Mehmet Bey Haberleri

Mehmet Bey haber, Mehmet Bey son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Bey - 22.10.2020
Usta sanatçı Sermiyan Midyat 'Eyvah Tatil' filmiyle seyirciye sürpriz yapacak
Sermiyan Midyat'tan seyirciye sürpriz Mafya karakterini ilk kez oynadığını kaydeden Midyat, seyircilere bir sürpriz olacağını ifade etti. Filmde rol aldığı mafya 'Vedat' karakteri hakkında bilgi veren Midyat, "Biraz git gelleri olan bir karakter. Çok neşeli ama tehlikeli sinyalleri de veren bir karakter. Filmin sonunda yapımcımız Mehmet Bey de oyuncu olarak yer alıyor.
Mehmet Bey - 27.9.2020
GÜNDEM / 27 Eylül 2020
(Barselona/16.00) ÖZEL HABER 1- Kardeşlerin 15 yıllık hasreti belediye ekiplerinin yemek yardımı sırasında bitti İhtiyaç sahiplerine yemek dağıtımı yapan Mamak Belediyesi ekipleri, iki kardeşin ilçenin farklı mahallelerinde birbirinden habersiz yaşadığını ve maddi imkansızlıklar nedeniyle yıllardır görüşemediğini tespit etti, çalışma başlattı Yürüme engelli kızı ile yaşayan abla Fatma Çamdelen, belediye görevlisinin getirdiği yemekleri almak için indiği apartmanın bahçesinde kardeşi Mehmet Çamdelen'le buluşturuldu Fatma Çamdelen: "Biz 5 kardeştik 3'ü vefat etti. İkimiz de 15 yıldır görüşemiyoruz. Belediyenin yemeği ile geçiniyoruz. Kızım Derya da, dayısını duyduğunda çok sevindi 'Ayaklarım yok, yürüyemiyorum' diye ağladı" Mehmet Çamdelen: "Allah kavuşturanlardan razı olsun. Kader böyleymiş. Kardeşimi ve yeğenimi gördüm çok mutluyum" Çamdelen kardeşlerin durumunu fark eden belediye görevlisi Osman Aktay: "Bir gün sohbet esnasında Mehmet Bey'e Çamdelen soyadında bir tanıdığının olup olmadığını sorduğumda 'Var ama görüşemiyoruz' yanıtını aldım.
Mehmet Bey - 11.9.2020
Koronavirüse yakalandı, plazma tedavisiyle sağlığına kavuştu
Alaşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Kadir Gem, "Mehmet Bey korona süreci boyunca ağır enfeksiyon tanımına uyan klinik tabloyla hastanemize geldi.
Mehmet Bey - 11.9.2020
Kanuni kupası cirit turnuvası
Erzurum şehir kimliğinin oluşmasında Kanuni'nin bu şehre yaptıklarının çok mühim etkisi olduğunu söyleyen TDED Erzurum Şube Başkanı Murat Ertaş sözlerine şöyle devam etti: "Avrupa'nın ve dünyanın yakından tanıdığı ve "muhteşem" unvanı verdiği büyük Osmanlı sultanının Erzurumla ilgisi Erzurum'un şanlı tarihinde altın sayfadır. Erzurum'un kesin olarak Osmanlı toprağına katılması, Matrakçı Nasuh'un şehir planı çizmesi, şehrin Kanuni'nin damadı ve baş vezir Rüstem Paşa, Ayas Paşa ve İbrahim Paşa tarafından yeniden bina edilmesi, Tebriz'den Dulkadirli Mehmet Bey ve ahalisinin getirilerek şehre insan kaynağı sağlanıp şehrin şenlendirilmesi, Erzurum'un fetret ve ıssızlık döneminin sonlandırılması ve güvenliğinin sağlanması, Osmanlı ordusunun kalıcı olarak şehre yerleştirilmesi hep Kanuni zamanında olmuştur.
Mehmet Bey - 10.8.2020
2. Uluslararası Karaman Türk Dünyası Şöleni gerçekleşti
Karaman Belediyesi tarafından organize edilen 2. Uluslararası Karaman Türk Dünyası Şöleni, Türk Dünyası Kültür Parkında şölen ateşinin yakılmasıyla gerçekleşti. 2. Uluslararası Karaman Türk Dünyası Şöleni, bu yıl tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde sadece şölen ateşi programı ile gerçekleşti. Şölen ateşi programından önce Karamanoğulları askerlerinin eşliğinde Karamanoğlu Mehmet Bey'in 1277 yılında yayınlanan fermanı okundu.
Mehmet Bey - 7.8.2020
Kayseri Ticaret Odası Başkanı Gülsoy'dan yabancı dilde tabela tepkisi
Gülsoy, "Arapça, İngilizce ve Farsça levha ve tabelalardan dolayı üyelerimizden de şikayetler geliyor. Türkçe levha ve tabelaların kullanılmasına özen göstermeliyiz. Bundan 700 yıl önce Karamanoğlu Mehmet Bey, 'Bundan böyle divanda, dergahta, bargahta, çarşıda ve meydanda Türkçe'den başka dil kullanılmayacaktır' diyerek, bu sözüyle o gün bile tehlikenin ne denli büyük olduğunu görmüştür.
Mehmet Bey - 19.7.2020
Son dakika haberi | Kızı PKK'lı teröristlerce kaçırılan baba, HDP'li yöneticiler hakkında suç duyurusunda bulundu
Mehmet Laçin'den aldıkları bilgiler doğrultusunda geniş kapsamlı bir çalışma hazırladıklarını anlatan Etlik, şunları kaydetti: "Mehmet Bey'in kızı önce Diyarbakır'dan başka bir ile gidiyor, orada anne tarafı akrabalarıyla kalma süreci ve birkaç ay içerisinde çok hızlı bir değişim var.
Mehmet Bey - 10.7.2020
Bel fıtığı hastası, Keşan Belediyesinin desteğiyle sağlığına kavuştu
Uzun yıllardan beri bel fıtığı rahatsızlığı olan Evren'in sağlığına kavuşmasından dolayı mutluluk duyduklarını vurgulayan Helvacıoğlu, şunları kaydetti "Hemşehrimizin sorununu öğrenir öğrenmez ilgili müdürlük ve ekiplerimize konuyla ilgilenmeleri için talimat verdim. Belediye olarak muayenesinden evinin ihtiyaçlarının karşılanmasına kadar hep ailemizin yanında olduk. Doktorumuz acil ameliyata karar verdi ameliyat sonrası Mehmet Bey'in sağlık durumu çok iyi oldu.
Mehmet Bey - 7.7.2020
Altınordu'da Efe Mustafa krizi
Efe Mustafa'nın babasının kendisini telefonla arayarak, "Geçen yıl Ravil'i, Burak'ı, Polat'ı ve Yiğit'i profesyonel yaparken bizi unuttunuz, biz size kırgınız, Altınordu'da devam etmeyeceğiz, hangi kulüple anlaşacağımız da belli değil, ne kadar istiyorsunuz?" sorunu yönelttiğini kaydeden başkan Özkan, şöyle konuştu: "Bir babadan duyacağım en ağır söz. Tam 13 yıldır bu işin içindeyim, hiç bir babadan bir kuruş dahi istemedim. Babaya birileri öğretmişler. Öğreten veya araya giren önce bir menajer oluyor, kulüp kendini saklıyor, kulüp son aşamada sahne alıyor. Ben de, Efe henüz 17 yaşında, neden sabır göstermiyorsunuz baba bey? dedim. Onların milli forma giyme sayıları fazla idi ve çok göz önünde idiler. İşte şimdi sıra Efe Mustafa'ya geldi. 'Sen çocuğunu göndermeyebilirsin ama ben sporcumu vermem kardeşim' dedim." 11 YAŞINDA ALTINORDU'YA GELDİ Efe Mustafa'nın 11 yaşında bir çocukken Aydın'dan Altınordu'ya geldiğini söyleyen başkan Seyit Mehmet Özkan şöyle devam etti: "Tam 6 yıl Altınordu Futbol Akademisi bünyesinde delikanlı oldu. Ekmeğimizi yedi, suyumuzu içti. Bugüne kadar, 'Allah sizden razı olsun Mehmet Bey' diyen baba bey, şimdi bana kaç para istiyorsunuz, diyor.
Mehmet Bey - 20.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör örgütü PKK'nın katlettiği işçinin ailesiyle görüştü
Erdoğan, Tuncay'ın ailesine başsağlığı dileyerek, "Mehmet Bey, başınız sağ olsun.
Mehmet Bey - 28.5.2020
Karamanoğlu Mehmetbey'in türbesine 22 yıldır gözü gibi bakıyor
Orta Toroslar'ın, 1700 metre yüksekliğindeki 100 haneden oluşan ve yaklaşık 500 nüfus barındıran Türkmen köyü Balkusan, 13 Mayıs 1277'de Türk Dil Fermanı'nı yayımlayarak, Farsçanın yerine Türkçeyi devlet dili ilan eden Karamanoğlu Mehmet Bey'in ve yakınlarının mezarlarına ev sahipliği yapıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Bey Haberleri | Mehmet Bey Kimdir - Haberler - Mehmet Bey haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Bey kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi: Engelli kızın sıcak hava balonuna binme hayali gerçekleşti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 08:44:34. #1.15#
title