MEHMET EMİN EKMEN HABERLERİ

Mehmet Emin Ekmen haber, Mehmet Emin Ekmen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Emin Ekmen - 17.11.2011
Eski Vekilden Örnek Davranış
Eski AK Parti Batman Milletvekili M.Emin Ekmen, depremzede aileye kendi evini açtı.
Mehmet Emin Ekmen - 09.11.2011
Amasya'dan Batman'a Gönül Köprüsü Kuruldu
Bayram'ın ikinci günü akşamı Batmanlılar tarafından düzenlenen Kardeşlik Gecesi'nde bir araya gelindi. Batman'ın önde gelen kanaat önderleri ve milletvekillerinin de katıldığı kardeşlik gecesinde konuşan AK Parti 23. Dönem Milletvekili Mehmet Emin Ekmen ve 24.
Mehmet Emin Ekmen - 28.07.2011
AK Parti Batman Eski Milletvekili Ekmen: Tarım İşçileri Konusu Provokasyona Açık
AK Parti Batman Eski Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, tarım işçileri hareketliliğinin yoğun olduğu bir dönemin yaşandığını ve tarım işçileri konusunun provokasyona açık olduğunu söyledi.
Mehmet Emin Ekmen - 17.07.2011
Eski Milletvekili Fırat'ın Sincik Ziyareti
AK Parti Adana eski Milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat, AK Parti Batman Milletvekili Mehmet Emin Ekmen ile birlikte Sincik'i ziyaret etti.
Mehmet Emin Ekmen - 16.07.2011
"18. Uluslararası Kahta Kommagene Kültür Festivali"
18. Uluslararası Kahta Kommagene Kültür Festivali kapsamında, Belediye Konferans Salonu'nda düzenlenen panelde, Avrupalı akademisyenler Asya kıtasının büyük bir bölümünün tarihi, sosyal, kültürel, ekonomik ve ticari yapısını sunumlarla anlattılar. UNESCO Kültürel Miraslar Proje Yöneticisi Mauritius Crijns, Nemrut Dağı'nda koruma altına alınan Aslan Horoskopu hakkında bilgi verdi. Slayt gösterisi eşliğinde sunum yapan Crijns, son yıllarda Nemrut Dağı'na gelen turist sayısında yaşanan ciddi azalmanın araştırılması gerektiğini ifade etti. Yönetmen Akgün Akova ise tarihi ve arkeolojik değerlerin farkında olunması gerektiğini vurgulayarak, Türkiye'deki insanların Nemrut ve Kommagene hakkında bilgi sahibi olmadığını kaydetti. Hollanda Krallık Bilim Akademisinden arkeolog Prof. Dr. Demetrius Waarsenburg da bölgenin genel anlamda yaşadığı tarihi değişiklikleri ve burada yaşayan medeniyetlerin sosyal, kültürel ve ekonomik yapılarını görsel olarak izleyicilere aktardı. Arkeoloji ve sanat tarihi yayını editörü Nezih Başgelen de konuşmasında, Nemrut'a 1970 yılından itibaren çıktığını ve çektiği fotoğraflar dünya genelinde yüzlerce sergi açtığını belirterek, "Adıyamanlı olarak Nemrut Dağı'nı tanıtalım, onlara sahip çıkalım" dedi. Daha önce Nemrut Dağı'nda çeşitli çalışmalar yapan Unescu Nemrut Kültür Vakfı Genel Sekreteri Anne Ten Brink, amaçlarının Nemrut Dağı'nı daha uzun süre burada muhafaza etmek olduğunu kaydetti. Panele, AK Parti Van Milletvekili Gülşen Orhan, Ak Parti Batman eski Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, AK Parti Adana eski Milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat, Adıyaman Üniversitesi eski Rektörü Mustafa Gündüz, Kahta Belediye Başkanı Yusuf Turanlı da katıldı.
Mehmet Emin Ekmen - 01.04.2011
Batman Yeni Çevre Yolu Çalışmaları Başladı
AK Parti Batman milletvekilleri Ahmet İnal, Mehmet Emin Ekmen ve İl Başkanı Murat Güneştekin tarafından yapılan açıklamada, "Mevzuattan ve kamulaştırma sorunlarından başlanılamayan yol çalışmaları nihayet başladı.
Mehmet Emin Ekmen - 26.03.2011
Sağlık Harcamalarını Sgk Karşılayacak
AK Parti Batman Milletvekilleri Ahmet İnal, Mehmet Emin Ekmen ve İl Başkanı Murat Güneştekin, yaptıkları ortak açıklamada, Torba Yasası ile vatandaşların sağlık güvencesi olsun veya olmasın trafik kazalarında sağlık harcamalarının SGK tarafından karşılanacağı ifade edildi.
Mehmet Emin Ekmen - 26.02.2011
İçişleri Bakanı Atalay Batman'da
Bakan Atalay, beraberinde Vali Ahmet Turhan, AK Parti Batman milletvekilleri Mehmet Emin Ekmen, Ahmet İnal ve eski milletvekili Faris Özdemir ile Beyaz Şato Düğün Salonu'nda düzenlenen nikah törenine katıldı.
Mehmet Emin Ekmen - 24.02.2011
CHP'li Güneş'ten 11 AKP'li Milletvekiline 220 Bin Liralık Dava
Güneş'in avukatı İlsu Çatak, açtıkları tazminat davasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada Güneş adına, Ankara 17. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde tazminat davası açtıklarını ifade ederek "TBMM' de düzenledikleri basın toplantısında yalan ve iftiraya dayalı söylentiler hakkında Sayın Hurşit Güneş aleyhine gerçekdışı açıklama yaptıkları, iddialarda bulundukları gerekçesiyle AKP Batman Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, Ağrı Milletvekili Fatma Kotan, Mardin Milletvekilleri Cüneyit Yüksel, Mehmet Halil Demir, Diyarbakır Milletvekilleri Abdurrahman Kurt, Ali İhsan Merdanoğlu, Hakkari Milletvekili Abdulmuttalip Özbek, Erzurum Milletvekili Saadettin Aydın, Van Milletvekilleri İkram Dinçer, Kerem Altun ve Muş Milletvekili Medeni Yılmaz dahil, her bir davalıdan 20 biner TL olmak üzere toplam 220 bin TL manevi tazminat isteminde bulunduk" dedi.
Mehmet Emin Ekmen - 24.02.2011
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Batman Milletvekili Mehmet Emin Ekmen ise AK Parti Hükümetleri döneminde işkenceye karşı sıfır tolerans politikasının izlendiğini, olayların üzerine gidilmesi nedeniyle sonuç alındığını belirterek, "Engin Çeber olayının buna en önemli örnek teşkil ettiğini" ifade etti.
Mehmet Emin Ekmen - 04.02.2011
"Torba" Vekillerin Tansiyonunu Çıkardı, Küfürler Havada Uçuştu
AKP Bursa Milletvekili Mehmet Ocakden: Darbe mi yaptıracaksın? AKP Kahramanmaraş Milletvekili Fatih Arıkan: Beş ay sonra... Tayfun İçli: Göreceğiz. Bu baskıcı, bu totaliter anlayışla bir yere gidemeyeceğinizi sizler de göreceksiniz. Bunlar demokratik davranışlar değildir, bunlar ileri demokrasi örneği değildir. Mehmet Ocakden: Siz darbeleri çok iyi bilirsiniz. - "OTUR LAN YERİNE" VE "TERBİYESİZ HERİF" SESLERİ YÜKSELDİ- Muhalefetin yoklama talepleri de Genel Kurul'da tartışmalara neden olurken tutanaklara şu sözler yansıdı: CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce: Yoklama talep ediyoruz. AKP Bursa Milletvekili Mehmet Emin Tutan: Ayıp ya! Muharrem İnce: Ne demek ayıp? Otur lan yerine! Terbiyesiz herif! Ne demek lan ayıp! Şu terbiyesizi susturur musunuz! Böyle bir şey olabilir mi? Yaptığım şey İçtüzük'e uygun bir şey. "Ayıp ya!' diyor. Dışarıda oturup çay mı içeceksin? Terbiyesiz herif! Ayıp mı benim yaptığım? Mehmet Emin Tutan: İyi yapıyorsun! Sana yakışıyor! Muharrem İnce: Kulaklığını çıkar önce! Dışarıda oturacaksın, öyle mi? Bu, benim İçtüzük'ten gelen hakkım, sana mı soracağım? AKP Bursa Milletvekili Ali Koyuncu: ya ne bağırıp duruyorsun! CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen: Gelin insanca koyalım ortaya, bir düzenli tarih koyalım, gündemi belirleyelim, çalışma saatlerini düzenleyelim AKP Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş: Palavra atma Mehmet. Mehmet Ocakten: Ayda kaç defa Meclis'e geliyorsun? Mehmet Sevigen: Ben gelirim, gelmem Sen iktidarsın. Siz yapacaksınız bunu. Sizin göreviniz sevgili arkadaşlarım. Mehmet Emin Tutan: Sen de aynı parayı alıyorsun. - "HADİ BE YÜRÜ" SESLERİ GENEL KURUL'DA YÜKSELDİ- Mehmet Ocakden: Boşuna yalakalık yapıyorsun, işe yaramayacak. Önce Meclis'e gel Meclis'e. Bir dahaki sefer gelemeyeceksin. Mehmet Sevigen: Yalaka sensin. Utanmıyor musun! Milletvekilisin, utanmıyor musun! Mehmet Emin Ekmen: Sayın Başkan, bu ne böyle ya! Sayın Başkan, çayhanede mi konuşuyor? CHP Gaziantep Milletvekili Yaşar Ağyüz: Sayın Başbakan çok konuşuyor da, her şeyi biliyor da bir tek haddini bilmiyor, haddini.
Mehmet Emin Ekmen - 03.02.2011
AKP'li Kürt Kökenli Milletvekillerinden CHP'li Güneş'e Tepki
AKP'li Kürt kökenli milletvekilleri, Meclis'te basın toplantısı düzenleyerek, CHP Genel Başkan Yardımcısı Hurşit Güneş'in, "Kürtler eninde sonunda bizim kucağımıza oturacak" şeklinde iddia edilen sözlerine tepki gösterdiler AKP'li Kürt kökenli milletvekilleri, Meclis'te basın toplantısı düzenleyerek, CHP Genel Başkan Yardımcısı Hurşit Güneş'in, "Kürtler eninde sonunda bizim kucağımıza oturacak" şeklinde iddia edilen sözlerine tepki gösterdiler. TBMM'de basın toplantısı düzenleyen AKP'nin Kürt kökenli Milletvekilleri Batman Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, Ağrı Milletvekili Fatma Kotan, Mardin Milletvekilleri Cüneyit Yüksel, Mehmet Halil Demir, Diyarbakır Milletvekilleri Abdurrahman Kurt, Ali İhsan Merdanoğlu, Hakkari Milletvekili Abdulmuttalip Özbek, Erzurum Milletvekili Saadettin Aydın, Van Milletvekilleri İkram Dinçer, Kerem Altun ve Muş Milletvekili Medeni Yılmaz, CHP Genel Başkan Yardımcısı Hurşit Güneş'in sözlerine parti yönetiminden açıklık istediler.
Mehmet Emin Ekmen - 30.01.2011
Yargıtay ve Danıştayda Yeni Daireler Kuruluyor
Maddenin görüşülmesi sırasında AK Parti'li milletvekilleri yeterlilik önergesi verdi. CHP Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ünlütepe, önergeye itiraz ederek, 'Üyenin konuşmasına engel mi olacaksınız? Zaten işkence uyguluyorsunuz. Tatil gününde, kış gününde, bazı arkadaşların rahatsızlığına rağmen insanlık dışı, ahlak dışı bir uygulama var, şimdi de konuşturmayacaksınız' diye konuştu. -AK PARTİ'LİLER İYİMAYA'YI ELEŞTİRDİ- Bazı AK Parti'li milletvekilleri, Komisyon Başkanı Ahmet İyimaya'nın tutumunu eleştirdi. AK Parti Karaman Milletvekili Mevlüt Akgün, İyimaya'ya, 'İktidar partisi milletvekillerine söz hakkı vermiyorsunuz. Biz yeteri kadar konuşamadık'derken, AK Parti Batman Milletvekili Mehmet Emin Ekmen ise 'Ne İsa'ya ne Musa'ya yaranıyorsunuz.
Mehmet Emin Ekmen - 29.01.2011
1'nci Maddesi 5 Saatte Kabul Edildi
Meclis Adalet Komisyonu'nda, Yargıtay ve Danıştay'da daire sayısını artıran kanun tasarısının, Danıştay'ın daire sayısını 15'e yükselten 1'nci maddesi 5 saatlik mesaiyle kabul edildi. ANKARA Meclis Adalet Komisyonu'nda, Yargıtay ve Danıştay'da daire sayısını artıran kanun tasarısının, Danıştay'ın daire sayısını 15'e yükselten 1'nci maddesi 5 saatlik mesaiyle kabul edildi. Adalet Komisyonu'nda görüşmelerine devam edilen tasarının Danıştay'ın daire sayısını 13'ten 15'e yükselten maddesiyle ilgili söz alan MHP Aksaray Milletvekili Osman Ertuğrul komisyonun Cumartesi günü çalışmasına tepki gösterdi. Ertuğrul, "Ben dört damarını değiştirmiş bir insanım. Şimdi gidip restoranda önümüze geleni yiyeceğiz, seçme şansımız yok. Bu işi sıkıştırmanın anlamı ne? Madem AKP yüzde 50'yi geçiyor o halde seçimden sonra bunu rahat rahat yaparsınız" dedi. Tasarının görüşmeleri sırasında AKP milletvekilleri yeterlilik önergesi verirken önergeye CHP Afyon Milletvekili Halil Ünlütepe itiraz etti. Ünlütepe "İşkence uyguluyorsunuz bazı arkadaşlarımızın rahatsızlığına rağmen insanlıkdışı, ahlakdışı uygulamaya devam ediyorsunuz. Hem çalışmak hem çabuk bitirmek istiyorsunuz" diye konuştu. - "NE İSA'YA NE MUSA'YA YARANABİLİYORSUNUZ"- AKP milletvekilleri yeterlilik önergesinin lehine söz alırken, AKP Karaman Milletvekili Mevlüt Akgün, Komisyon Başkanı İyimaya'nın tutumunu eleştirdi. Akgün, "Makul sınırları aşan hallerde gerekli tavrı göstermiyorsunuz" diye eleştirirken AKP Batman Milletvekili Mehmet Emin Ekmen de İyimaya'yı "Ne İsa'ya ne Musa'ya yaranıyorsunuz.
Mehmet Emin Ekmen - 26.01.2011
AKP Batman Milletvekilleri Rahatsız Oldu
Ancak, AKP Batman Milletvekili Mehmet Emin Ekmen genel merkeze çağrılmanın söz konusu olmadığını söyledi.
Mehmet Emin Ekmen - 25.01.2011
AKP Batman Milletvekili Ekmen: Kılıçdaroğlu'nu Ciddiye Almıyoruz
AKP Batman Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, C"Kılıçdaroğlu'nu Ciddiye Almıyoruz" Diyerek Yanıt Verdi.
Mehmet Emin Ekmen - 28.06.2007
Anavatan Partisi'nden AK Parti'ye Destek
AK Parti Batman milletvekili adaylarını ağırlayan Anavatan Batman İl Başkanı Kemal Tarhan, genel seçimlerde AK Parti'yi destekleyeceklerini belirtti. AK Parti Batman Milletvekili adayları Ahmet İnal, Nezir Nasıroğlu, Ali Suçin ve Mehmet Emin Ekmen, Anavatan Partisi İl Başkanı Kemal Turhan'ı ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Emin Ekmen Haberleri | Mehmet Emin Ekmen Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Mehmet Emin Ekmen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Emin Ekmen kimdir, hayatı ve biyografisi. Davutoğlu ve Arınç, Haftasonu Manisa'da.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.10.2021 07:09:38. #1.15#

title