Mehmet Ergün Haberleri

Mehmet Ergün haber, Mehmet Ergün son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Ergün - 10.04.2018
Malatya'daki Darbe Girişimi Davası
1. Ağır Ceza Mahkemesince, Yakınca Spor Salonu'nda görülen davanın, onuncu duruşmasının ikinci oturumunda, dönemin Muhabere Elektronik Bilgi Sistemler Okulu (MEBS) Alay Komutanı Albay Mehmet Ergün, 2.
Mehmet Ergün - 10.04.2018
Malatya Fetö/pdy Ana Davası (2)
Malatya’daki Kalkışma Davasının onuncu duruşmasının ikinci oturumunda esas hakkında savunma yapan dönemin Muhabere Elektronik Bilgi Sistemler (MEBS) Alay Komutanı Albay Mehmet Ergün, kalkışma gecesi kışlaya dönerek emir komutayı almadığını savundu.
Mehmet Ergün - 19.03.2018
TOKİ Kayaşehir'de 605 Daireyi Kurayla Satacak
İSTANBUL (AA) – Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, "Kayaşehir'de yapımı süren 605 konut için 2 Nisan ile 11 Nisan arasında talep toplayacağız.
Mehmet Ergün - 03.03.2018
TOKİ Ölen Somalı Madencilerin Ailelerine Konutlarını Teslim Ediyor
TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, Manisa'nın Yunusemre ilçesinde "Akgedik Yunuskent Projesi" kapsamında yapılan konutlarda incelemelerde bulundu.
Mehmet Ergün - 03.03.2018
Dha Yurt Bülteni-9
İYİ Parti Tekirdağ kongresinde tek liste ile gidilen seçimde Seval Erkan, il başkanı oldu. GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -Ümit Özdağ'ın salona girişi -Protokol üyeleri ile selamlaşma -Kongreye katılanlar -Ümit Özdağ'ın konuşması -Detaylar Haber-Kamera: Ruhan YALÇIN/TEKİRDAĞ,- ======================= TOKİ Başkanı Turan, Akgedik'te incelemede bulundu MANİSA'nın Yunusemre Belediyesi ile ortaklaşa 5 bin 500 konutluk projeyi yürüten Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, Akgedik bölgesinde yapımı süren konutları inceledi.
Mehmet Ergün - 03.03.2018
TOKİ Başkanı Turan, Manisa Akgedik'teki Konutları İnceledi
MANİSA'nın Yunusemre Belediyesi ile ortaklaşa 5 bin 500 konutluk projeyi yürüten Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, Akgedik bölgesinde yapımı süren konutları inceledi.
Mehmet Ergün - 03.03.2018
TOKİ Başkanı Turan, Manisa Akgedik'teki Konutları İnceledi
MANİSA'nın Yunusemre Belediyesi ile ortaklaşa 5 bin 500 konutluk projeyi yürüten Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, Akgedik bölgesinde yapımı süren konutları inceledi.
Mehmet Ergün - 02.03.2018
Tabakhane Vadisi Kentsel Dönüşüm Projesi
Gümrükçüoğlu, Tabakhane Kentsel Dönüşüm Projesi çerçevesinde kamulaştırma ve yıkım çalışmalarını gerçekleştirdiklerini belirterek, şunları kaydetti: "Tabakhane kentsel dönüşüm alanı içinde Kanuni Bulvarını sahile bağlayacak önemli bir ulaşım aksımız da yer alacak. Bu yol ile kamulaştırma ve yıkım çalışmalarının tamamlandığımız Pazarkapı Kavşağı ve Yavuz Selim Bulvarı arasındaki kısmının rekreasyon uygulama ihalesi TOKİ tarafından gerçekleştirilmiştir. Yasal ihale sürecinin tamamlanmasının ardından kısa sürede yüklenici firmaya yer teslimi yapılarak yapım çalışmalarına başlanacaktır. Karayolları tarafından Pazarkapı Kavşağı ile devlet karayolu da yeniden düzenlenmektedir. Bu dev çalışmalarımız tamamlandığında bölge, Karadeniz'in en gözde yaşam alanı olacaktır." İhale sürecinin tamamlanmasının ardından kısa sürede yüklenici firmaya yer teslimi yapılarak çalışmaların başlayacağını aktaran Gümrükçüoğlu, "Her türlü imkanı şehrimizin emrine sunan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Başbakanımız Binali Yıldırım'a, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'ya, TOKİ Başkanımız Mehmet Ergün Turan'a, şehrimizin milletvekillerine ve tüm ilgililerimize Trabzon'umuz adına teşekkür ediyorum.
Mehmet Ergün - 28.02.2018
Malatya'daki Darbe Girişimi Ana Davası
Savcının haklarında ağırlaştırılmış müebbet cezası istediği rütbeli sanıklar ise şunlar: "2. Ordu Plan Hareket Şube eski Müdürü Albay Bahadır Erdemli, MEBS Alay eski Komutanı Albay Mehmet Ergün, 2.
Mehmet Ergün - 25.02.2018
TOKİ Başkanı Turan: Mutlak Kalite Prensibi ile Çalışıyoruz
BAŞBAKANLIK Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, Gaziantep'te gaziler ve şehit yakınlarına yönelik yaptırılan toplu konutlarda incelemelerde bulundu.
Mehmet Ergün - 25.02.2018
Dha Yurt Bülteni-4
Görüntü Dökümü ---------------------------------- -Uludağ oteller bölgesinden kalabalık görüntüler -Araçların ve yayaların yoğunluğu -kızakla kayan vatandaşlar -Vatandaşlarla röportaj -Kızak işletmecisi ile röportaj -Jandarma trafik ekiplerinin trafik akışını sağlaması -Detaylar Süre: 4 dakika 17 saniye Boyut: 480 MB Mehmet İNAN/BURSA,-  =============================================== 7)TOKİ BAŞKANI TURAN: MUTLAK KALİTE PRENSİBİ İLE ÇALIŞIYORUZ BAŞBAKANLIK Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, Gaziantep'te gaziler ve şehit yakınlarına yönelik yaptırılan toplu konutlarda incelemelerde bulundu.
Mehmet Ergün - 25.02.2018
TOKİ Başkanı Turan: Mutlak Kalite Prensibi ile Çalışıyoruz
BAŞBAKANLIK Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, Gaziantep'te gaziler ve şehit yakınlarına yönelik yaptırılan toplu konutlarda incelemelerde bulundu.
Mehmet Ergün - 17.01.2018
Fetö Davasında, İnebolu Sahil Güvenlik Botu'nda Görevli 19 Mürettebata Beraat Kararı
Kastamonu Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın bugünkü son duruşmasına tutuksuz yargılanan sanıklardan Yüzbaşı Turan Ergün ve Subaylardan Mehmet Ergün katıldılar.
Mehmet Ergün - 04.01.2018
İzmir'de Fetö Sanığı Karı Kocaya 9'ar Yıl Hapis Cezası
İzmir 13. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanıklar Arife Ergün ve eşi Mehmet Ergün ile avukatları katıldı.
Mehmet Ergün - 01.12.2017
Beyoğlu'nda "Büyük Dönüşüm Buluşması" Bakan Özhaseki'nin Katılımıyla Gerçekleşti
Beyoğlu Belediyesi ve Beyoğlu Yatırımcılar Grubu'nun (BIG) Beyoğlu'nun geleceğini yatırımcılarla paylaştığı 'Büyük Dönüşüm Buluşması', Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin katılımıyla gerçekleşti. Beyoğlu Grand Pera'da gerçekleşen "Beyoğlu Büyük Dönüşüm Buluşması"na Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin yanı sıra Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan ve iş dünyasından çok sayıda isim katıldı.
Mehmet Ergün - 04.10.2017
Bakan Özhaseki: (Depreme Karşı Tedbirler Kapsamında) "Yasalar Yakında Çıkacak"
Mamak Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) işbirliği ile yürütülen Gülseren-Anayurt Kentsel Dönüşüm Projesi ve Altıağaç-Karaağaç-Hüseyingazi Kentsel Dönüşüm Projesi'nin kuraları Mamak Belediyesi organizasyonluğunda çekildi. Uygulanan projeler kapsamında ilk projenin 3. etabında 392, ikinci projenin 1. etabında ise 383 modern konut hak sahiplerine teslim edildi. Mamak Belediyesi Kapalı Spor Salonu'ndaki etkinlik Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan ve Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül'ün katılımlarıyla gerçekleştirildi.
Mehmet Ergün - 20.09.2017
Özhaseki: Kimliksiz ve Sağlıksız Şehirlere Sahibiz
'HER YIL 800 BİNİN ÜZERİNDE KONUT ÜRETİLMESİ GEREKİYOR' İzmir'in işadamlarıyla bilinen bir kent olduğunu ama 4 büyük firmanın da kente yatırım için geldiğini söyleyen TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, şöyle konuştu: "İzmir geçmişi ve geleceğiyle dünya kentidir.
Mehmet Ergün - 20.09.2017
Dha Yurt Bülteni-8
"HER YIL 800 BİNİN ÜZERİNDE KONUT ÜRETİLMESİ GEREKİYOR" İzmir'in işadamlarıyla bilinen bir kent olduğunu ama 4 büyük firmanın da kente yatırım için geldiğini söyleyen TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, şöyle konuştu:   "İzmir geçmişi ve geleceğiyle dünya kentidir.
Mehmet Ergün - 20.09.2017
İzmir Kentsel Dönüşüm ve Stratejik Yaklaşımlar Kurultayı
-TOKİ'nin çalışmaları TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan da kurultayın İzmir'de yapılmasının önemine değinerek, hükümetin dev projeler başlatmasıyla yatırımcılar üzerinde İzmir'le ilgili büyük moral oluştuğunun, bir çok firmanın İzmir'de inşaat çalışmalarına başladığının altını çizdi.
Mehmet Ergün - 15.09.2017
Çuvala Konulup Üzeri Kapatılan Yavru Köpek Kurtarıldı
Hayvanlar Eşittir Yaşam Derneği Başkanı Mehmet Ergün, yaptığı açıklamada, olayla ilgili ilk fotoğrafın kendisine ulaşması üzerine konuya müdahil olduğunu belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Ergün Haberleri | Mehmet Ergün Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Mehmet Ergün haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Ergün kimdir, hayatı ve biyografisi. Şampiyondan Puansız Veda: 0-4.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.2.2021 00:59:41. #1.15#
title