MEHMET EMİN EKMEN HABERLERİ

Mehmet Emin Ekmen haber, Mehmet Emin Ekmen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Emin Ekmen - 15.08.2014
AK Parti'de Kongre Hazırlıkları Başladı
Şener, yaptığı yazılı açıklamada, kongrenin organizasyon ekibinin belirlendiğine dikkati çekerek, kendisinin de yer aldığı ekipte AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen, Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, Çorum Milletvekili Murat Yıldırım, Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Düzce Milletvekili Fevai Arslan'ın bulunduğunu ve 27 Ağustos'a kadar kongre hazırlıklarını tamamlayacaklarını kaydetti.
Mehmet Emin Ekmen - 25.07.2014
Gönüllüler Platformu"Na Üç Günde 25 Bin Başvuru
Cumhurbaşkanı Seçim Ofisi Gönüllüler Koordinasyon Sorumlusu Mehmet Emin Ekmen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan'ın seçim çalışmalarının bir boyutunu da gönüllülerin oluşturduğunu bildirdi.
Mehmet Emin Ekmen - 01.06.2014
Bazı Yerlerde Yenilenen Seçimler
AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mehmet Emin Ekmen de yaptığı açıklamada, saat 07.
Mehmet Emin Ekmen - 31.05.2014
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Açıklaması
Seçim çalışmaları kapsamında Ağrı'ya gelen Soylu, AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret ederek, AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mehmet Emin Ekmen, AK Parti İl Başkanı Abbas Aydın ve partililerle bir araya geldi.
Mehmet Emin Ekmen - 29.05.2014
Ağrı'da Belediye Başkanlığı Seçimine Doğru
AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Mehmet Emin Ekmen, oyların 15 kez sayıldığı veya 15 kez itiraz edildiği iddialarına ilişkin, "Hukuken oyların 15 kere sayılması mümkün değildir.
Mehmet Emin Ekmen - 09.05.2014
AK Parti Heyeti Ağrı Barosu'nu Ziyaret Etti
AK Parti heyeti Ağrı Barosu'nu ziyaret etti.
Mehmet Emin Ekmen - 04.05.2014
AK Parti Ağrı İstişare Toplantısı
Seçim konusunda tereddütü olmadığını Ağrı'dan rekor beklediğini anlatan Aydın, şöyle konuştu: "İşte sırada 1 Haziran var. Dünya gözünü dikmiş bu seçime bakıyor. 1 Haziran'da öyle bir sonuç alalım ki Ağrı'da, sandıklardan öyle bir ses yükselsin ki değil Ankara, o Mısır'daki sağır sultan da Ağrı'ya gözünü diksin. Filistinli sizinle coşsun, umut bulsun "Ağrı olarak tarih yazmak durumundasınız. Onun için gece gündüz çalışmak durumundayız. Sandıklara sahip çıkacağız. O sandıkları boş bırakmayacağız." AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Mehmet Emin Ekmen de 30 Mart seçimlerine dair bütün analizleri yaptıklarını ifade ederek, "Deyim yerindeyse hangi uçan kuşun, hangi dala yanlışlıkla konduğunu da iyi biliyoruz.
Mehmet Emin Ekmen - 21.04.2014
İlk Kürtçe Üniversite İçin Hazırlık
'Türkiye'de eğitim dili Kürtçe' olan ilk üniversite olacak Mezopatamya Üniversitesi'ni faaliyete geçirecek Mezopotamya Vakfı yöneticileri, çalışmalarını hızlandırdı. Vakfın Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Selçuk Mızraklı, üniversitenin, şimdilik vakıf ile aynı ismi taşıyacağını, gelişmelere bağlı olarak değişebiliceğini söyledi. Dr. Mızraklı, şöyle konuştu: "İsim konusunda tescili gerekiyor. 'Mezopotamya Üniversitesi' olması büyük olasılık.  Ama gelişmelere bağlı değişiklik gösterebilir. Belirleyici olarak içerik olacak. İlk olarak bu coğrafyadaki Kürtçe'nin eğitim dili olarak kullanıldığı üniversitesi olacak." "ARINÇ, DESTEK SUNACAĞINI SÖYLEDİ" Dr. Mızraklı, üniversitenin kurulma çalışmaları kapsamında Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, YÖK Başkanı ve siyasi partilerin grup başkan vekilleri ile görüştüklerine belirterek, şöyle devam etti: "Kuracağımız üniversite konusunda birçok çevreyi enforme ettik, görüşmeler yaptık, önerilerini aldık. Sürecin kritik önemine işaret eden görüşmeler oldu bunlar. Çünkü, Türkiye'de birçok şey kırılırken, yani zihniyette değişim yaşanırken aynı zamanda da bu coğrafyada da buradaki toplumsal gelişmeye pararlel olan başka kurumalaşmalar da oluyor. En başından da üniversite geliyor. Bunu çok iyi anlatmak gerekiyordu. Bu görüşmeler yapıldı. YÖK Başkanı daha çok işin teknik yönü ile ilgili önerilerde bulundu. Sayın Bülent Arınç, siyaset ve toplmumun bugün geldiği nokta açısından böyle bir çalışmanın önemli ve değerli olduğunu, kendisinin de buna katkı yapacağını, işin brokratik sürüçlerin kolaylaştırılmasından, yasası meclise geçtiğinde desteğini sunacağını ifade etti." VAKFIN KURUCULARI OLAN 300 "SPARTALI" Mezopotamya Vakfı Yönetim Kurulu başkanı Dr.Selçuk Mızraklı'nın, "300 Spartalı" dediği Vakfın kurucuları olan 288 kişi arasında, Ahmet Türk, Şivan Perwer, Sırrı Süreya Önder, Sırrı Sakık, Tahir Ziya Ekinci, Yılmaz Ensaroğlu, Mithat Sancar, Haşim Haşimi, Mehmet Emin Ekmen, Cengiz Çandar, Mesut Yeğen, Bekir Ağardır, Büşra Ersanlı, Osman Baydemir, Mehmet Selim Ölçer, Akın Birdal, Alev Er, Gencay Gürsoy, Gülten Kaya, Davut Ökütçü, Feridun Yazar, Feridun Çelik, Ferhat Kentel, Mehmet Emin Aktar, Nadire Mater, Naci Kutlay, Osman Kavala, Ömer Laçiner, Tahir Elçi, Yavuz Önen, Yüksel Avşar ve Şebnem Korur Fidancı gibi isimler bulunuyor.
Mehmet Emin Ekmen - 14.03.2014
Başbakan: Hangi Yüzle Konuşuyor Bu Adam, Ben Anlamıyorum
AK Parti'nin Batman Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Ekmen'i yanına alarak, tanıtan Erdoğan, avukat Ekmen'in Batman'da siyaseti kendileriyle beraber yıllarca yürüttüğünü, çözüm sürecine çok önemli katkılarda bulunduğunu söyledi.
Mehmet Emin Ekmen - 06.03.2014
ABD'nin Adana Konsolosu Espinoza, Batman'da
AK Parti İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret eden Espinoza, İl Başkanı Murat Güneştekin ve AK Parti Batman Belediye Başkan adayı Mehmet Emin Ekmen ile çözüm süreci, yerel seçimler ve bölgenin genel politikaları hakkında görüştü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Emin Ekmen Haberleri | Mehmet Emin Ekmen Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Mehmet Emin Ekmen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Emin Ekmen kimdir, hayatı ve biyografisi. Numan Kurtulmuş: Türkiye Zor Olanı Yapıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.9.2021 22:48:48. #1.15#

title