MEHMET ÇALIŞKAN HABERLERİ

Mehmet Çalışkan Haberleri

Mehmet Çalışkan haber, Mehmet Çalışkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Çalışkan - 24.9.2017
Zeki Müren'in Ölümün 21. Yılı
TEV Bursa Şube Başkanı Mehmet Çalışkan, "Sanat Güneşi"nin, kendileri için bir "eğitim güneşi" olduğunu ve onu rahmetle andıklarını söyledi.
Mehmet Çalışkan - 28.7.2017
Kırşehir'de Eczacılara Meslek İçi Eğitim
Temsilciliğin toplantı salonunda düzenlenen eğitim programında eczacılara, "Medikal Eğitimi" ve "Yaşam Desteği" konularında eğitim verildiği dile getirilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Yaşam Desteği konulu eğitimini Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp uzmanları Dr. Hacı Mehmet Çalışkan ve Dr.
Mehmet Çalışkan - 13.7.2017
Fetö'nün İstanbul Firarileri
FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında Taksim Meydanı'nda 39 kişinin yaralanmasına neden olan olaylara ilişkin 99 askerin yargılanacağı davada da Eyüp Mehmet Çalışkan, Fikri Nokta, Hacı Baysoy ve Hakan Üzülmez firariler arasında yer alıyor.
Mehmet Çalışkan - 30.3.2017
Vali Erin'e Köylerde Motosikletli ve Zılgıtlı Karşılama
Köy ziyaretlerinde Erin'e İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy, İl Emniyet Müdürü Metin Alper, İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, İl Özel İdare Genel Sekreteri Sami Işık, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Adil Alan, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mustafa Kutlu, İl Müftüsü Mehmet Ali Öztürkçü, Mahalli İdareler Müdürü Yusuf Güleç, Orman İşletme ve DSİ yetkilileri ile İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Çalışkan eşlik etti.
Mehmet Çalışkan - 9.3.2017
Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Programı"
Serbest muhasebeci mali müşavir Mehmet Çalışkan da 6.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Çalışkan Haberleri | Mehmet Çalışkan Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Mehmet Çalışkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Çalışkan kimdir, hayatı ve biyografisi. Darbeci Generalden F16'lar İçin Kedidir Kedi Çıkışı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 09:23:30. #1.15#
title