MEHMET ERDEMİR HABERLERİ

Mehmet Erdemir haber, Mehmet Erdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Erdemir: 18. Bartın Kitap Fuarı BaşladıMehmet Erdemir 31.10.2014
Mehmet Erdemir 29.10.2014
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
Bartın Valilik önünde düzenlenen törende Vali Seyfettin Azizoğlu, Garnizon Komutanı Deniz Kıdemli Albay Mehmet Erdemir ile Belediye Başkanı Cemal Akın, halkı selamladı.
Mehmet Erdemir 28.10.2014
Bartın'da Cumhuriyet Bayramı Töreni Düzenlendi
Cumhuriyet Meydanı'ndaki törende, Vali Seyfettin Azizoğlu, Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Mehmet Erdemir ve Belediye Başkanı Cemal Akın tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk sunulmasının ardından, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.
Mehmet Erdemir: Bartın'da Protokol BayramlaştıMehmet Erdemir 4.10.2014
Mehmet Erdemir 29.9.2014
Bartın Üniversitesi'nde Akademik Yıl Açılışı
Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitim Bölümü öğretim elemanları topluluğunun müzik dinletisiyle sona eren törene AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, Belediye Başkanı Cemal Akın, Cumhuriyet Başsavcısı Seyfullah Öselmiş, Garnizon Komutanı Deniz Kıdemli Albay Mehmet Erdemir, Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Timur Aktemur ile akademik personel ve öğrenciler katıldı.
Mehmet Erdemir: Bartın'da Gaziler Günü TöreniMehmet Erdemir 19.9.2014
Mehmet Erdemir 19.9.2014
Gaziler Günü
Bartın'da 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla tören düzenlendi Cumhuriyet Meydanı'ndaki törende, Vali Seyfettin Azizoğlu, Garnizon Komutanı Deniz Kıdemli Albay Mehmet Erdemir, Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Şehit Aileleri Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hayrettin Gencel, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.
Mehmet Erdemir 16.9.2014
Konya'da Silahlı Kavga: 1 Yaralı
Sevindik Mahallesinde, Oğuz Ahmet B, köpeğine taş attığını öne sürdüğü komşusu Mehmet Erdemir ile tartışmaya başladı.
Mehmet Erdemir: 30 Ağustos Zafer BayramıMehmet Erdemir 30.8.2014
Mehmet Erdemir 1.7.2014
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı
Bartın Limanı'nda düzenlenen etkinlikte, tekneyle denize açılan Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu, Belediye Başkanı Cemal Akın, Garnizon Komutanı Deniz Kıdemli Albay Mehmet Erdemir ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Altınok, şehitler anısına denize çelenk ve karanfil bıraktı.
Mehmet Erdemir 19.6.2014
Sahil Güvenlik Komutanlığının 32. Kuruluş Yıl Dönümü
Törene, Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu, Zonguldak Valisi Ali Kaban, Garnizon Komutanı Mehmet Erdemir, Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof Dr.
Mehmet Erdemir: Bü'de Mezuniyet HeyecanıMehmet Erdemir 17.6.2014
Mehmet Erdemir 16.6.2014
Bartın Üniversitesi'nde Mezuniyet Töreni
Törene, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, Belediye Başkanı Cemal Akın, Garnizon Komutanı Deniz Kıdemli Albay Mehmet Erdemir, daire amirleri ve öğrenci aileleri katıldı.
Mehmet Erdemir: Soma'daki Maden FaciasıMehmet Erdemir 16.5.2014
Mehmet Erdemir: Soma'daki Maden FaciasıMehmet Erdemir 15.5.2014
Mehmet Erdemir: Temsili Askerlik TöreniMehmet Erdemir 12.5.2014
Mehmet Erdemir: Erdemir'den İnci'ye ZiyaretMehmet Erdemir 9.5.2014
Mehmet Erdemir: Bartın'da 23 Nisan CoşkusuMehmet Erdemir 23.4.2014
Mehmet Erdemir 8.4.2014
Engel Biziz Projesi" Tanıtım Toplantısı
İlde aile hekimleri, müftülük, gıda tarım ve hayvancılık müdürlüğü ve milli eğitim müdürlüğü personelinden oluşan eğitim ekibiyle öncelikle engelliliğin önlenmesine yönelik çalışmalara ağırlık verileceğini ifade eden Çınar, şöyle konuştu: "Engelliliğin önlenmesine yönelik eğitimlerle insanlarımızı bilinçlendireceğiz. Birlikte aynı hedefe koşmaya mecburuz. Nüfusumuz nitelikli ve eğitimli olacak ki, kalkınmamız daha başarılı olsun. Biz bütün nüfusumuzun, gençlerimizin, insanlarımızın iyi eğitilmesini sağlayacağız ve üretimde, istihdamda, bilginin, teknolojinin üretilmesinde, gerek kendi insanımıza, gerekse dünya insanına büyük katkılar sunacağız. Bunu ancak sağlıklı olursak başarılı olabiliriz. Bunun yolu da nasıl sağlıklı olacağımızı öğrenmekten geçiyor. Bu projede bunlardan bir tanesidir." Toplantıya, Belediye Başkanı Cemal Akın, Emniyet Müdürü Mehmet Altınok, Garnizon Komutanı Deniz Kıdemli Albay Mehmet Erdemir, Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Alaattin Karsavuran, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Osman Açıkgöz ile engelli ve engelli aileleri katıldı.
Mehmet Erdemir: Bartın'da Fidan Dikimi YapıldıMehmet Erdemir 17.3.2014
Mehmet Erdemir 22.2.2014
Yalova'ya Atanan Başsavcı Yılmaz İçin Veda Yemeği
Yılmaz da görev süresinde mülki amirlerin büyük desteğini gördüğünü, güzel ve şirin bir il olan Bartın'da huzurlu, güvenli şekilde görev yapmış olmanın mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.  Belediye Başkanı Cemal Akın, Garnizon Komutanı Deniz Kıdemli Albay Mehmet Erdemir, Adalet Komisyonu Başkanı Bekir Nabi Çelen, Bartın Üniversitesi Rektörü Ramazan Kaplan, Emniyet Müdürü Mehmet Altınok ile kaymakamların katıldığı yemekte Vali Çınar, Yılmaz'a filografi sanatıyla yapılmış Türk Bayrağı hediye etti.
Mehmet Erdemir: Sakarya'da Gıda DenetimleriMehmet Erdemir 24.1.2014
Mehmet Erdemir 28.12.2013
İstanbul'dan Yola Çıkan Bisikletçiler Bartın'da
Sarıkamış Şehitlerini Anma Etkinliği çerçevesinde düzenlenen bisiklet turu kapsamında, bu etkinliğe destek veren bisiklet sürücüleri Bartın'a ulaştı.
Mehmet Erdemir 28.11.2013
Bartın Garnizon Komutanı Erdemir'den Ziyaret
Bartın Garnizon Komutanı Deniz Kıdemli Albay Mehmet Erdemir, Bartın Şehit Aileleri Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.
Mehmet Erdemir: Cinayet ve intihar   cenazeMehmet Erdemir 16.11.2013
Mehmet Erdemir: Bartın'daki Cinayet ve İntiharMehmet Erdemir 16.11.2013
Şu an buradasınız: Mehmet Erdemir Haberleri | Mehmet Erdemir Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Mehmet Erdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Erdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Şehit Aileleri ve Gazilere Yemek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.8.2020 05:39:25. #1.14#
title