MEHMET ALİ TALAT HABERLERİ

Mehmet Ali Talat haber, Mehmet Ali Talat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Ali Talat - 24.02.2016
Kıbrıs Müzakereleri
Cumhurbaşkanı Akıncı, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda KKTC'deki siyasi parti temsilcileri Cumhuriyetci Türk Partisi - Birleşik Güçler (CTP-BG) Genel Başkanı Mehmet Ali Talat, Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı Hüseyin Özgürgün, Demokrat Parti - Ulusal Güçler (DP-UG) Genel Başkanı Serdar Denktaş ve Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) Genel Başkanı Cemal Özyiğit ile Kıbrıs müzakerelerinde gelinen son durum ile ilgili bilgilendirmek üzere bir araya geldi.
Mehmet Ali Talat - 21.02.2016
Türkiye'den KKTC'ye Su Temini Projesi"
KKTC'de koalisyon hükümetinin büyük ortağı Cumhuriyetçi Türk Partisi-Birleşik Güçler (CTP-BG) Genel Başkanı Mehmet Ali Talat, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan, hükümetlerin çabasıyla çözümlenecek su konusunda yaşanan sürece siyasi destek vermesini talep ettiğini söyledi.
Mehmet Ali Talat - 21.02.2016
Erdoğan'la Su Konusunu Görüşen Talat: Tek Arzum Suyun Artık Akması
KKTC'de koalisyon hükümetinin büyük ortağı Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Mehmet Ali Talat, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan, hükümetlerin çabasıyla çözümlenecek su konusunda yaşanan sürece siyasi destek vermesini talep ettiğini söyledi.
Mehmet Ali Talat - 15.02.2016
No Resolution İn Cyprus Water Crisis
CTP leader Mehmet Ali Talat said no decision has been yet made over who will run the water project and a referendum may be held after a CTP meeting.
Mehmet Ali Talat - 09.01.2016
Cihan Haber Ajansı Gündemi
POLİTİKA - AK Parti'nin 24. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Afyonkarahisar'da gerçekleştiriliyor. Başbakan Ahmet Davutoğlu da toplantıya katılacak. (11.00-Afyonkarahisar) - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli başkanlığındaki heyet, toplantı öncesi Kızılcahamam ilçesindeki Ülkücü Şehitler Anıtı’nı ziyaret edecek. Ardından Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu ve TBMM Grubu Ortak Toplantısı iki oturum halinde basına kapalı olarak gerçekleştirilecek. (10.00-11.00-14.00-Ankara) - CHP Genel Başkan Yardımcısı Ercan Karakaş, Adana İl Başkanlığı'nda partililerle bir araya gelecek. (10.00-Adana) DÜNYA - KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Kıbrıs müzakereleriyle ilgili bilgilendirme amaçlı toplantılar çerçevesinde muhtarlarla Lefkoşa Atatürk Kültür Merkezi’nde toplantı yapacak. (Lefkoşa) - Körfez İşbirliği Konseyi Dışişleri Bakanları, İran’la ilişkileri ele almak üzere olağanüstü toplanacak. (Riyad) - Suudi Arabistan'da Şii din adamı Ayetullah Nemr Bakır en-Nemr'in idam edilmesine yönelik gelişmeler izleniyor. (Riyad,Kahire) - Fransa’nın başkenti Paris’te PKK’nın kurucularından Sakine Cansız ile Fidan Doğan ve Leyla Söylemez'in 2013 yılında öldürülmeleri nedeniyle protesto gösterisi düzenlenecek. (Paris) - Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, Koşher süpermarket saldırısı zanlısı Amedy Coulibaly tarafından öldürülen kadın polisin anma törenine katılacak. (Paris) - Kosova ana muhalefet partileri, başkent Priştine’de hükümeti portesto edecek. (Priştine) - ÖZEL- Talat: Kıbrıs’ta çözüm için her şey hazır, Mart’a kadar çözüm mümkün KKTC’nin 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Kıbrıs’ta çözüm için her şey hazır.
Mehmet Ali Talat - 28.12.2015
Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonundan Mehmet Ali Talat'a Ziyaret
Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Serkan Hoşcan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti temaslarına Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti 2. Cumhurbaşkanı aynı zamanda iktidar partisi CTP-BG Genel Başkanı Mehmet Ali Talat’ı parti genel merkezinde ziyaret ederek devam etti.
Mehmet Ali Talat - 27.12.2015
KKTC'de "Noel Baba Barış Köyü" Kurulacak
Ülkelerin adı konulmamış savaşlar için milyarlarca dolar harcarken, karşılığında insanları bir araya getirecek ve barış içinde yaşayabileceklerini gösterecek projelere hiç önem vermediklerini savunan Karabulut, şunları kaydetti: "Onun içindir ki Noel Baba Barış Köyü projesi, dünyada ilk kez Antalya'da 1991 yılından itibaren başlayan Noel Baba etkinliklerini, dünya barışı temelinde yaşatmak üzere planlandı. Diğer bir ifade ile "Noel Baba Barış Köyü" projesi dünyada sürdürülebilir barış için devam eden tek projedir. Noel Baba Barış Köyü'nde farklı ülke insanları kültürleri, inançları, mimari özellikleri, mutfakları, milli günleri ve sanatları ile temsil edilecekler. Böylelikle tüm hazırlıkları tamamlanan, finans sorunu olmayan, en son hesaplara göre 262 milyon dolarlık proje maliyeti olan Noel Baba Barış Köyü, 2007 yılında 'Noel Baba Barış ülkesi' seçilen KKTC'de 2016 yılında açılacak." Karabulut açıklamasında ayrıca, köyün KKTC'de yapılması kararında etkili olan KKTC 2. Cumhurbaşkanı ve Cumhuriyetçi Türk Partisi Genel Başkanı Mehmet Ali Talat ile KKTC Başbakanı, İçişleri Bakanı, Turizm Bakanı ve Tatlısu Belediye Başkanına teşekkür etti.
Mehmet Ali Talat - 26.12.2015
Cihan Haber Ajansı Gündemi
- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak Bölgesel Kürt Yönetimi Başbakanı Neçirvan Barzani’yi Mabeyn Köşkü’nde kabul edecek. Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi’nde ‘Asım’ın Neslinden Bir Usta Recep Tayyip Erdoğan’ isimli programa katılacak. (14.00/19.30- İstanbul) POLİTİKA - CHP Ankara İl Başkanlığı 10. Olağan İl Kongresi yapılacak. (10.00-Ankara) - Emekli Büyükelçi Faruk Loğoğlu: Muhalefetle ‘yeni anayasa’ görüşmeleri 7 Haziran’daki gibi bir oyundan ibaret. AKP, CHP’yi yine oyalayarak halka başkanlığı pazarlayacak. (ÖZEL) DÜNYA - Hint Okyanusu'nda 26 Aralık 2004'te yaşanan 9,1 büyüklüğündeki depremin oluşturduğu tsunamide hayatının kaybeben yaklaşık 230 bin kişi, felaketin 11.yılında anılacak. - Kıbrıs’taki olası çözümde Türkiye verdiği suyu parayla satacak. (ÖZEL) - KKTC’de koalisyon hükümetinin büyük ortaklarından Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Mehmet Ali Talat, Türkiye’den verilen suyla ilgili hükümetler arası bir kriz olmadığını ancak görüş farklılıkları olduğunu söyledi.
Mehmet Ali Talat - 20.12.2015
KKTC'de 3 Ton Hamsi Pişirilerek Vatandaşlara İkram Edildi
Girne Belediyesi Açık Pazarı alanında yer alan etkinliğe KKTC Meclis Başkanı Sibel Siber, Başbakan Ömer Kalyoncu, 2. Cumhurbaşkanı ve CTP Genel Başkanı Mehmet Ali Talat, Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanı Korgeneral İlyas Bozkurt, Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Erhan Uzun, diğer yetkililer, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Ali Talat - 16.12.2015
Kıbrıs Müzakereleri
KKTC 2. Cumhurbaşkanı ve Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Genel Başkanı Mehmet Ali Talat, "Artık herkes Kıbrıs sorununun çözüm zamanının geldiğine inanıyor" dedi.
Mehmet Ali Talat - 10.11.2015
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
  KKTC   Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) başkenti Lefkoşa'da Atatürk Anıtı önündeki törene, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Meclis Başkanı Sibel Siber, Başbakan Ömer Kalyoncu, Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Derya Kanbay, İkinci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, bakanlar, askeri ve sivil yetkililer ve temsilciler katıldı.
Mehmet Ali Talat - 29.10.2015
Cumhuriyet Bayramı Kutlanıyor
Kutlamalar kapsamında Dr. Fazıl Küçük Bulvarı'nda da tören düzenlendi. Törene, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Meclis Başkanı Sibel Siber, İkinci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Derya Kanbay, bakanlar, milletvekilleri, siyasi partilerin başkan ve temsilcileri, diğer yetkililer ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Ali Talat - 29.10.2015
KKTC'de Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - KKTC'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları- Lefkoşa Büyükelçiliği'nde Derya Kanbay'ın kabulü - Lefkoşa Atatürk Anıtı'na çelenk koyulması ve saygı duruşu - Dr. Fazıl Küçük Bulvarı'nda da tören düzenlenmesi - Resmi geçit ve vatandaşlardan görüntüler - KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın konuşması Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, "İki kesimli, iki toplumlu, iki kurucu devletin siyasal eşitliğine dayalı, birleşik federal bir yeni yapının sadece Adamız için değil, bölgemiz için de yararlı sonuçlar doğuracağına inanıyoruz" dedi. KKTC'deki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalar çerçevesinde Lefkoşa'da ilk tören Atatürk Anıtı'nda düzenlendi. Tören, çelenklerin protokol sırasına göre anıta konulmasıyla başladı. Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı ile bayraklar göndere çekildi.Kutlamalar kapsamında Dr. Fazıl Küçük Bulvarı'nda da tören düzenlendi. Törene, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Meclis Başkanı Sibel Siber, İkinci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Derya Kanbay, bakanlar, milletvekilleri, siyasi partilerin başkan ve temsilcileri, dernek ve üniversite yetkilileri ile vatandaşlar katıldı.
Mehmet Ali Talat - 29.10.2015
Kıbrıs'ta 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
Törene, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Meclis Başkanı Sibel Siber, Başbakan Ömer Kalyoncu'yu temsilen Maliye Bakanı Birikim Özgür, 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, 3.
Mehmet Ali Talat - 17.10.2015
KKTC'ye Su Temin Projesi Geçitköy Barajı Açılışı
Konuşmaların ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Sibel Siber, KKTC Başbakanı Ömer Kalyoncu, Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Adalet Bakanı Kenan İpek, İçişleri Bakanı Selami Altınok, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, KKTC'nin eski Cumhurbaşkanları Derviş Eroğlu, Mehmet Ali Talat ve diğer protokol üyeleriyle barajın açılışını gerçekleştirdi.
Mehmet Ali Talat - 17.10.2015
Asrın Projesi" Hayata Geçti
KKTC Meclis Başkanı Sibel Siber, KKTC Başbakanı Ömer Kalyoncu, KKTC İkinci Cumhurbaşkanı ve CTP Genel Başkanı Mehmet Ali Talat, KKTC Üçüncü Cumhurbaşkanı Eroğlu, DPUG Genel Başkanı Serdar Denktaş ile Türkiye ve KKTC bakanları da törenleri izleyenler arasındaydı.
Mehmet Ali Talat - 04.10.2015
Türkiye'den KKTC'ye Su Geliyor, Hükümet Gidiyor Mu?
UBP Genel Başkanı Özgürgün, basına yaptığı açıklamada, "Cumhuriyetçi Türk Partisi-Birleşik Güçler (CTP-BG) Genel Başkanı Mehmet Ali Talat ile bu konuyu müteakip defalar görüştük, görüşüyoruz.
Mehmet Ali Talat - 04.10.2015
Türkiye'den KKTC'ye Su Temini Projesi
UBP Genel Başkanı Özgürgün basına yaptığı açıklamada "Cumhuriyetçi Türk Partisi-Birleşik Güçler (CTP-BG) Genel Başkanı Mehmet Ali Talat ile bu konuyu müteakip defalar görüştük, görüşüyoruz.
Mehmet Ali Talat - 01.10.2015
KKTC Meclisi Yeni Yasama Yılına Başladı
Meclis'in yeni yasama yılındaki ilk toplantısına, Cumhurbaşkanı Vekili Sibel Siber, Başbakan Ömer Kalyoncu, 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, 3.
Mehmet Ali Talat - 21.09.2015
Başbakan Yardımcısı Türkeş KKTC'de
Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, KKTC ziyareti kapsamında Başbakan Ömer Kalyoncu, Meclis Başkanı Sibel Siber, İkinci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ve Üçüncü Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu'nu ziyaret etti.
Mehmet Ali Talat - 21.09.2015
Tuğrul Türkeş KKTC'de
Dha DIŞ HABER- Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş göreve gelmesinin ardından ilk yurt dışı ziyaretini bugün KKTC'ye gerçekleştiriyor. Türkeş, günübirlik KKTC ziyaretinde ilk olarak Özgürlük ve Varoluş Mücadelesi Lideri Fazıl Küçük'ün anıt mezarını ziyaret etti. Ardından sırasıyla KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın mezarını ve Boğaz Şehitliği'ni ziyaret etti. Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş KKTC'deki temasları çerçevesinde KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı KKTC Meclis Başkanı Sibel Siber ve KKTC Başbakanı Ömer Kalyoncu ille görüşecek. Türkeş daha sonra KKTC İkinci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ve Üçüncü Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu ile ayrı ayrı bir araya gelecek.
Mehmet Ali Talat - 21.09.2015
Başbakan Yardımcısı Türkeş KKTC'de
İkinci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ve Üçüncü Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu ile ayrı ayrı bir araya gelecek Türkeş'in, TC Lefkoşa Büyükelçisi Derya Kanbay'ın onuruna vereceği akşam yemeğine katıldıktan sonra saat 22.
Mehmet Ali Talat - 21.09.2015
Gündem / 21 Eylül 2015
- ?Türkeş, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Başbakan Ömer Kalyoncu, ??Cumhuriyet Meclisi Başkanı Sibel Siber tarafından ??kabul edilecek, İkinci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ve Üçüncü Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu ile görüşecek, ??Beşparmak Düşünce Grubu'nu, ??Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı Hüseyin Özgürgün'ü, ??Demokrat Parti Genel Başkanı Serdar Denktaş'ı ve ??Toplumcu Demokrasi Partisi Başkanı Cemal Özyiğit'i kabul edecek.
Mehmet Ali Talat - 21.09.2015
Gündem Özeti / 21 Eylül 2015
- ??KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Sibel Siber tarafından ??kabul edilecek Türkeş, 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ve 3.
Mehmet Ali Talat - 01.09.2015
Türk ve Rum Partilerinden Liderlere Ortak Komiteli Destek
KKTC'deki iktidar parti Cumhuriyetçi Türk Partisi - Birleşik Güçler (CTP-BG) ile Güney Kıbrıs'taki Emekçi Halkın İlerici Partisi (AKEL) heyetleri bugün Lefkoşa'da CTP Genel Merkezi'nde bir araya geldi. Yaklaşık bir saat süren görüşme sonrası basına ortak açıklama yapıldı. Görüşmeye, CTP Genel Başkanı Mehmet Ali Talat başkanlığındaki heyet ile AKEL Genel Sekreteri Andros Kiprianu başkanlığındaki heyet katıldı.
Mehmet Ali Talat - 30.08.2015
KKTC'de 30 Ağustos Coşkusu
30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü'nün kutlandığı etkinlikler kapsamında, Lefkoşa'da Dr. Fazıl Küçük Bulvarı'nda resmigeçit töreni yapıldı. Tören, İstiklal Marşı ile bayrakların göndere çekilmesiyle başladı. Ardından Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Derya Kanbay ve Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanı Korgeneral İlyas Bozkurt eşliğinde tören birliklerini denetleyerek, halkın ve silahlı kuvvetlerin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı. Törene, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Meclis Başkanı Sibel Siber, Başbakan Ömer Kalyoncu, 2'nci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Derya Kanbay, Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanı Korgeneral İlyas Bozkurt, Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Erhan Uzun, 28'inci Tümen Komutanı Tümgeneral Taci Kurul, 39'uncu Tümen Komutanı Tümgeneral Sadık Piyade, Yüksek Mahkeme Başkanı Şafak Öneri ve ana muhalefet Demokrat Parti Ulusal Güçler Genel Sekreteri Hasan Taçoy da katıldı.
Mehmet Ali Talat - 30.08.2015
Kıbrıs Rum Basını : "Kıbrıs Sorunu Sıfır Noktasında"
4-Garantiler: Bu konunun en son konuşulmasında anlaşmaya varıldı. Ancak bu, özellikle de -Espen Barth Eide, Komisyon ve BM tarafından- hiçbir ön hazırlık yapılmadığı anlamına gelmiyor. Eide meseleyi bütün 1960 garantör güçleriyle görüştü, Jean Claude Juncker, Federica Mogherini ve Amerikalılarla temas etti. Şu ana kadar kesin olan Yunanistan ve İngiltere'nin garantilerin devamını arzu etmediği, Türkiye'nin ise Kıbrıslı Türklerin güvensizlik duygusunu gerekçe göstererek bunda ısrar ettiğidir. Kıbrıslı Türkler, Akıncı'nın sözcüsü Barış Burcu aracılığıyla garantilerin tabu olmadığını resmen açıkladı, Türkiye de Çavuşoğlu aracılığıyla garantiler konusunun Kıbrıslı Türklerin isteğine bağlı olacağını beyan etti. Bir dizi anketten ortaya çıktığı üzere Kıbrıs Rum tarafı açısından hakim olan tercih -gerekli görülmesi halinde- BM'yle birlikte Avrupa Birliği tarafından garantiler olmasıdır. AKEL'in tepkileri karşısında NATO başlığı, Dışişleri Bakanı Yoannis Kasulidis'in geçen pazar günü Fileleftheros'a verdiği röportaj aracılığıyla resmen kapanmış olabilir ancak, Federal Kıbrıs'ın güvenlik organı olup olmayacağı, bunların neler olacağı sorusu varlığını koruyor. Diyalogda Kıbrıs Rum tarafınca gayrı resmi olarak, asimetrik tehditlerin göğüslenebilmesi için Güney Doğu Akdeniz'de Yunanistan, Kıbrıs, Türkiye, İngiltere ve belki İtalya'nın da katılacağı bir Avrupa güvenlik sistemi oluşturulması ve bu sistemin AB ve BM'nin işbirliğinde bu bölgedeki düzen ve güvenliği garanti etmesi tezi dillendiriliyor. Bölgedeki enerji projeleri dolayısıyla İsrail, Mısır ve Lübnan da ciddi alt ekipler olabilir. Kıbrıslı Türkler ise, Mehmet Ali Talat'ın son söyleşisini değerlendirdiğimizde, en azından Kıbrıs Türk oluşturucu devletçiğine, takvimle de olsa Türkiye garantileri için sonuna kadar savaş verecek.
Mehmet Ali Talat - 30.08.2015
30 Ağustos Zafer Bayramı KKTC'de de Kutlanıyor
KKTC DE İLK TÖREN LEFKOŞA'DAKİ ATATÜRK ANITI ÖNÜNDE DÜZENLENDİ 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bugün KKTC'deki ilk tören saat 09.30'da başladı. Törene Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Meclis Başkanı Sibel Siber, İkinci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçisi Derya Kanbay, Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanı Korgeneral İlyas Bozkurt, Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Erhan Uzun, 28'inci Tümen Komutanı Tümgeneral Tayyar Süngü, 39'uncu Tümen Komutanı Tümgeneral İbrahim Yılmaz, Yüksek Mahkeme Başkanı Şafak Öneri, ana muhalefet partisi DP'nin Genel Sekreteri Hasan Taçoy ile diğer siyasi partiler, kurum ve kuruluşların, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Ali Talat Haberleri | Mehmet Ali Talat Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Mehmet Ali Talat haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Ali Talat kimdir, hayatı ve biyografisi. KKTC'de Hükümet İstifa Etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 18:26:27. #1.14#

title