29.10.2020
Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Nizip'te
Şahin, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı ve AK Parti Nizip İlçe Başkanı Mehmet Fatih Uzunaslan ile Sekili ve Uluyatır Mahallelerini ziyaret ederek, burada vatandaşlarla bir araya geldi.
Mehmet Fatih - 28.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlanıyor
Hükümet Konağı önünde düzenlenen törende, Kaymakam Ahmet Can Pınar ve Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.
Mehmet Fatih - 28.10.2020
İLKE Vakfı'ndan "Geleceğin Türkiye'sinde Sosyal Politikalar Raporu"
Vakıftan yapılan açıklamaya göre, Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Fatih Aysan tarafından kaleme alınan rapor, İLKE Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve Geleceğin Türkiye'si Proje Koordinatörü Doç.
Mehmet Fatih - 27.10.2020
Son dakika... Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Kacır: "TOGG, mobil akıllı cihaz projesi olarak öne çıkıyor"
Edinilen son dakika gelişmesine göre Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, "TOGG, aslında bir otomobil projesi olmanın ötesinde, mobil akıllı cihaz projesi olarak öne çıkıyor.
Mehmet Fatih - 22.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 18
Kameradaki cinayetin sanığı hakim karşısında: Olay nefsi müdafaa   BURSA'da iki grup arasında çıkan ve güvenlik kamerasına da yansıyan silahlı kavgada hayatını kaybeden Muhammet Yaşar'ın (34), öldürülmesiyle ilgili davanın görülmesine başlandı. Muhammet Yaşar'ı öldürdüğü iddiasıyla hakim karşısına çıkan Kenan Erdal (23), duruşmada üzgün olduğunu söyleyerek, "Olay nefsi müdafaaydı" dedi.   Olay, geçen mayıs ayında, Yıldırım ilçesine bağlı Duaçınarı Mahallesi, 1. Yeşim Sokak'ta meydana geldi. Alacak nedeniyle aralarında husumet bulunan iki grup, konuşmak için bir araya geldi. Ramazan Baydır ve Kenan Erdal'ın aralarında bulunduğu gruplar arasındaki tartışma, kavgaya dönüştü. Kavga esnasında her iki taraftan da silahlar ateşlendi. Vücudunun çeşitli yerlerine kurşun isabet eden Muhammet Yaşar, Kenan Aladağ ve Mehmet Fatih Şahap yaralandı.
Mehmet Fatih - 22.10.2020
Bursa'da bir kişinin öldüğü silahlı kavgayla ilgili davanın görülmesine başlandı
Yıldırım ilçesi Duaçınarı Mahallesi'nde 14 Mayıs'ta alacak meselesi nedeniyle Kenan A, Kenan E, Ramazan B, Mehmet Fatih Ş.
Mehmet Fatih - 21.10.2020
Türksat'tan Kamu BIB'23 ve BIMY'27 Bütünleşik Etkinliği'ne iletişim desteği
Etkinliğin açılış konuşmalarını Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm O?si Başkanı Ali Taha Koç, KVKK Başkanı Prof.
Mehmet Fatih - 21.10.2020
Türkiye Diyanet Vakfı İstanbul Şubesinden 50 öğrenciye tablet desteği
Türkiye Diyanet Vakfı İstanbul Şubesindeki törene İstanbul Müftüsü Mehmet Emin Maşalı, TDV İstanbul Şube Yöneticisi Mehmet Fatih Sönmez ve öğrenciler katıldı.
Mehmet Fatih - 21.10.2020
GÜNDEM / 21 Ekim 2020
(Ankara/17.00) ÖZEL HABER 1- Yurt dışındaki varlıkları milli ekonomiye kazandıracak "Varlık Barışı" 6. kez yolda İlki 2008'de çıkarılan ve "yurt dışındaki varlıkların yurda getirilerek milli ekonomiye kazandırılması" olarak bilinen "Varlık Barışı", hazırlanan kanun teklifiyle 6. kez Türkiye gündemine girdi "Varlık Barışı"nın ilk uygulamasında toplam 47,3 milyar liralık kaynak beyan edilirken, bunlardan 1,6 milyar lira vergi alındı Son başvuru süresi 31 Ekim 2013'te dolan ikinci "Varlık Barışı" uygulaması kapsamında Türkiye'ye getirilip vergisi ödenen tutar 10,5 milyar lira oldu Üçüncü "Varlık Barışı"nın 2016'da ilan edilmesinin ardından kapsamlı bir çalışmayla 2018'de yeniden hayata geçirilen dördüncü uygulamada 30 Kasım 2018'de dolan son başvuru tarihi 6 ay uzatıldı Sonuncusu 17 Temmuz 2019'da başlatılan uygulama, bu yılın haziran sonu itibarıyla sona erdi Aradan geçen 12 yıllık süreçte Varlık Barışı uygulamalarında alınacak vergi oranının değişkenlik göstermesi ve yüzde 1'lere kadar düşmesi dikkati çekerken, son kanun teklifine göre yapılan bildirimlere herhangi bir vergi hesaplanmayacak (Belgin Yakışan Mutlu/İstanbul) 2- Oyuncakta yerli üretim Çin hakimiyetini kırmak için çalışıyor Oyuncakçılar Derneği Başkanı Esin Yürür: "Yurdumuzda üretilebilen ürün kalemlerinde yerli üretim bir çözüm oluşturdu ve sektörümüzde bu alanlara yatırımlar yapıldı. Ancak Çin tüm dünya oyuncak sektöründe hayati önem taşıyan bir üretim üssü olduğundan açığın yerli üretimle kapatılabilmesi pek mümkün değil" "Salgının ne kadar süreceğini bilmiyoruz. Ticaret de buna göre şekilleniyor. Bu durumda yeni koşullara süratle uyum sağlayabilenler ayakta kalacak" (Mehmet Fatih Erdoğdu/İstanbul) 3- Katar ve Arnavutluk'a yerli "drone savar" ihracatı Antalya'da Türk Silahlı Kuvvetleri için yerli drone savar üreten firmanın Ar-Ge Koordinatörü Bekir Yalçın: "Milli Savunma Bakanlığının verdiği izinler doğrultusunda bu yıl yurt dışı satışlarına başladık.
Mehmet Fatih - 19.10.2020
DHA İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ
11.00-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İbn Haldun Üniversitesi Külliyesi Açılış Töreni'ne katılacak.
Mehmet Fatih - 12.10.2020
Kahramanmaraşlı çiftçi ilk lavanta hasadından elde ettiği yağı belediyeye sattı
Çiftçiyi tebrik eden Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, belediye olarak ilçe çiftçisinin daha çok para kazanmasını istediklerini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Fatih Haberleri | Mehmet Fatih Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Mehmet Fatih haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Fatih kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi! Geleceğin Selçuk Bayraktar'ları Şahinbey'de yetişecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 13:43:25. #1.15#
title