MEHMET DURAN HABERLERİ

Mehmet Duran haber, Mehmet Duran son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Duran - 07.02.2013
Afyonkarahisar'da Bir İlk
KARINDA ŞİŞLİK, KABIZLIK, KANAMA Ameliyat ekibinde yer alan Doktor Murat Akıcı da, kalın bağırsak tümörünün çok sık görüldüğüne değinerek, şu bilgileri verdi: "Kapalı yöntem, safra kesesi ameliyatlarında kullanılmakta ama kalın bağırsak tümöründe Afyon'da yeni yeni kullanılmakta. Ameliyat, 5 delikten yapılıyor, tamamen kapalı bir ameliyat. Hastanın hastanede kalış süresini azaltıyor. Açık cerrahiden farkı yok. Bu hastalık çok belirti vermiyor. Hastalar, karında şişkinlik, kabızlık, makatta kanama şikayetleriyle geliyor." TEKNİK VE PERSONEL ALTYAPISI SAĞLAM Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Müdürü Dr. Hasan Arslan da, vatandaşların kaliteli hizmet alması için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini belirtirken, Başhekim Mehmet Duran da teknik altyapı ve personel itibariyle bu tür ameliyatları yapabileceklerinin altını çizdi.
Mehmet Duran - 06.02.2013
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (7)
KARINDA ŞİŞLİK, KABIZLIK, KANAMA Ameliyat ekibinde yer alan Doktor Murat Akıcı da, kalın bağırsak tümörünün çok sık görüldüğüne değinerek, şu bilgileri verdi: "Kapalı yöntem, safra kesesi ameliyatlarında kullanılmakta ama kalın bağırsak tümöründe Afyon'da yeni yeni kullanılmakta. Ameliyat, 5 delikten yapılıyor, tamamen kapalı bir ameliyat. Hastanın hastanede kalış süresini azaltıyor. Açık cerrahiden farkı yok. Bu hastalık çok belirti vermiyor. Hastalar, karında şişkinlik, kabızlık, makatta kanama şikayetleriyle geliyor." TEKNİK VE PERSONEL ALTYAPISI SAĞLAM Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Müdürü Dr. Hasan Arslan da, vatandaşların kaliteli hizmet alması için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini belirtirken, Başhekim Mehmet Duran da teknik altyapı ve personel itibariyle bu tür ameliyatları yapabileceklerinin altını çizdi.
Mehmet Duran - 06.02.2013
Niğde Milli Eğitimden Adana Bilsem'e Ziyaret
Adana Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Mehmet Duran Öznacar'ın kurumun bölümleri hakkında detaylı bilgi verdiği ve uyguladıkları projeleri tanıttığı bildirildi.
Mehmet Duran - 05.02.2013
Ayvalık MHP Yönetimi 1 Yaşında
Ayvalık MHP yönetimi tarafından önceki akşam; Cunda Sahil Restoranda düzenlenen gecede; MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran, yardımcıları Ferdi Boran ve Adnan Çelebi'nin yanı sıra; MHP Ayvalık İlçe Başkanı Dursun İnan, ilçe yöneticileri, Ayvalık ve Küçükköy Belediyelerinin MHP'li Meclis Üyeleri ile çok sayıda partili hazır bulundu.
Mehmet Duran - 01.02.2013
(Özel Haber) Büyükşehir Olan Balıkesir Yerel Seçimlere Odaklandı
MHP, BAŞBAKANI VE KILIÇDAROĞLU'NU ŞAŞIRTMAK İSTİYOR Balıkesir'de yerel seçimlerin bir başka iddialı hazırlanan partisi ise Milliyetçi Hareket Partisi (MHP). Mevcut Balıkesir Belediye Başkanlığını elinde bulunduran MHP'de, MHP İl Başkanı Mehmet Duran; Büyükşehir Belediye Başkanlığını da kazanacaklarını, yeni yasa ile birlikte 20 + 1 olarak bütün belediyeleri kazanmaya talip olduklarını, 15 ay önce başlattıkları seçim çalışmalarının da bu yönde olduğunu bildirdi.
Mehmet Duran - 31.01.2013
(Özel Haber) Tavuk Yetiştiricilerinin Umudu Banvit
Balıkesir'in Bandırma ilçesinde beyaz et sektöründe faaliyet gösteren Şeker Piliç'in iflası, tavuk yetiştiricilerini zor durumda bıraktı. Balıkesir Tavuk Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Duran, "Sektörün içinden olan Banvit'in Şeker Piliç'i alması 500 kümesin boş kalmasını engelleyecektir" dedi.
Mehmet Duran - 26.01.2013
Türk "Einstein"Lar Burada Yetişiyor
Adana Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Mehmet Duran Öznacar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, merkezlerine IQ testiyle aldıkları üstün zekalı ve yetenekli öğrencilerin yetişmesi, proje üretimi ve yönetimi aşamasında öğrencilere katkıda bulunduklarını söyledi.
Mehmet Duran - 16.01.2013
MHP'den Hükümete Öcalan Tepkisi
MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran, İmralı'ya gönderilen televizyona tepki gösterdi.
Mehmet Duran - 16.01.2013
MHP'li Duran: Televizyon Yetmez, 3 G'li Telefon da Hediye Edin
MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, İmralı Adası'ndaki cezaevinde ömür boyu hapis cezasını çeken Adullah Öcalan'a televizyonun ardından 3 G'li telefon hediye etmesini önerdi.
Mehmet Duran - 16.01.2013
MHP İl Başkanı Duran: Başbakan, Öcalan'a 3g'li Cep Telefonu da Hediye Etsin
MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran, teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın hapis cezasını çektiği odaya televizyon koyulmasını eleştirdi.
Mehmet Duran - 11.01.2013
"Bin Lirasını Sokağa Atanlar Derneği" Kurulacak
Balıkesir İli Tavuk Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Duran, 1 milyon kişi ortaklı bir enerji şirketi kuracaklarını bildirdi.
Mehmet Duran - 11.01.2013
MHP Balıkesir'de Büyükşehir'e Hazırlanıyor
MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran, Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yapılacak seçimlerde kendisinin aday olmayacağını, ancak, şu anda 4 adaylarının bulunduğunu açıkladı.
Mehmet Duran - 02.01.2013
Elma Ağaçları Ocak Ayında "Meyve" Verdi
Bahçe görevlisi Mehmet Duran, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçede kış şartlarının çok çetin geçtiğini belirterek, sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerinde seyrettiğini söyledi.
Mehmet Duran - 27.12.2012
Balıkesir Birlik Gazetesi 20. Yılını Kutladı
Balıkesir Birlik Gazetesindeki kuruluş yılı etkinlikleri, protokol ve davetlilerin de katıldığı toplu dua merasimi ile başladı. Etkinliklere; Balıkesir Belediye Başkanı İsmail Ok, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İlhan Arslan, Belediye Başkan yardımcıları Yusuf Özenç ve Tuna Aktürk, İl Kültür ve Turizm Müdürü Prof. Dr. Abdullah Soykan, Güney Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mustafa Gündoğan, Balıkesir Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula, Türkiye Kamu - Sen İl Temsilcisi Mustafa Koç, AK Parti İl Başkanı Avukat Mahmut Poyrazlı ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İl Başkanı Mehmet Duran ve yönetim kurulu üyeleri ile İl Kadın Kolları, MHP Merkez İlçe Başkanı Bayram Çılgın, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İzzet Yıldırım, Basın İlan Kurumu şube müdürü Tahsin Şahin, Balıkesir Büyükşehir Gazeteciler Derneği yönetim kurulu, UEDAŞ müdürü Taşkın Yıldız, Özel Balıkesir Hastanesi Müdürü Hakan Afşin Arıcan, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir, BAYŞAD Başkanı Mustafa Kuvancı ile üyeler, çok sayıda okur, Birlik Gazetesi ailesinin eş, dost ve yakınları katıldı.
Mehmet Duran - 21.12.2012
Balıkesir MHP İl Başkanlığı'ndan Açıklama
MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın "Ben de olsaydım dağa çıkardım" cümlesini, yaptığı açıklamayla kınadı.
Mehmet Duran - 19.12.2012
Sağlık Kuruluşlarının Yetkilileri, Balkanlıoğlu Başkanlığında Toplandı
Toplantıya, AKÜ Ahmet Necdet Sezer Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Ünlü, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dr. Ayhan Erenoğlu, İl Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici, Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr. Lütfi Akgün ve Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Duran katıldı.
Mehmet Duran - 07.12.2012
Bu Acıya Yürek Dayanmaz
Acılı baba Şenay Alaşan, doktorların "krabbe" hastalığı dediğini belirterek şöyle konuştu: "Gitmediğimiz hastane, doktor kalmadı. Üçüncü çocuğumuzu da yaşına girmeden kaybettik. Çocuğum başını tutamıyordu. Gizli ateş oluyordu. Doktorlar tedavisi yok, genetik dediler. Çok üzgünüm." Minik Semih'in dayısı Mehmet Duran, tedavisi olmayan bu hastalık yüzünden üç çocuğun vefat ettiğini belirterek şöyle konuştu: "Anne ve baba üç kez evlat acısı yaşadı.
Mehmet Duran - 05.12.2012
MHP'den Operasyon Değerlendirmesi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran, Balıkesir Belediyesine yapılan operasyon sonrası MHP Merkez İlçe Başkanı Bayram Çılgın ile Başkan Yardımcıları Tuna Aktürk ve Yusuf Özenç'in serbest kalmasından mutlu olduklarını...
Mehmet Duran - 03.12.2012
Balıkesir Belediyesi'nde Operasyon
MHP İL BAŞKANINA SALDIRI DA DOSYADA Başta Balıkesirspor Kulübü ile Belediyespor Kulübü ve Balıkesir Belediyesi'ne yapılan bağışlarla ilgili yürüyen süreçte Belediyedeki ihaleler ve hizmet alımları, araç alımları gibi faaliyetler ile birlikte MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran'a evinin önünde yapılan saldırı olayı da 'adam öldürmeye teşebbüs ve yaralama' iddiasıyla tahkikat dosyasına dahil edildi.
Mehmet Duran - 01.12.2012
Balıkesir Belediye Başkanı Ok: Operasyon Siyasi, Beni de 'Çete Lideri' Diye Gözaltına Alabilirler
"ÇETE LİDERİ OLARAK ALINABİLİRİM" MHP İl Başkanı Mehmet Duran'ın daha önce darp edilmesinin de soruşturma kapsamına alınmasıyla ilgili bir soruya ise Ok, şu yanıtı verdi: "Bu işte (suçlamalar arasında) güneşte patlamalar hariç herşey var.
Mehmet Duran - 30.11.2012
Balıkesir Belediyesindeki Operasyon
Balıkesir Belediyesi'ne yönelik olarak polisin düzenlediği operasyonu değerlendiren MHP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Duran, gözaltında olan parti yetkililerinin suçsuz olduklarına inandıklarını ve kendilerine güvendiklerini söyledi.
Mehmet Duran - 30.11.2012
Balıkesir Belediyesi'ne Operasyon(2)
Bunun dışında bu operasyon kapsamında daha önce MHP İl Başkanı Mehmet Duran Bulut'un dövülmesi olayına karışanların da gözaltına alındığı öne sürüldü.
Mehmet Duran - 28.11.2012
Simavlı Balıkçı Turnayı Gözünden Vurdu
Balıkesir Manyas Gölünde avlanan 34 yaşındaki Mehmet Duran'ın ağına, 8 kiloluk turna balığı takıldı.
Mehmet Duran - 23.11.2012
MHP'liler, Başkan Ok'a Sahip Çıktı
Balıkesir MHP Merkez İlçe Başkanı Bayram Çılgın'ın öncülüğünde, partili bazı ilçe başkanları, belediye ve il genel meclis üyeleri, Ülkü Ocakları ve Ülküm İşçiler Derneği üyeleri, mahalle teşkilatlarından oluşan yaklaşık 300 kişi, belediye binası önünde toplandı. Kalabalık, hafta başında babasının ölümünün ardından yaptığı hayırı nasıl ödediğinin soruşturulduğu ortaya çıkan MHP'li Belediye Başkanı İsmail Ok'a destek verdi. Eyleme MHP İl Başkanı Mehmet Duran'ın katılmaması dikkat çekti.
Mehmet Duran - 21.11.2012
AK Parti'den MHP'li Ok'a Hem Uyarı Hem Destek
MHP VE CHP TUTUKLAMALARI GÖRMEZDEN GELİYOR Başkan Ok'un daha önce de MHP İl Başkanı Mehmet Duran ile iglili çok ağır ithamlarda bulunduğunu anımsatan Poyrazlı, Bu onların kendi iç meselesidir.
Mehmet Duran - 21.11.2012
Çiftçi Eğitim Toplantısı Gerçekleştirdi
Erenler köyü tarım danışmanı yüksek ziraat mühendisi Emine Duman Dalkıran ile ziraat mühendisleri Kamil Oruç ve Mehmet Duran, çiftçilere sulama metotları hakkında bilgi aktardı.
Mehmet Duran - 13.11.2012
Yaralı Madenci 3 Gün Sonra Hastanede Öldü
Soma'nın Darkale Köyü'ndeki Uyar Medencilik Şirketi'ne ait kömür ocağında yerin 300- 350 metre altındaki galeride, geçen cumartesi gecesi saat 22.00 sıralarında yangın çıktı. Madenciler arasında 'toz yangını' olarak tabir edilen kömür tozlarının tutuşması sonucu başlayan alevlerden 9 işçi yaralandı. Alev topunun altında kalan işçilerden Gaffur Kent (36), Hasan Gököz (30), Ramazan Doğan (29), İbrahim Narşap (52), Murat Yılmaz (31), Abdullah Karadağ (33), Mehmet Duran (33), Üzeyir Çopar (34) ve Mehmet Altay (34) yaralandı.
Mehmet Duran - 11.11.2012
Soma'da Kömür Madeninde Yangın
Yangında, işçiler Gaffur Kent (36), Hasan Gököz (30), Ramazan Doğan (29), İbrahim Narşap (52), Murat Yılmaz (31), Abdullah Karadağ (33), Mehmet Duran (33), Üzeyir Çopar (34) ve Mehmet Altay (34) yaralandı.
Mehmet Duran - 11.11.2012
Kömür Ocağında Yangın: 9 Yaralı
Darkale Köyü'ndeki Uyar Medencilik Şirketi'ne ait kömür ocağında yerin 300 ila 350 metre altındaki bir galeride yangın çıktı. Saat 22.00 sıralarında madenciler arasında 'toz yangını' olarak tabir edilen kömür tozlarının tutuşması sonucu başlayan alevlerden 9 işçi yaralandı. Alev topunun altında kalan işçilerden Gaffur Kent (36), Hasan Gököz (30), Ramazan Doğan (29), İbrahim Narşap (52), Murat Yılmaz (31), Abdullah Karadağ (33), Mehmet Duran (33), Üzeyir Çopar (34) ve Mehmet Altay (34) yaralandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Duran Haberleri | Mehmet Duran Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Mehmet Duran haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Duran kimdir, hayatı ve biyografisi. Balıkesir İş Alemine, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Anlatıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 9.5.2021 16:02:32. #1.16#

title