MEHMET CAHİT TURHAN HABERLERİ

MEHMET CAHİT TURHAN HABERLERİ

Mehmet Cahit Turhan haber, Mehmet Cahit Turhan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Cahit Turhan 11.10.2019
Bakan turhan: emperyalist güçlerin beslemesi kalleşlerle barış olmaz (2)
'SINIR GÜVENLİĞİMİZİ SAĞLAMAK İÇİN HAREKAT YAPIYORUZ'Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Tekirdağ'daki temasları kapsamında, AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Mehmet Cahit Turhan 11.10.2019
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan Açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, "Kendi kararlarını, geleceğini, istikbalini, istiklalini ve güvenliğini başkasına muhtaç olmadan yapma gücü ve kudreti olduğunu gösteren bir Türkiye var. (Barış Pınarı Harekatı) Bu harekatın tüm dünyaya verdiği mesaj budur.
Mehmet Cahit Turhan 11.10.2019
Bakan turhan: emperyalist güçlerin beslemesi kalleşlerle barış olmaz
ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Barış Pınarı Harekatı'nın önemli bir harekat olduğunu belirterek, "Bakmayın siz bazı terör sevicilerin söylediklerine. Terörist gölgesinde emperyalist güçlerin beslemesi kalleşlerle barış olmaz. Bunlar özleriyle, sözleriyle yanlış insanlar" dedi.
Mehmet Cahit Turhan: Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit TurhanMehmet Cahit Turhan 11.10.2019
Mehmet Cahit Turhan 11.10.2019
Dha yurt bülteni - 9
Bakan Turhan: Emperyalist güçlerin beslemesi kalleşlerle barış olmazUlaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Barış pınarı Harekatının önemli bir harekat olduğunu belirterek, " Bakmayın siz bazı terör sevicilerin söylediklerine.
Mehmet Cahit Turhan 11.10.2019
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan Açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, "Bakmayın siz bazı terör sevicilerin söylediklerine. Yok efendim barışmış, terörün gölgesinde emperyalistlerin beslemesi kalleşlerle barış olmaz. Bunlar sözleri de özleri de yanlış insanlar.
Mehmet Cahit Turhan 10.10.2019
Bakan turhan: 'büyük istanbul tüneli'nin planlamalarını tamamladık
ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, "Dünyada ilk olmak üzere tek geçişte, tek tünel halinde, 3 katlı 'Büyük İstanbul Tüneli'nin planlamalarını tamamladık.
Mehmet Cahit Turhan 9.10.2019
Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı açıldı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, "Türkiye 4 saatlik uçuş mesafesi ile 1,6 milyar nüfusu olan 30 trilyon dolar, yani neredeyse toplam küresel ticaretin yarısına karşılık gelen bir pazara ulaşabilmektedir.
Mehmet Cahit Turhan 9.10.2019
Dev projeye yoğun ilgi
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, dış krediyle yapmayı planladıkları 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli ihalesine yerli ve yabancı firmaların yoğun ilgi gösterdiğini belirterek, "Uygun şartlarda finansman sağlayan firmalar arasında yapılacak ihale için önümüzdeki günlerde ilana...
Mehmet Cahit Turhan 7.10.2019
"BAE'nin Yemen'den çekilmeye niyeti yok"
Yemen Ulaştırma Bakanı Salih el-Cebvani, Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) güneydeki birliklerini güçlendirdiğini ve çekilmeye niyeti olmadığını belirtti.
Mehmet Cahit Turhan 4.10.2019
Yenikapı miting alanında 11. trabzon günleri başladı
TRABZON'un Fethi'nin 558. Yıldönümü kutlamaları ve 11. Trabzon Günleri'nde konuşan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan markalaşmadan bahsederek, "Hükümet olarak biz her türlü desteği veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz.
Mehmet Cahit Turhan 4.10.2019
"Ürünün, aranan marka oldu mu Fizan'da da olsa seni bulurlar"
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, "Bundan 50 yıl önce 'yeter ki olsun' mantığı hakimdi.
Mehmet Cahit Turhan 4.10.2019
Yenikapı miting alanında 11. trabzon günleri başladı
Trabzon'un Fethi'nin 558. Yıldönümü kutlamaları ve 11. Trabzon Günleri'nde konuşan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan markalaşmadan bahsederek, "Hükümet olarak biz her türlü desteği veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz.
Mehmet Cahit Turhan 3.10.2019
A400M Uçakları Retrofit Sözleşme Töreni
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, son 17 yılda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vizyonuyla hayata geçirilen politikalar ve yatırımlarla, savunma sanayi alanında adeta bir devrim gerçekleştirdiklerini belirterek, "Bugün ülkemizde 700 ayrı savunma sanayi projesi yürütülüyor...
Şu an buradasınız: Mehmet Cahit Turhan Haberleri | Mehmet Cahit Turhan Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Mehmet Cahit Turhan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Cahit Turhan kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakan Turhan: Savaşlar, hayatın her alanında olduğu gibi sanal dünyada da
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.5.2020 15:24:32. #1.15#
title