MEHMET FATİH GÜVEN HABERLERİ

MEHMET FATİH GÜVEN HABERLERİ

Mehmet Fatih Güven haber, Mehmet Fatih Güven son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Fatih Güven - 21.4.2015
Bu Çaresizliğe 'Dur' De" Kampanyası
Yardım malzemelerinin içinde hazır su, gıda, yatak ve temel ihtiyaçları kapsayan malzemeler bulunduğunu dile getiren Terzi, şunları kaydetti: "Afşin ilçesine 3 tır yardım malzemesi geldi. Depolarımıza indirdiğimiz malzemeleri, talep oldukça ihtiyaç sahibi ailelerimize dağıtıyoruz. İlçemizde bin 700 civarında mülteci var ve yapılan bu yardımları hepsine ulaştırmaya çalışıyoruz. Yardımların elimize ulaşmasında ve dağıtımı esnasında bizlerden desteklerini esirgemeyen Afşin Kaymakamımız Fatih Aksoy'a, Afşin Belediye Başkanımız Mehmet Fatih Güven'e ve bütün sivil toplum kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum.
Mehmet Fatih Güven - 17.4.2015
Kahramanmaraş'taki Mahallenin İsmi Çerkezce "Anzorey" Oldu
Afşin Belediye Meclisi, Kargabükü Mahallesi'nin ismini "Anzorey" olarak değiştirdi.  Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, gazetecilere yaptığı açıklamada, yaklaşık 150 yıl önce anavatanlarından ayrılmak zoruna bırakılan Çerkezlerin bir bölümünün Kahramanmaraş'a geldiğini belirtti.
Mehmet Fatih Güven - 15.4.2015
Afşin Belediyesi, Gezici Temizlik Ekibi Oluşturdu
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, yaptığı açıklamada, göreve geldikleri ilk günden bu yana daha temiz, güzel ve yaşanılabilir bir Afşin için çalışmaların aralıksız devam ettiğini söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 11.4.2015
Recep Tayyip Erdoğan Tarihi Tersine Çeviriyor"
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven de günümüzde gençlik yetiştirmenin ve eğitime daha fazla önem verip, yatırım yapmanın bugün daha çok anlaşıldığını, gençleri şer odaklı kötü niyetli insanların ellerine bırakmayacaklarını söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 10.4.2015
Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşunun 170'inci Yıl Dönümü
Törene, Afşin Kaymakamı Fatih Aksoy, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 6.4.2015
Eshab-ı Kehf'te, Fidan Dikme Etkinliği
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ise Eshab-ı Kehf'de geçtiğimiz yıl dikilen çam fidanlarının kuraklık nedeniyle kuruduğunu, şuanda kuruyan fidanların yerine yenilerini diktiklerini, yeniden yeşil Afşin için adımlarımızı attıklarını, inşallah Afşin'i eski formuna kavuşturarak yemyeşil bir hale getireceklerini kaydetti.
Mehmet Fatih Güven - 4.4.2015
Kahramanmaraş'ta Kısa Kısa
Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, şehir estetiğine uygun, görüntü kirliliğinden uzak çöp konteynerleri sayesinde çevrenin korunmasının yanı sıra insanların daha sağlıklı ve güvenli bir ortamda yaşamalarına olanak sağlanacağını belirtti.
Mehmet Fatih Güven - 1.4.2015
Başdanışman Turan ve Tdv Genel Müdürü Palakoğlu'ndan Afşin'e Ziyaret
Turan ve Palakoğlu ilk olarak Afşin Belediyesi'ni ziyaret ederek, Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'e "hayır olsun" dileğinde bulundu.
Mehmet Fatih Güven - 30.3.2015
Ksü Rektörü Deveci, Afşin Belediye Başkanı Güven'i Ziyaret Etti
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'i ziyaret etti.
Mehmet Fatih Güven - 30.3.2015
Rektörü Deveci'den Başkan Güven'e Ziyaret
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci ile Prof. Dr. Fatih Kıllı ve Afşin Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ahmet Kaya, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'i makamında ziyaret etti.
Mehmet Fatih Güven - 30.3.2015
Erçene Mahallesinde Harabe Yapılar Mahalleye Kazandırılıyor
Çalışmaları yerinde inceleyen Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven konuşmalarında şu ifadeleri kullandı; "İlçemiz genelinde görüntü kirliliğine sebep olan, kent yaşamını olumsuz etkileyen aynı zamanda da tehlike arz eden çürük binalar yıkılıyor.
Mehmet Fatih Güven - 30.3.2015
Kahramanmaraş'ta Harabe Yapılar Yıkılıyor
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, kent yaşamını olumsuz etkileyen yarı yıkık harabe niteliği taşıyan yapıların belediye ekipleri tarafından yıkılarak temizlendiğini söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 26.3.2015
Fidanlar Afşinli Şehitler İçin Dikildi
Hedeflerinin Afşin'in ve okulların daha yeşil bir hale gelmesi olduğunu ifade eden Aksoy, şunları kaydetti: "Dikilen fidanlar Afşinli şehitlerin anısını yaşatmak için güzel bir organizasyon oldu. Geçtiğimiz hafta Çanakkale Zaferinin 100. yıl dönümünü kutladık ve şehitlerimizi rahmetle andık.  Bu dikilen ağaçlarımızı, kutsal vatan toprağını emanet ettiğimiz Afşinli şehitlerimizin adına diktik. Diktiğimiz fidanlarımızla şehit olan hemşehrilerimizin anısını yaşatmak istiyoruz." Programa, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Demir, Afşin İlçe Emniyet Müdürü Recep Emol, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Mahir Turan, Afşin Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Mehmet Meşe,  kurum amirleri, şehit yakınları ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 26.3.2015
Başkan Güven, Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, mahalle muhtarları ile yaptığı toplantıda, belediye hizmetleri hakkında bilgi verip, Muhtarların taleplerini dinledi.
Mehmet Fatih Güven - 26.3.2015
Başkan Güven, Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, mahalle muhtarları ile yaptığı toplantıda, belediye hizmetleri hakkında bilgi verip, Muhtarların taleplerini dinledi.
Mehmet Fatih Güven - 25.3.2015
Uluslararası Nevruz Şenliği Afşin'de Coşkuyla Kutlandı
Nevruz şenliğinde konuşan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven,"Türk dünyasında baharın gelişini müjdeleyen Nevruz Bayramımızı Afşin'imizde de kutlamak üzere hep bir araya geldik.
Mehmet Fatih Güven - 19.3.2015
Ashab-ı Kehf Külliyesi'nde, "Evlilik Teklifi" Çekildi
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'den Ashab-ı Kehf Külliyesi'nde çekim teklifi aldıklarını dile getiren Şahin, set ekibiyle mekanda yaptıkları incelemenin ardından buradan etkilendiklerini belirterek, "Bizlere de sıcak geldi burada çekim yapmak.
Mehmet Fatih Güven - 18.3.2015
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü
Programa, Afşin Kaymakamı Fatih Aksoy, Garnizon Komutanı Mehmet Demir, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, siyasi parti başkanları, daire amirler, askeri erkan, okul müdürleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, şehit ve gazi aileleriyle vatandaş katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 12.3.2015
İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü
Etkinliğe, Afşin Kaymakamı Fatih Aksoy, İlçe Garnizon Komutanı Mehmet Demir, Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Afşin Emniyet Müdürü Recep Emol, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Mahir Turan ile okul müdürleri, daire amirleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 11.3.2015
Afşin İmam Hatip Ortaokulu, Yeni Yerinde Eğitime Başladı
Kaymakam Fatih Aksoy, Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahir Turan, yapımı tamamlanan İmam Hatip Ortaokulu'nu ziyaret etti.
Mehmet Fatih Güven - 6.3.2015
Afşin'de Kadın Merkezi Açılacak
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, ilçedeki bayanların rahatça spor ve sosyal faaliyetlerini yapabileceği bir kadın merkezinin açılacağını söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 6.3.2015
Afşin Belediyesi Yeni Logosunu Tanıttı
Afşin Belediyesi bünyesinde kullanılan logoda değişikliğe giderek yeni logo kamuoyuna tanıtıldı. Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Afşin'in yükselen değerini temsil edecek olan Afşin Belediyesinin sembolünün titiz çalışmalar sonucu oluşturulduğunu söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 5.3.2015
Afşin Belediyesi'nin Yeni Logosu Tanıtıldı
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, bölgenin değerlerini ters lale içerisinde toplanan yeni logolarını tanıttı.
Mehmet Fatih Güven - 24.2.2015
Sokak Hayvanları İçin Çalışma Başlatıldı
Afşin Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından önümüzdeki günlerde başlatılacak olan proje kapsamındaki çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven konuşmalarında şu ifadelere yer verdi; "Kent genelinde toplanan sokak hayvanları mobil kısırlaştırma aracına alınarak, gerekli aşı ve operasyonlardan geçirilecek.
Mehmet Fatih Güven - 24.2.2015
Sokak Hayvanları İçin Çalışma Başlatıldı
Afşin Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından önümüzdeki günlerde başlatılacak olan proje kapsamındaki çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven konuşmalarında şu ifadelere yer verdi; "Kent genelinde toplanan sokak hayvanları mobil kısırlaştırma aracına alınarak, gerekli aşı ve operasyonlardan geçirilecek.
Mehmet Fatih Güven - 12.2.2015
Afşin Belediyesinden "Hemşeri Buluşmaları"
Hemşehri Buluşmalarının ilkini gerçekleştiren Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, "Hizmet felsefemizi oluşturan yegâne unsur 'önce insan' anlayışıdır.
Mehmet Fatih Güven - 10.2.2015
19 Yeni Araç Afşin'e Hizmet Verecek
19 Yeni Hizmet Aracı… Afşin Belediyesi araç filosuna dâhil edilen araçlarla hizmetlerin daha kaliteli şekilde verileceğini belirten Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven:"Büyükşehir olmamızla birlikte hizmet götürmemiz gereken alan 23 kat arttı.
Mehmet Fatih Güven - 6.1.2015
Kahramanmaraş'ta Etkili Kar
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, yaptığı açıklamada, Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk hava ve kar yağışının, Afşin'de de etkisini gösterdiğini, ekiplerin karla mücadele mesaisinin başladığını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Fatih Güven Haberleri | Mehmet Fatih Güven Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Mehmet Fatih Güven haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Fatih Güven kimdir, hayatı ve biyografisi. 27 Mayıs'ı Bayram Diye Kutlattılar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 01:13:31. #1.14#
title