Mehmet Ergün Haberleri

Mehmet Ergün haber, Mehmet Ergün son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Ergün - 13.01.2017
Çankırı'daki Fetö/pdy Davası
Çankırı Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki üçüncü duruşmaya, tutuklu sanıklar Muzaffer Vural, Talat Özcan, Recep Şenel, Mehmet Ergün, Kemalettin Sazoğlu ve Ayhan Aykutluğ ile tutuksuz sanıklar eski İl Sağlık Müdürü H.
Mehmet Ergün - 13.01.2017
Göztepe'ye Sepil'den Stat Müjdesi
Ankara'da TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk ve AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya ile bir araya geldiğini belirten Başkan Mehmet Sepil, şunları söyledi: "Gürsel Aksel Stadı'nın bulunduğu araziye yapılacak spor kopleksine Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi ismini vereceğiz.
Mehmet Ergün - 30.12.2016
Trabzon'da Başarılı Sporcular Ödüllendirildi
Konuşmasında sporculara seslenen Gümrükçüoğlu,şöyle devam etti: "Antrenörleriniz sizleri iyi birer sporcu olarak yetiştirmeye gayret ederken aynı zamanda sizleri hem insani ilişkiler hem manevi ahlak yönünden yetiştiriyorlar. Bir de sizlere öz güven veriyorlar. Dikkat edin bakın, sporculuk geçmişi olan herkesin öz güveni toplumun diğer kesimlerine göre daha fazladır. O nedenle sporcularımız çeşitli sektörlerde her zaman daha öz güvenle hareket etmekte ve daha başarılı olmaktadır. O bakımdan bizler sizlere ne kadar destek olabilirsek o kadar mutlu oluruz." Gümrükçüoğlu, Akyazı'daki spor kompleksinden istifa edilmesi gerektiğine de dikkati çekerek, şunları kaydetti: "Ben sizlerin programına göre oraya toplu taşımayı hususi olarak arttırırım. Sizleri oraya ne zaman isterseniz ulaştırırım. Adete ring seferleri yaptırırım. O modern tesislerden en güzel şekilde yararlanmayı alışkanlık haline getirmekte büyük yarar var. Yine bahsedilen Cemal Kamacı Spor Merkezi'nin üstündeki alanda çok iyi bir tadilat yapılması için gayret gösteriyoruz. Sayın Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç'a dedik ki, 'buraya destek olur musun?' hemen talimat verdi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum." Avni Aker, Yavuz Selim ve 19 Mayıs Spor Salonu'nun bulunduğu alanın Toplu Konut İdaresinin olduğunu da ifade eden Gümrükçüoğlu, "TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan bizim şehrimizin insanı.
Mehmet Ergün - 10.12.2016
TOKİ Başkanı Turan Açıklaması
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile beraber yapacakları projelerle şehre vizyon katmaya devam edeceklerini söyledi.
Mehmet Ergün - 04.12.2016
Sincan'da 100 Bin Kişiye Yeni Yaşam Alanı
Tuna, "Saraycık Kentsel Yenileme Projesi, Sincanımızın sabırsızlıkla beklediği bir proje. Vatandaşımızın daha iyi koşullarda hayat sürmesi için çalışıyoruz. Bu konuda bize destek olan TOKİ Başkanı Sayın Mehmet Ergün Turan ve ekibine özellikle teşekkür ediyorum" değerlendirmesini yaptı.
Mehmet Ergün - 12.11.2016
Şehrin Mimarları Buluşması
Etkinliğe Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet O¨zhaseki, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, milletvekilleri Ahmet Eşref Fakıbaba, İsmet Uçma, Halis Dalkılıç, Nevzat Ceylan, Ali İhsan Arslan, TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, Tarihi Kentler Birliği Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, akademisyenler, mimarlar katıldı.
Mehmet Ergün - 08.10.2016
Toki, Türkiye'nin İyilik Üreten Kurumu"
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, son 13 yılda bin 50 okul, 600'e yakın cami yaptıklarını, 20 üniversitenin kampüsünün de inşasının sürdüğünü belirterek, "TOKİ Türkiye'nin iyilik üreten bir kurumu olarak çalışmalarını yürütüyor.
Mehmet Ergün - 07.10.2016
TOKİ Başkanı Turan, Malatya'da
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, yapımı süren Malatya Arena Stadı'nda incelemelerde bulundu.
Mehmet Ergün - 07.10.2016
Uluslararası Şehir ve Medeniyet" Sempozyumu
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, TOKİ'nin 1984'te kurulduğunu hatırlatarak, "2002'ye kadar 18 yılda 43 bin konut üretmiş bir idareden aynı yasayla son 14 yılda 740 bin konut üreten bir idareye geçti.
Mehmet Ergün - 07.10.2016
Gündem / 7 Ekim 2016
(Rabat) (Fotoğraflı-Görüntülü) 8- ABD'de de etkili olması beklenen Matthew kasırgasına ilişkin gelişmeler takip edilecek. (Fotoğraflı-Görüntülü) GÜNCEL 1- TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, Kültür ve Kongre Merkezinde, Uluslararası Şehir ve Medeniyet Sempozyumuna katılacak.
Mehmet Ergün - 07.10.2016
Gündem Özeti / 7 Ekim 2016
(Sana/ Riyad) GÜNCEL 1- TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, Kültür ve Kongre Merkezinde, Uluslararası Şehir ve Medeniyet Sempozyumuna katılacak.
Mehmet Ergün - 03.10.2016
TMSF Başkanı Gül, Yarın Finans Masası'na Konuk Olacak
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Şakir Ercan Gül, sektördeki son gelişmeleri yarın Anadolu Ajansı (AA) Finans Masası'nda değerlendirecek. AA'nın 100. Yıl Vizyonu çerçevesinde geliştirdiği AA Finans Haberleri Terminali'nden canlı yayınlanan Finans Masası'nın bu haftaki konuğu, TMSF Başkanı Gül olacak. Gül, yarın saat 11.00'de gerçekleştirilecek AA Finans Masası'nda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunacak, soruları yanıtlayacak. Toplantı, "aafinans.com"dan canlı olarak izlenebilecek. Gül'ün açıklamaları, AA Finans'ın Twitter hesabı "@aa_finans"tan da anlık takip edilebilecek. AA'nın, finans piyasası profesyonelleri ile buluştuğu platformu AA Finans Haberleri Terminali bünyesinde gerçekleştirilen AA Finans Masası; daha önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, eski Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, eski Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı Vahdettin Ertaş, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ahmet Erdem, Türk Hava Yolları (THY) eski Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar, Renault Mais Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Aybar, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Kutman ve Borsa İstanbul AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ'ın da aralarında bulunduğu ekonomi, finans ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerini ağırlamıştı.
Mehmet Ergün - 21.09.2016
Çankırı'daki Fetö/pdy Davası
Mahkeme heyeti, Özcan ve Aykutluğ'un tutukluluk halinin devamına, tutuksuz sanıklardan Mehmet Ergün'ün ise tutuklanmasına karar verdi.
Mehmet Ergün - 30.08.2016
Çömlekçi İkinci Etap Kentsel Dönüşüm Alanındaki Hak Sahipleri ile Görüşmelere Başlanıyor
Konuyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, TOKİ'nin hem Trabzon hem de hak sahipleri için büyük bir özveriye imza attığını kaydederken TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan'a teşekkür etti.
Mehmet Ergün - 31.07.2016
Borsa İstanbul Başkanı Karadağ, Yarın Finans Masası'na Konuk Olacak
AA'nın, finans piyasası profesyonelleri ile buluştuğu platformu AA Finans Haberleri Terminali bünyesinde gerçekleştirilen AA Finans Masası; daha önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, eski Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, eski Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı Vahdettin Ertaş, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ahmet Erdem, Türk Hava Yolları (THY) eski Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar, Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Kutman'ın da aralarında bulunduğu ekonomi, finans ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerini ağırlamıştı.
Mehmet Ergün - 01.07.2016
Kırşehir'e Yeni TOKİ Konutları Yapılacak
AK Parti Kırşehir milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, yaptıkları ortak yazılı açıklamada, beldeye en az 100 konut yapımı ile ilgili TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan ile görüşmeler yapıldığını ifade etti.
Mehmet Ergün - 25.06.2016
TOKİ Başkanı Turan'dan Timya Vadisi'nde İnceleme
Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, yapımı devam eden Timya Vadisi'nde incelemelerde bulundu.
Mehmet Ergün - 30.05.2016
Uzun Vadeli ve Kira Öder Gibi Konut Satışına Devam Edeceğiz"
Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, kentsel yenileme projeleri başta olmak üzere, nitelikli, kaliteli ve yatay mimariyi ön plana alan sosyal konut üretmeye, uzun vadeli ve kira öder gibi konut satışına devam edeceklerini belirterek, "Bu yıl içinde hedefimiz 60 bin konutu ihale etmektir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Ergün Haberleri | Mehmet Ergün Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Mehmet Ergün haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Ergün kimdir, hayatı ve biyografisi. Anadolu Gazete Sahiplerinin Bik Temsilcileri Belli Oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.2.2021 09:39:47. #1.16#
title