Mehmet Ergün Haberleri

Mehmet Ergün haber, Mehmet Ergün son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Ergün - 14.03.2017
Uluslararası Gayrimenkul Fuarı Mıpım Kapılarını Açtı
Kapılarını bugün açan uluslararası gayrimenkul fuarı MIPIM'de, İstanbul Ticaret Odasının (İTO) "İstanbul: İki Kıta, Tek Şehir" temasıyla kurduğu ve kentin mega projelerinin tanıtıldığı İstanbul çadırının açılış kurdelesini Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan ve İTO Başkanı İbrahim Çağlar kesti.
Mehmet Ergün - 10.03.2017
Malatya'daki Darbe Girişimi Davası
Malatya 1. Ağır Ceza Mahkemesince Yakınca Spor Salonu'nda görülen duruşmanın bugünkü bölümünde tutuklu sanıklardan dönemin Muhabere Elektronik Bilgi Sistemler (MEBS) Alay Komutanı Albay Mehmet Ergün, Kara Havacılık Alay Komutanı Albay Mustafa Özkan, İstihkam Alay Komutan Vekili Yarbay İsmail Akın, dönemin 2.
Mehmet Ergün - 08.03.2017
Gayrimenkul Sertifikası Dönemi Başladı
Ertaş, gayrimenkul sertifikalarına talep olup olmayacağına yönelik soruya ise şu yanıtı verdi: "Rakamlar gayrimenkulün ilave kazançlar sağladığını gösteriyor. Ama bundan sadece bu projelere yatırım gücü olan kitleler yararlanabiliyor. Biz istiyoruz ki, buna erişemeyen vatandaşımız da payı ve tasarrufu oranında istifade etsin. Bu sistem bunu getirecek. Körfez'den bir yatırımcı gelip sertifikaların yüzde 25'ini almak isterse buna da kimse bir hayır demez. Talep gelmezse de bu dünyanın sonu değil." "Gayrimenkul sertifikası helal bir finansal enstrüman" Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, gayrimenkul sertifikası ihracının sadece gayrimenkul sektörü değil finansal piyasalar için de önemli olduğunu ifade etti.
Mehmet Ergün - 27.02.2017
Bursa'da "Ekonomi" Konuşulacak
ABD, Avustralya, İngiltere, Finlandiya, Estonya, Yunanistan, Hindistan, Afganistan, Suudi Arabistan ve Malezya'nın en önemli şirketlerinin yönetim kurulu başkanları ve üst düzey yöneticilerinin (CEO) katılacağı zirvede, Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, Borusan Holding CEO'su Agah Uğur, Garanti Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Erbil, Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkanı Arda Ermut, Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Aziz Torun, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, Vodafone Türkiye CEO'su Colman Deegan, OECD Nezdinde Türkiye Temsilcisi ve Büyükelçi Erdem Başçı, TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, Hepsiburada CEO'su Hanzade Doğan Boyner, Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, PTT AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, Türkiye Varlık Fonu Genel Müdürü Mehmet Bostan, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ergün Turan, Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, TOBB Başkanı M.
Mehmet Ergün - 22.02.2017
Göztepe'nin Yeni Stadında Son Viraj
Göztepe tarafından projeleri hazırlatılan "Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi" ismi verilen stat için TOKİ ile son toplantı gerçekleştirildi. Projesi Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından onaylanan, ihale ve inşa süreci için TOKİ'ye devredilen stat için TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan'ı makamında ziyaret eden AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya ile Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, stadın yapım süreci hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Mehmet Ergün - 22.02.2017
İzmir'de Yapımı Düşünülen Gürsel Aksel Stadı
AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya ile Kulüp Başkanı Mehmet Sepil'in TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan'ı makamında ziyaret ederek, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nca onaylanıp ihale ve inşa sürecinin başlatılması için TOKİ'ye devredilen stat projesinin son toplantısının gerçekleştirildiği kaydedildi.
Mehmet Ergün - 03.02.2017
Dernekpazarı'na Kentsel Dönüşüm
Gümrükçüoğlu, çalışma ile Dernekpazarı'nın bölgenin en modern ilçelerinden biri haline geleceğine dikkati çekerek, şöyle devam etti: "Proje alanında yer alan, vatandaşlara ait taşınmazların tespiti, değerlemesi, alana ilişkin imar planı, kentsel tasarım ve mimari projeler hazırlanacak ve maliyet analizi yapılacak. Hak sahipleriyle görüşmelerin gerçekleştirilmesi gibi iş ve işlemler de sırasıyla uygulanacak ve sonrasında dev yatırımın inşasına başlanacak. Bu çalışmalar TOKİ'nin koordinatörlüğünde Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılacak. Bu dev yatırımla ilçedeki mevcut çarpık yapılaşma tasfiye edilecek, yöresel mimariye özen gösterilerek mahalle kültürünün yaşatıldığı, sosyal donatı ihtiyaçlarının karşılandığı çağdaş standartlarda bir ilçe kurulacak." Başkan Gümrükçüoğlu, tüm çalışmalarda her zaman Trabzon'un yanında olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya, TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan'a ve milletvekillerine teşekkür ederek, "Trabzon'u merkezi, ilçeleri ve mahalleleriyle ismine layık hale getirmeye devam ediyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Ergün Haberleri | Mehmet Ergün Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Mehmet Ergün haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Ergün kimdir, hayatı ve biyografisi. TOKİ 7 Yılda 425 Bin Konut Üretecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 08:59:15. #1.14#
title