MEHMET DURAN HABERLERİ

Mehmet Duran haber, Mehmet Duran son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Duran - 29.05.2013
Akillerin Balıkesir Toplantısındaki Olaylara Soruşturma
SORUŞTURMAYA TEPKİ Soruşturmayla ilgili açıklama yapan MHP İl Başkanı Mehmet Duran, "Akil İnsanlar asıl dinlenmesi gereken insanları değil, kendi yandaşlarını toplantıya çağırmış.
Mehmet Duran - 28.05.2013
Gemlik'te Uçurtma Şenliği
Gemlik Belediyesi'nin Sivil İnisiyatif Platformu ile birlikte tertiplediği uçurtma şenliği büyü ilgi gördü. İlçe stadındaki şenliğe Kaymakam Cahit Işık, Belediye Başkan Vekili Refik Yılmaz, Spor Hizmetleri Gençlik Müdürü Ahmet Adil Tunç, Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Duran ile öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Mehmet Duran - 18.05.2013
Engelli Vatandaşlar, 'Engelsiz Bir Gün' Yaşadı
Mehmet Duran Tatar isimli engelli ise yaşadığı günden dolayı çok mutlu olduğunu, böyle günleri her zaman yaşamak istediklerini söyledi.
Mehmet Duran - 15.05.2013
Öğretmen ve Öğrencilerden Türk Sanat Müziği Konseri
Belediye Kültür Merkezi'nde düzenlenen konseri, Gemlik Kaymakamı Cahit Işık, Belediye Başkanvekili Refik Yılmaz, İl Genel Meclisi Üyesi ve Okul Aile Birliği Başkanı Ercan Barutçuoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ercümen, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Mehmet Duran ve Ali Osman Cura ile okul müdürleri izledi.
Mehmet Duran - 02.05.2013
Akil İnsanlar Protestosuna Polis Müdahalesi
Balıkesir'de Otel Basri'de yapılan akil insanlar toplantısı protesto edildi. Balıkesir Ülkü Ocakları, MHP, Atatürkçü Düşünce Derneği, şehit aileleri ve gaziler ile çok sayıda vatandaş otel önünde sloganlar attı. Kalabalığın artması üzerine polis otel önüne barikat kurdu. Ziyareti protesto eden sivil toplum örgütleri toplantının yapıldığı salona girmek istedi. Polisten 3 kişiyi içeri almalarını isteyen grubun talebi toplantı salonuna iletildi. Daha sonra protestocular polis barikatını yıktı. Çevik kuvvet ekiplerinin biber gazı ile müdahale ettiği olaylarda çok sayıda protestocu biber gazından etkilendi. Aralarında MHP İl Başkanı Mehmet Duran, MHP Merkez İlçe Başkanı Bayram Çılgın, ADD Balıkesir İl Temsilcisi Necati Bilgetürk'ün de bulunduğu kalabalığa müdahale edildi.
Mehmet Duran - 02.05.2013
3 Mayıs Türkçülük Bayramı
MHP İl Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran, 3 Mayıs tarihinin Türkçülük Bayramı olarak kutlanmasıyla ilgili tarih hakkında kısa bilgi verdi.
Mehmet Duran - 30.04.2013
Sivas'lı Öğrencilerden Üstün Başarı
Törene Adana İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Selamet, UNESCO Türkiye Milli Komite Üyesi Prof. Dr. Muhtar Kutlu, Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Turan Akbaş ve Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği ABD Öğretim Üyesi Doç. Dr. Muzaffer Sümbül Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kazım Barışık, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Muharrem Gelen ve şube müdürleri Hediye Titiz, Selma Koyuncu, Ali Ataş, Metin Erduran, Adana Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Mehmet Duran Öznacar katıldı.
Mehmet Duran - 27.04.2013
Büyükerşen, Balıkesir'de Çalışmalarını Anlattı
Balıkesir Genç İşadamları Derneği'nin (BAGİAD) düzenlediği "Adım Adım Büyükşehire " konulu konferansa CHP'li Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen konuşmacı olarak katıldı. Balıkesir Sanayi Odası Toplantı Salonu'ndaki yaklaşık 1.5 saat süren konferansta, 1999'dan itibaren Eskişehir'de yaptığı çalışmaları anlatan Büyükerşen, sunumu ile alkış aldı. Eskişehir'i baştan aşağı değiştiren ve örnek kent haline getiren Büyükerşen, "Ben, sadece görevimi yaptım. Bu görev sadece Eskişehir'e, Eskişehirlilere karşı değildir. Devlet imkanlarıyla okuyup, büyüdüm. Bu şekilde Cumhuriyeti kuranlara, Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarına, benim için bir kuruş dahi ödeyen vatandaşlarıma borcumu ödüyorum. Temerrüt faiziyle birlikte ödüyorum. Ölünceye kadar da ödemeye devam edeceğim galiba" diye konuştu. SİYASETÇİ VE İŞADAMLARI BULUŞTURAN KONFERANS Yılmaz Büyükerşen'in konferansına iş dünyası kadar siyasetçiler de ilgi gösterdi. CHP'li Balıkesir milletvekilleri Nedret Akova ve Haluk Ahmet Gümüş, CHP Balıkesir İl Başkanı Muzaffer Mavuk, CHP Merkez İlçe Başkanı Yaşar Evci, MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran, MHP Balıkesir Merkez İlçe Başkanı Bayram Çılgın, Balıkesir Sanayi Odası Meclis Başkanı Rona Yırcalı, Balıkesir Sanayi Odası Başkanı Ahmet Kula, Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Yavuz, Balıkesir Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula da konferansı izledi.
Mehmet Duran - 25.04.2013
Somut Olmayan Kültürel Mirası Somutlaştırmak Çocuk Kongresi
Törene Adana İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Selamet, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kazım Barışık, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Muharrem Gelen ve şube müdürleri Hediye Tititz, Selma Koyuncu, Ali Ataş, Adana Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Mehmet Duran Öznacar, Unesco Türkiye Milli Komite Üyesi Prof.
Mehmet Duran - 24.04.2013
Öğrenciler Hünerlerini Sergiledi
Adana Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Mehmet Duran Öznacar, etkinlikteki amaçlarının somut olmayan kültürel mirasa dikkati çekmek olduğunu belirterek, öğrencilerin bu konuda son derece başarılı bir performans ortaya koyduklarını görmekten mutlu olduklarını söyledi.
Mehmet Duran - 23.04.2013
23 Nisan Törenlerinde, Yeni Uygulamaya Tepki
DURAN, "ÇOK ACI BİR TABLO" Anıttaki törene katılan MHP İl Başkanı Mehmet Duran, "Egemenlik bitmiş artık.
Mehmet Duran - 17.04.2013
Önce Sünnet, Sonra Müslüman Oldu
Dümrek köyü Muhtarı Vahit Acar, "Fatih, köyümüze çalışmaya geldi. Rahmetli Mehmet Duran arkadaşımız Fatih'i elinden tutup sahip çıktı.
Mehmet Duran - 15.04.2013
MHP'li Çetin'den, Belediye Başkanı Ok'a Adaylık Güvencesi
MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin bugün Balıkesir Belediyesi'ni ziyaret edip, Belediye Başkanı İsmail Ok'la görüştü. MHP Genel Merkezi olarak mevcut belediye başkanlarının hizmetlerini yerinde görmek ve teşkilat mensuplarının seçim çalışmalarını denetlemek için Türkiye'nin çeşitli illerine ziyaret yaptıklarını belirten Çetin, Balıkesir'de de bu yönde çalışmalar yürüttüklerini söyledi. Basın mensuplarının, MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran'ın, büyükşehir belediye başkan adaylığını açıklayan mevcut başkan Ok için, "Adaylığını değil, aday adaylığını açıklamış olabilir" dediğini hatırlatıp, "Bu konuda genel merkezin düşüncesi nedir?" sorusuna Çetin, şu yanıtı verdi: "Genel merkezimizde, Balıkesir Belediye Başkanımızla ilgili olarak ölçü milletimizin memnuniyetidir.
Mehmet Duran - 09.04.2013
Yeni Medya ve Eğitimi Tartışılacak
16 Nisan 2013 Salı 12:00-18:30 Kadir Has Üniversitesi, Cibali Kampüsü, D-Blok Konferans Salonu 16 Nisan 2013 Salı 12:00-18:30 KHas Cibali Kampüsü, D-Blok Büyük Konferans Salonu Panel Moderatörü: İsmail Hakkı Polat (Kadir Has Üniversitesi) 12:00-12:30 KAYIT VE TANIŞMA 12:30-13:00 AÇILIŞ KONUŞMALARI · Doç. Dr. Murat Akser (Yeni Medya Bölüm Başkanı) · Prof. Dr. Mustafa Aydın (Rektör) 13:00-17:00 YENİ MEDYA VE EĞİTİM SUNUMLARI · 13:00-13:30 21. Yüzyıl'da Eğitim ve Yeni Medya Cengiz Ultav (Vestel) · 13:30-14:00 Yeni Medya'da Eğitim İçeriği ve Sunumu Ali Türker (Sebit) · 14:00-14:30 Online Eğitimde Khan AcademyDeneyimi Ali Şentürk (Khan Academy Türkçe) 14:30-15:00 ARA · 15:00-15:30 Zaman-Mekan Sınırsızlığında Dönüşen Eğitim Banu Sezen (Turkcell Akademi) · 15:30-16:00 Dijital Yerlilerin Öğretmeni Olmak Mehmet Duran Öznaçar (MEB Adana Bilim Sanat Merkezi) · 16:00-16:30 Sosyal Medya Üzerinden Üniversite Eğitimi Ercüment Büyükşener (Bilgi Üniversitesi) 16:30-17:00 ARA 17:00-18:30 KAPANIŞ PANELİ 'Yeni Medya Okur-Yazarlığı' Moderatör: · Doç.
Mehmet Duran - 08.04.2013
Kız Meslek Lisesi'nden Kalite Hamlesi
Ülke genelinde her yıl düzenlenen başarı ödülüne 'mMükemmellik yolunda sürekli İyileştirme" parolasıyla başvuran Gemlik Kız Teknik ve Meslek Lisesi'ne saha ziyaretinde bulunuldu. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Duran'ın yanı sıra çok sayıda tedarikçi firma temsilcisinin katıldığı saha ziyaretine KALDER başkan ve üyeleri tam kadro geldi.
Mehmet Duran - 06.04.2013
Balya'da MHP'ye Yeni Katılımlar
MHP Balya İlçe Teşkilatı'na yeni üyeler dahil edildi. MHP İlçe Başkanı Osman Kılıç, teşkilata genç ve dinamik yeni yüzler kattıklarını, aralarına yeni dahil olan Ülkücü camianın yeni fertlerine hoşgeldiniz dedi. Kılıç, böyle hüzünlü bir törende ilçe teşkilatına dinamik, genç ve milliyetçi duygusunu benimsemiş yepyeni yüzler kazandırdıkları için mutlu olduklarını ifade etti. MHP'ye yeni katılan üyelere parti rozetlerini MHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Duran Bulut ve MHP İl Başkanı Mehmet Duran taktılar.
Mehmet Duran - 06.04.2013
MHP Balya Teşkilatı Başbuğ Türkeş'i Andı
Balya MHP İlçe Teşkilatının Hacı Hüseyin köyünde düzenlediği Başbuğ Türkeş'i anma etkinliğine, MHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Duran Bulut, MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran, MHP İl ve İlçe Teşkilat yöneticileri katıldı.
Mehmet Duran - 04.04.2013
MHP İl Başkanı Duran, Belediye Başkanı Ok'un Adaylığını Değerlendirdi
MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran, Belediye Başkanı İsmail Ok'un Köseler Köyü'nde büyükşehir belediye başkanlığına adaylığımı açıklamasını, "Açıklamalar il başkanlığında yapılır, il başkanlığına müracaat edilir" şeklinde değerlendirdi.
Mehmet Duran - 04.04.2013
Balıkesir MHP'de Başbuğ Buluşması
Balıkesir Ülkü Ocakları, düzenlediği etkinlik ile MHP'nin merhum Genel Başkanı Alparslan Türkeş'i andı. Öğle namazı sonrası tarihi Zağnos Paşa Cami önünde pilav dağıtan ülkü ocaklarının anma programına Belediye Başkanı İsmail Ok, MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran, MHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Duran Bulut ve MHP Merkez İlçe Başkanı Bayram Çılgın katıldı.
Mehmet Duran - 03.04.2013
Hatay'da Borç Cinayeti
Edinilen bilgiye göre, Özerli Mahallesi 3. Deniz Yolu'nda meydana gelen olayda F.C., aynı fırında çalıştığı arkadaşı Uğur Duran'ı (34) borcunu ödemesi konusunda uyarınca tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine F.C., arkadaşı Duran'ı boğazından bıçaklayarak öldürdü. Olayı gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. Görgü tanıklarının olay yerinden bir kişinin hızla kaçtığını belirtmesi üzerine polis, cinayet zanlısı F.C.'yi suç aleti bıçakla birlikte yakaladı. Olay yerine gelen Uğur Duran'ın kardeşleri Mehmet Duran ve Yusuf Duran ise sinir krizleri geçirdi.
Mehmet Duran - 03.04.2013
Başbuğ Türkeş'in Vefatının 16. Yılı
MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran Alpaslan Türkeş'in vefatının 16.
Mehmet Duran - 01.04.2013
Adana'da Damdan Düşen Genç Öldü
Alınan bilgiye göre, Mehmet Duran Dinçler (21) Şahin Özbilen Mahallesindeki evinin damında güvercin uçurduğu sırada dengesini kaybederek düştü.
Mehmet Duran - 30.03.2013
Balıkesir Büyükşehir Gazeteciler Derneği İlk Kongresini Yaptı
Otel Basri'de yapılan BBGD kongresine ilgi büyük oldu. Kongreye AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Edip Uğur, CHP Balıkesir Milletvekili Haluk Ahmet Gümüş, Balıkesir Sanayi Odası Meclis Başkanı Rona Yırcalı, Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula, MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran ve oda başkanları katıldı.
Mehmet Duran - 23.03.2013
MHP'den Açıklama: "Engelleme İddiaları Asparagas"
MHP'li il başkan yardımcısı Ferdi Boran, bu tür iddiaların da partinin Bursa mitingine gölge düşürme amacıyla ortaya atılmış olabileceğini belirterek bölgedeki teşkilatlara bu asılsız duyumlara aldırış etmeden Bursa mitingine katılabileceklerini duyurdu. Öte yandan, emniyet güçlerinin mitingine giden konvoyları bölgeden güvenli geçiş yapmaları için rutin kontrolden geçirip eşlik ettikleri öğrenildi. Ferdi Boran konuyla alakalı hassasiyet gösteren emniyet güçlerine de teşekkür etti. MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran da BalıkesiR7den Bursa'ya hiçbir sorunla karşılaşmadan gittiklerini, kendilerinin de duydukları diğer iddiaların doğruluğunu teyit edemediklerini söyledi.
Mehmet Duran - 18.03.2013
MHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Duran Bulut Açıklaması
MHP Bandırma İlçe Başkanlığı tarafından Öğretmenevi'nde düzenlenen konferansa MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk'ün yanı sıra, MHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Duran Bulut, Aksakal Belediye Başkanı Üstün Taşdemir, MHP İl Başkanı Mehmet Duran, MHP MYK Üyeleri Taner Gökçe ve Hüsnü Uçar ile MHP İl Başkan Yardımcısı Mülkü İnci, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Esnaf Odaları'nın ve derneklerin temsilcileri ve Başkanları ile MHP'li Belediye Meclisi üyeleri katıldı.
Mehmet Duran - 16.03.2013
Tes İş 2 Nolu Sendikası Diyarbakır Şubesi Olağan Genel Kurulu Yapıldı
Genel kurulda şube sekreterliğine Ümit Öner, mali sekreterliğe Fettah Esmer, teşkilat sekreterliğine Mehmet Duran, eğitim sekreterliğine ise İlhan Çiçek getirildi.
Mehmet Duran - 14.03.2013
14 Mart Tıp Bayramı Afyonkarahisar'da Tıp Bayramı Dolayısıyla Çam Fidanı Dağıtıldı
Etkinliğe, Hastane Başhekimi Mehmet Duran ve Orman Fidanlık Müdürü Alparslan Altındaş katıldı.
Mehmet Duran - 10.03.2013
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Balıkesir'i Ziyaret Etti
Ülkü Ocakları GenelBaşkanı Olcay Kılavuz Balıkesir'de belediyeyi, il başkanlığını ve ocak başkanlığını ziyaret etti. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Balıkesir Ülkü Ocakları il Başkanı Coşkun Özkan, MHP Balıkesir Belediye Başkanı İsmail Ok, MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran ve yüzlerce Ülkücü ile buluştu.
Mehmet Duran - 09.03.2013
Bulut: Bahçeli İle Nah Görüşürsün
Asya Elit Otel'de basın toplantısı düzenleyen Balıkesir Milletvekili Ahmet Duran Bulut, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Bulut, Ak Parti ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yüklendi. Toplantıda Ahmet Duran Bulut'a, MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran ile MHP Balıkesir Merkez İlçe Başkanı Bayram Çılgın eşlik etti.
Mehmet Duran - 08.03.2013
MHP'li Vekil Bulut'tan, Başbakan ve AK Parti'ye Sert Sözler
Asya Elit Otel'de basın toplantısı düzenleyen Balıkesir Milletvekili Ahmet Duran Bulut, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Bulut, Ak Parti ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yüklendi. Toplantıda Ahmet Duran Bulut'a, MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran ile MHP Balıkesir Merkez İlçe Başkanı Bayram Çılgın eşlik etti.
Mehmet Duran - 08.03.2013
Balıkesir İş Alemine, "İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu" Anlatıldı
Ali Tezel seminerin sonunda sunumun ardından davetlilerin sorularını cevapladı. BSO'nun Organize Sanayi Bölgesindeki hizmet binasında Rona Yırcalı Toplantı Salonunda düzenlenen seminere, BTO Başkanı Mahmut Yavuz, BSO Başkanı Ahmet Kula, MHP İl Başkanı Mehmet Duran, BTO Genel Sekreteri Erdoğan Dur, odaların yönetim kurulu üyeleri, bazı daire müdürleri, STK temsilcileri, BSO ve BTO üyesi çok sayıda işveren ve akademisyen katıldı.
Mehmet Duran - 05.03.2013
Gemlik'te İstiklal Marşı Okuma Yarışması
Sunuculuğunu edebiyat öğretmeni Sema Bozkurt'un yaptığı yarışmayı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Duran, okul müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci takip etti.
Mehmet Duran - 27.02.2013
Balıkesir MHP'den Sükunet Çağrısı
MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran, BDP heyetinin Mart ayında yapmayı planladığı ziyaret için teşkilatına sükunet çağrısında bulundu.
Mehmet Duran - 17.02.2013
Edremit'teki Ülkücü Gençlik Konserde Buluştu
Öztunç'un seslendirdiği şarkılarla salonda yer yerinden oynadı. Binlerce kişi tek bir ağızdan şarkılara eşlik etti ve tekbirler getirilerek gece son buldu. Geceye MHP Milletvekili Ahmet Duran Bulut, Edremit Belediye Başkan Vekili Fatih Çağlar, İl Genel Meclis Üyesi Ali Rıza Timur, Balıkesir MHP İl Başkanı Mehmet Duran, Balıkesir Ülkü Ocakları İl Başkanı Coşkun Özkan, Merkez İlçe Başkanı Bayram Çılgın, Edremit Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Kemal Aslaner, Meclis Üyeleri, sendika ve oda başkanları, MHP İlçe Başkanları, İlçe Ocak Başkanları, İl Kadın Kolları, İlçe Kadın Kolları, Belde Başkanları, Edremit Belediyespor Kulüp Başkanı Selami Küçük ve çok sayıda iş adamı katıldı.
Mehmet Duran - 16.02.2013
Bar İçinde Tiyatro
Oyuncu koçluğunu Can Dalkılıç'ın yaptığı ve oyuncu kadrosunu Nadide Korkmaz, Fırat Turgut, Efe Köse, Mehmet Duran ve Murat Esmeray'ın oluşturduğu ve tamamen amatör tiyatroculardan kurulu "Doğaçlama Kumpanyası Bar Tiyatrosu" adlı grup 2008 yılından beri Alsancak'ta bulunan Sardunya Bar'da oyun sergiliyor.
Mehmet Duran - 15.02.2013
Küçük Mucitler, Eserlerini Sergiledi
Optimum Outlet Adana AVM S.E.S Atölyesi'ndeki serginin açılışına Seyhan Kaymakamı Ahmet Çınar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep İnce, Optimum Outlet Adana AVM Müdürü Şansın Özerdoğan, Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Mehmet Duran Öznacar ve Umut Dayanışma Engelliler Derneği Başkanı Sevim Eyrisakal katıldı.
Mehmet Duran - 14.02.2013
Gemlik'ten Kısa Kısa
Gemlik Kaymakamı Cahit Işık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ercümen ve Şube Müdürü Mehmet Duran ile birlikte Engürücük İlköğretim Okulu'nu ziyaret etti.
Mehmet Duran - 08.02.2013
MHP'nin Kuruluşunun 44. Yılı
MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran imzası ile yayınlanan mesajda MHP'nin 8-9 Şubat 1969 yılında Adana'da yapılan kongrede Cumhuriyetçi Köylü Millet Partisi'nin adının Milliyetçi Hareket Partisi olarak değiştirilerek partinin kurulduğu belirtildi.
Mehmet Duran - 07.02.2013
İş Makineleri Garajda, İşçiler Çay Ocağında
Karayolları Genel Müdürlüğü'nün 1 Ocak 2013'te, 'anahtar teslim ihale' adı altında başlattığı hizmet özelleştirmelerine tepkiler giderek büyüyor. Yol-iş Sendikası üyesi karayolları çalışanları, Balıkesir 141. Şube Şefliği önünde eylem düzenledi. Eyleme MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran ve CHP İl Genel Meclisi üyesi İsmet Koçyiğit de destek verdi.
Mehmet Duran - 07.02.2013
Yol-İş Sendikası'ndan Karayolları Önünde Açıklama
Karayolları Bölge Müdürlüğü önünde basın açıklaması yapan Yol-İş Sendikası Bursa 1 Nolu Şube Başkanı Muharrem Yıldız'a, MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran ve CHP İl Genel Meclis üyesi İsmet Koçyiğit'te destek verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Duran Haberleri | Mehmet Duran Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Mehmet Duran haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Duran kimdir, hayatı ve biyografisi. Salihli Cezaevi'nde Mahkumlara Özel Eğlence.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 9.5.2021 10:08:20. #1.14#

title