Mehmet Eryılmaz Haberleri

Mehmet Eryılmaz haber, Mehmet Eryılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Eryılmaz - 06.11.2012
Muff'ta Ulusal ve Uluslararası Film Dallarında 20 Yapım Yarışacak
3. Malatya Uluslararası Film Festivali'nin Ulusal Film Yarışması jüri üyeleri ise sinema sanatının usta isimlerinden oluşuyor. Ulusal Uzun Film Yarışması'nın jüri başkanlığını senarist ve yönetmen Biket İlhan üstleniyor. Ulusal Uzun Film Yarışması'nın diğer jüri üyeleri ise Turkuvaz Medya Kurumsal İletişim Müdürü Fecir Alptekin, oyuncu Pelin Batu, yönetmen Mehmet Eryılmaz ve sinema yazarı Rasih Yılmaz.
Mehmet Eryılmaz - 06.11.2012
3. Malatya Uluslararası Film Festivali'ne Doğru
Ulusal film yarışmasının jüri başkanlığını ise senarist ve yönetmen Biket İlhan yapacak. Gazeteci ve Turkuvaz Medya Kurumsal İletişim Müdürü Fecir Alptekin, oyuncu Pelin Batu, yönetmen Mehmet Eryılmaz ve sinema yazarı Rasih Yılmaz da ulusal film yarışması jürisinde yer alacak.
Mehmet Eryılmaz - 03.11.2012
Karademir Köyü Sahil Camii, Tadilattan Sonra Hizmete Açıldı
Tirebolu Müftüsü Bedir Aydın, camiinin tadilatında emeği geçen hayırsever vatandaşlara ve camii İmam Hatibi Mehmet Eryılmaz'a teşekkür etti.
Mehmet Eryılmaz - 23.10.2012
Malatya Uluslararası Film Toplantısı İstanbul'da Yapıldı
Buna göre, Uluslararası Yarışma Jüri Başkanı Yönetmen Tahmineh Milani, jüri üyeleri senarist ve yönetmen Suha Arraf, sinema yazarı Esin Küçüktepepınar, sinema yazarı Aruna Vasudev ve Hamburg Film Festivali Direktörü Albert Wiederspiel, Ulusal Uzun Film Yarışması Jüri Başkanı senarist ve yönetmen Biket İlhan, jüri üyeleri ise gazeteci ve Turkuvaz Medya Kurumsal İletişim Müdürü Fecir Alptekin, oyuncu Pelin Batu, yönetmen Mehmet Eryılmaz ve sinema yazarı Rasih Yılmaz, Ulusal Film Yarışması SİYAD Jüri üyeleri Sadi Çilingir, Kerem Sanatel ve Orhan Ünser oldu.
Mehmet Eryılmaz - 22.09.2012
Küçük Menderes Sulama Birliği'nde Yeni Başkan Özay Kaptan
Ödemiş Belediye Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleşen genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. En yaşlı üye sıfatıyla divan başkanı olan Mehmet Türk'ün yerine geçmesiyle başlayan kurulda, divan üyeliklerine de Mustafa Ören ve Mehmet Eryılmaz getirildi.
Mehmet Eryılmaz - 22.08.2012
Sanimder, Mezunlarını Pilav Gününde Buluşturdu
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Emin Özafşar, İHL'lerin Türkiye'nin Müslüman kalmasında önemli rol oynadığını savundu. Özafşar, "Biz eskiden üvey evlat muamelesi görüyorduk ama bugün çok iyi bir noktaya geldik." dedi. Aksaray Ağır Ceza Hakimi Mehmet Eryılmaz da İHL'lerin bir 'ayrıcalık, güzellik' olduğunu ifade ederek, "Bunu yaşayarak gördük.
Mehmet Eryılmaz - 01.08.2012
Kilis Emniyet Müdürü, Polisin Teşhis Olayına Rutin Dedi
"KARDEŞİM KÜFÜR ETTİKLERİNİ SÖYLEMİŞ" Yahya Eryılmaz, olayın gündeme gelmesi üzerine bugün işyerine gelmedi. Ortadan kaybolan Eryılmaz'ın ağabeyi Mehmet Eryılmaz, kardeşi ile akrabalarının olay günü alkol aldıklarını aralarında polislerle kavga çıktığını ve gözaltına alındıklarını öğrenince olay yerine gittiğini söyledi.
Mehmet Eryılmaz - 06.07.2012
İnegöl İşletme Fakültesi Yönetimi Toplandı
Canbolat, geçen yıl bugünlerde fakültede tek kişi olduklarını ifade ederek, "Önce fakülte sekreterimizi atadık. Ondan sonra da belirli aralıklarda beraber olduk. Geçen yıl yaptığımız toplantıda ilk öğrencilerimizi 2012-2013 eğitim öğretim yılında alacağımızı ifade etmiştik. İnegöl için önemli bir gelişmeydi. Bugün de fakültemizin yönetim kurulunun ilk toplantısını yapacağız. Yönetim kurulumuz da şu isimler var. Prof. Dr. Adem Çabuk, Prof. Dr. Ercan Dülgeroğlu, Prof. Dr. Ramazan Cengiz Derdiman, Doç. Dr. Necla Aklan Adanur, Doç. Dr. Mehmet Eryılmaz, Yard.
Mehmet Eryılmaz - 29.06.2012
Altın Eşek Ödülü İçin Ünlü Yönetmenler Yarıştı
Hem yarışmacı hem de jüri olan Nuri Bilge Ceylan Bir Zamanlar Anadolu'da, Atalay Taşdiken Mommo (Kız Kardeşim), Mehmet Eryılmaz Hazan Mevsimi, Yüksel Aksu Entel Köy Efe Köy'e Karşı, Reis Çelik ise Lal Gece filmleri ile yarıştı.
Mehmet Eryılmaz - 29.06.2012
"Altın Eşek" Sinema Ödülü Yüksel Aksu'nun
Hem yarışmacı hem de jüri olan Nuri Bilge Ceylan Bir Zamanlar Anadolu'da, Atalay Taşdiken Mommo (Kız Kardeşim), Mehmet Eryılmaz Hazan Mevsimi, Yüksel Aksu Entel Köy Efe Köy'e Karşı, Reis Çelik-Lal Gece ile yarıştı.
Mehmet Eryılmaz - 04.06.2012
Zamanın Mekana Dönüştüğü Çarpıcı Birikim
Sabit Fikir haziran sayısının gözden kaçırılmaması gereken konuları bunlarla sınırlı kalmıyor. Romain Gary'nin "Onca Yoksulluk Varken" romanının Tiyatro Kare uyarlamasını Yaşam Kaya, Kutluğ Ataman'ın 18. İstanbul Tiyatro Festivali için hayata geçirdiği Sılsel: Türkiye'ye Yazılmış Mektuplar Projesi'ni Elif Ekinci yazdı. Nuri Bilge Ceylan'ın 25 yıllık yol arkadaşı Mehmet Eryılmaz'ın "Söyleşiler" kitabı ise Özgün Uçar'ın penceresinden Sabit Fikirli'lerle buluşuyor.
Mehmet Eryılmaz - 26.04.2012
Didim Devlet Hastanesinde Uzman Sayısı 16'ya Çıktı
2012 Yılı Ocak Dönemi Kurum İçi Naklen atama kurası kapsamında Didim Devlet Hastanesine atanan Enfeksiyon ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Oya Özay ile Göz Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Ziya Şifa görevine başlamasının ardından Çocuk Hastalıkları uzmanı Dr. Bekir Ahmet Polat, Psikiyatr Uzmanı Dr. Özgür Özbebit, Biyokimya Uzmanı Dr. Mehmet Eryılmaz, Nüroloji Uzmanı Dr.
Mehmet Eryılmaz - 21.03.2012
18. İstanbul Tiyatro Festivali
Söyleşiler • Murat Gülsoy, Yekta Kopan ve Ayfer Tunç ile Ubor Metenga Buluşmaları Güncel Türk edebiyatının yenilikçi isimlerinden Murat Gülsoy, Yekta Kopan ve Ayfer Tunç, festival kapsamında, ölümünün 50. yılı nedeniyle Ahmet Hamdi Tanpınar'ın Saatleri Ayarlama Enstitüsü romanını yeni bir tiyatro deneyimiyle ele alacaklar. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek Ubor Metenga buluşması, 27 Mayıs Pazar günü saat 18.00'de Salt Galata'da yapılacak. • "Refik Ahmet Sevengil'i Anmak" Film Gösterimi ve Söyleşi Mehmet Eryılmaz tarafından yönetilen Dramatik Belgesel Film, "Refik Ahmet Sevengil Bir Aydınlık Adam"ın gösterimiyle birlikte Refik Ahmet Sevengil'in eserleri uzerine 28 Mayıs Pazartesi günü Salon'da bir söyleşi düzenlenecek.
Mehmet Eryılmaz - 22.02.2012
Ispartaya Yeni Kütüphane
Ülkü İlköğretim Okulu Sınıf Öğretmeni Mehmet Eryılmaz, kütüphanenin öğrencilerin her zaman uğrayabileceği bir yerde olmasından dolayı avantaj olduğunu söyledi.
Mehmet Eryılmaz - 10.02.2012
Ulusal Uzun Film Yarışma Jürileri
Çiğdem Vitrinel 1998 yılında Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Sinema Televizyon Bölümünden mezun oldu. Çalışma hayatına Mehmet Eryılmaz'a belgesel filmlerinde yönetmen yardımcılığı yaparak başladı.
Mehmet Eryılmaz - 28.01.2012
Didim Devlet Hastanesine 8'i Uzman 3'ü Pratisyen 11 Doktor Atandı
Yapılan atamalar sonrasında Didim Devlet Hastanesine atana doktorların isim ve branşları şu şekilde; "Konya Seydişehir Devlet Hastanesi'nden Göz Hastalıkları Uzmanı Dr. Ziya Şifa, Yozgat Devlet Hastanesi'nden Göğüs Hatalıkları Uzmanı Dr. Hüseyin Adıyaman, Hakkari Devlet Hastanesinden Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Sami Deniz, Isparta Yalvaç Devlet Hastanesi'nden Nöroloji Uzmanı Dr. Deniz Yemenicioğlu, Van İpekyolu Devlet Hastanesi'nden Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Özgür Özbebit, Amasya Devlet Hastanesi'nden Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Bekir Ahmet Polat, Yatağan Devlet Hastanesi'nden İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Mustafa Kızıltaş, Ankara Eğitim Araştırma Hastanesinden Biyokimya Uzmanı Dr. Mehmet Eryılmaz, Konya Ereğli'den Pratisyen Hekim Dr.
Mehmet Eryılmaz - 16.01.2012
ATOS Türkiye CFO'su Mehmet Eryılmaz Oldu
Avrupa'nın lider IT şirketi Atos'un Türkiye CFO'luğuna, Mehmet Eryılmaz getirildi.
Mehmet Eryılmaz - 22.10.2011
6. Uluslararası Dadaş Film Festivali
Sanatın kentlerin tanıtımında önemli bir yeri olduğunu belirten Gürpınar, şunları söyledi: "Festivalin onur ödülleri Filiz Akın ve Cüneyt Arkın'a verilecek. Erzurum bu yıl 2011 Dünya Üniversiteler Kış Oyunlarına ev sahipliği yaptığı için festivalde dağ sporları filmlerinden oluşan belgesellerimiz olacak. Ayrıca Gürcistan sinemasını tanıtacağız. Dünya Sinema Vakfı tarafından restorasyonu yapılan ve ilk gösterimleri Cannes Film Festivalinde olan 'Hudutların Kanunu' ve 'Susuz Yaz' da gösterimimizde olacak." Son günlerde yaşanan terör saldırıları nedeniyle festivalin eğlence bölümünü iptal ettiklerini ifade eden Gürpınar, şöyle devam etti: "Festivalimizde ayrıca Nazım Hikmet Şarkıları, İstanbul'da Bayram Sabahı ve Bir Aydınlık Adam, Refik Ahmet Sevengil filmleriyle yönetmen Mehmet Eryılmaz aramızda olacak.
Mehmet Eryılmaz - 26.09.2011
6. Uluslararası Dadaş Film Festivali
Festival kapsamında Vadullah Taş tarafından hazırlanan "Filiz Akın ve Cüneyt Arkın" afişlerinin sergisinin de açılacağını belirten Gürpınar, şunları kaydetti: "Festivalde, dağ sporları filmlerinden oluşan belgeseller aramızda olacak. Uluslararası bölümümüzde bu yılki ülke Gürcistan. Festivalde Gürcistan sinemasını tanıtacağız. Nazım Hikmet Şarkıları, İstanbul'da Bayram Sabahı ve Bir Aydınlık Adam Refik Ahmet Sevengil filmleriyle yönetmen Mehmet Eryılmaz aramızda olacak.
Mehmet Eryılmaz - 26.09.2011
Dadaş Film Festivali'nde Onur Ödülleri Filiz Akın ve Cüneyt Arkın'a
Uluslararası Dadaş Film Festivali Organizasyon Komite Başkanı Nil Gürpınar, onur ödülü verilecek Filiz Akın ve Cüneyt Arkın'ın afişlerinden oluşan bir sergiyi Vadullah Taş'ın hazırlandığını ve festival süresinde sergileneceğini bildirdi. Bu yıl yapılacak festivalde temanın dağ sporları olduğu, uluslararası bölümde ise Gürcistan sinemasını tanıtacaklarına işaret eden Nil Gürpınar, festivalle ilgili şu bilgileri verdi: "Dağ sporları filmlerinden oluşan belgesellerimiz olacak. Ayrıca Gürcistan sinemasını tanıtacağız. Dünya Sinema Vakfı tarafından restorasyonu yapılan ve ilk gösterimleri Cannes Film Festivalinde olan 'Hudutların Kanunu' ve 'Susuz Yaz' gösterimimizde olacak. Ayrıca Nazım Hikmet Şarkıları, İstanbul'da Bayram Sabahı ve Bir Aydınlık Adam, Refik Ahmet Sevengil filmleriyle yönetmen Mehmet Eryılmaz aramızda olacak.
Mehmet Eryılmaz - 29.07.2011
Gurbetçilerin Dönüşü Yolu Çile Dolu
Türkiye'deki tatillerini tamamlayarak yeniden yollara düşen gurbetçilerin dönüşü çileye dönüştü. Avrupa'nın değişik ülkelerinde çalışan gurbetçiler yaz tatillerini geçirmek üzere memleketlerinin yolunu tuttu. Tatillerini tamamlayan gurbetçiler çalıştığı ülkelere doğru yeniden yola koyuldu. Normal yoğunlukta başlayan dönüşler gece saatlerinden itibaren artmaya başladı. Avrupa'ya doğru yola çıkan binlerce gurbetçi araçlarıyla Kapıkule Gümrük Kapısı'nın yolunu tuttu. Gece saatlerinden itibaren başlayan yoğun gurbetçi akını nedeniyle Kapıkule'nin çıkış alanını tamamen doldu. Gurbetçi araçları gümrük sahasında 7 sıralık bir araç konvoyu oluşturdu. Çıkış tarafının dolması sonucu araçlar ilk çıkış işlemlerinin yapıldığı alanda birikmeye başladı. Binlerce aracın doldurduğu alanda beklemek zorunda kalan gurbetçilerin sabırları tükenmeye başladı. Aşırı sıcaklığın altında sıranın kendisine bekleyen gurbetçiler sinirler geriliyor. Bulgar tarafındaki işlemlerin yavaş yapılması nedeniyle saatlerce bekleyen sürücüler hep birlikte korna çalarak tepkilerini gösteriyor. Bu arada, sıra ihlalleri yüzünden gurbetçiler arasında zaman zaman da tartışmalar yaşanıyor. Sınırın Türkiye tarafındaki çıkış peronlarında işlemler en kısa sürede tamamlanırken, Bulgaristan'da yavaş yapılması sonucu araç kuyruğu artıyor. Yaşananlara tepki gösteren gurbetçiler, her yıl yaşanan bu sorunun bir an önce çözülmesini istedi. Yunus Koçak isimli gurbetçi, dünyanın öteki ucundaki sorunlarla ilgilendiğini belirterek Bulgaristan'dan kaynaklanan bu sorunla da ilgilenilmesini istedi. Almanya'ya giden İbrahim Aras da yaklaşık 3 saatten bu yana çıkış yapmak için beklediğini ifade ederek, her yıl Bulgaristan'dan kaynaklanan bu sorunu yaşadıklarını kaydetti. Avusturya'ya giden Ümit Bulut ise, Bulgaristan'dan tarafından yavaş işlemlerden dolayı yaklaşık 4 saat beklemek zorunda kaldıklarını dile getirdi. Sınır kapısına saat 05. 00'te geldiğini belirten Mehmet Eryılmaz da "Avrupa Birliği (AB) bize eğitim vermeye çalışıyor.
Mehmet Eryılmaz - 07.07.2011
Hazan Mevsimi: Bir Panayır Hikayesi Filmi
Yönetmen: Mehmet Eryılmaz Senaryo: Mehmet Eryılmaz Oyuncular: Ahu Sıla Bayer, Tarık Köksal, Erol Babaoğlu, Fatih Al, Zümrüt Erkin Filmin Türü: Romantik, Drama, Orijinal Adı: Hazan Mevsimi: Bir Panayır Hikayesi Yapımcı Firma: Çan Yapım Yapım Yılı: 2007 Yapım Ülkesi: Türkiye Orijinal Dili: Türkçe Filmin Süresi: 113 dk.
Mehmet Eryılmaz - 06.07.2011
İklimler Filmi
Yönetmen: Nuri Bilge Ceylan Senaryo: Nuri Bilge Ceylan Oyuncular: Arif Aşçı, Mehmet Eryılmaz, Nazan Kesal, Nuri Bilge Ceylan, Ebru Ceylan Filmin Türü: Drama, Psikolojik, Orijinal Adı: İklimler Yapımcı Firma: Co Production Ltd, NBC Film Yapım Yılı: 2006 Yapım Ülkesi: Türkiye Orijinal Dili: Türkçe Filmin Süresi: 101 dk.
Mehmet Eryılmaz - 23.05.2011
Genel Seçimlere Doğru
CHP milletvekili adayları Erzin ilçesinde esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Milletvekili adayları Mevlüt Dudu, Hasan Akgöl, Mehmet Eryılmaz, Suzan Ahlasoğlu, CHP İlçe Başkanı Ali Saral ile esnafa yapacakları projeler hakkında bilgi verdiler.
Mehmet Eryılmaz - 12.04.2011
Fransa'dan Nuri Bilge Ceylan'a Madalya
Ünlü yönetmen Nuri Bilge Ceylan, Fransa Kültür Bakanlığınca "Sanat ve Edebiyat Şövalyesi Madalyası"na (Officer dans I'Ordre national des Arts et des Lettres) layık görüldü.
Mehmet Eryılmaz - 23.03.2011
Burdur Heyetinin TBMM Ziyareti
Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Mehmet Alp'in organize ettiği ziyarete, Burdur Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Kamil Özcan, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Karakaya, Turan Çayır, İğdeli Köyü Kooperatif Başkanı Hasan Uçar, Akyaka Köyü Kooperatif Başkanı Süleyman Candan, Büyükyaka Köyü Kooperatif Başkanı Hasan Hüseyin Dinç ve Kayı Köyü Kooperatif Başkanı Mehmet Eryılmaz katıldı.
Mehmet Eryılmaz - 19.03.2011
Akbank 7. Kısa Film Festivali’nin Sonuçları Belli Oldu!
Yönetmen Pelin Esmer, yönetmen Selim Evci, yönetmen Mehmet Eryılmaz, İz Tv kurucularından yapımcı ve yönetmen Vedat Atasoy ve Akbank Sanat Müdürü Derya Bigalı'dan oluşan Belgesel Kategorisi Jüri Kurulu tarafından yapılan değerlendirme sonrası Festival'in "En İyi Belgesel" ödülünü Aykut Alp Ersoy'un "Urbanbugs" ve Aysim Türkmen'in "Selahattin'in İstanbul'u" belgeselleri paylaştı.
Mehmet Eryılmaz - 28.02.2011
Akbank 7. Kısa Film Festivali Başlıyor!
"En İyi Belgesel Film"i belirleyecek Belgesel Kategorisi Jüri Kurulu'nda ise; bu yıl yönetmen Pelin Esmer, yönetmen Selim Evci, yönetmen Mehmet Eryılmaz, İz Tv kurucularından yapımcı ve yönetmen Vedat Atasoy ve Akbank Sanat Müdürü Derya Bigalı yer alıyor.
Mehmet Eryılmaz - 02.02.2011
Akbank 7. Kısa Film Festivali Ön Eleme Sonuçları Belli Oldu
"En İyi Belgesel Film"i belirleyecek Belgesel Kategorisi Jüri Kurulu'nda ise; bu yıl yönetmen Pelin Esmer, yönetmen Mehmet Eryılmaz, İz Tv kurucularından yapımcı ve yönetmen Vedat Atasoy ve Akbank Sanat Müdürü Derya Bigalı yer alıyor.
Mehmet Eryılmaz - 15.12.2010
Hoşgörü ve Kardeşlik 'istanbul'da Bayram Sabahı' Belgeseliyle Anlatıldı
Farklı birçok kültürün bir arada yüzyıllardır barındığı İstanbul'da, Kurban ve Ramazan bayramlarında oluşan hoşgörü ve kardeşlik duyguları 'İstanbul'da Bayram Sabahı' belgeseline konu oldu. İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı'nın katkılarıyla çekilen belgesel filmin galası Beyoğlu Sineması'nda gerçekleştirildi. Yönetmen Mehmet Eryılmaz'ın çektiği belgesel filmde, bayram sabahlarında İstanbul'da oluşan hoşgörü ve kardeşlik duyguları yer yer drama ile anlatıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Eryılmaz Haberleri | Mehmet Eryılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Mehmet Eryılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Eryılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. İstatistik Temel Eğitimi Başarıyla Tamamlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.1.2021 10:37:07. #1.14#
title