MEHMET FATİH GÜVEN HABERLERİ

MEHMET FATİH GÜVEN HABERLERİ

Mehmet Fatih Güven haber, Mehmet Fatih Güven son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Fatih Güven - 6.2.2018
Afşin'den Afrin'e Türk Bayraklı Destek
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Zeytin Dalı Harekatı'na destek amacıyla sanayi esnafına Türk bayrağı dağıttı.
Mehmet Fatih Güven - 29.1.2018
Emıtt'en Afşin'e Ödül
Afşin ve Eshab-ı Kehf başta olmak üzere bütün tanıtım faaliyetlerini devam ettireceklerini söyleyen Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, şunları söyledi: "Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) tarafından düzenlenen dünyanın en büyük turizm fuarlarından EMITT bu yıl 25-28 Ocak tarihlerinde yapıldı.
Mehmet Fatih Güven - 26.1.2018
Unesco Adayı Eshab-ı Kehf, Emıtt'e Tanıtılıyor
Dünya Mirası Afşin Eshab-ı Kehf Külliyesi standının turizmciler tarafından yoğun ilgi gördüğünü belirten Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, şunları söyledi: "22.
Mehmet Fatih Güven - 19.1.2018
Afşin'de Karne Heyecanı
Afşin Kaymakamı Ali Edip Budan, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Mahir Turan, Ertuğrul Gazi ilkokulunda düzenlen törende, öğrencilere karne verdi.
Mehmet Fatih Güven - 10.1.2018
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla görev yapan gazetecilerle ile bir araya geldi.
Mehmet Fatih Güven - 2.1.2018
Taşeron İşçiler Kadro Başvurusuna Başladı
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, yaptığı açıklamada, kadroya geçme şartını taşıyan taşeron işçilerin belediyede istihdam edileceğini söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 15.12.2017
İletişimde Engelleri Kaldırıyoruz Projesi"
Afşin Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle Afşin Belediyesi Engelliler Eğitim ve Kültür Merkezi'nin açılışında konuşan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, daha önce açtıkları kursta 14 işitme engelli vatandaşa okuryazar belgesi verildiğini söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 7.12.2017
Darbe Girişiminde Akom'un İşgali Davası
İstanbul 25. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Mustafa Kubilay, Levent Aksoy, Ramazan Derviş, Mehmet Fatih Güven ve Hakan Özhan ile tutuksuz sanık Cevdet Deniz katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 28.11.2017
Eshab-ı Kehf, Ziyaretçilere 3 Boyutlu Anlatılacak
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Eshab-ı Kehf Külliyesi'nin, ziyaretçilere 3 boyutlu tanıtımının yapılacağını söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 24.11.2017
24 Kasım Öğretmenler Günü
Törene, Afşin Kaymakamı Ali Edip Budan, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Askerlik Şubesi Başkanı Yüzbaşı Hasan Akdemir, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Rıdvan Tuncer, AK Parti İlçe Başkanı Ünal Peköz, kamu ve kurum müdürleri, okul müdürleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ile çok sayıda öğretmen ve öğrenci katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 10.11.2017
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Afşin Hükümet Konağında düzenlenen törende, Kaymakam Ali Edip Budan, Askerlik Şubesi Başkanı Yüzbaşı Hasan Akdemir, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı.
Mehmet Fatih Güven - 4.11.2017
Afşin Belediye Başkanı Güven'e Ziyaret
17. Akdeniz Oyunları'nda serbest sitil 84 kiloda altın madalya kazanan milli güreşçi Serdar Böke, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'i ziyaret etti.
Mehmet Fatih Güven - 26.10.2017
Afşin'de Fidan Dikimi
Okulun 600 öğrenciyle eğitim ve öğretime başladığını ifade eden Budan, şunları kaydetti: "Okulumuzun çevre düzenlemesi yapılsa da ağaç ve yeşil alan olarak eksikliklerimiz vardı. Afşin Belediyemiz ve Afşin Orman İşletme Şefliği tarafından temin edilen fidanları, genç ve minik fidanlarımızla toprakla buluşturduk. Bu fidanlar çocuklarımızla büyüyerek okulumuza güzel görünüm kazandıracak." Yeşil bir çevre için çocuklarla el ele verdiklerini söylen Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ise ilçede güzel bir eğitim yuvasının daha faaliyete geçtiğini söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 5.10.2017
Darbe Girişiminde Akom'un İşgali Davasında Tahliye Yok
Mahkeme, tutuklu sanıklar eski Yarbay Mustafa Kubilay, yüzbaşılar Ramazan Derviş, Levent Aksoy, Mehmet Fatih Güven, Hakan Özhan ve Ramazan Sezer'in "mevcut delil durumu, kuvvetli suç şüphesinin varlığını gösteren somut olguların bulunması, suçların katalog suçlardan olması, 15 Temmuz 2016 gecesi FETÖ/PDY terör örgütü tarafından teşebbüs edilen kanlı darbe girişimi nedeniyle işin arz ettiği önem, benzer suçlarla hakkında kamu davası açılan veya soruşturma yapılan çok sayıda sanığın yurt dışına kaçtıklarının bilinmesi nazara alınarak kovuşturmadan kaçma riskinin varolması, atılı eylemlerin niteliği gereği yaşanan bu sureçte adli kontrol tedbirleri uygulanarak tahliye kararı verilmesinin kamu güvenliği açısından benzeri riskler doğurabileceği ve bu aşamada yetersiz kalacak olduğundan" tahliye taleplerinin reddine hükmetti.
Mehmet Fatih Güven - 30.8.2017
Büyük Zaferi'nin 95. Yıldönümü
Törende, Afşin Kaymakamı Ali Edip Budan, Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ve Askerlik Şube Başkanı Personel Üsteğmen Hasan Akdemir tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk sunularak, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.
Mehmet Fatih Güven - 28.8.2017
Eshab-ı Kehf Karakucak Güreş Festivali Sona Erdi
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven de güreş festivaline katılanlara teşekkür etti.
Mehmet Fatih Güven - 27.8.2017
Afşin Eshab-ı Kehf Kültür ve Karakucak Güreş Festivali
"Pehlivanlar diyarı" olarak anılan Afşin'de güreş festivalinin yaklaşık yarım asırlık geçmişi bulunduğuna işaret eden Çitil, şunları kaydetti: "Bu organizasyon sayesinde ilçemiz, Türkiye'nin her yerinden genç pehlivanları ağırlıyor. Birlik ve beraberliğimizi herkese gösteriyoruz. Özellikle son yıllarda ülkemiz üzerine çok büyük oyunlar oynanıyor. Allah'a şükürler olsun ki halkımızın desteği arkamızda olduğu sürece sırtımız yere gelmeyecek. Oynanan tüm oyunlara rağmen Türkiye çok daha ileriye gidecek." Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven de Karakucak güreşlerinin tarihinin 10 asır öncesine dayandığını belirterek, "Ancak Karakucak Güreş Festivali, ilçemize yeni bir anlam kazandırdı.
Mehmet Fatih Güven - 24.8.2017
Afşin Karakucak Güreş Festivali
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Belediye Meclisi Toplantı Salonunda düzenlediği basın toplantısında, güreşlerin Ergün Ertekin Çim Güreş Sahasında düzenleneceğini, minikler, yıldızlar ve büyükler kategorilerinde 500'den fazla güreşçinin katılacağını belirtti.
Mehmet Fatih Güven - 12.8.2017
Eshab-ı Kehf Karakucak Güreş Festivali'ne Doğru
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, 44.'sü düzenlenecek olan Geleneksek Afşin Eshab-ı Kehf Kültür ve Karakucak Güreş Festivali'nin kıran kırana mücadelelere sahne olacağını söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 8.8.2017
Milletvekili Çitil, Vatandaşın Sorunlarını Dinledi
Bunun için sürekli olarak yönetimde yer alan görevlilerle vatandaşların sorunlarını dinlediklerini ifade eden Çitil, şunları kaydetti: "Sorunları olanlar var, önerileri olanlar var. Bugün partimizde vatandaşlarımızı ağırladık. Yarın da mahallelerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımızın sıkıntılarını ve önerilerini dinleyeceğiz. Bilindiği üzere meclis tatile girdi. AK Partili vekiller olarak bu arada Türkiye çapında sahalarda olacağız, vatandaşlarımızla buluşacağız." Çitil'in vatandaşlarla buluşmasında kendisine Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, AK Parti Afşin İlçe Başkanı Sabri Türkkahraman eşlik etti.
Mehmet Fatih Güven - 8.8.2017
Afşin'e Yeni Hayvan Pazarı Kuruluyor
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, 50 bin metrekare alan üzerine kurulacak yeni hayvan pazarı inşaatında incelemelerde bulundu.
Mehmet Fatih Güven - 7.8.2017
Tanık Beyanı Üzerine Astsubay Tahliye Edildi
Mahkeme heyeti, tutuklu sanıklar Yarbay Mustafa Kubilay, yüzbaşılar Ramazan Derviş, Levent Aksoy, Mehmet Fatih Güven ve Hakan Özhan'ın suç işledikleri yönünde somut deliller olması ve delillerin tam olarak toplanmaması gerekçeleriyle bu hallerinin devamına karar verdi.
Mehmet Fatih Güven - 15.7.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
15 Temmuz'u unutturmayacaklarını ifade eden Budan, şöyle konuştu: "15 Temmuz hain darbe girişimi Türkiye'nin üzerine oynan en büyük oyunlardan biriydi. Irak'ta, Suriye'de ve Mısır'ın başına gelen olayların bizim de başımıza gelmesini sağlamaktı. Atalarımız, kanı ve canıyla bu toprakları korudu. 15 Temmuz'da olduğu gibi canımızla ve kanımızla bu toprakları korumaya, mücadele etmeye devam edeceğiz. Bu ezanları Allah'ın izniyle dindirmeyeceğiz, al bayrağımızı indirtmeyeceğiz. Hain darbe girişiminin yıl dönümünde Geleneksel Yemliha Yürüyüşü ve Şehitleri Anma halk yürüyüşü gerçekleştirdik. Etkinliğe katılan bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum." Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ise, 15 Temmuz 2016'da Türk milletinin sergilediği tavırla Eshab-ı Kehf ehlinin sergilediği tavır arasında benzerlikler olduğunu belirtti.
Mehmet Fatih Güven - 14.7.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Şehitlerin hatıralarının her zaman yaşatılacağını ifade eden Erkoç, şöyle konuştu: "O gün canlarını ortaya koyan şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Onlar Türkiye'mizin, aziz milletimizin tüm ümmeti Muhammed'in geleceği için canlarını gözlerini kırpmadan ortaya koydular. Tabi onların hatıratlarını ilelebet yaşatacağız inşallah. Bu aziz milletin bu yüce milletin her zaman gönlünde yaşayacak. Bu millet onları hiçbir zaman unutmayacak. Hem tarih kitaplarına altın harflerle isimlerini yazdırırken bu milletin gönlüne yüreğine de nesillerden nesle geçecek şekilde işlenmiş durumda.Tabi 15 Temmuz'un ardından, bu kutlu direnişten sonra milletin işgalcilere karşı göstermiş olduğu büyük direnişten sonra milletimiz daha çok birlik beraberlik içerisinde ve omuz omuza geleceğe daha güçlü adımlarla yürüyecek." Programa, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, AK Parti İlçe Başkanı Sabri Türkkahraman, şehit yakınları ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 11.7.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Afşin Kaymakamı Ali Edip Budan, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, AK Parti İlçe Başkanı Sabri Türkkahraman ve birim amirleri, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" anma etkinlikleri kapsamında, Afşin Asri Mezarlığında şehit kabirleri ziyaret ederek, dua okudu.
Mehmet Fatih Güven - 30.6.2017
İşitme Engelliler Okuma Yazma Kursu
Kursu başarıyla tamamlayan engelli öğrenciler Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'i ziyaret etti.
Mehmet Fatih Güven - 25.6.2017
Ramazan Bayramı Kutlanıyor
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ise bir ramazan-ı şerif'i birlikte idrak ettiklerini belirterek, Allah'tan nice bayramlara kavuşturmasını diledi.
Mehmet Fatih Güven - 23.5.2017
Ahilik Geleneğiyle Güne Başlıyorlar
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ahilik geleneğini yaşatmak için başlattıkları uygulamanın kısa sürede beğenildiğini söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 4.5.2017
Binboğa Dağları 177 Endemik Bitkiye Ev Sahipliği Yapıyor
Toplantıya, Afşin Kaymakamı Ali Edip Budan, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Askerlik Şubesi Başkanı Hasan Akdemir, İlçe Jandarma Komutanı Ali Erol, kamu ve kurum müdürleri ile mahalle muhtarları katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 3.5.2017
Afşin Kaymakamı Budan ve Belediye Başkanı Güven Muhtarlarla Buluştu
Afşin Kaymakamı Ali Edip Budan ve Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Mehmet Fatih Güven - 20.4.2017
Kutlu Doğum Haftası
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ise Milli Eğitim Müdürlüğünce öğrencilerin, başta Kaymakamı Ali Edip Budan olmak üzere tüm daire amirleri, okul müdürleri ayrıca askerlerden destek aldıklarını söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 16.4.2017
Türkiye Sandık Başında
Çitil, Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, AK Parti İlçe Başkanı Sabri Türkkahraman ve partililerle Afşin Fatih İlkokuluna gelerek 1122 numaralı sandıkta oyunu kullandı.
Mehmet Fatih Güven - 10.4.2017
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Dilipak Açıklaması
Planlarımıza bu senenin başında BOTAŞ tarafından çalışma bitirilerek doğalgaz arzı sağlanacaktı, fakat bu nedenden dolayı süreç gecikti. Ama bu ilerleyen süreçte Haziran-Temmuz gibi BOTAŞ işlemini tamamlayacak. Akabinde de dağıtım şirketi tarafında doğalgazımızın Afşin ve Elbistan'a getirmesiyle ilgili ana istasyon çalışmaları yapılacak." Dilipak, konuşmasının ardından, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, AK Parti Afşin İlçe Başkanı Sabri Türkkahraman ve parti yöneticileri ile birlikte Hükümet Konağını ziyaret ederek, 16 Nisan referandumunda evet oyu için destek istedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Fatih Güven Haberleri | Mehmet Fatih Güven Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Mehmet Fatih Güven haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Fatih Güven kimdir, hayatı ve biyografisi. Afşin Belediyesi Kendi Elektriğini Üretecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 05:58:20. #1.14#
title