Mehmet Fatih Haberleri

Mehmet Fatih haber, Mehmet Fatih son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Fatih - 10.11.2020
Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz
Törende, Kaymakam Mehmet Fatih Kılıç, Garnizon Komutanı Yarbay Taşkın Sorkun ile Belediye Başkanı Recep Gün, Atatürk anıtına çelenk sundu.
Mehmet Fatih - 9.11.2020
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'in Kovid-19 testi pozitif çıktı
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'in yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktı.
Mehmet Fatih - 6.11.2020
'Akıncı Üssü' davasından 26 Kasım karar günü
Ankara 4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın görülmesine 1 Ağustos 2017'de Sincan Cezaevi Yerleşkesindeki salonda başlandı. Yaklaşık 3,5 yıldır devam eden yargılamada 515 celse yapıldı. Sanıkların ilk savunmalarının bitmesinin ardından savcı 21 Ocak 2019'da esas hakkındaki mütalaasını açıkladı. 355 sanık hakkında, 'anayasal düzeni ihlal' suçundan birer kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası talep eden savcı, darbe girişiminin sivil imamları Kemal Batmaz, Hakan Çiçek, Nurettin Oruç ve Harun Biniş ile darbeyi yönetmekle suçlanan asker sanıklar Aydemir Taşçı, Kemal Mutlum, Veysel Kavak, Ali Durmuş, Bekir Ercan Van, Hakan Karakuş, Recep Sami Özatak, Ahmet Tosun, Mehmet Fatih Çavur, Ali Karabulut, Metin Bilgici, Murat Bicil, Mustafa Mete Kaygusuz, Hüseyin Türk, Hasan Hüsnü Balıkçı ve Mustafa Azimetli hakkında, 'Anayasa'yı ihlal', 'Cumhurbaşkanına suikast girişimi' ve 77 kişiyi 'kasten öldürmek' suçundan 79'ar kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istedi.
Mehmet Fatih - 6.11.2020
"Sivil Toplum Çalıştayı" başladı
İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli, Türkiye'nin sivil toplum alanında çok ciddi geleneksel bir birikiminin var olduğunu ve sivil toplum kuruluşlarının, devletin yürüttüğü iş ve işlemlerde tamamlayıcı bir unsur olduğunu dile getirdi.
Mehmet Fatih - 6.11.2020
Akıncı Üssü darbe girişimi davasında sona doğru
Sivil imamlarla birlikte girişimi yöneten askerler Aydemir Taşçı, Kemal Mutlum, Veysel Kavak, Ali Durmuş, Bekir Ercan Van, Hakan Karakuş, Recep Sami Özatak, Ahmet Tosun, Mehmet Fatih Çavur, Ali Karabulut, Metin Bilgici, Murat Bicil, Mustafa Mete Kaygusuz, Hüseyin Türk, Hasan Hüsnü Balıkçı ve Mustafa Azimetli'nin de aynı suçlardan 79'ar kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılması istendi.
Mehmet Fatih - 5.11.2020
Atama kararları Resmi Gazete'de
Doğu Afrika Genel Müdür Yardımcılığına Mehmet Fatih Ak, Protokol Genel Müdür Yardımcılığına da Feral Çekerek Oruçkaptan atandı.
Mehmet Fatih - 2.11.2020
Akıncı Üssü darbe girişimi davasına devam edildi
Tarafların avukatlarının hazır bulunduğu duruşmada, son sözleri dinlenilen eski kurmay binbaşı Mehmet Fatih Çavur, 15 Temmuz'un TSK'ya yönelik bir kumpas olduğunu savundu.
Mehmet Fatih - 2.11.2020
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Bayraktar'dan verimlilik vurgusu Açıklaması
Türkiye'nin enerji talebinin her yıl arttığına dikkati çeken Bayraktar, şunları kaydetti: "Birincil enerji ihtiyacımızın büyük kısmını ithal ediyoruz. Enerji talebi de artıyor. İki yönlü açılan bir makas var. Bu açıdan enerji verimliliği çalışmaları daha da önem kazanıyor. Bakanlığımız, verimli ve çevreye duyarlı projeleri değerlendirerek ülke refahına en yüksek katkıyı sağlama vizyonuyla çalışıyor. Sürdürülebilir bir gelecek için üretimden nihai tüketime kadar bütün süreçlerde verimliliğin artırılmasını hedefliyoruz." Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır da "Bütün sektörleri kuşatacak şekilde öncelikle Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının çalışmalarına büyük önem veriyoruz.
Mehmet Fatih - 30.10.2020
Son dakika haberleri | Akıncı Üssü darbe girişimi davasında sanıkların mütalaaya karşı savunması tamamlandı
Bugüne kadar 510 celse süren davada esasa ilişkin mütalaa 21 Ocak 2019'da açıklanmıştı. Cumhuriyet Savcısı Adnan Gümüş, mütalaasında, girişimi yöneten sivil imamların yanı sıra asker sanıklar Aydemir Taşçı, Kemal Mutlum, Veysel Kavak, Ali Durmuş, Bekir Ercan Van, Hakan Karakuş, Recep Sami Özatak, Ahmet Tosun, Mehmet Fatih Çavur, Ali Karabulut, Metin Bilgici, Murat Bicil, Mustafa Mete Kaygusuz, Hüseyin Türk, Hasan Hüsnü Balıkçı ve Mustafa Azimetli hakkında "Anayasa'yı ihlal" ve "Cumhurbaşkanına suikast" ile 77 kişiyi "kasten öldürmek" suçlarından 79'ar kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası talep etti.
Mehmet Fatih - 30.10.2020
Aydınlı Beşiktaşlılar'dan Cumhuriyet Bayramı kutlaması
Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay'ın da katıldığı etkinlikte dernek üyeleri, Atatürk Kent Meydanı'na kadar bisiklet sürdü.
Mehmet Fatih - 29.10.2020
Kahramanmaraş'taki Yassı Höyük'te arkeolojik kazı çalışmaları başlatılacak
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Tanır Mahallesi'ndeki Yassı Höyük'te, Kültür ve Turizm Bakanlığının izniyle arkeolojik kazı çalışmalarının başlayacağını bildirdi.
Mehmet Fatih - 29.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlanıyor
İslahiye ilçesinde Demokrasi Meydanı'nda gerçekleştirilen törene saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kutlama mesajının ardından yapılan tebrik töreninde, Kaymakam Muhammed Lütfi Kotan, 2. Zırhlı Tugay Komutan Yardımcısı Tankçı Albay Hakan Tekdemir, Belediye Başkan Vekili Fethiye Arıkan ve Cumhuriyet Savcısı Mehmet Fatih Kale protokolün bayramını kutladı.
Mehmet Fatih - 29.10.2020
Kahramanmaraş'ta 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlandı
Programa, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Afşin İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı İsmail Serhat Çakar, siyasi parti temsilcileri, kamu ve kurum amirleri ile vatandaşlar katıldı.
Mehmet Fatih - 29.10.2020
Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Nizip'te
Şahin, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı ve AK Parti Nizip İlçe Başkanı Mehmet Fatih Uzunaslan ile Sekili ve Uluyatır Mahallelerini ziyaret ederek, burada vatandaşlarla bir araya geldi.
Mehmet Fatih - 28.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlanıyor
Hükümet Konağı önünde düzenlenen törende, Kaymakam Ahmet Can Pınar ve Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.
Mehmet Fatih - 28.10.2020
İLKE Vakfı'ndan "Geleceğin Türkiye'sinde Sosyal Politikalar Raporu"
Vakıftan yapılan açıklamaya göre, Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Fatih Aysan tarafından kaleme alınan rapor, İLKE Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve Geleceğin Türkiye'si Proje Koordinatörü Doç.
Mehmet Fatih - 27.10.2020
Son dakika... Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Kacır: "TOGG, mobil akıllı cihaz projesi olarak öne çıkıyor"
Edinilen son dakika gelişmesine göre Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, "TOGG, aslında bir otomobil projesi olmanın ötesinde, mobil akıllı cihaz projesi olarak öne çıkıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Fatih Haberleri | Mehmet Fatih Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Mehmet Fatih haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Fatih kimdir, hayatı ve biyografisi. ÜRKÜTEN DEPREM SENARYOSU; 1 MİLYON KİŞİ EVSİZ KALACAK.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 20:45:35. #1.15#
title