MEHMET EMİN EKMEN HABERLERİ

Mehmet Emin Ekmen haber, Mehmet Emin Ekmen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Emin Ekmen - 18.11.2013
Başbakan Erdoğan'ın Diyarbakır Ziyareti
Bütün Kürtler ziyaretten memnun Akil İnsanlar Heyeti Güneydoğu Anadolu Bölgesi Grubu Genel Sekreteri Mehmet Emin Ekmen ise Diyarbakır ziyaretinin sembolik değeri yüksek bir ziyaret olduğunu, Başbakan Erdoğan'ın olağanüstü bir ev sahipliği ile Barzani'yi kendi geçmişine ve işgal ettiği makama uygun bir şekilde ağırladığını belirtti.
Mehmet Emin Ekmen - 30.09.2013
Demokratikleşme Paketi
Paket, kapsamlı ve özenli  Güneydoğu Anadolu Bölgesi Grubu Genel Sekreteri Mehmet Emin Ekmen ise pakette yer alan maddeler incelendiğinde paketin gerek hitap ettiği mağdur kesimler gerekse de seçilen ana temalar açısından oldukça kapsamlı ve özenli hazırlandığının anlaşıldığını söyledi.
Mehmet Emin Ekmen - 31.08.2013
AK Parti Diyarbakır 7. İl Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı
Sur ilçesindeki Liluz Otel'de düzenlenen AK Parti Diyarbakır 7. İl Danışma Meclis Toplantısına AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri Mine Lök Beyaz, Cuma İçten, Süleyman Hamzaoğulları, Oya Eronat, AK Parti Batman Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç ve parti teşkilat üyeleri katıldı.
Mehmet Emin Ekmen - 29.06.2013
Lice'deki Karakol Yapımı Gerginliği
Güneydoğu Anadolu Bölgesi Grubu Genel Sekreteri Mehmet Emin Ekmen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Lice'de bir kişinin öldüğü,  9 kişinin de yaralandığı olayın çok üzücü olduğunu söyledi.
Mehmet Emin Ekmen - 18.05.2013
Akil İnsanlar STK Temsilcilerini Dinledi
Herkesin kendi zihin dünyasındaki kaygı, endişe ve önerilerini aktarmasını isteyen Ensaroğlu, kalıcı bir barışın ancak gerçekleri paylaşmakla ve o çerçevede çözüm aramakla mümkün olacağının altını çizdi. Başkan Ensaroğlu da konuştuğu sırada STK temsilcileri not aldı. Yapacağı konuşmaları kaleme aldı. Toplantı daha sonra basına kapalı bir şekilde devam etti. Toplantının yaklaşık 4 saat sürmesi bekleniyor. Bu arada toplantıya heyetten Mehmet Emin Ekmen katılmadı.
Mehmet Emin Ekmen - 18.05.2013
Çözüm Süreci
Bu arada, heyet üyesi Mehmet Emin Ekmen'in kayınbabasının vefat etmesi nedeniyle kentten ayrıldığı belirtildi.
Mehmet Emin Ekmen - 18.05.2013
Akil İnsanlar Çözüm Sürecin Şanlıurfa'da Anlattı
Akil İnsanlar Güneydoğu Heyeti, Şanlıurfa'da vatandaşlarla buluştu. Çay ocaklarına kıraathanelere inen akil insanlar, vatandaşla bol bol fotoğraf çektirdi. Heyetin başkanı Yılmaz Ensaroğlu, Kezban Hatemi, Etyen mahçupyan, Mehmet Emin Ekmen, Ahmet Faruk Ünsal, Fazlı Hüsnü Erdem, Murat Belge, ve sanatçı Yılmaz Erdoğan'ın yer aldığı heyet Şanlıurfa'da çeşitli temaslarda bulundu.
Mehmet Emin Ekmen - 18.05.2013
Akil İnsanlar Heyeti Şanlıurfa'da Temaslarına Başladı
Basına kapalı olarak gerçekleşen toplantının ardından Akil İnsanlar Güneydoğu Anadolu Bölgesi Grubu Başkanı Yılmaz Ensaroğlu, Başkan Yardımcısı Kezban Hatemi, heyet üyelerinden Mehmet Emin Ekmen, Murat Belge, Fazıl Hüsnü Erdem, Yılmaz Erdoğan, Etyen Mahçupyan ve Ahmet Faruk Ünsal kentin simgesi olan Balıklıgöl ile Gümrük Hanı'na geçerek vatandaşlarla bir araya geldi.
Mehmet Emin Ekmen - 17.05.2013
Akil İnsanlar,İşadamlarıyla Bir Araya Geldi
Akil İnsanlar Heyeti Güneydoğu Anadolu Grubu üyeleri, dünden bu yana temaslarını sürdürdüğü Gaziantep'te bu sabah konakladıkları otelde işadamlarıyla bir araya geldi. Yılmaz Ensaroğlu başkanlığındaki toplantıya heyet üyeleri Kezban Hatemi, Ahmet Faruk Ünsal, Fazıl Hüsnü Erdem, Etyen Mahçupyan, Mehmet Emin Ekmen ve Murat Belge'nin yanı sıra çok sayıda sanayici ve iş adamı katıldı.
Mehmet Emin Ekmen - 15.05.2013
Akil İnsanlar Heyeti Kilis'te
Ensarioğlu, sorunun sadece güvenlik olmadığını ifade ederek şunları söyledi: "Bizden istenen şey, daha çok millet ne düşünüyor. Bütün bir ülkenin ne gibi bir talebi ne gibi beklentileri var. Ne gibi endişeleri var. Bunları bilelim, bunları anlayalım. Bunların ışığında atılacak adımların belirleyelim. Bu masa etrafındaki masada toplananların görüşleri aynı değildir. Farklı eğilimleri, farklı düşünceleri var. Ama ortak olduğumuz bir tek konu var. Türkiye'de bir insan hakları özgürlüğü herkes için sağlanması, demokrasinin güçlenmesi ve pekiştirilmesi, bunlar kadar da önemli olan şey akan kanın durmasıdır. Biz sizlerden çok farklı bir şey bilmiyoruz. Sizlerden aldığımız bilgileri ileteceğiz. Esasında çözüm adına adımları, geliştirilecek politikaları bu hükümet ve bu parlamento tarafından atılacak." Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantıda heyet üyeleri çözüm sürecini anlatılarak, katılımcıların sorularını yanıtlandı ve görüşlerini not aldı. Heyetin gelişi öncesinde bir grup tarafından yapılan protesto nedeniyle toplantının yapıldığı restoranın çevresinde polisin yoğun güvenlik önlemi aldığı görüldü. Kilis'te düzenlenen toplantıya katılmayan Yılmaz Erdoğan, Murat Belge, Mehmet Emin Ekmen ve Lami Özgen'in, heyetin yarın Gaziantep'te yapacağı temaslara katılacağı bildirildi.
Mehmet Emin Ekmen - 15.05.2013
Akil İnsanlar Heyeti Gaziantep'e Geldi
Akil İnsanlar Heyeti'nin diğer üyeleri Yılmaz Erdoğan, Mehmet Emin Ekmen, Lami Özgen ve Murat Belge'nin ise yarın gruba katılacakları bildirildi.
Mehmet Emin Ekmen - 14.05.2013
Akil İnsanlar Heyeti Üyesi Ekmen, Bartın'da Çözüm Sürecini Anlattı
Mehmet Emin Ekmen Çözüm Süreci ile ilgili verdiği konferansta, "Yüzyıl boyunca maalesef merkezi hükümetler gerek Osmanlı'nın son sürecinde olsun Gerekse Cumhuriyetin ilk gününden AK Parti iktidarına kadar bu süreci doğru okuyamadılar.
Mehmet Emin Ekmen - 03.05.2013
Çözüm Süreci
Grubu üyeleri Ahmet Faruk Ünsal, Mehmet Emin Ekmen, Lami Özgen ve Fazıl Hüsnü Erdem, görüşmenin ardından cezaevi önünde basın açıklaması yaptı.
Mehmet Emin Ekmen - 03.05.2013
Akil İnsanlar Tutuklu KCK'lılarla Görüştü
1) AKİL İNSANLAR TUTUKLU KCK'LILARLA GÖRÜŞTÜ Akil İnsanlar Heyeti üyeleri Fazıl Hüsnü Erdem, Lami Özgen, Ahmet Faruk Ünsal ve Mehmet Emin Ekmen, Diyarbakır D Tipi Cezaevi'ne giderek burada aralarında milletvekili ve belediye başkanlarının da bulunduğu KCK tutuklularıyla görüştü.
Mehmet Emin Ekmen - 03.05.2013
Akillerden KCK Tutuklularına Ziyaret
Akil İnsanlar Heyeti Güneydoğu Grubu, Diyarbakır D Tipi Cezaevi'nde KCK davasından tutuklu bulunan mahkumları ziyaret etti. Aralarında Lami Özgen, Mehmet Emin Ekmen, Fazıl Hüsnü Erdem ve Ahmet Faruk Ünsal'ın yer aldığı heyet, KCK davasında tutuklu bulunan milletvekilleri, belediye başkanları ziyaret ederek çözüm süreciyle ilgili son gelişmeleri değerlendirdi.
Mehmet Emin Ekmen - 03.05.2013
Akil İnsanlar Heyeti JİTEM Davasını İzledi
Duruşmayı Akil İnsanlar Heyeti Güneydoğu Anadolu Bölgesi grubundan Fazıl Hüsnü Erdem, Lami Özgen, Ahmet Faruk Ünsal, Mehmet Emin Ekmen, İç Anadolu Bölgesi grubundan Vahap Coşkun ile BDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan da izleyici olarak katıldı.
Mehmet Emin Ekmen - 03.05.2013
Emekli Albay Temizöz'ün Yargılanması
Diyarbakır 6. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmayı izleyen Akil İnsanlar Heyeti Güneydoğu Anadolu Bölgesi Grubu üyeleri Ahmet Faruk Ünsal, Mehmet Emin Ekmen, Lami Özgen ve Fazıl Hüsnü Erdem, daha sonra adliye önünde basın açıklaması yaptı.
Mehmet Emin Ekmen - 03.05.2013
Akil İnsanlar Heyeti Cemal Temizöz'ün Duruşmasını Takip Etti
Akil İnsanlar Heyeti Güneydoğu Grubu, bölgedeki çalışmaları kapsamında bugün Diyarbakır'a gelerek Albay Cemal Temizöz'ün davasını izledi. Akil İnsanlar Güneydoğu Grubu adına, Lami Özgen, Mehmet Emin Ekmen, Fazıl Hüsnü Erdem ve Ahmet Faruk Ünsal ile BDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, Diyarbakır 6.
Mehmet Emin Ekmen - 02.05.2013
Çözüm Süreci
Duruşmayı Akil İnsanlar Güneydoğu Anadolu Bölgesi Grubu'ndan Mehmet Emin Ekmen, Fazıl Hüsnü Erdem, Lami Özgen, Ahmet Faruk Ünsal ve raportör Murat Çiçek ile Akil İnsanlar İç Anadolu Bölgesi Grubu'ndan Vahap Coşkun da izleyecek.
Mehmet Emin Ekmen - 26.04.2013
Akiller'den Bahçeli'ye Suç Duyurusu
Akil İnsanlar Heyeti'nden Mehmet Emin Ekmen, Devlet Bahçeli hakkında suç duyurusunda bulundu.
Mehmet Emin Ekmen - 24.04.2013
Siirt Kızını Kaybeden Aileyi Ziyaret Ettiler "Akil İnsan' Kezban Hatemi, Ricayı Kırmadı, Siirt'te...
EKMEN: BARIŞ ÇIĞLIĞI VAR Vatandaşların söylediklerini not alan heyet üyelerinden Mehmet Emin Ekmen, "Tüm bölgedeki barışa olan açlık Siirt'te de var.
Mehmet Emin Ekmen - 24.04.2013
Çözüm Süreci
Yılmaz Ensaroğlu, Mehmet Emin Ekmen, Lami Özgen, Ahmet Faruk Uysal, Fazıl Hüsnü Erdem, Kezban Hatemi ve Etyen Mahçupyan'ın yer aldığı grup, öğle saatlerinde Aydınlar (Tillo) ilçesinde ziyaretlerde bulunduktan sonra Siirt'e döndü.
Mehmet Emin Ekmen - 24.04.2013
Akil İnsanlar Heyeti Siirt'te Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
Güres Caddesi'nde esnafları gezen Akil İnsanlar Heyeti Güneydoğu Anadolu Bölgesi Grubu, caddeden geçen vatandaşlarla sohbet etti. Şikayetleri not eden heyet üyesi Mehmet Emin Ekmen, silahlı saldırıda kızını kaybeden babanın da, bombalanan köyde babasını kaybeden gencin de ortak kanaatinin bu acının durması noktasında olduğunu söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Emin Ekmen Haberleri | Mehmet Emin Ekmen Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Mehmet Emin Ekmen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Emin Ekmen kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Partili Ekmen, Barış Kongresine Katıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.9.2021 07:13:08. #1.15#

title