MEHMET ÇİĞDEM HABERLERİ

Mehmet Çiğdem haber, Mehmet Çiğdem son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Çiğdem - 24.09.2020
Hüyük'te koronavirüs denetimleri
İlçe genelinde yapılan kapsamlı denetime Hüyük İlçe Kaymakamı Cüneyt Demirkol ile Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem de katıldı.
Mehmet Çiğdem - 17.09.2020
Konya'da 500 kınalı keklik doğayla buluşturuldu
İlçeye bağlı Çamlıca Mahallesi'ndeki programa Doğa Koruma ve Milli Parklar 8. Bölge Müdürü Tuğrul Şahin, Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, Konya Şube Müdürü Onur Budak ve Beyşehir Milli Parklar Şefi Fatih Demir katıldı.
Mehmet Çiğdem - 15.09.2020
AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı Hüyük'te
Özboyacı, Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem ile bir araya geldi ve ilçedeki çalışmalara ilişkin bilgi aldı.
Mehmet Çiğdem - 14.09.2020
Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aksoy, Hüyük'ü ziyaret etti
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem de eşlik ettiği Rektör Aksoy'a yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler verirken, ziyaretlerinden dolayı da teşekkür etti.
Mehmet Çiğdem - 08.09.2020
Sanatçıların köyüne yerleşen Ali Osman Erbaşı, müzik çalışmalarını burada sürdürüyor
Konya'nın Hüyük ilçesine bağlı Çavuş Mahallesi'ndeki sanatçı köyü Sonsuz Şükran Köyü'ne yerleşen ünlü bestekar ve bağlama ustası Ali Osman Erbaşı, müzik çalışmalarını artık buradaki kerpiç evinde yürütüyor. Türk Halk Müziği'nin duayen ismi bestekar, aranjör, prodüktör ve bağlama ustası Erbaşı, gazetecilere yaptığı açıklamada, kendisinin de artık Sonsuz Şükran Köyü'ne yerleştikten sonra Hüyüklü olduğunu belirterek, "Müzik çalışmalarıma da artık burada devam ediyorum." dedi. Doğaya yakın olmanın çok güzel olduğunu belirten Erbaşı, "Hüyük gerçekten özel bir yer. Belediye Başkanımız Mehmet Çiğdem bey sağolsun, gerçekten bütün Hüyük'ü kendi evi gibi görüp canla başla çalışıyor.
Mehmet Çiğdem - 08.09.2020
Son dakika... Sinemanın duayen oyuncusu İhsan Gedik'ten "Yeni jenerasyon bizi dışladı, iş vermedi" sitemi
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem'in daveti üzerine Hüyük ilçesine gelen ve Çavuş Mahallesinde kurulu bulunan sanatçılara ait kerpiç evlerin bulunduğu Sonsuz Şükran Köyünü de ziyaret eden Gedik, ilçede katıldığı bir söyleşiden önce gazetecilere açıklama yaptı.
Mehmet Çiğdem - 06.09.2020
AK Parti Hüyük İlçe Başkanı Karaaslan, güven tazeledi
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem de Hüyük Belediyesi olarak yürüttükleri çalışma ve hizmetlere değindi.
Mehmet Çiğdem - 05.09.2020
Hüyük Belediye Başkanı Çiğdem'den SÜ Rektörü Aksoy'a ziyaret
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, Selçuk Üniversitesi (SÜ) Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy'u ziyaret etti.
Mehmet Çiğdem - 04.09.2020
Hüyük'te maske farkındalığı etkinliği
Hüyük ilçesinde, Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından 31 ilçede eş zamanlı olarak organize edilen maske takılması konusunda farkındalık etkinliği düzenlendi. Konya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Başkanı Alper Oral, Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem ve AK Parti İlçe Başkanı Muammer Karaaslan, etkinlik kapsamında ilçe merkezinde Cuma namazı çıkışında cami cemaati ile yolda karşılaşılan vatandaşlara ve ziyaret edilen iş yerlerine maske dağıttı.
Mehmet Çiğdem - 04.09.2020
Hüyük'te kaymakam ve belediye başkanından Kovid-19 denetimi
Hüyük Kaymakam Vekili Anıl Adıgüzel ile Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem'in de sahaya çıkarak bizzat katıldığı denetimlerde, Kovid-19 salgınıyla mücadele çerçevesinde, kontrollü sosyal hayat döneminde temel prensipler olan temizlik, maske ve fiziki mesafe kurallarının yanısıra tüm iş kolları ve yaşam alanları için belirlenen tedbirlere uyulması konusunda vatandaşlara uyarılarda bulunuldu.
Mehmet Çiğdem - 28.08.2020
Konya'daki ormanlık alanda çıkan yangın büyümeden söndürüldü
Karaçam ağaçlarıyla kaplı ormanlık alanın ortasındaki yangına, Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem ile mahalle sakinleri kürek, kazma ve çapayla müdahale etti.
Mehmet Çiğdem - 25.08.2020
Hüyük'te göletlere 44 bin yavru sazan balığı bırakıldı
Bu kapsamda İlçe Müdürlüğü personelleri gözetiminde göletlere 44 bin adet yavru sazan balığı salındığını vurgulayan Tingiş, şunları kaydetti: "Bölgemiz halkının ve gelecek nesillerin faydasına olan proje, gölet ekosistemi gelişimini destekleyicidir. Sulama kaynaklarımızın azot değerini yükseltme ve protein kaynağı oluşumunun sağlanması açısından önemli olan proje çerçevesinde, Hüyük Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Çiğdem ile de Çavuş göletine balıklandırma yaptık.
Mehmet Çiğdem - 29.07.2020
Hüyük'te DSİ yatırımları incelendi
DSİ 4. Bölge Müdürlüğü 41. Şube Müdürü Fatih Peker, Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem'i makamında ziyaret etti.
Mehmet Çiğdem - 25.07.2020
Hüyük'te yol yapım projeleri sürüyor
Cengiz, Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem'i makamında ziyaret ettikten sonra ilçede yapımı devam eden yol yapım çalışmalarını gözlemledi.
Mehmet Çiğdem - 23.07.2020
Hüyük'teki spor yatırımları incelendi
Şahin ve Araba, beraberindeki Yatırım İnşaat Şube Müdürü Bilal Coşar ile ilk olarak Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem'i makamında ziyaret etti.
Mehmet Çiğdem - 22.07.2020
Hüyük'ün 4 mahallesinde 351 "Tarımköy" konutu inşa edilecek
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, yaptığı yazılı açıklamada, TOKİ Başkanlığınca Mutlu Mahallesine 80, Burunsuz Mahallesine 96, İmrenler Mahallesine 63 ve Kıreli Mahallesine ise 112 olmak üzere 351 tarımköy konutunun inşa edileceğini belirtti.
Mehmet Çiğdem - 17.07.2020
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ziyaret ettiler
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret ettiklerini bildirdi.
Mehmet Çiğdem - 10.07.2020
Hüyük'te tatlı su sevinci
Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, yaptığı açıklamada, ilçede tatlı su sıkıntısı yaşayan her mahalleye bir içme suyu kuyusu hedefiyle başlattıkları çalışmaların devam ettiğini aktardı.
Mehmet Çiğdem - 07.07.2020
Hüyük'te doğaya 500 kınalı keklik salındı
Doğayla keklik buluşturulması programına katılan Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, gazetecilere yaptığı açıklamada, Hüyük'te bundan sonra keklik seslerinin yeniden yükselmeye başlayacağını söyledi.
Mehmet Çiğdem - 05.07.2020
Hüyük'te ekin yangını
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, itfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangın hakkında bilgi almak için olay yerine geldi.
Mehmet Çiğdem - 04.07.2020
Hüyük'e yeni fabrika yatırımı
Tesisin temel atma törenine katılan Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, yaptığı konuşmada, ilçeye daha önceden yatırım için gelip arazi bakan firmanın, bugün yatırımlarını hayata geçirmesinden dolayı mutlu olduğunu söyledi.
Mehmet Çiğdem - 24.06.2020
Başkan Çiğdem'den kamu kurumlarına ziyaretler
Hüyük İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, Konya'da bazı kamu kurumlarına yönelik ziyaretler gerçekleştirdi.
Mehmet Çiğdem - 21.06.2020
Hüyük'te içme suyu şebekesi yenileniyor
Konya'nın Hüyük ilçesinde, yürütülen çalışmalarla içme suyu şebeke hattının yenilenmeye başlandığı bildirildi. Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, yaptığı yazılı açıklamada, Hüyük kent merkezinde toplam 5,5 kilometrelik içme suyu şebeke hattının yenileriyle değiştirilerek, ilçede yıllardır kangren olmuş önemli bir sorunun ortadan kaldırılmasına yönelik adımların atıldığını belirtti.
Mehmet Çiğdem - 19.06.2020
Hüyük'te okullar LGS için hazır hale getirildi
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, yaptığı açıklamada, Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin, LGS öncesinde ilçedeki sınav merkezi eğitim kurumlarında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında dezenfeksiyon çalışması başlattığını anımsattı.
Mehmet Çiğdem - 19.06.2020
Son dakika haberleri: Hüyük ilçe pazarı yeniden düzenleniyor
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, pandemi sürecinde yaklaşık bir ay süreyle kapalı kalan pazar yerinde yaptıkları düzenlemeyle tezgahlar arası en az iki metre olacak şekilde yeniden bir dizayn yaptıklarını belirterek, "Pazarımızın kapalı olduğu süreçte bazı esnaflarımızdan serzeniş ve tepkiler alsak da halkımızın sağlığı için sıkı tedbirler almak ve uygulamak zorundaydık.
Mehmet Çiğdem - 19.06.2020
Hüyük'teki muhtarlar bir araya geldi
Muhtarlarla kentteki sorunları konuştuklarını söyleyen Ceylan, "Mahalle muhtarları olarak halkımızla yaşadığımız yerlerin sorunlarını Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem'le sürekli istişare ederek ortak akıl ile birlikte çözüm üretme noktasında sürekli mesai yapıyoruz.
Mehmet Çiğdem - 18.06.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nda Hüyük'ün projeleri ele alındı
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti Konya Milletvekilleri Tahir Akyürek ve Gülay Samancı, AK Parti Hüyük İlçe Başkanı Muammer Karaaslan ve belediye meclis üyeleri ile birlikte bir heyet halinde Ankara'da Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret ettiklerini belirtti.
Mehmet Çiğdem - 09.06.2020
Son dakika haberleri... Hüyük'teki tarihi cami ve kaplıcalar aslına uygun olarak restore edilecek
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, Vakıflar Bölge Müdürü Osmanlı ile birlikte ilçede bulunan vakıflara ait mekanları gezdi.
Mehmet Çiğdem - 09.06.2020
Hüyük'te yayla seracılığı yaygınlaşıyor
Bu seraların çiftçiler tarafından tarımsal faaliyetlerde kullanılmaya başlandığını vurgulayan Tingiş, Hüyük'te özellikle Tolca ve Kıreli gibi mahallelerde yaşayan üreticilerden de çok yoğun bir sera talebi aldıklarını da aktararak, "Bölgedeki yayla seracılığının gelişip daha da yaygınlaşmasındaki desteklerinden dolayı devletimize, ilgili kurumlarımıza, bölge milletvekilimiz Gülay Samancı, Kaymakamımız Dilara Şenoğlu hanımefendi ve İlçe Belediye Başkanımız Mehmet Çiğdem'e sonsuz teşekkür ediyorum.
Mehmet Çiğdem - 22.05.2020
Hüyük'te Ramazan Bayramı hazırlıkları devam ediyor
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, yaptığı açıklamada, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı ilçede alınan önlemler kapsamında yürütülen faaliyetlerin devam ettiğini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Çiğdem Haberleri | Mehmet Çiğdem Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Mehmet Çiğdem haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Çiğdem kimdir, hayatı ve biyografisi. Hüyük'ün Çamlıca Dağları lavanta kokacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.6.2021 07:45:10. #1.16#

title